Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Stiilipäevik HOMME@TV3 ( 25.11 ) ja naine ja kiirendusvõistlused ?!??
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Stiilipäevik HOMME@TV3 ( 25.11 ) ja naine ja kiirendusvõistlused ?!??  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
prr
 
Stiilipäevik HOMME@TV3 ( 25.11 ) ja naine ja kiirendusvõistlused ?!??
Nägin just reklaami, loodan, et see ei ole mul haigusevimmiga seotud.

Kas tõesti peab vaatama :)

____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.11.2010 at 23:47
2 edits. Last edited 24.11.2010 at 23:59 by prr
Marko L
 
Stiilipäevik HOMME@TV3 ( 25.11 ) ja naine ja kiirendusvõistlused ?!??
tuttav nägu paistis küll olevat :)

____________________________
Ford Mustang Club Estonia
66" Ford F600
96" Camaro Z28

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.11.2010 at 00:34
Raceboy
 
Stiilipäevik HOMME@TV3 ( 25.11 ) ja naine ja kiirendusvõistlused ?!??
"Ja nii ongi" :D

____________________________
www.vems.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.11.2010 at 13:44
PlyVal64
Stiilipäevik HOMME@TV3 ( 25.11 ) ja naine ja kiirendusvõistlused ?!??
"Emast" on saanud siis "roosa blondiin".
Vaatame, et me siis edaspidi peldikuseina ja saagimi vaimusünnitust ikka kasutame :lol
Iseenesest too muutumise saade kõikse hullem polegi, mõni tulemus on päris hää saanud. Aga et mis siis "emast" saaks vormida unelma jaoks: mustad tagumikun rastapatsid, nahkkorsett, kõrged saapad ja piits kätte. 2011 hooajal käiks ja nüpeldaks laisklevaid kohtunikke ;) Kohe huviga ootme õhtut.

Edit: lõpptulemus 5+ ehk "janiiongi" tegelaselt koos juuksuri ja meikiaga väga hea tulemus.
Milleks sinna ette ja sisse oli vaja ajada seuhkest "roosa blondiini" ila??? Nagu käinuks Evelin siiani ringi roosades hellokitty riietes a'la "mida vanem eit, seda roosam kleit"?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.11.2010 at 19:20
2 edits. Last edited 26.11.2010 at 03:12 by PlyVal64
tfr
 
Stiilipäevik HOMME@TV3 ( 25.11 ) ja naine ja kiirendusvõistlused ?!??
Ma neid saateid küll vaadata ei suuda, aga Postimehe esilehele topitavate enne-pärast piltide põhjal tundub, et üks väheseid kordi, kus "pärast" suurusjärgu võrra koledam pole kui "enne". Vedas :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.11.2010 at 23:18
veedler
Stiilipäevik HOMME@TV3 ( 25.11 ) ja naine ja kiirendusvõistlused ?!??
Saade oli OK. Nõustun aga tfr-iga, et ilma piinlikkust tundmata neid saateid ma vaadata ei suuda. Mul on see mõnda aega kriipinud kuskil sees, aga pole olnud õiget hetke välja öelda. Võibolla olen natuke peast katki või lihtsalt pole normaalne inimene, aga palun seletage mulle, kes on stilist ja kes on moeguru? Mingid inimesed, kes arvavad end teadvat, mis on moodne ja kuidas sa peaks riides käima, et oleks IN. Mis õigus on mingil vennal öelda, et sa pole üldse stiilselt riides ja et see värv ei sobi sulle jne. Krt võtaks! Ma kannan seda mis on mugav ja praktiline ning see ei ole mingisuguse, oma seksuaalsuses selgusele mitte jõudnud jändriku asi. Ausõna, ta võib oma loomingulises ahvikostüümis ise ringi joosta nii palju, kui jaksab. Ja siis see eputamine, edvistamine ja säutsumine kogu aeg...no milleks?

Uuh. Sain ära uriseda:D

Sorry - OT


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.11.2010 at 23:54
KOLLA
Stiilipäevik HOMME@TV3 ( 25.11 ) ja naine ja kiirendusvõistlused ?!??
Mis te jahute ! Evelinn oli enne kena ja on seda ka peale krohvimist ! Seda enam , et sai suhteliselt hiljuti titega maha ...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.11.2010 at 23:58
STW
Stiilipäevik HOMME@TV3 ( 25.11 ) ja naine ja kiirendusvõistlused ?!??
quote:
tfr: Ma neid saateid küll vaadata ei suuda, aga Postimehe esilehele topitavate enne-pärast piltide põhjal tundub, et üks väheseid kordi, kus "pärast" suurusjärgu võrra koledam pole kui "enne". Vedas :)

Et ei pole kunagist enne vaadanud saadet aga siiski omad võrdlusmometi? Endale ei tundu kuidagi imelik? Lihtsalt jäi silma.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.11.2010 at 01:31
tfr
 
Stiilipäevik HOMME@TV3 ( 25.11 ) ja naine ja kiirendusvõistlused ?!??
quote:
STW: Et ei pole kunagist enne vaadanud saadet aga siiski omad võrdlusmometi? Endale ei tundu kuidagi imelik? Lihtsalt jäi silma.

Saadet ehk kogu seda protsessi, mis seal tehakse, pole jah vaadanud. Aga Postimees teeb iga nädal sellest mingi artikli, kus on fotod sellest, milline see inimene tulles välja nägi ja milline lahkudes. Ja enamasti tundub, et on lihtsalt üritatud võimalikult suurt kontrasti välja pigistada sealt - heledad juuksed värvitakse tumedaks ja vastupidi, pikad juuksed lõigatakse maha ja lühikestele topitakse mingid pikendused otsa, jne jne.

Tulemus on see, et suur enamus neist on "pärast" pildi peal välja näinud nagu oma tegelikust vanusest 20 aastat vanemad purjus soomlased :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.11.2010 at 02:01
1 edit. Last edited 25.11.2010 at 02:03 by tfr
PlyVal64
Stiilipäevik HOMME@TV3 ( 25.11 ) ja naine ja kiirendusvõistlused ?!??
Veedler, asi on hoopis muus, kui mingis stiilis või milles iganes, kõigepealt on asi just naiste kohapealt JULGUSES midagi muuta. Kuna tänase saate mõlemat osapoolt ju tunneme, siis on hea targutada. Lisaks on nii mõnelgi siin saidil kirjutaval tegelasel piisavalt pikk abielukogemus, mille hulka käib ka abikaasaga riide- ja pesupoes šoppamine :D Teine asi on see, et arvame mis me iseendast arvame - kel on kunstimeel ja lisaks seda õppinud, on nendes asjades meist ikkagi paremad! Usu, kunstnikuhakatised ei istu värvusõpetuse, kompositsiooni etc tundides niisama perset laiaks.

Naistega on lihtne: oma mehe juttu väga ei usuta. Anryo võib rääkida palju tahes, et Evelin, ostame Sulle need kihvtid sinised kõrge kontsaga poolsaapad ja selle ägeda kaelaehte, mulle nii meeldiks. Ja siis tuleb naispoolelt peaaegu alati vastuseks, et "kus ma nendega ikka lähen..." pluss kõik see tiraad, millest abielumehed saavad peaaegu alati osa, kui poes ollakse ja naisterahvas õhkab, et "mul pole midagi selga panna". Sealt tuleb mustmiljon "põhjendust", miks ei see ega teine asi ei sobi, kõlba jne.
Või näiteks mis Sa arvad, miks ma alguses tegin "vihje" korsetile, seda küll sellises kergelt lõbusas toonis... aga näed, Fokin läks ka otsejoones pesupoodi korrigeerivaid asju vaatama. Jälle sama asi: see ei ole kurask häbiasi, kui sünnitanud naine, kes ei ole enam plikake, sellist asja kasutab kui vaja selga panna kehasse töödeldud peokleit vms riideese. Selleks ometi neid ju toodetaksegi ja ma usun, et mitte just vähe teaduslikul alusel. Samas, kujutame ju kõik ette, mis näo teeks abikaasa, kui mees kingiks jõuludeks kenas kinkepakis küll ülikalli ja väga ilusa aga ikkagi korrigeeriva pesu. Aasta aega lööd pärast peldikus pihku... heal juhul :D

Eesti naine ongi selline tagasihoidlik ja just nende jaoks ongi vaja, et keegi võõras neid utsitab, midagi soovitab, käseb selga panna etc. Keegi selline, kel on natuke rohkem silma. Olgu see Fokin mis ta on aga ehete ja muude aksessuaaridega teeb ta mõnikord küll imet. Õnnelikud on need inimesed, kel endal on kõike seda oskust riietega kombineerida ja julgust seda teha. Enamusel ei ole.

Meiegi saade on ju mahaviksitud, kuulsaim on äkki brittide Gok Wani "kuidas alasti hea välja näha". Muuseas, kergelt sarnane mees, kui Fokin: oleks nagu pede aga ei jäta ilget muljet. Muidugi on Wan kordi kõvem tegelane, lisaks olnud kunagi üli-üli paks ja siis ennast normaalkaalu uuesti ajanud. Seal saates on eesmärgiks mistahes kehaga naistel julgeda endast aktifoto teha ja uue imagoga nii riietes kui alasti moeetendusel mannekeeni mängida. See on veel mitu kraadi "kangem kraam". Kuid ühine on neil see, et heteromeestele ei tundu nad "ohtlikud" ja naistele on pigem sõbranna eest, kuid ikkagi mees. Ja nii kummaline, kui see ka pole, siis naised usuvad ja usaldavad selliseid mees-stiliste ning enamasti on tulemus parem kui varem. Lõpuks oleme meie - mehed - ju sigarahul: abikaasa näeb veel parem välja kui varem ja veel rohkem võõraid mehi õhkavad Talle järele. Aga vaid meie saame, vaat nii kõvad mehed oleme!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.11.2010 at 03:44
1 edit. Last edited 26.11.2010 at 03:46 by PlyVal64
Maik
  
Stiilipäevik HOMME@TV3 ( 25.11 ) ja naine ja kiirendusvõistlused ?!??
See vist oli esimeme postitus plyvali poolt millega ma olen 100% ühel nõul..seda siis 5-6AASTA jooksul
:)

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.11.2010 at 04:09
2 edits. Last edited 26.11.2010 at 19:30 by Maik
jeff01
  
Stiilipäevik HOMME@TV3 ( 25.11 ) ja naine ja kiirendusvõistlused ?!??
Plyvali kokkuvõte on tõesti naelapea pihta tabanud.
Sellist ja seda paksemate tagumikkude upitamist seal inglismaal telekast näinuna hakkan pihta saama pedede vajalikkusele. Minule nad ei meeldi ja tunda neid ei taha aga kas kujutaksite ette hetero meest pushimas neid tsellurindu ja tagumikke? Või Mõnd naisterahvast seda tegemas? Aga need teistmoodi poisid on seal igatahes kuidagi naturaalsemad.
Kui nüüd konkreetselt seda viimast saadet kommenteerida, siis oli näha seda täiskasvanulikkust muudetava poolt kuid lapsikuid nalju ja lalisemist Zenja suust.
Tubli!

____________________________
www.facebook.com/whlsup

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.11.2010 at 13:22
KOLLA
Stiilipäevik HOMME@TV3 ( 25.11 ) ja naine ja kiirendusvõistlused ?!??
Zenja on nagu Sami - kõik räägivad temast ning teemast kuid keegi ei taha neist kuulda ! Võibolla paneks tema lukku !!!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.11.2010 at 00:03
dodge
Stiilipäevik HOMME@TV3 ( 25.11 ) ja naine ja kiirendusvõistlused ?!??
Aga mulle on küllaltki ootamatu, et kirjaoskajad inimesed - nagu mulle tundub, et siin foorumis on - oma väärtuslikku
aega eelpoolnimetatud saastaga vaevavad. Pean häbiga tunnistama, et olen isegi korraks antud saadet näinud.
Siiamaani on kuidagi veider ja räpane tunne...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.11.2010 at 22:27
Maik
  
Stiilipäevik HOMME@TV3 ( 25.11 ) ja naine ja kiirendusvõistlused ?!??
Kui sa arvad,et mõni meesterahvas konkreetselt huviga ja kava jälgides seda saadet ootab siis ma arvan,et sa suhteliselt eksid...

See saade konkreetselt siiski naistele otseselt mõeldud ja nagu ikka juhtub siis seda ka mõni mees vaatama .

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.11.2010 at 10:32
anryo
Stiilipäevik HOMME@TV3 ( 25.11 ) ja naine ja kiirendusvõistlused ?!??
quote:
PlyVal64: Või näiteks mis Sa arvad, miks ma alguses tegin "vihje" korsetile, seda küll sellises kergelt lõbusas toonis... aga näed, Fokin läks ka otsejoones pesupoodi korrigeerivaid asju vaatama. Jälle sama asi: see ei ole kurask häbiasi, kui sünnitanud naine, kes ei ole enam plikake, sellist asja kasutab kui vaja selga panna kehasse töödeldud peokleit vms riideese. Selleks ometi neid ju toodetaksegi ja ma usun, et mitte just vähe teaduslikul alusel. Samas, kujutame ju kõik ette, mis näo teeks abikaasa, kui mees kingiks jõuludeks kenas kinkepakis küll ülikalli ja väga ilusa aga ikkagi korrigeeriva pesu. Aasta aega lööd pärast peldikus pihku... heal juhul :D
Ma arvan, et selle lõbusa kingiideega võiks antud teema lõppenuks lugeda ja lukku panna. Tänan kõiki vaatajaid / kaasa-elajaid ja tuletan kõigile meelde, et ärge kartke ka ise oma elu lõbusalt ja huvitavalt elada - sest ega keegi teine seda teie eest tegema ei tule!

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.11.2010 at 16:16
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Stiilipäevik HOMME@TV3 ( 25.11 ) ja naine ja kiirendusvõistlused ?!??  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.