Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - PROOV numbrid väiksema formaadina legaalseks
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : PROOV numbrid väiksema formaadina legaalseks  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
vahekas
  
PROOV numbrid väiksema formaadina legaalseks
Tere


Kui kellelgi on soovi saada omale legaalseid väiksema formaadiga PROOV numbreid võiks sellest mulle teada anda.
Plaan on teha ühisavaldus majandus ja kommunikatsiooni ministeeriumile ,et antaks välja proov numbrite väiksem formaat.
Mulle anti lootust,et kui soovijaid ja vajadus on põhjendatud siis tehakse seda ühsiavalduse põhjal.

uhtnapuit@gmail.com
5288224


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.10.2011 at 13:59
4 edits. Last edited 24.10.2011 at 11:15 by vahekas
tfr
 
PROOV numbrid väiksema formaadina legaalseks
See on isetehtud siis?



Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.10.2011 at 14:05
vahekas
  
PROOV numbrid väiksema formaadina legaalseks
ikka
ARKil puudub hetkel väiksem formaat.
Ise olen ka siiani kastuanud sarnasied numbreid nagu sel nissanil.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.10.2011 at 14:10
--tarvo--
  
PROOV numbrid väiksema formaadina legaalseks
Jõudu.
Võtan ühendust. Endal ka selle väikse prooviga olnud probleeme.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.10.2011 at 17:44
Rein000
 
PROOV numbrid väiksema formaadina legaalseks
Tsiklite müüjad ka ju peaksid huvitatud olema ;)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.10.2011 at 21:17
vahekas
  
PROOV numbrid väiksema formaadina legaalseks
tsiklitele ei tohi proov numbreid paigaldada,seega tsikkel peab arvel olema proovisõidu ajal.

Huvi on siiani pehmelt öeldes leige olnud.
Ilmselt tuleb aktsioon katki jätta väga väikese huvigrupi tõttu...(peale minu on 2 inimest veel huvitaud lühikesest formaadist)
Jääb jälle muutmata üks sigadus mis kunagi on seadusandjate poolt kinnitatud.
Väiksema registrimärgid võiks siis üldse ära kaotada,las siis saavad kõik võrdselt oma autole pikad numbrid

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.10.2011 at 17:34
1 edit. Last edited 25.10.2011 at 17:42 by vahekas
DevilDeVille
  
PROOV numbrid väiksema formaadina legaalseks
quote:
vahekas: tsiklitele ei tohi proov numbreid paigaldada,seega tsikkel peab arvel olema proovisõidu ajal.

Huvi on siiani pehmelt öeldes leige olnud.
Ilmselt tuleb aktsioon katki jätta väga väikese huvigrupi tõttu...(peale minu on 2 inimest veel huvitaud lühikesest formaadist)
Jääb jälle muutmata üks sigadus mis kunagi on seadusandjate poolt kinnitatud.
Väiksema registrimärgid võiks siis üldse ära kaotada,las siis saavad kõik võrdselt oma autole pikad numbrid

a ole siis ise aktiivne ja suhtle maaletoojatega, vaevalt keegi pahandab

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.10.2011 at 17:50
Rein000
 
PROOV numbrid väiksema formaadina legaalseks
quote:
vahekas: tsiklitele ei tohi proov numbreid paigaldada,seega tsikkel peab arvel olema proovisõidu ajal.

Okey, lähen poodi tahan proovida, aga ei saagi? Osta ära ja proovi siis, päris huvitav suhtumine meie ametimeestel.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.10.2011 at 18:43
vahekas
  
PROOV numbrid väiksema formaadina legaalseks
Just nii see kahjuks on

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.10.2011 at 19:01
rai
PROOV numbrid väiksema formaadina legaalseks
quote:
Rein000:
quote:
vahekas: tsiklitele ei tohi proov numbreid paigaldada,seega tsikkel peab arvel olema proovisõidu ajal.

Okey, lähen poodi tahan proovida, aga ei saagi? Osta ära ja proovi siis, päris huvitav suhtumine meie ametimeestel.

Vaata Rein igat prouat ei saa ka ennem proovida kui sõrmus sõrmes.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.10.2011 at 20:32
vahekas
  
PROOV numbrid väiksema formaadina legaalseks
no ega automüüjad ka niisama proovimiseks ei kipu autosid pakkuma...
autodega on vaja ju kasvõi näiteks sadamast koju või arki sõita

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.10.2011 at 20:54
tfr
 
PROOV numbrid väiksema formaadina legaalseks
quote:
Rein000:Okey, lähen poodi tahan proovida, aga ei saagi? Osta ära ja proovi siis, päris huvitav suhtumine meie ametimeestel.

Selle jaoks on esindusel enamasti proovisõiduautod/-tsiklid, mis on arvele võetud. Need PROOV numbrid olid tegelikult algselt mõeldud ikkagi registreerimata sõidukite sadamast garažeerimiskohta, ARKi ja sellistesse kohtadesse sõitmiseks, see et mõned autod nende numbritega nädalate ja kuude kaupa ringi liiguvad, on pigem selle augu (kuri)tarvitamine.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.10.2011 at 22:38
Rein000
 
PROOV numbrid väiksema formaadina legaalseks
quote:
rai:
quote:
Rein000:
quote:
vahekas: tsiklitele ei tohi proov numbreid paigaldada,seega tsikkel peab arvel olema proovisõidu ajal.

Okey, lähen poodi tahan proovida, aga ei saagi? Osta ära ja proovi siis, päris huvitav suhtumine meie ametimeestel.

Vaata Rein igat prouat ei saa ka ennem proovida kui sõrmus sõrmes.


Ostan ma jee näiteks Honda GoldWingi, kui seda proovida ei saa ;)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.10.2011 at 23:09
vahekas
  
PROOV numbrid väiksema formaadina legaalseks
quote:
tfr:
quote:
Rein000:Okey, lähen poodi tahan proovida, aga ei saagi? Osta ära ja proovi siis, päris huvitav suhtumine meie ametimeestel.

Selle jaoks on esindusel enamasti proovisõiduautod/-tsiklid, mis on arvele võetud. Need PROOV numbrid olid tegelikult algselt mõeldud ikkagi registreerimata sõidukite sadamast garažeerimiskohta, ARKi ja sellistesse kohtadesse sõitmiseks, see et mõned autod nende numbritega nädalate ja kuude kaupa ringi liiguvad, on pigem selle augu (kuri)tarvitamine.



Kes need mõned siis on kes autosid arvele ei viitsi võtta ja viitsivad oma kõiki marsruute vihikusse kirjutada?
Pikki PROOV numbreid on väga tülikas kinnitada autodele millele need ei sobi oma laiuse tõttu.
Osad küll ütlevad,et see on ajutine.Ajutine on see vaid neile kes ajutiselt USA autosid toovad.
On aga tegelasi kes vaid USA autodega tegelevadki

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.10.2011 at 23:29
1 edit. Last edited 25.10.2011 at 23:30 by vahekas
vahekas
  
PROOV numbrid väiksema formaadina legaalseks
TERE


Teema võib siis selle nädala lõpuks lukku panna!!!
Need kes ühinevad ühisavaldusega on lootust saada lühendatud variandiga number, Need kes avaldusega ei ühine võivad pikkadega sõitma jäädagi.
Politsei on lubanud ka pikkade numbitega PROOVIde kasutajad ette võtta(osadel markidel pole võimailik paigaldada näiteks taha pikka numbrit nii,et numbrivalgustus näitaks ka numbri peale)
Lisaks on veel mõned nõuded sõiduki numbri paigutuse kohta.

Kellel on veel huvi liituda ühisavaldusega andke tuld!!!


Marko Vahesalu

52 88 224

uhtnapuit@gmail.com

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.11.2011 at 16:39
3 edits. Last edited 01.11.2011 at 21:57 by vahekas
Wolle
  
PROOV numbrid väiksema formaadina legaalseks
Ma ei saa ausalt enam aru kas Sa lihtsalt trollid või mis on su probleem?

Sellised peidetud ähvardused ei tule kunagi kasuks ning inimesed isegi ei vaevu Sulle vastama.

See muudatus mida Sa proovid sisse viia on kasulik ju ainult automüüjatele mitte tavakasutajatele.

____________________________
Maalt ja mälestusega hobusest

Ford. At least they circled the problem.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.11.2011 at 18:14
DevilDeVille
  
PROOV numbrid väiksema formaadina legaalseks
Kui MKM selle vähendatud mõõtmetega proovinumbri võimaldab, ei saa see olema mitte teps eksklusiivselt taotlusega ühinenute privileeg.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.11.2011 at 20:20
rivo09
PROOV numbrid väiksema formaadina legaalseks
quote:
vahekas: TERE


Politsei on lubanud ka pikkade numbitega PROOVIde kasutajad ette võtta(osadel markidel pole võimailik paigaldada näiteks taha pikka numbrit nii,et numbrivalgustus näitaks ka numbri peale)
Lisaks on veel mõned nõuded sõiduki numbri paigutuse kohta.

Kellel on veel huvi liituda ühisavaldusega andke tuld!!!


Marko Vahesalu

52 88 224

uhtnapuit@gmail.com

Nagu sellest postist välja loeb siis käisid sa ka mendis oma õnnetut saatust kurtmas. Mis see sinu asi on mis numbritega teised sõidavad .Milleks on vaja mendi tähelepanu tõmmata? Kui sa ei ole veel märganud siis kõik ei tegele ainult usa autodega ja sinu pärast peaks ma siis iga kord mendile seletama ,et number ikka õieti küljes .
See samuti nagu keegi enne mainis ,et osad kuritarvitavad õigust ja sõidavad pikemat aega autoga proovidega.MILLES siin probleem on????
Varsti hakkate äkki menti igasse autosse nõudma?
Ma usun ,et kui me seaduses sõrmega järge hakkame ajama siis mõned üksikud foorumlaste autod vastavad nõuetele.Selle loogika järgi peaks ka politseile teatama ,et enamus usa autod ei vasta seadustele ja rakendaks neile ikka oluliselt suuremat tähelepanu.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.11.2011 at 20:57
vahekas
  
PROOV numbrid väiksema formaadina legaalseks
quote:
rivo09:
quote:
vahekas: TERE


Politsei on lubanud ka pikkade numbitega PROOVIde kasutajad ette võtta(osadel markidel pole võimailik paigaldada näiteks taha pikka numbrit nii,et numbrivalgustus näitaks ka numbri peale)
Lisaks on veel mõned nõuded sõiduki numbri paigutuse kohta.

Kellel on veel huvi liituda ühisavaldusega andke tuld!!!


Marko Vahesalu

52 88 224

uhtnapuit@gmail.com

Nagu sellest postist välja loeb siis käisid sa ka mendis oma õnnetut saatust kurtmas. Mis see sinu asi on mis numbritega teised sõidavad .Milleks on vaja mendi tähelepanu tõmmata? Kui sa ei ole veel märganud siis kõik ei tegele ainult usa autodega ja sinu pärast peaks ma siis iga kord mendile seletama ,et number ikka õieti küljes .
See samuti nagu keegi enne mainis ,et osad kuritarvitavad õigust ja sõidavad pikemat aega autoga proovidega.MILLES siin probleem on????
Varsti hakkate äkki menti igasse autosse nõudma?
Ma usun ,et kui me seaduses sõrmega järge hakkame ajama siis mõned üksikud foorumlaste autod vastavad nõuetele.Selle loogika järgi peaks ka politseile teatama ,et enamus usa autod ei vasta seadustele ja rakendaks neile ikka oluliselt suuremat tähelepanu.

Appi kui loll jutt!!! Mis kasu oleks mul sellest kui ma käiksin mentidele kurtmas seda,et mul on vale formaadiga number?Minuga on võtnud ühendust maanteaemetist ja ARkist kust nõuti lühikeste proovide kasutamise lõpetamist.Ei ole ma ka kordagi arvanud ,et kõik tegeleks ainult USA autodega.Ma kirjutasin,et on inimesi kes omavad PROOve ja tegelevad igapäevaselt vaid usakatega=kas see tähendab,et kõik tegelevad vaid usa autodega?

Mina kirjutan ka oma postitustele alla oma kontaktandmed

Vaevalt seda teeks keegi kes käiks teisetele häda kaela tõmbamas!!!
Kui keegi on käinud kurtmas midagi siis on see ilmselt keegi kellel pole PROOVe ja võib kaedust tunda nende peale kel on PROOVid

Kas rivo09 on PROOV numbrid?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.11.2011 at 21:35
1 edit. Last edited 01.11.2011 at 22:06 by vahekas
vahekas
  
PROOV numbrid väiksema formaadina legaalseks
Minu üleskutse on ,et laseme legaaseks kuulutada lühikese PROOv formaadi ja meil ei tule miilitsatega probleeme.
Selleks,et seda teha oleks vaja ühisavaldust!!!


Liiklusjurist kelle juures ma selle avalduse koostamise jutuga käisin viitas pika numbri ebaõige võimaliku kasutamise peale, mida politsei ei jäta pimedal jala tähelepanuta!!!
Selleks,et kõigil oleks mugavam ja ka legaalne kasutadaPROOV numbrit tuleks kehtestada kaks formaati(võibolla rivo 09 sugused arvasid ,et mina proovin nüüd kõik Proovid lühikeseks lasta teha)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.11.2011 at 21:43
vahekas
  
PROOV numbrid väiksema formaadina legaalseks
quote:
Wolle: Ma ei saa ausalt enam aru kas Sa lihtsalt trollid või mis on su probleem?

Sellised peidetud ähvardused ei tule kunagi kasuks ning inimesed isegi ei vaevu Sulle vastama.

See muudatus mida Sa proovid sisse viia on kasulik ju ainult automüüjatele mitte tavakasutajatele.


Kes need PROOV numbritega tavakasutajad on???Ei saa aru...

Minu teema pealkiri on ju,et PROOV numbrid väiksema formaadina legaalseks!
Ma ei saa aru kuidas see peaks möjutama tavakasutajaid?


Lihtsalt ma eeldan,et seda foorumit loevad ka maaletoojad ja neile on see üleskutse mõeldud,

Vabandan kui keegi sai valesti aru ja leidis ,et kogun tavakasutajate allkirju ,et Eestis muudetaks ära PROOV numbri formaate.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.11.2011 at 21:48
3 edits. Last edited 01.11.2011 at 22:00 by vahekas
rivo09
PROOV numbrid väiksema formaadina legaalseks
quote:
vahekas: Minu üleskutse on ,et laseme legaaseks kuulutada lühikese PROOv formaadi ja meil ei tule miilitsatega probleeme.
Selleks,et seda teha oleks vaja ühisavaldust!!!


Liiklusjurist kelle juures ma selle avalduse koostamise jutuga käisin viitas pika numbri ebaõige võimaliku kasutamise peale, mida politsei ei jäta pimedal jala tähelepanuta!!!
Selleks,et kõigil oleks mugavam ja ka legaalne kasutadaPROOV numbrit tuleks kehtestada kaks formaati(võibolla rivo 09 sugused arvasid ,et mina proovin nüüd kõik Proovid lühikeseks lasta teha)



Jah mul on proov nr.
Kui aus olla siis ei saa mina sinu probleemist aru. Ma olen prooviga küllalt sõitnud ja ei ole kunagi probleemiks olnud olgu ta usa või kurat teab kus toodetud autoga. Sinu probleem minu arust rohkem ilu vallast ja ma kardan ,et sa tõmbad sellega rohkem jama kaela kui sellest tolku on.Hetkel sinu juristiga koostatud kiri toobki põhjuse järgmine kord pika prooviga usa autoga sõitjat pedereerida kuna valgustus ei ole piisav vms. Hetkel proovi nr.seadused ok .
Sellised on minusuguste arusaamad "sita torkimisest".

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.11.2011 at 22:04
vahekas
  
PROOV numbrid väiksema formaadina legaalseks
Täpselt kui sõita kurat teab mis maal toodetud autoga on pikk formaat ok.Mõnele usakale on aga vaja meisterdada mingi vahepukk või raam.

Kurat ega me venemaal ei ela,et seduseid ei saaks muuta.

Kas neid pikki PROOV e on ka mugav näiteks Firekale taha toppida?

Ma maksan ilmselt ise selle avalduse koostamise kinni,sest mulle tundub,et on kodanikke kes naudivad pikki PROOVe väga.

Ma vähemalt ei leia,et me peaksime nende pikkade numbritega sõites värisema.

Ma ei saa aru miks ei võiks kahte formaati olla=?
Las need kes viitsivad ehitavad üleminekupukke ja kui tahavad teevad ka pukkidele numbrituled.

POLITSEILe on antud ülessanne trahvidest viimast võtta!!!
minu viimase kiirusemõõtmis protokolli peal on kirjas peale minu ületuse veel selline kiiruse mõõtmine, 110kmh alas mõõdeti 115kmh, +-4kmh jäi mõõdetud kiiruseks 111kmh,
Inimene peeti kinni, ma ei tea palju ta trahvi sai.
Teiste autode andmed said minu lehega samale lehele ,sest kasutatid kombineeritud kiiruse mõõtmist.


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.11.2011 at 22:21
3 edits. Last edited 01.11.2011 at 22:41 by vahekas
vahekas
  
PROOV numbrid väiksema formaadina legaalseks
quote:
rivo09:
quote:
vahekas: Minu üleskutse on ,et laseme legaaseks kuulutada lühikese PROOv formaadi ja meil ei tule miilitsatega probleeme.
Selleks,et seda teha oleks vaja ühisavaldust!!!


Liiklusjurist kelle juures ma selle avalduse koostamise jutuga käisin viitas pika numbri ebaõige võimaliku kasutamise peale, mida politsei ei jäta pimedal jala tähelepanuta!!!
Selleks,et kõigil oleks mugavam ja ka legaalne kasutadaPROOV numbrit tuleks kehtestada kaks formaati(võibolla rivo 09 sugused arvasid ,et mina proovin nüüd kõik Proovid lühikeseks lasta teha)



Jah mul on proov nr.
Kui aus olla siis ei saa mina sinu probleemist aru. Ma olen prooviga küllalt sõitnud ja ei ole kunagi probleemiks olnud olgu ta usa või kurat teab kus toodetud autoga. Sinu probleem minu arust rohkem ilu vallast ja ma kardan ,et sa tõmbad sellega rohkem jama kaela kui sellest tolku on.Hetkel sinu juristiga koostatud kiri toobki põhjuse järgmine kord pika prooviga usa autoga sõitjat pedereerida kuna valgustus ei ole piisav vms. Hetkel proovi nr.seadused ok .ei ole ikka ok midagi numbrimärgi valgustue kohta kehtib üks reegel kõigile ka PROOVidele
Sellised on minusuguste arusaamad "sita torkimisest".


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.11.2011 at 22:43
Vanaisa
  
Moderator
PROOV numbrid väiksema formaadina legaalseks
hea küll, aitab. vaielge omavahel maili teel edasi kui tahate. siin piisab juba küll.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.11.2011 at 22:47
tqhq.ee foorum : Vaba teema : PROOV numbrid väiksema formaadina legaalseks  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.