Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - mootorist mööbel
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : mootorist mööbel  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
nos
  
mootorist mööbel
Taaskasutus on IN! Naised ei tegele ainult heegeldamisega :D

Sai meisterdatud selline lamp vana surnud Fordi väntvõllist. Pole tegelt veel lõpuni valmis aga juba näeb eriti rets välja :)


V8 laud on mul juba aastaid vana ja stuudios kasutusel diivanilauaks. Pole küll minu tehtud aga ilus ju ikka!


Ja siis mõni nädal tagasi veel selline väike lamp torujuppidest :)




____________________________
Rust In Peace

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.04.2015 at 15:35
Hellborn
mootorist mööbel
Mul aastaid selline olnud kodus diivanilauaks, oldsmobile 455 plokk, mis pealt nii lai, et eraldi kolbe pole vaja:




____________________________
Harley 88"
Chevrolet M1028 379"
Buick Le Sabre Coupe 468"
Shvetsov ASh-62IR Radial Engine 1830"
NOTHING BEATS CUBIC INCHES --- BIGGER IS BETTER

FULL THROTTLE CLUB

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.04.2015 at 16:56
mrtn
mootorist mööbel
Mootoriplokist laud on ikka erakordne kitš.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.04.2015 at 17:06
viplala
mootorist mööbel
Mootoriplokist laud on tänaseks iganenud disain ja suht tüütav juba. Mõelge midagi uut välja või jätke oma diivanilauad enese imetleda. Esimeses postis toodud vända lamp on enam vähem ok aga torudest kokku krutitud mitte nii väga. Need muidugi minu arvamused ja ei pretendeeri lõpliku tõe otsingute nimekirja.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.04.2015 at 21:43
Motorist
  
mootorist mööbel
Issand kui targad ja trenditeadlikud siin kõik on. Üks persoon ja teine persoon paneb käsitöö välja ja teine ja siis tulevad kohe "targad " onkud maha tegema et see on eilne päev. Käsitöö on käsitöö, tee parem ja näita või maksa kinni :D

Oma eelistuseks on pigem haruldasemad lähenemised. Usa V8 on jah palju leierdatud. Mis siis. Omal on kontoris lauaklaasi all BMW V12 puhastatud plokk. Enamus inimesi pole sellist kunagi sellel kujul näinudki. Huvi on alati.

Et siis onkudelt ootaks midagi veel erilisemat....

Ülejääntele aga edu oma loomingus, hea maitse piiride leidmiseks tasub siiski alati ennem tutvuda antud suunaga põhjalikumalt. ( torujuppidest jura on jah...nohh.... ne otsen...)

____________________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: Roostevaba väljalase KÕIGILE! info tel 53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.04.2015 at 11:23
1 edit. Last edited 20.04.2015 at 12:47 by Motorist
mrtn
mootorist mööbel
Motorist, teema selgituseks: vt. ka kauboisaapad, stetson ja lõunaosariikide sümboolika.

Esimesed 2 on ok, kui nad gaydisko videotes või karjamaal figureerivad. Viimane kuulub ajaloo prügikasti.

Mootoriplokist laud on Top Geari stuudio kujunduses ok.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.04.2015 at 12:13
1 edit. Last edited 19.04.2015 at 12:16 by mrtn
nos
  
mootorist mööbel
ma ei ole mees, olen õrn ja habras lilleõis :D
aga oleki, sain oma vastuse, keegi siin eriti sellised asju ei tee.

____________________________
Rust In Peace

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.04.2015 at 12:34
DevilDeVille
  
mootorist mööbel
quote:
mrtn: Motorist, teema selgituseks: vt. ka kauboisaapad, stetson ja lõunaosariikide sümboolika.

Esimesed 2 on ok, kui nad gaydisko videotes või karjamaal figureerivad. Viimane kuulub ajaloo prügikasti.



Mis sellel lõunaosariikide sümboolikal häda on?


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.04.2015 at 12:45
mrtn
mootorist mööbel
quote:
nos: ma ei ole mees, olen õrn ja habras lilleõis :D
aga oleki, sain oma vastuse, keegi siin eriti sellised asju ei tee.

Nos, ära muretse, kõik juuresviibijad on sinu füsioloogiliste iseärasustega üle keskmise hästi kursis.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.04.2015 at 12:56
hents99
  
mootorist mööbel
Ma olen ka mõned V8 lauad teinud. Kontorisse sobib küll. Mõned plokid veel varuks.



Tartu Forsis on päris lahe väntvõllist, hoorattast? ja kepsudest tehtud laud/riiul vms.



____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.04.2015 at 13:00
Motorist
  
mootorist mööbel
Nos, arvestades sinu eripärasid on su tehtud käsitöö kiiduväärt, teised isendid ju koovad käekotte ja muud kama või tegelevad niisama aja surnuks klatsimisega.

Lõunaosariike sümboliseeriv rebelflag on igati ok, kui sa just mingi neegrikummardaja pole. Annab märgilise tähendusena hästi edasi sinu maailmavaadet ja mõtlemisi.
Mis siis kui need ei lähe kokku igasugu moodsate poliitiliselt korrektsete meediakäsitlustega. Aga sellistele poliitkorrektsetele pestud-ajudele ongi hea näidata kätte koht ja mõte et kõik ei käi nii nagu müüdud meedia soovib.

NB: kui keegi on käinud eesti mootorratta muuseumis siis peaksite ka kursis olema seal rippuva vahva kroonlühtriga.... See oli juba kõrgem pilotaaz, eriti tooriku valik.



____________________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: Roostevaba väljalase KÕIGILE! info tel 53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.04.2015 at 21:43
ervin
mootorist mööbel
tore teada, et rebelflagimeeste kodudes ja autode ümber käib nii palju neegreid ja seksuaalvähemusi, et neile tuleb koguaeg kohta kätte näidata. ei olekski osanud arvata. tänan hoiatamast :D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.04.2015 at 22:03
DevilDeVille
  
mootorist mööbel
Mulle näiteks kolis kõrvalkorterisse elus neeger sisse. Korra olen saanud ka juba poolitsa kutsuda, kui lubas oma cafferloverist tibil pea lõhki lüüa.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.04.2015 at 22:40
MGartin
mootorist mööbel
Olen ka nii mõnegi teinud endatarbeks ja kingituseks.

Kompressori silindrist lillepott



Kolb kell/termomeeter





LED valgustitega laualamp, 2x2 erineva valgusega




Subaru boxer magamistoa lamp






Tulnukas, nõuka vannitoa segistist



Chopper, poldid-mutrid





Indian Four, poldid-mutrid




Futu Lowrider, sahtli käepidemetest (üks lõpetamata töödest)




Metssiga






Bonzai, taust seinavalgusti, roostevaba plekist





Transformer, rihmapingutid




Krox, tsikli nukkvõll ja lehtvõtmed



Sisalik, kõiksugu pukse ja otsi






____________________________
Pre-War to Post-War to Classic car
'60
'35
'28
'62
'63
'68
'46


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.04.2015 at 00:59
1 edit. Last edited 19.04.2015 at 01:03 by MGartin
mrtn
mootorist mööbel
Vaimustav

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.04.2015 at 01:09
viplala
mootorist mööbel
Müts maha, tase suure T tähega :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.04.2015 at 03:16
viplala
mootorist mööbel
quote:
nos: ma ei ole mees, olen õrn ja habras lilleõis :D
aga oleki, sain oma vastuse, keegi siin eriti sellised asju ei tee.

Ää ole õrnahingeline :), avalikul näitusel käivad erinevate arusaamadega tegelased ja vastavalt sellele tuleb ka erinevat tagasisidet. Su vändalamp on tõsiselt lahe ja minu jaoks uudne ning mõnusa disainiga. V8 laud, nagu Motorist ka möönas, on ära leierdatud, see muidugi ei tähenda, et ta halvasti tehtud on vms, lihtsalt tavaline. Ja torudest kokku krutitud lambil, jääb minu jaoks puudu disaini või kunstikeelest, ehk siis mõte on hea aga materjalid või nende kokkusobitamine on väheke puudulik. Ei tekita nagu seda tunnet, et tegemist oleks kunsti või disainiga. Võibolla on asi minus ja minu meeltes. Enivei, ära pane pahaks. Kui ma oma mutritest ja poltidest kokku keevitatud mehikest teile näitaksin, kukuksite naerdes perseli :) Kahjuks pole mehike säilinud ja ma kahtlen, et ma tast mõne pildi üles leian. Aga kui sul aega ja viitsimist on, siis kindlasti jätka. Lõppkokkuvõttes toob selline looming ju ainult rõõmu, seda nii endale kui ka teistele.


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.04.2015 at 04:22
DJ Seebimull
  
mootorist mööbel
Ma ka mõned asjad vanarauast uuele elule aidanud

bobber



truck



____________________________
FULL THROTTLE CLUB
http://usaraud.ee/?id=4_65_27_6436 (reklaam)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.04.2015 at 09:18
1 edit. Last edited 20.04.2015 at 09:19 by DJ Seebimull
nos
  
mootorist mööbel
vauu täiega ägee!


____________________________
Rust In Peace

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.04.2015 at 12:36
Motorist
  
mootorist mööbel
No vot , andke minna! Midagi kõikidele.

Mõne mehe kiuste peaks oma kauaaegse idee tervahambulisest metallpenist valmis tegema ja talle rebelflagi kaela siduma. Nagu noh nimelt neegrite pureja.

____________________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: Roostevaba väljalase KÕIGILE! info tel 53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.04.2015 at 12:45
mrtn
mootorist mööbel
Motorist, sa lihtsalt ei taba ära hetke ja kohta, kus võiks vait jääda? Sa tõmbad oma jutuga siinset keskmist IQd piinlikult alla. Ükski sinu maailmavaateline oponent ei tunneta sinu klähvimist kiusuna, ainult endast jätad lolli mulje.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.04.2015 at 13:20
charger
mootorist mööbel
Meil on santehnika letil selline Torumees, et ikka kõik saaksid aru, kuhu nad sattusid :)
Kuna kõrval on elektrikaubad, siis peaks on LED lamp (põleb ka)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.04.2015 at 20:31
jeff01
  
mootorist mööbel
Minu lemmik seni:

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.04.2015 at 16:01
1 edit. Last edited 26.04.2015 at 16:02 by jeff01
hents99
  
mootorist mööbel
Ei leidnud sobivat ja tugevat alust akvaariumile, papist kokkusurutud mööbel on nagu on....
Turbonaatori vahejahuti kärge oli õnneks veidi üle jäänud ja polnudki pikalt vaja mõelda. 2tk 600x300x100mm kärge kannatab raskust küll.



____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.07.2015 at 23:08
tqhq.ee foorum : Vaba teema : mootorist mööbel  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.