Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Transpordi abi Rootsis
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Transpordi abi Rootsis  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
saadukas
 
Transpordi abi Rootsis
Tere

Vaja yks Chevy van Våsterase juurest treila/puksiiriga Stockholmi sadamasse toimetada(ideaalsel juhul Eestisse). Abiks oleks kasv6i vihjed kus kohast saaks stocholmi læhedal treilat rentida.

saadukas@hotmail.com
004794010557

____________________________
`97 Ford E-350 7,3 /osadeks/
`93 GMC Typhoon 4,3T /metsas käimaks/

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.03.2012 at 23:14
ERAK
  
Transpordi abi Rootsis
Tervitus.

Kah oleks vaja treilaga Trans Am Sthlm'i äärelinnast (sadamast 37km) Tlna saada- juhul kui keegi tühja treileri/puksiiri vmt. jõude liigub siis teeks kaupa :)
Kiiret ei ole, aga enne lume tulekut võiks auto Eesti saada.

Terv. ERAK

badasstrucker@gmail.com
53326552

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.09.2012 at 22:15
DevilDeVille
  
Transpordi abi Rootsis
rentida saate küll, a pedekuningriigi ideekaart justnagu tarviline sealmail. mingi nipiga vast saab neid kuni 30 kilsa tunnis lubavaid konnasid eraisikutelt blocketist.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.09.2012 at 22:25
ERAK
  
Transpordi abi Rootsis
tänud vihje eest- siit saab rentida jah, aga kui eraisikuna võtta siis peab olema jah kohalik ID-kaart (naisel olemas) kuid kuskilt lugesin, et E-kat load ka tuleb ette näidata vist haagist rentima minnes :uhoh

Ka ei ole ühelgi siinoleval apastraadil veokonksu küljes- seega ootan endiselt pakkumisi veoks :)

Kui enne ei saa siis tuleb millalgi enne lund espetsiaalselt oma Olds minivan'iga (sellel on konks) siia Trans Am'ile järele tulla

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.09.2012 at 23:10
Fog
 
Transpordi abi Rootsis
Svänssonimaal ei saa rehvigi tanklas pumbata ilma ideekaarti loovutamata ;)

____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.09.2012 at 23:18
saadukas
 
Transpordi abi Rootsis
Meie lugu lõppes nii.
Kuna isegi Norra lubadega millel E kat peal Rootsis treilat välja ei renditud ja puksiirauto tahtis 5500 seki saada siis meie tegime nii: Bussilt kardaan alt ja teisele autole sappa. Saime sõita 20 kilti mööda E18 kui vilkurid sabas ja maha võeti. Me ei teadnud et kiirteel pukseerida ei tohi ning et maksimum lubatud kiirus pukseerimisel on 30 km/h(meil oli vist 85). Kuna kohalik pedesoenguga konstaabel oli algul heas tujus, siis saime 4000 seki trahvi ja sõbra load korjati ära, mis hiljem küll tagastati sest Rootsi politseil pole õigust teise riigi kodaniku lube konfiskeerida. Üritasime pedelakaga vandile seda ka kohapeal selgitada aga ta ei tahtnud mitte meid kuulata ja hakkas ärrituma. 5 päeva pärast olid load postkastis tagasi.
Hiljem laevapeal arutasime, et ikkagi jäime 1500ga plussi. Hommikul enam plussis ei olnud :)

____________________________
`97 Ford E-350 7,3 /osadeks/
`93 GMC Typhoon 4,3T /metsas käimaks/

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.09.2012 at 23:46
Peeter82
 
Transpordi abi Rootsis
Trahvi võid rahumeeli maksmata jätta.
Muidugi ei tohi edaspidi enam politseile sealmaal silma jääda.

____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.09.2012 at 08:28
90Deville
 
Transpordi abi Rootsis
Vähe värdjalik teema on see küll seal jah, et ilma kohaliku id-kaardi ja E-loata ei rendita midagi. Ise olen tirinud tuttava ruotslase bensukasse kaasa oma plastikuga vehkima rentimiseks. Samas ei valmista neile mingit problat raha eesti kaardi pealt kasseerida jne selle teenuse eest.
Üldse on mittesöitvate autode toomine sealt paras peavalu, ainus variant on siit käruga minna ja tulla, mis ei tule kuidagi soodne.
Sinna lisada veel ntx pede-ennu paadifirma poolt kasseeritavad imelised "lisatasud" pukseeritava auto eest, siis tuleks alati kolm korda möelda kas tasub üldse jamamist, sest auto hind vöib järsku kordistuda imelikult mitte midagi tehes.

Kiirteel ei tohi jah pukseerida, körvalteedel vöib. Ja see et sa vahele jäid tuli sellest, et esimene inimene kes seda nägi elises kohe kitsedele, see toiming on neil väga kiirelt käesees. Kiireteel vöib tegelikult pukseerida 30kmh järgmise mahasöiduni.

Ise soovitan kasutada Kapellskäri laeva üldse, säästab meelerahu kövasti ja ka suhtumine inimlikum.

Erakule-kas on üldse mingit pointi seda eestisse vedama hakata? Ma saan aru et vaid roolivöimupump vajab vahetamist, vöta kohalikest töökodadest hinnapakkumine selle töö kohta, tuleb ehk sama välja...

____________________________
KKK-Koledate Kastikate Klubi

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.09.2012 at 08:36
saadukas
 
Transpordi abi Rootsis
Muidugi, selle veel unustasin et laevale pukseerimise eest tuli veel 720 seki juurde maksta. Ja muidugi nende sadama tøøtajate suhtumine on ka veel omaette teema. Pukseerimiseks saadeti siis mingi Opel Combo (vist). Lahe oli vaatada kuidas ta endast 3 korda raskemat G30 peale sikutas. Ma hoidsin veel pidurita ka peal, kuna selle juht mølises ennem, miks me hiljaks jæime(3 minutit). Peale seda olen ka s6itnud Kappelskåri laevaga. Inimlikud kajutid ja suhtumine.
Trahvi maksis s6ber åra kuna Rootsis liiklemist tihti.

____________________________
`97 Ford E-350 7,3 /osadeks/
`93 GMC Typhoon 4,3T /metsas käimaks/

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.09.2012 at 09:55
alarmees
Transpordi abi Rootsis
Loe ja imesta, mis E kat. Stockis saab tihti autode, mul küll väikese ekskavaatori, vedamiseks mõeldud kärusid renditud. Ja ei taheta lube nähagi. Ma siis enamasti seda rentinud Preemi tanklast. Samuti pole id kaarti, mis mul on, küsitud. Võimalik, et neid probleeme aitab vältida Preemi firma krediitkaart, millega tasutud saab.
Muuseas, kel midagi vaja tuua Stockholmist või selle lähiümbrusest Tallinna toimetada siis üks madal-lühike Transit tuleb Eesti poole 11. oktoobril.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.09.2012 at 11:49
DevilDeVille
  
Transpordi abi Rootsis
quote:
alarmees: Loe ja imesta, mis E kat. Stockis saab tihti autode, mul küll väikese ekskavaatori, vedamiseks mõeldud kärusid renditud. Ja ei taheta lube nähagi. Ma siis enamasti seda rentinud Preemi tanklast. Samuti pole id kaarti, mis mul on, küsitud. Võimalik, et neid probleeme aitab vältida Preemi firma krediitkaart, millega tasutud saab.
Muuseas, kel midagi vaja tuua Stockholmist või selle lähiümbrusest Tallinna toimetada siis üks madal-lühike Transit tuleb Eesti poole 11. oktoobril.

kundekaart on iseasi


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.09.2012 at 15:00
christian
  
Transpordi abi Rootsis
quote:
DevilDeVille:
quote:
alarmees: Loe ja imesta, mis E kat. Stockis saab tihti autode, mul küll väikese ekskavaatori, vedamiseks mõeldud kärusid renditud. Ja ei taheta lube nähagi. Ma siis enamasti seda rentinud Preemi tanklast. Samuti pole id kaarti, mis mul on, küsitud. Võimalik, et neid probleeme aitab vältida Preemi firma krediitkaart, millega tasutud saab.
Muuseas, kel midagi vaja tuua Stockholmist või selle lähiümbrusest Tallinna toimetada siis üks madal-lühike Transit tuleb Eesti poole 11. oktoobril.

kundekaart on iseasi

vöin aidata id kaardiga aga mul pole e katti. samas on mul tuttavad rentinud eesti lubadega ainult ja pole probleemi olnud, kas paelaotsas ei kannata vedamist?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.09.2012 at 21:12
ERAK
  
Transpordi abi Rootsis
quote:
christian:
quote:
DevilDeVille:
quote:
alarmees: Loe ja imesta, mis E kat. Stockis saab tihti autode, mul küll väikese ekskavaatori, vedamiseks mõeldud kärusid renditud. Ja ei taheta lube nähagi. Ma siis enamasti seda rentinud Preemi tanklast. Samuti pole id kaarti, mis mul on, küsitud. Võimalik, et neid probleeme aitab vältida Preemi firma krediitkaart, millega tasutud saab.
Muuseas, kel midagi vaja tuua Stockholmist või selle lähiümbrusest Tallinna toimetada siis üks madal-lühike Transit tuleb Eesti poole 11. oktoobril.

kundekaart on iseasi

vöin aidata id kaardiga aga mul pole e katti. samas on mul tuttavad rentinud eesti lubadega ainult ja pole probleemi olnud, kas paelaotsas ei kannata vedamist?

Tänan pakkumast ent mu naisel on ka kohalik ID-kaart olemas, e-kat'i meil kummalgi ei ole samuti :) Trans Am on üsna madal ning veoköit ei ole kuhugi kinnitada, spoiler jne. lisaks automaat ei taha vist köie otsas sikutamist ning siis ei töötaks lisaks roolivõimule ka pidurivõim.

Proovin esmalt nii, et ostan siit vajalikud tööriistad ja võtan roolivõimu pumba ise maha ning saadan siis Eesti taastamisele ning hiljem taastatud pumba kättesaanuna aretan selle siin ise peale- seejärel on auto juba loodetavasti ise liikumisvõimeline :)

Kui see plaan ei peaks mingil põhjusel toimima siis mu siinelava tädi Rootsi firmale saaks ehk probladeta rentida varem mainitud autovedamise treileri ning siis T/A sellel äiapapa Range Rover'i sabas Eesti sikutada- loodetavasti siiski saan siin auto oma kahe vasaku käe jõul korda :)




____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.09.2012 at 21:59
DevilDeVille
  
Transpordi abi Rootsis
Mul võibet tiba kohatu küsimus, aga kas uut/tehasetaastatud pumpa pole tõesti mõttekam osta?

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.09.2012 at 22:02
ERAK
  
Transpordi abi Rootsis
quote:
DevilDeVille: Mul võibet tiba kohatu küsimus, aga kas uut/tehasetaastatud pumpa pole tõesti mõttekam osta?

võimalik, et on tõesti. Tehase taastatud pumpa ei leidnud ning uue hind usas oli vist ca 260$. Eestis taastavad väidetavalt uuevääriliseks ning sellise rõõmu maksumus pidi väidetavalt kujunema suurusjärku 100-150€.

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.09.2012 at 06:44
DevilDeVille
  
Transpordi abi Rootsis
LS1 pumbad taastatuna seilavad jebais mingi 80 taala kursil

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.09.2012 at 09:35
ERAK
  
Transpordi abi Rootsis
ohoo...kaen perra :)

Tänud,
Terv. ERAK

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.09.2012 at 19:35
Maik
  
Transpordi abi Rootsis
ebays neid tõesti igasuguseid,vaatasin just.

aga kas sa camaro/ls1 foorumitest otsinud oled?
Igal juhul on tellimine kohapeale odavam,kui transatada autot eesti ilmselt...

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.09.2012 at 21:39
1 edit. Last edited 10.09.2012 at 21:53 by Maik
alarmees
Transpordi abi Rootsis
Kui kellegil midagi vaja Stockholmi/Uppsala kandist Eestisse toimetada siis üks tühi Transit sõidab järgmisel kolmapäeval laeva peale Stockist ja liigub tagasi järgmine pühapäev.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.04.2013 at 23:44
1 edit. Last edited 08.04.2013 at 23:46 by alarmees
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Transpordi abi Rootsis  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.