Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Sooviks ühte kena autot rentida päevaks.
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Sooviks ühte kena autot rentida päevaks.  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
huvituja
Sooviks ühte kena autot rentida päevaks.
Tere!

Kahjuks ei saa ennast väga autodefänniks pidada, ent pean tunnistama, et vanad USA autod on päris silmailuks :).

Minu väike soov. Nimelt on minul ja mu noormehel plaanis abielluda ja väga sooviks leida mõnda omapärast autot omale pulmaautoks. Ent nagu noortel ikka ei ole seda raha nüüd niii üleliia ja mõtlesin uurida mõnest foorumist.

Reis koosneks siis Õnnepaleesse sõidutamisest sealt peokohta (ca 40 km Tallinnast). Koos juhiga siis, 8 sept 2012 oleks kuupäev

Auto võiks olla neljaukseline ning vanem (mehele meeldib idee klassikalisest autost pulmadeks) ja juhil võiks mõni pintsaks kuskil kapis vedeleda. Kui ma vaid teaksin autodest rohkem tooksin mõne näite ka :). Piilumas ma foorumis käisin, et väga ilusaid autosid igatahes on meie ameerikaautode armastajatel.

Kes on huvitatud võib teha oma pakkumise mulle meilile (et mis auto ja aasta ning mis oleks hind) või siia foorumi postkasti või otse siia teemasse. Võib soovitada ka oma sõbra-sõpra kellel nt mõni teine kenam vanem auto.

Loodan, et Teie autodeteemalist foorumit oma sooviga väga ei seganud ja soovin Teile hea autode kallal nokitsemist, et nad veel ilusamateks muutuks ;)

Meili aadress ka: vaaricaz@hotmail.com

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.04.2012 at 12:02
1 edit. Last edited 20.04.2012 at 23:44 by huvituja
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Sooviks ühte kena autot rentida päevaks.  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.