Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Vaja abi vin-plate taastamisel
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Vaja abi vin-plate taastamisel  
Poster Message
detroit
Vaja abi vin-plate taastamisel
Oskab keegi öelda,kas Eestis on keegi võimeline tegema uut 3-gen.Camaro klaasialust vin-plate`i (tähed väljapoole profiilis) ....autol dok.-id korras, kuid rooste on originaalplaadi nahka pannud ja loetavad ainult mõningad sümbolid. Tel. 5112731 mail: ragnar.citrol@gmail.com

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
23.03.2016 at 11:16
Kummipuru
 
Vaja abi vin-plate taastamisel
Lihtsalt uudishimust ja isiklikust huvist pärin kas on ka teada kui seaduslik see tegevus täna on?
Mul oli käruga sarnane probleem... isetehtud käru arvele võttes löödi VIN kood raamile. Möödus aeg ja korrosioon ning uus värvkate muutsid VIN koodi loetamatuks. Kui pöördusin oma murega ARK-i, siis laiutati käsi, et nemad ei saa midagi teha kuna VIN uuesti löömine oleks ebaseaduslik... Tänaseks käru raam läbi ussitanud ja vaja uus teha, kuid kuidas saada sinna VIN peale kui tegevus ebaseaduslik???

____________________________
puidust väikeehitised ja saunad
võitlussport, enesekaitse, eratreeningud

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
23.03.2016 at 12:28
PTC
  
Vaja abi vin-plate taastamisel
Ega see plaat ainus koht pole kus vin kood - ntx 2nd gen camarol on vin stantsitud ka firewall'i ventika/kõrvalistuja poolele.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
23.03.2016 at 12:55
detroit
Vaja abi vin-plate taastamisel
Kus kohas võiks olla 3-gen Camarol veel vin-code....isiklikult pole kahjuks leidnud?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.03.2016 at 16:46
antennimees
 
Vaja abi vin-plate taastamisel
quote:
PTC: Ega see plaat ainus koht pole kus vin kood - ntx 2nd gen camarol on vin stantsitud ka firewall'i ventika/kõrvalistuja poolele.

Ma olen ikka suhtkoht kindel et see vin pole sinna tehases löödud, vaid on miskine euroametniku nõue et vin peab olema sisselöödud kusagil. Vanematel ei olnud ka peidetud vin koode aga uuematel juba peaks kusagil neid olema aga kus seda infot pole ma veel suutnud leida, kuna need kohad muutuvad vastavalt aastatele ja on teada ainult tehasele ja väljastatakse neid ainult police nõudmisel või veel mingitel erijuhtudel. Niipalju olen kuulnud et 2. gen Jeep Grand Cherokee'l peaks neid olema 7 aga kus, ei tea. Ju selleks et neid leida tuleb autot lammutada või lõigata. Samas tehase euroversioonidel on kusagil nähtavas kohas sisselöödud vin ja see on küll löödud tehases aga samas USA versioonil seda selles kohas pole.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.03.2016 at 17:59
antennimees
 
Vaja abi vin-plate taastamisel
quote:
detroit: Oskab keegi öelda,kas Eestis on keegi võimeline tegema uut 3-gen.Camaro klaasialust vin-plate`i (tähed väljapoole profiilis) ....autol dok.-id korras, kuid rooste on originaalplaadi nahka pannud ja loetavad ainult mõningad sümbolid. Tel. 5112731 mail: ragnar.citrol@gmail.com


Kunagi, umbes 15 aastat tagasi oli mul ka vaja sama teenust aga Eestist ma siis ei suutnud leida tagurpidi numbri/tähe raudu.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.03.2016 at 18:03
PTC
  
Vaja abi vin-plate taastamisel
http://www.thirdgen.org/forums/history-originality/456255-vin-locations.html topicu lõpus on lausa pilt 3rd gen võimalike vin'de või siis osaliste VIN'de kohta.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.03.2016 at 18:08
antennimees
 
Vaja abi vin-plate taastamisel
quote:
PTC: http://www.thirdgen.org/forums/history-originality/456255-vin-locations.html topicu lõpus on lausa pilt 3rd gen võimalike vin'de või siis osaliste VIN'de kohta.

Sellega olen nõus aga need on kõik peidetud vin koodid ja tundub et mitte täielikud. Need on vajalikud auto koostamisel tehases jne. Ma olen ka leidnud igasugu pabereid kusagilt vahelt kus on tavaliselt vin'i lõpp ja muid arusaamatuid numbreid, tähti ja koode . Mu eelmine jutt oli selle kohta et täielik vin on löödud kuhugi nähtavasse kohta nagu sinu näite puhul tulevaheseinale.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.03.2016 at 19:29
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Vaja abi vin-plate taastamisel  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.