Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - M: Chevy Camaro Z28 -78
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Autode müük : M: Chevy Camaro Z28 -78  
Poster Message
autodusa
  
M: Chevy Camaro Z28 -78
panen müüki siis paljudele teada tuntud masina, mida olen vahelduva eduga oma 5 a ehitanud. Tänaseks on siis auto saanud täiesti uue sisu (kõik pinnad müramatiga kaetud), kogu esiosa uuesti sätidud/värvitud, hetkel veel mõned nipetnäpet asjad tellitud salongi mis vaja vaid külge keerata. Väljast on auto nii nagu näha. Mootor on kunagi ammu siis usa-s ehitatud ja kap remonditud (kõik mis sisse pandi on vanal testamendil ka näha), peale seda pole ta sõitnud üle 1000km. Mootori täpset võimsust ei oska hetkel keegi öelda. Eks kokkuvõttes seal tegemist leiab ikka (kapotialune läikima, uus summuti süsteem jne) kuid see ju igaühe oma huvi mis korda ta tahab autot saada. Auto on siiski hetkel ikkagi "run&drive" seisukorras, seega saab kasutada ja ka nokitseda. Seda ma ka ise teen jõudumööda, kuni ta mul alles on.
Auto hinna panin täpselt selle,mis mul temasse on hetkel raha läinud tooriku,juppide ja osalise töö näol (palju siis tehtud Erkki juures). Oma enda kümned ja kümned temaga veedetud tunnid ning ka muud jooksvad kulud nagu nt tema treilaga vedamine on siikohal jäetud tähelepanuta.
Auto seisab hetkel siis American Beautis, kus saab teda katsuda, huvi korral võib mulle helistada. Kindlasti on see auto,millele tuleb kosilast ka otsida väljaspoolt meie riiki, seega kuulutuse jagamine oma soome/rootsi sõpradele on teretulnud.
Ja kindlasti keegi ka küsib, et miks müün, siis vastus on selline, et oma 100 hobi juures kokku krahmatud asjade peale läheb nii palju aega, et päeva lõpuks ei jõua nendest ühegagi tegeleda. Kuna selline auto vajaks pigem omanikku kellel on eramu ja oma hoov, kus teda saab silitamas käia, siis mulle kui korteriomanikule on ta väga ebamugav. Panin mõned prioriteedid paika ning otsustasin selle konkreetse hobividina asemel endale mootorratta tagasi soetada, mis on mulle praktilisem hobi aparaat.
Pikk jutt sitt jutt, auto on siin:
http://www.usaraud.ee/?id=5_5_20_917 ja siin:

http://www.auto24.ee/used/1218466?fb_action_ids=553725131321653&fb_action_types=og.likes&fb_source=timeline_og&action_object_map={%22553725131321653%22%3A396881177060105}&action_type_map={%22553725131321653%22%3A%22og.likes%22}&action_ref_map=[]

PS!
Loomulikult on auto ehitamise erinevatest etappidest ka fotojäädvustused.

Parimat,
Alo
56664445

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.01.2013 at 16:01
tqhq.ee foorum : Autode müük : M: Chevy Camaro Z28 -78  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.