Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Protektori lappimisest
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Protektori lappimisest  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
dodge
Protektori lappimisest
Kas keegi oskab soovitada, kuidas leida jupp seda Nokia mustrilinti, mida
Master oma rehvidel kasutab. Nimelt korraliku eestlasena krõbistan
hoolega lamellnaastrehvdega juba oktoobri keskpaigast, aga "tänu"
metsloomale, kes midagi ei tea alanud südatalvest, pidin äkkpidurdama
looma säästmiseks, sest kiirus oli kohustuslikud üheksakümmend kilomeetrit
tunnis, ja nüüd oleks vaja rehvimustrilintidel kulunud kohad vahetada, et saaks
edasi kihutada talvel. Uusi rehve osta ei saa, sest Honda liising on ikkagi
küllaltki soliidne. Mul nimelt sportauto...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.11.2010 at 02:58
13piisab
 
Protektori lappimisest
kardan, et tegu ei ole siiski taastatud rehvidega - need mürisevad nimelt nii kõvasti, et metsloomad pagevad vähemasti kolme kilomeetri raadiuses.
samas toredad mõtted rehvi parendamismetoodika osas vihjavad küll võimalikele sama müra igapäevastele mõjudele.

ära siiski lapi - kui ka kevadel uusi rehve vaja, siis pane hoopis all seasonid alla. Kokkuhoid ju pikas perspektiivis tervelt üks rehvijooks. Ka välistab odavama otsa all season sarnased juhtumised tulevikus: plastmass libiseb ju siledal pinnal kenasti ja palju see rehv ikka kahjustub!
selle kohta oli kevadel ka teema: http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=33465

sarkasmist ja "vastupanemisest" loobudes tõdeks aga, et olgu igaühele oma. Ei pea olema vaene ja-või idioot sõitmaks protiga. Nagu teemast aimu saab, siis proti-talverehvidel on hea pidavus. Järelikult on head rehvid. Kui kellelgi isiklikest eelistustest või sõiduki tüübist teised vajadused on, siis see on tema eelistus-vajadus. Vaba maa.

____________________________
vanem on parem

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.11.2010 at 07:51
1 edit. Last edited 19.11.2010 at 07:51 by 13piisab
dodge
Protektori lappimisest
quote:
13piisab: kardan, et tegu ei ole siiski taastatud rehvidega - need mürisevad nimelt nii kõvasti, et metsloomad pagevad vähemasti kolme kilomeetri raadiuses.
samas toredad mõtted rehvi parendamismetoodika osas vihjavad küll võimalikele sama müra igapäevastele mõjudele.

ära siiski lapi - kui ka kevadel uusi rehve vaja, siis pane hoopis all seasonid alla. Kokkuhoid ju pikas perspektiivis tervelt üks rehvijooks. Ka välistab odavama otsa all season sarnased juhtumised tulevikus: plastmass libiseb ju siledal pinnal kenasti ja palju see rehv ikka kahjustub!
selle kohta oli kevadel ka teema: http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=33465

sarkasmist ja "vastupanemisest" loobudes tõdeks aga, et olgu igaühele oma. Ei pea olema vaene ja-või idioot sõitmaks protiga. Nagu teemast aimu saab, siis proti-talverehvidel on hea pidavus. Järelikult on head rehvid. Kui kellelgi isiklikest eelistustest või sõiduki tüübist teised vajadused on, siis see on tema eelistus-vajadus. Vaba maa.
Plastmassrehve küll ei tahaks alla panna. Mul on ikka korralikult 2 jooksu Mastereid. Käin neid
täpselt õigel ajal vahetamas järjekorra alusel rehvitöökojas, ning alati süda kripeldab, et kas olen
ikka esimene. Ja nii kenasti juba 5 aastat järjest. Olen korralik liikleja. Hondaga.

Tulles tagasi teemasse, otsiks ikka seda saladuslikku linti - ehk on kellelgi üle.
Täpsed andmed siis: Master rehvi Nokia mustrilint Honda talverehvile.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.11.2010 at 09:45
Timo
  
Protektori lappimisest
quote:
dodge:
quote:
13piisab: kardan, et tegu ei ole siiski taastatud rehvidega - need mürisevad nimelt nii kõvasti, et metsloomad pagevad vähemasti kolme kilomeetri raadiuses.
samas toredad mõtted rehvi parendamismetoodika osas vihjavad küll võimalikele sama müra igapäevastele mõjudele.

ära siiski lapi - kui ka kevadel uusi rehve vaja, siis pane hoopis all seasonid alla. Kokkuhoid ju pikas perspektiivis tervelt üks rehvijooks. Ka välistab odavama otsa all season sarnased juhtumised tulevikus: plastmass libiseb ju siledal pinnal kenasti ja palju see rehv ikka kahjustub!
selle kohta oli kevadel ka teema: http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=33465

sarkasmist ja "vastupanemisest" loobudes tõdeks aga, et olgu igaühele oma. Ei pea olema vaene ja-või idioot sõitmaks protiga. Nagu teemast aimu saab, siis proti-talverehvidel on hea pidavus. Järelikult on head rehvid. Kui kellelgi isiklikest eelistustest või sõiduki tüübist teised vajadused on, siis see on tema eelistus-vajadus. Vaba maa.
Plastmassrehve küll ei tahaks alla panna. Mul on ikka korralikult 2 jooksu Mastereid. Käin neid
täpselt õigel ajal vahetamas järjekorra alusel rehvitöökojas, ning alati süda kripeldab, et kas olen
ikka esimene. Ja nii kenasti juba 5 aastat järjest. Olen korralik liikleja. Hondaga.

Tulles tagasi teemasse, otsiks ikka seda saladuslikku linti - ehk on kellelgi üle.
Täpsed andmed siis: Master rehvi Nokia mustrilint Honda talverehvile.


Miks see honda ette ja taha käima peab? Ja ma ei taha teadagi, mis sa selle lindiga teeksid, kui sa selle isegi saaksid :D

____________________________
Chevrolet Astro AWD 96 varuosadeks
Chevrolet Astro AWD 95
Fordson model N 1935

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.11.2010 at 17:16
hunt
 
Protektori lappimisest
OT, aga mismoodi see protektorilindi lappimine käib ?

... ennemini tunduks loogilisemana kantossilappimine ?!

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.11.2010 at 17:53
tfr
 
Protektori lappimisest
Ära pane tähele, Hunt, dodge on ilmselgelt enda bännitud saamise provotseerimise ette võtnud siin.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.11.2010 at 17:59
dodge
Protektori lappimisest
Ah et minu Honda on jälle hammaste vahel, saage ometi üle. Autot on mulle vaja selleks, et oma lapsi
põllu pealt leanumajast igal hommikul vanalinna riiklikku eliitkooli vedada. Kui siit foorumist Honda tõttu
välja visatakse, siis ei oleks siin kedagi.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.11.2010 at 23:28
Valmet
 
Protektori lappimisest
quote:
dodge: Ah et minu Honda on jälle hammaste vahel, saage ometi üle. Autot on mulle vaja selleks, et oma lapsi
põllu pealt leanumajast igal hommikul vanalinna riiklikku eliitkooli vedada. Kui siit foorumist Honda tõttu
välja visatakse, siis ei oleks siin kedagi.
Saame aru milleks sul autot vaja on, aga milleks honda?

____________________________
Wagoneer`79 (Valmet powered)
Wagoneer`76

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.11.2010 at 04:33
kriimsilm
Protektori lappimisest
Sest see on lintidega "Honda" vist!?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.11.2010 at 11:39
tõnisson
 
Protektori lappimisest
quote:
dodge:Kui siit foorumist Honda tõttu
välja visatakse, siis ei oleks siin kedagi.

:lol


____________________________
446+727+Dana60
225 slant six+904+8 3/4
446+727+NP203+9 1/4+dana44

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.11.2010 at 11:50
mart050
Protektori lappimisest
Njäu-Njäu, kõik nägid mu tisse. Meil majas ka Onda, Insight veel ka igaksjuhuks. Mis nüüd küll saab?

____________________________
Daily Forester XT 06' 5MT
History: 89´G20 Sherrod, 94´E150 Mark III, 95´G20 D Starcraft GT, 93´G20 D Starcraft GT, 92´E150 Chateu, 92´Le Baron LX, 03´Sebring LX, 99´ Montana LX, 92´Bonneville SSE, 97´ Grand Prix GTP Supercharged

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.11.2010 at 12:15
tfr
 
Protektori lappimisest
Hondameestele jääb pereväärtuste kõrvalt siiski ka Honda oluliseks:


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.11.2010 at 12:20
Vanaisa
  
Moderator
Protektori lappimisest
järjekordne näide, kuidas väga konkreetse ja asjaliku küsimusega teema metsa keeras :lol

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.11.2010 at 12:31
1 edit. Last edited 21.11.2010 at 12:31 by Vanaisa (Moderator)
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Protektori lappimisest  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.