Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Üldisem arutelu AB tagasiside teemast ära
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Üldisem arutelu AB tagasiside teemast ära  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
tfr
 
Üldisem arutelu AB tagasiside teemast ära
Mina ei oskaks küll olukorda, kus pidi kaks korda vale/vigase jupi pärast kuskile linnast välja põllule tagasi sõitma, "väga positiivseks" kogemuseks nimetada. Aga see on ilmselt minu isiklik kiiks :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.12.2011 at 18:27
Vanaisa
  
Moderator
Üldisem arutelu AB tagasiside teemast ära
tfr - sulle hakkab lennujaamast "Linnast väljas ja põld"? Ärka üles, Tallinn on tsiba suurem kui mustamäe ja kesklinn :lol

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.12.2011 at 23:30
Olds
  
Üldisem arutelu AB tagasiside teemast ära
quote:
jass: Täna sai ka käidud suburbaniga, diagnostika seal tehtud (sai kohe kiiresti vahele ajaga) diagnostika näitas kolmanda püti kehva sädet ja teenindaja sõnul jagaja kaas õhtal, sai ostetud uus jagaja kaas kohe sealt (valisin odavama), garaasi sõites teepeal avastasin, et kaasa antud oli V6 mootori jagaja, sõitsin tagasi andsid õige jagaja, panin ise siis garaasis külge aga mootoril ikka üks pütt tagant ära (3. püti küünal näitas ilusat sädet). Läksin autoga tagasi, ütlesid kohe et võimalik, et praak jupp ja vaatavad üle.
Lõppkokkuvõttes panid uue AC Delco jagaja kaane mis oli varem ostetust ~20 euri kallim ja lisa raha ei tahtnud. Väga positiivne kogemus. Valin edaspidi ka AB!!
Veelkord näide sellest,et head ja odavat ei ole olemas....kurb,et inimesed sellest tihti aru ei taha saada. Aga sellist seiklust väga positiivseks kogemuseks nimetada on küll kummaline :)

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.12.2011 at 09:04
1 edit. Last edited 15.12.2011 at 09:04 by Olds
partel
  
Üldisem arutelu AB tagasiside teemast ära
Elektri/süüte kalade puhul on minu jaoks väga positiivne kui asi üldse korda saab!

Olen ise kõrvalt näinud, kuidas tõesti oskajad mehed maadlevad ja kiruvad. Ehk ise hoian eemale, piirdudes testriga aku pinge mõõtmisega. :)

Näiteks Pro Modis jt teistes karmimates klassides ei hakata süüteviga otsimagi, vahetatakse lihtsalt kõik välja ($5000 vms).

Mõni on muidugi punastama pidanud kui peale kallite komponentide mitmekordset vahetust on lõpuks selgunud, et küünlajuhtmed lihtsalt vananenud.

Kõik ei lähe nii lihtsalt nagu Holliwoody filmis.


____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.12.2011 at 09:53
Kummipuru
 
Üldisem arutelu AB tagasiside teemast ära
quote:
Olds: Aga sellist seiklust väga positiivseks kogemuseks nimetada on küll kummaline :)

Kui autoomanik, kes veel ise plaanib käed õliseks teha, ei tuvasta juba leti taga V6 vs V8 jagaja kaane erinevust, antud juhul vist oma hajameelsusest, ei saa edasi-tagasi sõtmises küll ainult müüjat süüdistada. Pealegi vahetati odavam ja hoopis teise mootori vidin kallima ja suurema vastu ilma lisatasuta... see näitab müüja johta väga palju ja positiivset on siin oluliselt rohkem kui mõne sõidetud kilomeetri pärast põhjust viriseda...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.12.2011 at 10:04
jass
 
Üldisem arutelu AB tagasiside teemast ära
Miks mitte positiivseks kogemuseks kutsuda. Keskmine eesti autoremondi firma oleks sulle heal juhul andnud teise kaane ja küsinud lisapappi uue diagnostika eest. Mis puutub edasi tagasi sõitmisises siis võib täitsa süüdistada hajameelsust, sest leti taga viskasin ainult kiiresti pilgu peale, et mis värvi jagaja on karbis. Tegin rumala vea ja eeldasin. AB-ga läbi aegade head kogemused olnud, üldjuhul saanud kiiresti abi enamus autoosad kiiresti kätte. Mis nüüd muutunud on siis vanasti sai veakoodi lugemist ilma rahata aga see on täiesti mõistetav, et arenev ja kasvav ettevõte tahab ka paremini elada ja eks ettevõte elab seda paremini mida vähem tasuta tööd ta teeb.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.12.2011 at 10:39
partel
  
Üldisem arutelu AB tagasiside teemast ära
quote:
jass: mida vähem tasuta tööd ta teeb.
Kõigepealt: alljärgnev ei ole vastus kod. jassile vaid üldine.

Ma eeldan, et AB ei ole sotsiaalabiasutus, miks peaks ta tasuta tööd tegema?

(Ka sotsiaalabiasutused ei tee tasuta tööd, see tuleb kõigi meie kui maksumaksjate tasku arvel)

Kes pirtsutab, et asjad ei ole alati ideaalsed, vaid reaalse maailma kohased, see lihtsalt näitab oma asjatundmatust.

Selle asemel, et end vihaga mürgitada ja sääsest elevanti teha, võiks lihtsalt õlgu kehitada, et shit happens ja lõpp hea kõik hea...

Mis muidu kriitikasse puutub, siis ei maksa enne järeldusi teha, kui ka teine pool on ära kuulatud.

Võib-olla on kritiseerija ise süüdi, kas täielikult või osaliselt.



____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.12.2011 at 12:46
peep
 
Moderator
Üldisem arutelu AB tagasiside teemast ära
Parem kui remondikoha teemas oleks valdavalt vaid faktid, nende üle pikem arutlemine ja tõlgendamine teeb kiire üldpildi saamise huvilisel raskemaks. Seega antud arutelu võiks jätkata siin.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.12.2011 at 13:17
tarmo4x4ee
Üldisem arutelu AB tagasiside teemast ära
quote:
tfr: Mina ei oskaks küll olukorda, kus pidi kaks korda vale/vigase jupi pärast kuskile linnast välja põllule tagasi sõitma, "väga positiivseks" kogemuseks nimetada. Aga see on ilmselt minu isiklik kiiks :)
Kelle jaoks linnast välja, kelle jaoks mitte. Mulle näiteks väga meeldib, et piisab ainult 500 m sõita ja oledki kõrvalkülast seal kohal :)
Kui nad Viimsisse oleks kolinud, siis sa ilmselt oleksid ka rõõmust kringlis? :P

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.12.2011 at 23:51
tõnisson
 
Üldisem arutelu AB tagasiside teemast ära
quote:
tarmo4x4ee:
quote:
tfr: Mina ei oskaks küll olukorda, kus pidi kaks korda vale/vigase jupi pärast kuskile linnast välja põllule tagasi sõitma, "väga positiivseks" kogemuseks nimetada. Aga see on ilmselt minu isiklik kiiks :)
Kelle jaoks linnast välja, kelle jaoks mitte. Mulle näiteks väga meeldib, et piisab ainult 500 m sõita ja oledki kõrvalkülast seal kohal :)
Kui nad Viimsisse oleks kolinud, siis sa ilmselt oleksid ka rõõmust kringlis? :P

Hästi öeldud:lol


____________________________
446+727+Dana60
225 slant six+904+8 3/4
446+727+NP203+9 1/4+dana44

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.12.2011 at 01:08
Rein000
 
Üldisem arutelu AB tagasiside teemast ära
Lõunaosariiklasena meeldib mulle ka uus asukoht väga, saad juba enne linna jõudmist asjad korda ajada. Varasemasse asukohta tihtipeale lihtsalt ei jõudnud.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.12.2011 at 13:33
Indrek_S
 
Üldisem arutelu AB tagasiside teemast ära
Ma olen juba mõnda aega teenindusasutusi hinnanud mitte selle järgi, kas pask tekib, vaid selle järgi, kui tekib pask siis kuidas seda lahendatakse. Nii on hinnang minu arust adekvaatsem ja hästi lahendatud pask jätab suhu ka hea maitse :D

____________________________
not done until it's done

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.12.2011 at 15:56
vvt
  
Üldisem arutelu AB tagasiside teemast ära
quote:
Ma olen juba mõnda aega teenindusasutusi hinnanud mitte selle järgi, kas pask tekib, vaid selle järgi, kui tekib pask siis kuidas seda lahendatakse

:hail :hail :hail

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.12.2011 at 17:55
1 edit. Last edited 17.12.2011 at 17:55 by vvt
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Üldisem arutelu AB tagasiside teemast ära  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.