Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Vaja BMW 850 juhtmestikku
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Vaja BMW 850 juhtmestikku  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
iisak
 
Vaja BMW 850 juhtmestikku
Ehkki ma olen juba suht-koht lootuse kaotanud proovin siinses kogukonnas ka korra.
Kas keegi teab kedagi kes teaks kedagi kellel on lammutuses BMW 850?
Olgu siis Eestis, Soomes, Inglismaal, USA-s või mujal.
Vaja on kogu auto juhtmestikku(hädapärast piisab ka mootori-,kasti- ja ABS juhtmestikust),
ABS pumpa, leegitorusid ja kardaani.
Kindlasti peab olema M73 mootoriga-ehk siis 95a. ja edasi 850.
Hea pakkumise korral olen nõus ka kogu auto ära ostma!
Varuosade alla ei tahtnud teemat teha kuna seal "upub" see teema poole päevaga ära.
Tahaks kevadel oma projektiga sõitma saada-kaua ta mädaneb seal aia ääres...
Äkki suudab keegi mind aidata?
Loodan,et moded ära ei kustuta seda teemat!!!!!

____________________________
www.audacer.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.01.2012 at 12:30
1 edit. Last edited 12.01.2012 at 12:43 by newton (Moderator)
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Vaja BMW 850 juhtmestikku  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.