Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Astro 96 arvele võtt
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Astro 96 arvele võtt  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
franz125
Astro 96 arvele võtt
Sai käidud ARK-is ja sain anusesse paremal pool asuva numbrimärgi koha pärast.Arvele ei võetud.Panin kiiruga kahepoolse teibiga numbri aluse ja valgustuse.Arvele ei võetud,oli liiga ;ajutise välimusega;Läksime vaidlema erinevate kinnitusviiside üle ja lõppkokkuvõttes saadeti tehno-osakonda kus kedagi kohal polnud.Kas on kuskil mingi vihje numbri asukoha ja kinnitusviiside kohta(liim,polt,neet jne.)Tuhlasin peaaegu terve tiku-taku läbi aga midagi silma ei hakanud.Riigiteatajast üritasin ka aga jooksin rappa.Kas keski on kokku puutunud?Abi oleks vajalik.Tänud.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.04.2013 at 22:01
Kummipuru
 
Astro 96 arvele võtt
Valutum oleks ehk teist ARK bürood või ametnikku proovida ennem kui hakkad kuhugile auke puurima

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.04.2013 at 23:00
Astro-97
  
Astro 96 arvele võtt
järjekordne peedistuse ohver..krt, see amet seal tuleks kohtusse kaevata selle eest mismoodi usaraua omanikke kepitakse seal...

alles hiljuti oli ühel mu tuttaval oma astroga sama probleem..et miks on parema ukse sees number. peab olema all keskel..
kui ikka numbri KOHT on seal, siis see number ka käib seal, mitte et ma ise pean hakkama otsima kuskile keskele alla stangesse, kus pole ette nähtudki seda numbrit seal olema... täitsa vittus kus juba ajab sita keema see asutus, kusjuures eelmise bussiga oli ka minul seal hulga probleeme --aga lahenesid need ikka ära ja uued sealsaadud tüübikinnitused silusid asja ära lõpuks.

veel iriseti selle astro tagatulede kallal, et liiga palju põlevad nii alla kui küljele ja kästi kinni teipida..kui ma oskaks seda pilti siia tõmmata ...siis ma näitaks mismoodi seda teibiti ja siis rahule jäädi...teate see oli mõnitamine kuubis juba mismoodi need välja nägid..

pane see number tagasi sinna kus ta koht on ja lähed uuesti tehnoosakonda. kui tallinna omas arvele ei saa, mis on ka loogiline kuna sealsed spetsialistid on nii võhikud, mine sauele. sauel olen mina saanud oma asjadega kõik korda..

näide tallinna ark-i spetsialisti tööst : seinal on suur plakat kus võimalikud VIN tähised....EU autol. usakal loomulikult sealsetest kohtadest ei leia v.a klaasi tagant. mees otsib higimullid otsaees, kutsutakse teine appi, kes on targem ja taskulambiga otsib graveeritud vin koodi..... piduri pumba pealt kapoti alt !!!! tase. kui sealt ei leita, palutakse astro bussil tagumiste uste katted seest lahti võtta, kuna puidu sisse olevat kõrvetatud vin kood... klaasi tagust lipakat ei aksepteerita

ma ei tea mis inimesed seal tööl on või mismoodi neid ja kes koolitab...see on ulme lihtsalt mis seal toimub

vaata, tee lahti www.usaraud.ee ja otsi sealt astrod üles..kõigil on numbrid seal kus nad peavad olema, ka tagaukse sees. paar seal vist oli, mis on võetud varasemalt vist arvele ja siis on need pikad numbrid kuskil stange küljes. sinul on vaja aga mitte pikka, vaid seda lühikese standardi oma.

jõudu võitlemisel.

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.04.2013 at 23:01
franz125
Astro 96 arvele võtt
See Saue variant käis ka endal peast läbi.Homme proovin,kui ei näkka siis ehitan midagi nö.ajutist kokku ja lähen tehosakonda ning vaidlen nendega kuidas miski kinnitatud peab olema.Kurat,lennukite tiivad pannakse 3M teibiga kokku ja liinibussid on ainult üks silikoon aga bussile numbrialuse jatulede kleepimine on kuritegu.Ei tea kas see ka kuidagi mõjub et Tallinna büroos otsus ei vasta nõuetele ära tehti?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.04.2013 at 23:51
1 edit. Last edited 19.04.2013 at 23:58 by franz125
vahekas
  
Astro 96 arvele võtt
Võta vaevaks sõita mõnda maakondliku arki, seal ei ole üldse sellist keppi.
Tallinna ARK on pühendunud USA autode omanike ajudekeppimisele.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.04.2013 at 07:40
1 edit. Last edited 20.04.2013 at 08:40 by vahekas
franz125
Astro 96 arvele võtt
Noneh-sai siis lõpuks arvele.Sauel muuduigi hakkas kah peale-tehase lipikut pole,kust ma auto andmed võtan,sa peaks ikka sinna tagasi minema kus esimene akt koostati-jälle tuled viled.Selle vanema papi poolest oleks jäänud tegemata(ei tea mis nomenklatuuri jäänuk ta on)Õnneks noor vene kutt on terav pliiats,too suskis vana tagant.Huvitav,et igas ARK-is on ainult üks inimene kes teab mismoodi tuled olla võivad enne 1998.aastat.Kas mingisuguseidki teadmisi sellel ametikohal vaja pole.Peaks vist hakkama Maanteeametile kirju kirjutama.Tea kas Harrika vennad näevad sama nälga?Igatahes tänud kaasaelajatele.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.04.2013 at 19:06
Timo
  
Astro 96 arvele võtt
Saue ARk büroo kohta läbi aegade ainult head kuulnud, endal aga kogemust pole. Küll aga on väga positiivne kogemus Tartu ARKiga. Auto kontroll oli ca 15 min, erilist nurisemist ei olnud ja tüübid olid asjalikud. Oli ka viga VIN koodiga, kus Sveitsi härrad olid transiitpassi 6 asemel 8 kirjutanud ning seegi arusaamatus lahendati nende poolt 2 päevaga, ning ülevaatamise akt pandi kohe süsteemi üles ja helistati, et võin suvalisest ARK büroost läbi minna ja vormistatakse Eesti tehnopass. Kuigi algul autoga ukse taga seistes närisin küüsi ja olin kõige hullemaks valmis, kujunes sellest väga meeldiv asjaajamine.
Üliebameeldiv kogemus aga Paide ARKiga, kuhu jätsin hulga närvirakke ja seda 2 korda. Esimene oli selle sama Caddiga, mis Tartus üle vaadati. Nimelt Paide seltsimehed ei suutnud seda akti mitte kuskilt süsteemist üles leida ja seda isegi siis, kui ma ise Tartust selle akti numbri sebisin. Sellepeale kulus 2 tööpäeval mitme tunni raiskamist ja Paide kontori vahet sõitmist, sest inimesed ei suutnud omavahel suhelda. Pärast öeldi veel Paidest, et selline asi nende jaoks üsna esmakordne ??? millepeale vajus mul karp lahti ja hakkasin naerma, kui tüüpidel kõigil rinnas silt a´la spetsialist.
Teine kogemus Astroga, mida käisin üle kontrollimas ja näitamas, et kas kõik OK ja saab ilusti arvele, ning et mingeid piirangui peal ei ole. Asi algas juba kehvasti, sest Rootsi passist ei suutnud nad isegi auto värvi välja lugeda, rääkimata istekohtadest, või gabariitidest.
Samamoodi räägiti, et tuled tuleb välja vahetada E märgiga tulede vastu, katusereelingud on gabariitidest väljas, valed rehvid on all, raamil pole kerenumbrit(klaasitagune pidi naljanumber olema), ning i-le pani punkti peale see, kui küsiti, et kuidas ma ära tõestan üldse, et see on Chevrolet Astro. Peale pooleteisttunnist kõva vaidlust, ning minupoolseid otseseid küsimusi ütlesid seltsimehed, et nemad seda masinat arvele ei ole nõus võtma ja kahtlevad, kas see üldse võimalik on ning et pöördugu mina selle jubeda, tundmatu loomaga Tallinna büroo poole.
Nii, et kui nende ´´tundmatute ja ebasobivate loomadega´´ ARKi asja, siis tasub kõvasti eeltööd teha, et välja selgitada, millisesse ARKi sisse astuda.
Aga jõudu ja edu sellel lõputul Kolgata teel ja kõva närvi :D

____________________________
Chevrolet Astro AWD 96 varuosadeks
Chevrolet Astro AWD 95
Fordson model N 1935

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.04.2013 at 19:23
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Astro 96 arvele võtt  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.