Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - autoteemaline soov
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : autoteemaline soov  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
vvt
  
autoteemaline soov
Selline palve/soov. Siin kõvasid automehi koos - kas kellegi tallis on olemas 2001 kuni 2006 toodetud Mini (One, Cooper, Cooper S) ja viitsiks tunnikeseks seda autot näidata. Peres tekkis mõte, et võiks olla selline, kuid mul ausalt öelda puudub hall aimdus, mis autoga tegemist ja kuidas sellega sõita on. Ise olen Tallinna kandis. Võib ka privasse.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.12.2016 at 17:20
christian
  
autoteemaline soov
quote:
vvt: Selline palve/soov. Siin kõvasid automehi koos - kas kellegi tallis on olemas 2001 kuni 2006 toodetud Mini (One, Cooper, Cooper S) ja viitsiks tunnikeseks seda autot näidata. Peres tekkis mõte, et võiks olla selline, kuid mul ausalt öelda puudub hall aimdus, mis autoga tegemist ja kuidas sellega sõita on. Ise olen Tallinna kandis. Võib ka privasse.
cooper s on olnud, enam pole...ja ei tule. jube kits, jäik, jöud tuleb alles komp.myhinal körgetel pööretel, kitsas.
positiivne: vinge teelpysivus kui tekib isu kangutada, hea sound kui harman kardon pakettiga, naistele meeldib.
oli 2004 mudel usa turule tehtud, kölbas 3 kuud siis sai isu otsa.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
02.01.2017 at 16:16
Rein000
 
autoteemaline soov
Päris lahe kart! Selline mõte, kui kunagi proovimas käisin!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
02.01.2017 at 23:42
kaedoo
 
autoteemaline soov
http://www.miniklubi.com/foorum/

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
02.01.2017 at 23:45
90Deville
 
autoteemaline soov
Miniklubi on möeldud klassikalise mini tegemiste jaoks, sellest pemm-minist pole seal mingit juttu.

____________________________
KKK-Koledate Kastikate Klubi

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.01.2017 at 13:31
malloc
autoteemaline soov
Bensiinimootorid on enamasti probleemsed (ketivead, otsepritsega mootoritel tahmavad klapid, VANOS-ed surevad ära ja maksavad palju), automaatkastide vead pole haruldased ja üldiselt sõidad väikeautoga, mille pidamiskulud on pigem võrreldavad tootjafirma enda aparaatidega. Ma küll õnneks isiklikult omama pole pidanud, kuid mitmeid õnnetuid tuttavaid on küll. Enamasti küll kokku puutunud R56-tega mis küll sinu soovdest generatsioon uuem. Ühel tuttaval ka R50, ning tema väga hullu vaeva pole ca 2 aasta jooksul pidanud nägema. Pigem mingid nõmedad pisivead, mida enamus remontida ei oska.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.01.2017 at 11:34
1 edit. Last edited 04.01.2017 at 11:35 by malloc
ivoalaska
 
autoteemaline soov
R50 manuaalastid ka nõrgavõitu, laagrid hakkavad undama ja kuluvad ruttu. Suhteliselt levinud viga on ka elektriline roolivõimu pump, mida vahetanud/remontinud mitmeid.

____________________________
Cadillac SRX 08
Chrysler 300C Touring ex
Oldsmobile Delta 88 Royale 1982(tegemisel)
Buick Electra 86
Ford Mustang 97
Chrysler PT Cruiser enda piinamiseks

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.01.2017 at 11:47
juuriaadol
 
autoteemaline soov
Muidugi on käigukastiga probleeme kui esinduses õeldakse, et nendel käi k.kastis eluaegne õli ja kui ikkagi nõuad vahetamist öeldakse, et neil pole laos õli. Küsides, et kas teil tõesti ei ole käigukasti õli öeli vastu, et seda ei vaheta keegi ja nad ei saa seda lattu igaksjuhuks otsa kuna säilivus aeg võib läbi saada.

http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=36726
27.06.2011 lisatud pilt, auto sõidab tänaseni, sumps kippus roostetama, sai vahetatud ja sellega on mured lõppenud

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.01.2017 at 19:27
2 edits. Last edited 04.01.2017 at 19:55 by juuriaadol
dodge525
autoteemaline soov
quote:
juuriaadol: ...käi k.kastis eluaegne õli ja kui ikkagi nõuad vahetamist öeldakse, et neil pole laos õli. Küsides, et kas teil tõesti ei ole käigukasti õli öeli vastu, et seda ei vaheta keegi ja nad ei saa seda lattu igaksjuhuks otsa kuna säilivus aeg võib läbi saada.
..jah, mõistetamatu tänapäeval- tahad õli vahetada, vahetatakse hoopis kast ära. :D samas igal sammul muudkui kuulen mingit ökojuttu ja mula- nii kui tv lahti teed või netti vaatad.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.01.2017 at 20:48
juuriaadol
 
autoteemaline soov
Raha teenimise eesmärgil olen pidanud ka uuema masinavärgiga kokku puutuma. Ühel juhul kohtusin kolme hübriidi omanikuga, neist abi, käivitus abi vajas kolmas 102km sõitnud ja umbes kuu seisnud masin. Ega ta ennem mu õkonoomsuse teooriast aru ei saanud kui mainisin, et näe mu chevy peab ju kahe auto töö ära tegema.
Kurat nüüd läks teemast mööda aga kui juba siis juba. Helistab tegelane ja pakub chevy kastikat, mul neid poolikuid küll, ei olnu väga vaimustuses. Pakkus oma poolse hinna, lubasin mõelda. Ööläbi magada ei saa, helistasin siis hommikul tagasi, et hakkan Haapsalust Tartu poole tulema, võtan ära. Siis hakkas hinda kruttima, ja jutustama, et vist ei tahagi müüa. Jäi vist uskuma mu juttu et chevy on maailma parim masin

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.01.2017 at 21:09
anryo
autoteemaline soov
quote:
juuriaadol: ... k.kastis eluaegne õli ....
... ei saa seda lattu igaksjuhuks osta kuna säilivusaeg võib läbi saada.

Kõik tundub loogiline! :)

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.01.2017 at 11:23
2 edits. Last edited 05.01.2017 at 11:24 by anryo
mrtn
autoteemaline soov
Keegi kunagi reaalselt spetsialistist esinduse töötajat näinud on?

Mina veel pole. Pooled on diletandid, pooled hämajad, neist omakorda pooled lihtsalt valetajad.

Ok, paari asjalikku olen kohanud.

quote:
... ei saa seda lattu igaksjuhuks osta kuna säilivusaeg võib läbi saada.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.01.2017 at 12:58
Valmet
 
autoteemaline soov
Huvitav, et kasutaja vvt kes teab kõigest kõike vajab nõuandeid nõnda lihtsal teemal? Kui keegi teine oleks küsinud sama küsimuse siis võiks kolm korda arvata kes dotsendi rollis oleks esinenud. Pmst mõtetu teema selles foorumis. Eeldan, et teemaalgataja on kuldklient mingis autopederasmiafoorumis ja saab oma vastused sealt.

____________________________
Wagoneer`79 (Valmet powered)
Wagoneer`76

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.01.2017 at 23:11
vvt
  
autoteemaline soov
quote:
Valmet: Huvitav, et kasutaja vvt kes teab kõigest kõike vajab nõuandeid nõnda lihtsal teemal? Kui keegi teine oleks küsinud sama küsimuse siis võiks kolm korda arvata kes dotsendi rollis oleks esinenud. Pmst mõtetu teema selles foorumis. Eeldan, et teemaalgataja on kuldklient mingis autopederasmiafoorumis ja saab oma vastused sealt.

Sa ikka lugesid mu kirja läbi ka, mida tahtsin, kasutajate hinnangud ja tehnikaküsimused mind ei huvitanudki.

Lukustame selle jama ära.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.01.2017 at 09:57
1 edit. Last edited 06.01.2017 at 12:58 by gretzky (Moderator)
tqhq.ee foorum : Vaba teema : autoteemaline soov  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.