Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - "Suur" kiirenduse/tavaline rehv - Oleks vaja
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : "Suur" kiirenduse/tavaline rehv - Oleks vaja  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
UmmiV6
"Suur" kiirenduse/tavaline rehv - Oleks vaja

Mure siis selline, et 10 aastase poisi toas käib praegu remont ning uus kujundus tuleb midagi industrial/speedway/drag race segust asja ning ühe kujunduse elemendina oleks vaja leida üks "Suur" rehv.
mõõdud siis ehk 7",8"x9...10 + , 17"..19" x 395...+ suurused ,ning ehk näeb veel enam vähem rehvi moodi välja. Lapse tuppa traadid väljas asju ei paneks :)
Ning rekka rehvid pole päris see


Kui kellelgi vedeleb kuskil nurgas midagi sellisele kirjeldusele vastavat?
Auto alla enam ei sobi ja ära visata pole veel jõudnud.

Siis oleksin huvitatud sellise järeletulemisega endale saama paari käsitöö õlle vastu või 6-pakk kaubandusest.

urmas.mei@hotmail.co.uk
5150725

____________________________
Chrysler Newport '74 400 / 727 / 8,25

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.04.2016 at 10:39
cartmann
"Suur" kiirenduse/tavaline rehv - Oleks vaja
quote:
UmmiV6:
Mure siis selline, et 10 aastase poisi toas käib praegu remont ning uus kujundus tuleb midagi industrial/speedway/drag race segust asja ning ühe kujunduse elemendina oleks vaja leida üks "Suur" rehv.
mõõdud siis ehk 7",8"x9...10 + , 17"..19" x 395...+ suurused ,ning ehk näeb veel enam vähem rehvi moodi välja. Lapse tuppa traadid väljas asju ei paneks :)
Ning rekka rehvid pole päris see


Kui kellelgi vedeleb kuskil nurgas midagi sellisele kirjeldusele vastavat?
Auto alla enam ei sobi ja ära visata pole veel jõudnud.

Siis oleksin huvitatud sellise järeletulemisega endale saama paari käsitöö õlle vastu või 6-pakk kaubandusest.

urmas.mei@hotmail.co.uk
5150725
Kastika suure mustriga nn punn rehv kui sobib, kulunud, siis selline vedeleb 35 x12.5 r20



____________________________
Ford F-250 Harley Davidson edition 6.0TD
FastFordRacing

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.04.2016 at 13:25
1 edit. Last edited 18.04.2016 at 15:16 by cartmann
vr_
  
"Suur" kiirenduse/tavaline rehv - Oleks vaja
quote:
UmmiV6:
Lapse tuppa traadid väljas asju ei paneks :)


Mu vastus ei aita sind kindlasti lähemale unistuste rehvi leidmisele aga mul isiklikult tekiks koheselt küsimus, kas lapse toas vedelev rehv on ikka kõige tervislikum
A) Midagi toredat sealt kindlasti lendub (Olen korra hoiustanud väga lühikest aega mõnda rehvi ja õuest tuppa tulles oli kaugele tunda spetsiifilist lõhna)
B) tuleohtutuse seisukohalt on vist ka päris kole kui seesinane rehv peaks mingil põhjusel tuld haarama.

Mitte, et mul ühtegi teadusliku tõestust siin taga oleks aga selline terve talupoja mõistuse abil tekkinud mõte kargas pähe... Mitte, et see terve talupoja mõistus siin suureks abiks võiks just olla.



____________________________
Imperialist 71

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.04.2016 at 15:09
cartmann
"Suur" kiirenduse/tavaline rehv - Oleks vaja
Samamoodi põleb, mis tahes ese toas

____________________________
Ford F-250 Harley Davidson edition 6.0TD
FastFordRacing

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.04.2016 at 15:17
tfr
 
"Suur" kiirenduse/tavaline rehv - Oleks vaja
Põlemine pole jah nii suur probleem, seal toas leidub ka muud põlevat kindlasti.

Aga lõhna osas nõus - mina küll seda oma tuppa ei tahaks. Just sai kahel mahtuniversaalil suvekad alla lapatud ja selle käigus siis rehvitöökotta-tagasi sõidetud, rehvid pagassis/salongis. Päris räme lebra ikka.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.04.2016 at 17:25
cipo
"Suur" kiirenduse/tavaline rehv - Oleks vaja
"värsked" rehvid haisevad!
Mingi kasutatud ja paar aastat vana rehv ei haise!

____________________________
ex. linc. continental - burn baby, burn - R.I.P.
ex. S10 - 350CID - hardcore ride
ex. TranSSport 3800 - for family

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.04.2016 at 18:40
Martin460
"Suur" kiirenduse/tavaline rehv - Oleks vaja
Veel on variant, kui sobib muidugi, asendada päris rehv suure trükikvaliteedis pildiga.

____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.04.2016 at 19:37
UmmiV6
"Suur" kiirenduse/tavaline rehv - Oleks vaja
Tänan hoolitsuse eest.

Ma nüüd päris ilma asja uurimatta ka ei tormanud seda asja tegema.
Uuringute järgi toimub rehvides leiduvate kemikaalide lendumine esimesel 2 aastal (siis rehvid haisevad lihtsalt seistes).
Selle aja jooksul lenduvad rehvist välja enamus kergesti lenduvaid kemikaale mis suurtes kogustes sisse hingates VÕIB tekitada probleeme.

Edaspidine lendumine on vähesel määral võimalik kuid selle peatamiseks/tõkestamiseks katan rehvi vesialusel lakiga, mis tekitab rehvipinnale kaitsva pinna ning sulgeb kummi poorid mille kaudu toimub enamus kemikaali eritust.
Seega mida vanem rehv seda ohutum ümbritsevale. Ja no pm. kui leiate kuurist 10-15 aastat seisnud uued rehvid siis auto alla väga kindlaks teel püsimiseks neid ei soovitata kasutada.

Aga eks tänases maailmas ongi väga keeruline jääda 100% ohutuks, mõni poes müüdav komm ja limonaad sisaldab samasid aineid mis rehv :)

Elan puumajas seega rehvi põlema süttimine on ehk kõige väiksem tuleoht, arvestades nende materjalide süttimis temperatuuri - rehv 400, puu 190-250 kraadi



____________________________
Chrysler Newport '74 400 / 727 / 8,25

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.04.2016 at 09:59
vr_
  
"Suur" kiirenduse/tavaline rehv - Oleks vaja
quote:
arvestades nende materjalide süttimis temperatuuri - rehv 400, puu 190-250 kraadi

Ma ei muretsenud väga süttimise temperatuuri pärast vaid pigem selle hetke osas kui süttimien mingil muul põhjusel peaks toimuma. Et mis siis saab. Mürgiste kemikaalide eraldumine ja põlemise intensiivsus on rehvi puhul vast uus teema.
Hea, et sa selle lendumise teema oled läbi mõelnud ja toimentanud, selle ma panin suht puusalt. Kuigi ka viimane kord kui igapäevaauto saatsin remonti ja rattavahetusse siis järgm hommikul kätte saades oli ka 3a vanadest rehvidest mõnus kummi lebra mahtuniversaali salongis. Kindlasti ei ole ninaga tuntavad asjad ainsad mis sealt lendu panevad.

Kiire googletamine annab taaskasutatud(eeldan siis, et juab seisnud) rehvidest tehtud spordiväljakute kattematerjalide osas säärast infot: http://www.ehhi.org/reports/turf/health_effects.shtml

quote:

SUMMARY OF TOXIC ACTIONS

In summary, the toxic actions of concern from the materials that were released from recycled crumb rubber include:

Severe irritation of the respiratory system
Severe irritation of the eyes, skin and mucous membranes
Systemic effects on the liver and kidneys
Neurotoxic responses
Allergic reactions
Cancers
Developmental effects


See viimane sobib eriti laste tuppa.. Võibolla tasuks veel abikaasaga konsulteerida igaks juhuks.
Aga eks ise tead, sinu järglased. Darwin ütleb viimase sõna.

____________________________
Imperialist 71

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.04.2016 at 16:34
diesel
"Suur" kiirenduse/tavaline rehv - Oleks vaja
mistahes kumm tahab ikka kõva tuld küljealla saada enne kui ise lõpuks süttib ja musta välja ajama hakkab.
kui põlengu ajal kummitoss segama hakkab, siis oled varem süttinud materjalide lebrast juba ammu koolnud või toast jalga lasknud.

ja igasugu erituvate ollustega on muidugi asi õige kehvake. te ju teate kuis kõigi kummimüüjate ja vahetajate ladudes töölised surevad kui kärbsed.

katsuge ikka jalad maas hoida.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.04.2016 at 10:33
mrtn
"Suur" kiirenduse/tavaline rehv - Oleks vaja
quote:
diesel:te ju teate kuis kõigi kummimüüjate ja vahetajate ladudes töölised surevad kui kärbsed.

Ei tea, surevad vä?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.04.2016 at 12:35
diesel
"Suur" kiirenduse/tavaline rehv - Oleks vaja
loomulikult, maksimum paar kuud kummilaos ja siis on sussid püsti.
see on ikke üks kole mürk küll.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.04.2016 at 13:22
vr_
  
"Suur" kiirenduse/tavaline rehv - Oleks vaja
quote:
diesel: loomulikult, maksimum paar kuud kummilaos ja siis on sussid püsti.
see on ikke üks kole mürk küll.
Ilkuda on hea aga kui natuke asja lähemalt uurida siis midagi ikka tilgub välja:
https://www.inspq.qc.ca/pdf/publications/1263_CancerRiskAssessWorkersNitrosaminesRubber.pdf
Ma igaks juhuks nende tehasetööliste, kes otseselt kemikaalidega töötavad, seas läbi viidud uurimust ei hakka linkima kus suremus alla 50a seas on 2,5x suurem kui ülejäänud populatsioonil.

NB sigaret ja alkohol on ka suht talutavad täiskasvanud inimesele aga lapsele, arengustaadiumis olevale organismile neid sisse toppida pole eriti mõistlik. Usun, et suvaline laotööline kes juba täiseas kanantab ka neid aurusid pisut paremini kui kasvav laps.

Et ma lihtsalt jälle kuri protestant ei tunduks ainult siis mul oleks lahendus ka pakkuda, miks mitte midagi sellist:

http://www.richard-lampert.de/englisch/kinder_pitstop.html

____________________________
Imperialist 71

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.04.2016 at 13:55
mrtn
"Suur" kiirenduse/tavaline rehv - Oleks vaja
Teemasse ka. Ma annan regulaarselt enda müüdavate kemikaalide (printeritint) kohta sertifikaate välja, kui keegi lastetoodetele või -tubadesse midagi trükkida tahab. Ma pole rehvide koostisesse väga süvenenud, aga ainuüksi haisu järgi hoiaks ma need lastest kaugele.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.04.2016 at 14:25
anryo
"Suur" kiirenduse/tavaline rehv - Oleks vaja
Nagu Inderk juba ütles, hoidke ikka jalad maas. Igaüks las elab ma elu ise ja võtab selliseid riske nagu soovib. Küsiti ju rehvi, mitte nõu, kas tohib seda tuppa panna.
Ja kui rehv on seest/väljast üle lakitud korralikult, siis ma ei usu, et ta rohkem kemikaalde eritaks, kui laminaatpõrand või penoplastist soojustus seintes.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.04.2016 at 10:57
1 edit. Last edited 21.04.2016 at 10:57 by anryo
malloc
"Suur" kiirenduse/tavaline rehv - Oleks vaja
quote:
anryo: Nagu Inderk juba ütles, hoidke ikka jalad maas. Igaüks las elab ma elu ise ja võtab selliseid riske nagu soovib. Küsiti ju rehvi, mitte nõu, kas tohib seda tuppa panna.
Ja kui rehv on seest/väljast üle lakitud korralikult, siis ma ei usu, et ta rohkem kemikaalde eritaks, kui laminaatpõrand või penoplastist soojustus seintes.


+1

Arvestades kui mürgine on etenriitkatus või nõukogude aegne peits/värv, siis peaks kogu see foorumiseltskond juba ammu manalateel olema. Ise olete iga teine õhtu küünarnukkideni erinevates õlides :D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.04.2016 at 12:17
tqhq.ee foorum : Vaba teema : "Suur" kiirenduse/tavaline rehv - Oleks vaja  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.