Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - läbipaistvad klaasikleepsud.
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : läbipaistvad klaasikleepsud.  
Poster Message
fleetwood
läbipaistvad klaasikleepsud.
Mõte siis endale mingi hea tagaklaasi kleebis soetada, aga kas ma ei oska või ei taha, aga netis ma üles pole leidnud ühtegi sellelaadset poodi.
Äkki oskab keegi eksinu taas rajale suunata.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.11.2010 at 14:24
Astro-97
  
läbipaistvad klaasikleepsud.
quote:
fleetwood: Mõte siis endale mingi hea tagaklaasi kleebis soetada, aga kas ma ei oska või ei taha, aga netis ma üles pole leidnud ühtegi sellelaadset poodi.
Äkki oskab keegi eksinu taas rajale suunata.


vaata kas siit saad abi: 50 63 000 Indrek. temal on oma kleepsufirma siin pärnu maanteel tondi ristmiku juures

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.11.2010 at 00:51
mrtn
läbipaistvad klaasikleepsud.
see number on küll algusest natukene erinev, kui me sama Indrekut silmas peame.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.11.2010 at 05:22
diesel
läbipaistvad klaasikleepsud.
well, kui te siin numbri jutuks võtsite, siis eelpool viidatud nummer on täiesti pädev ja ametlik ja see algusest natuke erinev on ka täpselt sama toimiv, aga veidi vähem levitatav.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.11.2010 at 10:08
tqhq.ee foorum : Vaba teema : läbipaistvad klaasikleepsud.  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.