Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Infoks: Spetsialisti definitsioon
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Infoks: Spetsialisti definitsioon  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
partel
  
Infoks: Spetsialisti definitsioon
Astrofüüsikust teadusfilosoof Enn Kasak ütles mulle päris hästi:

quote:
Spetsialist on see, kes teab asjast rohkem kui entsüklopeediates kirjas on.
Lapsepõlves oli minu lemmiktegevus entsüklopeediate lugemine, A-Z või A-Y vastavalt tähestikule.

Enamusi asju loen tõesti huviga - seda või teist ma ju ei teadnudki.

Aga drag racingu kohta on entsüklopeediates kirjas lihtsalt lapsejutt.

Ehk definitsioon on päris hea...



____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.10.2011 at 13:10
Astro SS
Infoks: Spetsialisti definitsioon
Kas tulevikus tuleb sinu poole pöörduda kui Spetsialist Pärtel ?


Kas tuleb ka lisada täpsustav tiitel kiirenduse vallas või on see asjata?

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.10.2011 at 13:18
ivoalaska
 
Infoks: Spetsialisti definitsioon
Ma tean palju asju, mida üldse entsüklopeediates kirjas pole ;)

____________________________
Cadillac SRX 08
Chrysler 300C Touring ex
Oldsmobile Delta 88 Royale 1982(tegemisel)
Buick Electra 86
Ford Mustang 97
Chrysler PT Cruiser enda piinamiseks

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.10.2011 at 13:32
partel
  
Infoks: Spetsialisti definitsioon
Nagu pealkiri ütles, siis "lihtsalt infoks"...
Kas tõesti peab igast sääsest elevandi tegema?

Mis egosse puutub, siis igaüks, kes midagi sügavuti uurib, saab aru kui vähe ta tegelikult teab kogu maailma asjadest ja oskab hinnata teiste alade spetsialiste.

Kes on ehitanud 1000+ hj mootori või sõitnud 8 sek austavad mind, kuna teavad, mida see tähendab.

Nihuja-meeste sõnavõtte ei saa ju tõsiselt võtta.



____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.10.2011 at 15:58
Jutulind
Infoks: Spetsialisti definitsioon
quote:
partel: Nagu pealkiri ütles, siis "lihtsalt infoks"...
Kes on ehitanud 1000+ hj mootori või sõitnud 8 sek austavad mind, kuna teavad, mida see tähendab.

Nihuja-meeste sõnavõtte ei saa ju tõsiselt võtta.


AstroSS on minuteada pea 1K oma masinast välja võtnud. Seega lihtsalt infoks:

Pärtel, ära enam peale võta, kole on.

____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.10.2011 at 16:29
viplala
Infoks: Spetsialisti definitsioon
Ma tänan Sind Pärtel, selle info eest. Ma tänan, et sa ei lase meil tavalistel, unustada, kes on tegelikult Liivimaa parim ratsutaja. Sa särad lõputult oma tarkuses. See on nagu jumalik valgus, ja nagu ei peagi ütlema, mis juhib meid lolle, püha tõe juurde. Aga ole ettevaatlik. Sinu ego laksust võivad lihtsurelikud üledoosi saada.

Aamen.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.10.2011 at 19:02
1 edit. Last edited 04.10.2011 at 19:05 by viplala
kala85
Infoks: Spetsialisti definitsioon
kui keegi teine ei kiida siis peab ennast ise kiitma :D
hindan sind selle eest et oled aidanud 1000+ mootorit ehitada aga samas sa nullid selle enesekiitmisega ära.
Teinekord piisab lihtsalt sellest,et vait olla ja teised hindavad/austavad rohkem


____________________________
dodge ram 97a 2500 cummins @+60psi
56157755


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.10.2011 at 22:32
diesel
Infoks: Spetsialisti definitsioon
võtke hoogu maha.
me keik spetsialistid ilmselt.
vaatsi just eestikeelset vikipeediat ja säält võite ise järgi uurida, mida drag racingu kohta leiab.
jääb üle teema avapostituse väidet uskuda.
:)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.10.2011 at 23:23
Maik
  
Infoks: Spetsialisti definitsioon
Ma ei ole spetsialist ja ma ei ole üldse mitte midagi ega mitte keegi.-

Sellegipoolest on mul tugev arvamus,et ka mina saan 1000hp mootori ehitamisega hakkama.

See eeldabki vaid kodutööd (kindlasti mitte 1000 tundi) , raha ja juppide tellimise oskust - sest millest koosneb põhiliselt suure hp-ga mootor? Headest juppidest... .
Lisaks oleks hea ka õigeid inimesi tunda ja hea oleks elada Tallinnas või Tartus kus on kvaliteetsemat tööjõudu rohkem (juhul,kui vaja midagi ringi teha etc).


Samas ei ole ma ühtegi mootorit lahti võtnud ega komplekteerinud otseselt.



edit: aga üldiselt ei midagi uut, peale 5-te aastat foorumis antud teema .

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.10.2011 at 23:57
3 edits. Last edited 04.10.2011 at 00:10 by Maik
Stang-R
 
Infoks: Spetsialisti definitsioon
Üks minu ülemus ütles kunagi nii:
Enese kiitmine on niivõrd oluline asi, et seda ei või mingil juhul teistele usaldada.

____________________________
Mustang 68 HT

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.10.2011 at 09:52
partel
  
Infoks: Spetsialisti definitsioon
quote:
diesel: võtke hoogu maha.
me keik spetsialistid ilmselt.
vaatsi just eestikeelset vikipeediat ja säält võite ise järgi uurida, mida drag racingu kohta leiab.
jääb üle teema avapostituse väidet uskuda.
:)
Kodanik diesel saab oma talupojamõistusega aru, nagu alati. Lihtsalt tahtsin tabavat ütlust jagada, punkt.

Muidu, kui oma argumentide tõestuseks viidatakse rekordidele ja meistritiitlitele, siis pole see enesekiitmine, vaid lihtsalt faktide konstanteerimine.

Kui igast minu ütlemisest üritatakse mida välja imeda, võiks mõelda, kas probleem on ikka minus või hoopis iseenda kadeduses, mis on näiteks üks katoliiklik surmapatt.

Lahendus on ju lihtne:

Tehke ise paremini! :burnout


____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.10.2011 at 09:57
Astro SS
Infoks: Spetsialisti definitsioon
quote:
Muidu, kui oma argumentide tõestuseks viidatakse rekordidele ja meistritiitlitele, siis pole see enesekiitmine, vaid lihtsalt faktide konstanteerimine.


Pärtel nimeta kasvõi ÜKS ENDA projekt (sinu enda finantseeritud ja koostatud) , mis on rekordeid löönud ?

NB! Erkki või kellegi teise projektid ja rekordid ei lähe arvesse, mille lähedal sa oled viibinud....




____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.10.2011 at 20:01
1 edit. Last edited 05.10.2011 at 20:02 by Astro SS
partel
  
Infoks: Spetsialisti definitsioon
Kuna mind mõned sõbrad on itsitades kutsunud "spetsialistiks", siis peab asja natuke selgitama:

Ma ei ole spetsialist, vaid generalist.

Ma olen kümnevõistleja, mitte 100 m jooksja.

Esialgse märkusena:

Ma austan nii AS Trossi kui Wagoneeri.

Turborõhu üles saades minek selline, et 4 jutti jäävad maha ja suitsupilve hajudes peavad pealtvaatajad binokliga vaatama, kui kaugele asi lendas.

Astro tühikäigu puhul näiteks rahvas fännas soundi, rock-rock-rock vms.

Aplausi oli korralikult.

Asjast:

Võiks ikkagi aru saada, et teatud tasemest alates on rekorditeks vajalik tiimitöö. Asjaõiguslikud omandisuhted on teisejärgulised. Igaüks annab oma panuse nii nagu parasjagu suudab. Vahet pole, kelle oma võistlusauto on.

See, et ma generalist olen, ei tähenda, et ma tugitoolist ruuporiga neegreid kamandan.

Käsuliin on suht horisontaalne. Nemad vajavad mind ja mina vajan neid.

Võiks ikka asjad reaalse võistlusolukorra konteksti panna:

Kõrval keegi kävitab open-headeri, kõrvulukustav müra.

Mina olen juhiistmel, progen aju ümber.

Mootori juurest tuleb mees, näitab küünalt, vaatan, et ohutult rikas, peaks main düüsi lahjemaks võtma. Mida ma hiljem teen, andes Erkkile sobiva düüsi, mida ta küsimusi esitamata mootorisse kruvib.

Tagant tuleb mees, karjub mürast üle, et kuhu 4-linki keerata?
Mina: paremat ülemist veerand pööret päripäeva!

Tagant mees: Vari pakitud!
Mina: Roger, hea töö!

Tagant mees: Amordi seaded?
Mina:

LR: bump +1, ext 0
RR: bump +1, ext 0
RF: bump 0, ext -2
LF: bump +1, ext -1

See on muidugi teatud määral asjatu töö, kuna ei olnud korralikku dataloggerit, mille hulka kuuluvad amordiandurid. Pimeduses olles ei saa ju asju õieti teha.

Mis minu kritiseerimisse puutub, siis 10+ aasta jooksul on tekkinud ikka üsna paks nahk, mind on praktiliselt võmatu solvata.

Sõitke ise 8-sek, siis saate aru, mis värk on.

Ma pooldan igati sõnavabadust, aga:

Palun ärge tehke oma marki täis asjatundmatu kritiseerimisega.



____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.10.2011 at 15:48
Tyymiiz
 
Infoks: Spetsialisti definitsioon
siinkohal oleks paslik vast mainida Viljar mäeseppa sõnu: "kogu tiim on just nii tegus, kui selle kõige nõrgim lüli "

____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.10.2011 at 16:15
madis
Infoks: Spetsialisti definitsioon
Kui mõnele jääb arusaamatuks, miks "Pärtel oma saba kergitab" siis mina täiesti mõistan seda, ehkki ise seda ei teeks.

Eestis on kombeks nii:

1 teeb

10 õpetavad ja mölisevad.

ja see 1 on alati süüdi kui mingi jama on.

Mul on umbes 100+ koostööprojekti olnud, alati on selline tunne, et mina olen kõige lollim ja täiesti arusaamatu, miks siis tahetakse et mina midagi teeks :)

Paks nahk tekib aastatega, kuid mingi okas on ikka hinges kui keegi suvaline jorss sinu töö aupaistel peesitab.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.10.2011 at 18:15
silver
Infoks: Spetsialisti definitsioon
Meenutades Murph-i seadust, on spetsialist see; kes teab järjest rohkem, järjest vähemast, kuni teab absoluutselt kõike mittemillestki.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.10.2011 at 00:02
otsiabi
 
Infoks: Spetsialisti definitsioon
no oleks ma nii kõva mees ma vihmaga välja ei läheks... hakkab sisse sadama!

____________________________
'64 T-bird
'71 F100
'74 Charger
'86 STW

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.10.2011 at 09:22
kps
 
Infoks: Spetsialisti definitsioon
Iga kuradi teema, kuhu pärtel postitab, läheb lasteaiaks. Äkki jõuaks kunagi kätte see aeg, kus sipupüksid tunkede vastu vahetate kallid kaasfoorumlased?

Pärtelile: pigem olla vaikiv praktik kui lobisev teoreetik.

Sellised teemad on ehe kuradi näide sellest, miks see foorum on nii tühjaks jäänud. Keep up the "good work"!. Samuti Aamen.

____________________________
Worst signature ever!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.10.2011 at 18:28
Trammijuht
 
Infoks: Spetsialisti definitsioon
quote:
partel:

,... Pimeduses olles ei saa ju asju õieti teha....



Õigesti mitte õieti.

____________________________
Chevrolet C-10, a hillbilly truck, Alan Jackson playing loud..

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.10.2011 at 18:57
krooks
  
Infoks: Spetsialisti definitsioon
quote:
Trammijuht:
quote:
partel:

,... Pimeduses olles ei saa ju asju õieti teha....



Õigesti mitte õieti.

Filoloogide/korrektorite egotrip oligi puudu.Jätaks nüüd rahule? Las olla fanatt, vähemalt on õigel saidil.

____________________________
Team OUTLAW
Ilus Aed
Fishing on Åland

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.10.2011 at 19:20
Trammijuht
 
Infoks: Spetsialisti definitsioon
:D

____________________________
Chevrolet C-10, a hillbilly truck, Alan Jackson playing loud..

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2011 at 11:44
vr_
  
Infoks: Spetsialisti definitsioon
quote:
Trammijuht:
quote:
partel:

,... Pimeduses olles ei saa ju asju õieti teha....



Õigesti mitte õieti.

Siin on selgelt näha, et selgeks on õpitud 2-3 komistuskohta ning sisusse süvenemate kuulutatakse ekslikult, et õige on õigesti:)
Kusjuures kui lugupeetud filoloog vaadanuks sõnaraamatust järgi mida see õieti õieti tähendab ning süvenenud ka kirjutatud teksti, siis antud lausesse sobivad mõlemad. Mis sest , et kontekst muutub, korrektne jutt tuleb mõlemal puhul välja ning, mis peamine, isegi sisuliselt üsna samasse kanti.





____________________________
Imperialist 71

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2011 at 18:03
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Infoks: Spetsialisti definitsioon  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.