Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Helistamine Meerikasse läbi kõnekeskuse?
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Helistamine Meerikasse läbi kõnekeskuse?  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
Astro SS
Helistamine Meerikasse läbi kõnekeskuse?
No nii mehed,kotkad vajan pisut vihjeid.


Mul on vaja helistada Meerikasse nii,et minu mobiili numbri asemel näitaks ta seal mõnda kohalikku numbrit.

On vaja üks tegelane kätte saada aga ma kardan ,et ta ei taha minuga enne rääkida kui teema on tema poolt lahendatud, mina aga tahaksin teda väheke tagant kiirustada. (ei ole probleemne teema..)

Mälu järgi oli veel paar aastat tagasi mingi 'kõnekeskuse ' teenus kus helistatavale kuvati mingi suvaline kohalik number. Näiteks ise Leedus olles tuli kõne sisse Leedu numbriga ja Saksas samuti kohaliku numbriga .


Vihjeid?



____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.02.2011 at 15:24
ervin
Helistamine Meerikasse läbi kõnekeskuse?
skype ja teenus "online number" aitavad

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.02.2011 at 15:33
Vanaisa
  
Moderator
Helistamine Meerikasse läbi kõnekeskuse?
skype - teed seal kohaliku usa numbri, maksad mingi kopika arvele, et helistada saaks ja tuld.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.02.2011 at 15:34
Astro SS
Helistamine Meerikasse läbi kõnekeskuse?
Kas keegi omab seda? mitme :beer helistaks

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.02.2011 at 16:03
antoonio
Helistamine Meerikasse läbi kõnekeskuse?
Nu kui sul on olemas Skype account siis proge peaaknas Skype ja Account siis kui ta lõpuks su infi uues aknas kuvab siis vali Call phones ning siis leia Caller ID settings talla seda ning change number. Kui on olemas miski usa number kasuta seda kui ei ole eks ma võin anda oma paar aastat tagasi aktiivse pre payd phone oma kui üles leian. Või leia suvaline meerika number netist. Neid vedeleb küllaga ju. Ah jaa kui ära oled teinud siis tee miski kontrollkõne oma telefonile kah.
Justkui ei midagi rasket.

____________________________
Caddilac Coupe DeVille'79 (D'Merchant)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.02.2011 at 18:49
2 edits. Last edited 19.02.2011 at 18:56 by antoonio
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Helistamine Meerikasse läbi kõnekeskuse?  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.