register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
 
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Süüte seadistamine tartus  
Poster Message
Vanaonu
Süüte seadistamine tartus
Oskab keegi soovitada kuhu pöörduda ühe l98 mootoriga, et süüde paika keerata? Hea kui oleks tartus või lähiümbruses, eriti vinge oleks kui oleks mingi selline töömees kes lubab kõrvalt jälgida kah, et tulevikus oskaks juba ise seda teha kui uuesti vaja.
06.06.2023 at 10:28
Labida2ss
Süüte seadistamine tartus
Selle teeb ära iga üks kellel see strobo lamp vms see eesti keeles on. Vaja on lahti ühendada pruunikas kaabel kapoti alt kunde poolt mis juhib süüte aega (AC kohal kuskil on) ning vastavalt jagajat keerata, 6 kraadi BTDC vist on soovitav. Pärast see pruun kaabel tagasi.
06.06.2023 at 10:46
igiliikur
Süüte seadistamine tartus
quote:
Labida2ss: Selle teeb ära iga üks kellel see strobo lamp vms see eesti keeles on. Vaja on lahti ühendada pruunikas kaabel kapoti alt kunde poolt mis juhib süüte aega (AC kohal kuskil on) ning vastavalt jagajat keerata, 6 kraadi BTDC vist on soovitav. Pärast see pruun kaabel tagasi.
Täpselt nii, ma just eile tegelesin sellega oma L98 mootoril. Peab muidugi vaatama, et õige juhtme lahti ühendad, seal on 2 üksikut. Üks on punane ja teine mingi heledam(raamatu järgi musta triibuga).

____________________________
Pontiac Firebird 350 -89
Chevy Avalanche -11
06.06.2023 at 11:51
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Süüte seadistamine tartus  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.