register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
 
tqhq.ee foorum : Üritused : 06.11.2021 - FIVA Põhjamaade kohtumine Harjumaal  
Poster Message
Vanaisa
  
Moderator
06.11.2021 - FIVA Põhjamaade kohtumine Harjumaal
Üleilmse vanatehnikahuvilisi koondava ja nende huvide eest seisva organisatsiooni FIVA liikmeks on alates 11.08.2020 ka Eesti - Eesti Vanatehnika Klubide Liidu kaudu.

Enne iga-aastast FIVA aastakongressi kogunetakse väiksemates ringides ning Euroopa põhjaosa esindused teevad seda käesoleval aastal Eestis - oodata on esindajaid Taanist, Norrast, Rootsist, Soomest, Islandilt, Leedust ja Lätist. Arutatakse päevakajalisi vanatehnika probleeme ning jagatakse omavahel kogemusi siseriiklikust vanatehnikapoliitikast.

Kuna FIVA on Eesti harrastajate jaoks veel suhteliselt uus ja avastamata teema, siis on 06.11.2021 (laupäev) pealelõunal kõigile Eesti huvilistele broneeritud osavõtt koosoleku üldküsimuste blokist ja õhtusöögist. Kellel huvi, siis andke teada oma klubide kaudu või kui klubiline kuuluvus puudub, siis otse minule. Kindlasti on vajalik eelregistreerimine.

Põhjamaadest on FIVA kõige teravamas tipus rootslane Peter Erdqvist (FIVA asepresident) ning rootsisoomlane Timo Vuortio (FIVA veo- ja muude töötegemise sõidukite komisjoni juht).

Indrek Sirk.

____________________________
“The problem with socialism is that you eventually run out of other people's money.”
15.09.2021 at 15:42
tqhq.ee foorum : Üritused : 06.11.2021 - FIVA Põhjamaade kohtumine Harjumaal  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.