Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Kähkukas Idas.
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Üritused : Kähkukas Idas.  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
neemos
Kähkukas Idas.
Kuna mõnele ei meeldinud eelmine link nimega Promenaad siis kirjuta uuesti kuna se ikkagi üritus aga mitte mingi vabateema!
Ni siis et kui keegi on huvitatud kähkukast idas Toila pargis toimuval promenaadil siis on kõik tere tulnud :)
Vallavanem lubas panna tulijatele kast õlut ka ni et eks näis kuidas ja mis moodi seda kasti jagama hakatakse ;)
Kogunemine on Karuväravate juures aga kui keegi ei tea kus se asub sii vaatega merepoole paremal pool kaldal.
NB: Vallavanem tahab ainult 9 augustist teada saada kes oleks tulija!
Kui keegi otsustab tulla viimasel sekundil siis on ka se ekipaas tere tulnud :)
Pärast lubatakse ka osalised mere äärsesse (sadama) pubisse dringile ;)
Oleks hea kui siin tulijad märku annaksivad :)
Vähemalt 10 tulijat oleks juba kõva saavutus :D
Siin väike sait sellest üritusest http://www.promenaad.com/

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2011 at 17:27
1 edit. Last edited 06.08.2011 at 17:29 by neemos
Rizzy
 
Kähkukas Idas.
See on see, kui naljateema lukku pannakse.. :D

____________________________
Hobisõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2011 at 17:32
neemos
Kähkukas Idas.
kui keegi on kahevahel ja mõtleb et kas tasub siis siin neile väike üle vaade mida toila oru park endast kujutab juhul kui ei ole seal varem käinud ;)
http://fotoalbum.ee/photos/neemos/sets/1016023?page=1&seek=1

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.08.2011 at 20:32
buru1
 
Kähkukas Idas.
Oot oot ma nüüd ei saa aru kas kast õlut antakse igale ameerikamaa autoga tulijale või kuidas?
Kuna ise selle koha lähedal elan siis ei saa ka sellest aru et mis kell on kogunemine ja kus?
Karuväravate territoorjum on kindlasti euro masinate poolt hõivatud ja meie uhked liikurid et vaevalt tahavad seal olla?
Nii et anna täpsemalt teada mis ja kus toimub?
Ahjaa et see suur asi veel et mis puutub asjasse vallavanem?

____________________________
Dodge ram 2500 van
Ghrysler Grand Voyager

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.08.2011 at 10:56
neemos
Kähkukas Idas.
Kast õlut lubati kamba peale ehk siis kui tuleb hulgi masinaid siis korraldaks seal kähku mingi võistluse (näiteks kellegi suksu rebimise) ja se kast oleks siis peaauhinnaks ;)
se muidugi juhul kui tuleb vähemalt kümme masinat kohale.
Vallavanem oli sellest kogunemisest väga huvitatud ja ta pakus koolimaja juures olevat platsi kogunemiseks proneerida kui on piisavalt kohale tulijaid.
Pakus veel sellise varjandi et kui on mustangitel ja korvetide omanikest kes kohale tulevad siis need oleks võinud parkida teiste väravate taha pärna alleele ;)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.08.2011 at 13:24
buru1
 
Kähkukas Idas.
quote:
neemos: Kast õlut lubati kamba peale ehk siis kui tuleb hulgi masinaid siis korraldaks seal kähku mingi võistluse (näiteks kellegi suksu rebimise) ja se kast oleks siis peaauhinnaks ;)
se muidugi juhul kui tuleb vähemalt kümme masinat kohale.
Vallavanem oli sellest kogunemisest väga huvitatud ja ta pakus koolimaja juures olevat platsi kogunemiseks proneerida kui on piisavalt kohale tulijaid.
Pakus veel sellise varjandi et kui on mustangitel ja korvetide omanikest kes kohale tulevad siis need oleks võinud parkida teiste väravate taha pärna alleele ;)



Aga mis kell ja mis masinaga ise osa võtad?
Eks võin ju kohale veereda kui kõik hästi läheb kuigi ma selle otsaga isegi motot soojaks ei saa. :D
Ja siis see suur et samal ajal toimub Otepääl Power Camp nii et ma ei usu et eriti tulijaid on aga eks näeme. :D

____________________________
Dodge ram 2500 van
Ghrysler Grand Voyager

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.08.2011 at 14:15
neemos
Kähkukas Idas.
quote:
buru1:
quote:
neemos: Kast õlut lubati kamba peale ehk siis kui tuleb hulgi masinaid siis korraldaks seal kähku mingi võistluse (näiteks kellegi suksu rebimise) ja se kast oleks siis peaauhinnaks ;)
se muidugi juhul kui tuleb vähemalt kümme masinat kohale.
Vallavanem oli sellest kogunemisest väga huvitatud ja ta pakus koolimaja juures olevat platsi kogunemiseks proneerida kui on piisavalt kohale tulijaid.
Pakus veel sellise varjandi et kui on mustangitel ja korvetide omanikest kes kohale tulevad siis need oleks võinud parkida teiste väravate taha pärna alleele ;)



Aga mis kell ja mis masinaga ise osa võtad?
Eks võin ju kohale veereda kui kõik hästi läheb kuigi ma selle otsaga isegi motot soojaks ei saa. :D
Ja siis see suur et samal ajal toimub Otepääl Power Camp nii et ma ei usu et eriti tulijaid on aga eks näeme. :D



Ise ma vuran sinna kusagil 12.00 paiku
Mul new yorker nuberit segi ei aja sest 666 seda on raske segiajada ;)
Eks vaatab paljudel on võimalust ni kiirelt reageerida :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.08.2011 at 15:26
buru1
 
Kähkukas Idas.
Oki siis 20.08.2011 kell 12.00.
Ma küll ei tea kumma masinaga ma ise tulen aga ära tunneb mu kindlasti.
Üritan siis seisma jääda kooli juures bussipeatusega parklas.

____________________________
Dodge ram 2500 van
Ghrysler Grand Voyager

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.08.2011 at 19:45
neemos
Kähkukas Idas.
sedasi et tuli mulle eesti muusikaagentuuri Rauno Tagelilt selline teade :
Seega ootan vastust hiljemalt 10.08., mitu Ameerika autot ennast Promenaadil 20.08. näitaks ning kas saaks annaks teha nö. atraktsiooni gümnaasiumi hoovis?
Ise pakun välja, et publik hindaks autosid ning hiljem toimuks loosimine publiku lemmiku suhtes. Teisisõnu – teie kogute kokku publiku hinnangu, annate tulemusest meie õhtujuhile teada ning panete välja auhinna (n. Ameerika autode raamat). Ma katsun RMK-ga rääkida, et publiku lemmikauto omanik saaks kasutada mõnda RMK puhkemaja.
Hilisema olemise suhtes saab hakkama kas meie kohvikus (teeme sel aastal kahel tasapinnal, millest alumise tasapinna kohvikut saaksite hiljem kasutada, mõistagi omal riisikol) või siis räägime kõrtsiga.
Meie poolt sang AleCoqi õlut igale autojuhile. Vajadusel saab gümnaasiumis külje maha panna. Seal on matid, maksab sümboolne summa (otse koolile kohapeal, kuid vaja teada, mitu inimest jääks), kuid tekid-padjad-linad peaksid kaasas olema. Loomulikult on ju Toila Spa, kuid sealse hõivatuse peab iga mees ise välja selgitama.



Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.08.2011 at 21:03
ralo0827
Kähkukas Idas.
quote:
neemos: sedasi et tuli mulle eesti muusikaagentuuri Rauno Tagelilt selline teade :
Seega ootan vastust hiljemalt 10.08., mitu Ameerika autot ennast Promenaadil 20.08. näitaks ning kas saaks annaks teha nö. atraktsiooni gümnaasiumi hoovis?
Ise pakun välja, et publik hindaks autosid ning hiljem toimuks loosimine publiku lemmiku suhtes. Teisisõnu – teie kogute kokku publiku hinnangu, annate tulemusest meie õhtujuhile teada ning panete välja auhinna (n. Ameerika autode raamat). Ma katsun RMK-ga rääkida, et publiku lemmikauto omanik saaks kasutada mõnda RMK puhkemaja.
Hilisema olemise suhtes saab hakkama kas meie kohvikus (teeme sel aastal kahel tasapinnal, millest alumise tasapinna kohvikut saaksite hiljem kasutada, mõistagi omal riisikol) või siis räägime kõrtsiga.
Meie poolt sang AleCoqi õlut igale autojuhile. Vajadusel saab gümnaasiumis külje maha panna. Seal on matid, maksab sümboolne summa (otse koolile kohapeal, kuid vaja teada, mitu inimest jääks), kuid tekid-padjad-linad peaksid kaasas olema. Loomulikult on ju Toila Spa, kuid sealse hõivatuse peab iga mees ise välja selgitama.



Usun et paar kohaliku Van G10 ikka tuleb asja kaema!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.08.2011 at 17:11
christian
  
Kähkukas Idas.
Kahju jah et langeb samale kuupäevale annimatsiga...
ja teine miinus minujaoks on need esinejad, kohe mitte ei kutsu nende häält kuulama, vaheta üks esinejatest näiteks metsatölli vastu ja minupuhul jääks powercamp ära :D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.08.2011 at 22:33
kaedoo
 
Kähkukas Idas.
quote:
christian: Kahju jah et langeb samale kuupäevale annimatsiga...
ja teine miinus minujaoks on need esinejad, kohe mitte ei kutsu nende häält kuulama, vaheta üks esinejatest näiteks metsatölli vastu ja minupuhul jääks powercamp ära :D
Et Metsatöll ja paar autot Toila pargis kaalub üle Power Camp`i? :kill See ju sisuliselt hooaja lõpetamine raudade poolt ja väga hea seltskond vähemalt kaheks õhtuks.
No ma ei tea!? :uhoh
P.S. Mul ei ole Toila ürituse vastu midagi personaalselt!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.08.2011 at 23:00
neemos
Kähkukas Idas.
quote:
christian: Kahju jah et langeb samale kuupäevale annimatsiga...
ja teine miinus minujaoks on need esinejad, kohe mitte ei kutsu nende häält kuulama, vaheta üks esinejatest näiteks metsatölli vastu ja minupuhul jääks powercamp ära :D


Ega jah esineijad seal eriti kiita kül ei ole aga ega neid koolimaja platsile kosta kah pole kuna laulu lava teisel pool jõge ;)
Mõte lihtsalt selles et näha kas ja kui paljudel üldse huvi on siin pool midagi säärst teha ;)
Eks ta muidugi kehva et pweriga ühel ajal aga se nägu jäi silma et need kes kohale tulevad ei peaks igavleme ja oleks mingisugunegi tegevus ehk siis kaks ühes :P
Aga kui tuleb vähemalt kümme masinat kohale siis saab juba seal platsipeal midagi linnulennult ehk ära teha :)
Olgem ausad et ni lühikese ajaga midagi konkreetset planeerida on ülimalt raske ;)
Ni et kes otsustavad ikkagi kaasa lüüa siis ainult mõistvat suhtumist ja siis on kõigil tore :D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.08.2011 at 09:13
buru1
 
Kähkukas Idas.
Sain siis õigesti aru et 20,08,2011 kell 12,00 koolimaja hoovis või on plaanid muutunud?

____________________________
Dodge ram 2500 van
Ghrysler Grand Voyager

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.08.2011 at 15:50
neemos
Kähkukas Idas.
quote:
buru1: Sain siis õigesti aru et 20,08,2011 kell 12,00 koolimaja hoovis või on plaanid muutunud?


Kuna masinaid vähe siis koolimaja hoov jääb esialgu ära :(
Aga muu peab paika ja ma pargin end bussipeatuse parklasse ja eks siis vaatab kui palju ja kes tuleb ;)
Kahjuks ametlikuks kogunemiseks seda pidada ei saa kuna vähemalt kümmet masinat oleks vaja olnud aga keegi end ülesse ei andnud :(
Mina olen kell 12,00 iga ilmaga kohal eks siis kohapeal paistab kauua ilm laseb olla ;)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.08.2011 at 21:12
buru1
 
Kähkukas Idas.
Oki siis 20.08.2011 kell 12.00.
Ma küll ei tea kumma masinaga ma ise tulen aga ära tunneb mu kindlasti.
Üritan siis seisma jääda kooli juures bussipeatusega parklas.
Ning vast saan veel paar masinat nõusse tulema sinna.

____________________________
Dodge ram 2500 van
Ghrysler Grand Voyager

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.08.2011 at 07:46
neemos
Kähkukas Idas.
vähemalt algus tehtud ;)
http://fotoalbum.ee/photos/neemos/89237723
oleks pannud pildi mitte lingi kui ainult seda oskaks siis kleepida, kahjuks ei leidnud seda kohta :(

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.08.2011 at 20:21
1 edit. Last edited 21.08.2011 at 20:22 by neemos
dodge
Kähkukas Idas.
Et nagu tervelt 2 autot tulid kokku? Mul kodus enam-vähem pidevalt samalaadne üritus toimumas...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.08.2011 at 11:24
neemos
Kähkukas Idas.
quote:
dodge: Et nagu tervelt 2 autot tulid kokku? Mul kodus enam-vähem pidevalt samalaadne üritus toimumas...



no mis teha kui rohkem julgemaid polnud :P

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.08.2011 at 16:05
tqhq.ee foorum : Üritused : Kähkukas Idas.  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.