Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!   1 2 3  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
marika
 
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
Ei saa lihtsalt vaikida...minu rehvivahetus-saaga kestis kokku 4 päeva!
Käisin paar päeva tagasi roccalmare parklas ( www.rehvitakso.ee ) rehve vahetamas...ilus-tore...vurasin otse tööle...tööl auto seisis 6 h ja koju sõitma hakates ei mõistnud misasi see nii rämedalt koliseb...sõitsin lähedalolevasse tanklasse ja selgus,et mu esirehv oli täiesti tühi...et sõitsin velje peal põhimõtteliselt..rehv oli veljelt maha tulnud...olgu varuratas alla ja koju...
Järgmine päev läksin läksin roccasse tagasi...murega...no muidugi hakati kohe ajama,et olen kuskile vastu sõitnud...ma ei hakanud seal üldsegi mitte lärmama ja räkisin rahulikult..uurides mis edasi saab ja mis seisus rehv...saan aru tõesti et pool süüd nagu minu peal ka,et üldse sellise rehviga tanklasse sõitsin...no muidugi rehv oli ribadeks ja tuli uus rehv osta...okei...lõpuks leppisime kokku,et saan neilt osta uue nordic 4 ja siis vahetuse saan tasuta nö "vigade parandusena"
Eile käisin siis uut rehvi peale panemas...koju jõudes tegin tiiru ümber auto ja avastasin et lubatud nordic 4 asemel pandi mulle alla nordic 3 ja muidugi need mustrid olid erinevad!!!!Ja ma ei taha uskuda,et nad seda kogemata tegid...sest tüüp kes selle alla pani...tõstis tagumise ratta ette ja pani uue rehvi taha...Okei...tegin siis neile kõne,milles selgus,et neil laos nordic 4 polnud ja pandi siis nordic 3!!!!Ja öeldi,et sellest pole midagi,et ühel jooksul erinevad mustrid...et firma sama ja kandevõime ka sama...et lihtsalt kui politsei kinni peab,siis öelgu ma et sõidan hetkel varurattaga!!!??
Täna käisin siis uuesti...viisin neile nende rehvi tagasi... kusjuures tänaseks oli teinegi rehv pooleldi tühjaks läinud...aga seda ma seal isegi ei maininud vaid pumpasin ise tanklas täis...ja siis ei saa mainimata jätta,et tehti mõned märkused ka minu auto kohta...ja mainiti,et käin seal vist ikka rohkem tüüpe nillimas!no tõesti!
Et siis selline "tore" kogemus....

____________________________
LeBaron GTS 1989

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.10.2010 at 22:32
Astro SS
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
Tavaliselt kutsutakse tillidega 'naisi' transvestiitideks ....... :rolleyes


Vihje: rehve ostetakse ja vahetatakse sellega tegelevates firmas, mitte supermarketi parklas ......

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.10.2010 at 22:42
marika
 
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
see ongi firma, mis on pannud hooajaliselt ülesse päris mitu rehvivahetustelki linna erinevatesse kaubanduskeskuste parklatesse...

____________________________
LeBaron GTS 1989

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.10.2010 at 22:47
kaedoo
 
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
Kui järgmine kord rehvivahetaja juurde lähed ja rehve velje pealt maha võetakse,palu velgede serv ära puhastada.! Hiljuti õnnestus sarnast jama lähedalt näha.Parklates vennikesed on kasu peal väljas,mitte lõpptulemuse peal.Võivad olla küll mingist tuntud firmast aga veevanni ei pista või seebiveega ratast üle ei pritsi.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.10.2010 at 22:51
Koit
  
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/110_112/rulluiskudel-pereisa-lasi-naisel-end-peenistpidi-mooda-korterit-soidutada.d?id=34227901

Rusikas silmaauku Marka ;)

____________________________
Chevrolet Caprice Classic, ex Police
Chrysler Voyager
Plymouth Voyager
Pontiac Grand Amr
Cadillac DeVille 32V
Cadillac DeVille 4,9 V8
Thunderbird SC
Cadillac Deville 4,9 V8 '95

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.10.2010 at 00:44
Jutulind
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
Tegelikult selle asemel et naisterahva kallal ilkuda soovitaks hoopis tarbijakaitse ja ka ajakirjanduse poole pöörduda sellise asjaga. Antud asi ei ole kaugeltki naljakas ja mind isiklikult küll pehmelt öeldes häiriks kui keegi minu pere elu ja tervist, lisaks õnnetuse korral ka kindlustuse näol rahakotti niimoodi ohustaks. See jutt et kandevõime ja kiirusindeks samad on pehmelt öeldes pullikaka. Erineva rehvimustriga rehvid samal sillal on keelatud ja seda põhjusega. Olen ise teadlikult sõitnud niimoodi kuu aega ühe liikuriga suvel kuid ei soovitaks talvel seda vaenlasele ka mitte. See mis auto pikiroopas suvelgi teeb on pehmelt öeldes omapärane, eriti vedela silla korral nagu mul sellel liikuril oli. Masin kippus kiirustel üle 80 korralikult ujuma ning 100+ peal pidi rooliga kogu aeg mängima nagu sõidaks 3+ tolli tõstega maasturiga. Jutt et "räägi politseile et varurehv" näitab konkreetselt seda et teise inimese elu ja tervis on pohhui, peaasi et endal lisaraha taskusse jääks. Nüüd situatsioonis kus selline auto paugu paneb ja kindlustus juhtub enne avastama kui juht mis autol all on ei taha vaieldava case korral juhi nahas olla. Sellised firmad tuleks minu arvates avalikult häbiposti puua. Just selleks et selline suhtumine vastutusrikkas valdkonnas, mida rehvivahetus tahes tahtmata on, igandiks muutuks.

____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 05:06
Timo
  
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
Kuna mul kodus ka pingid olemas ja hooajati saab nendega ka kõvasti tööd teha, siis on ikka tore vaadata, kui mõni tuttav Tallinnas on kuskil kiires, või siis odavas kohas lasknud rehve vahetada. Velje servad puhastamata, veljed kriibitud, ventiilid katki, j.n.e. Sellistele tuleb lihtsalt julmalt kõripeale astuda seni, kuni õpivad tööd tegema korralikult, sest sina ju maksad selle eest ja peaks nagu kvaliteetse teenuse vastu saama. Sinu asemel mina seda asja niimoodi ei jätaks. Muidugi samas jah, see nagu natuke Sinu viga, et nii pikalt sõitsid, et rehv juba katki ja velje pealt maas. Sellega nad saavad ikkagi ennast õigeks, sest juba liiklusseadus ütleb ju, et enne igat sõitu veendu auto korrasolekus. Aga see, et nad sulle teise mustriga rehvi panid on ikka hale suhtumine, seda enam, et seda Sulle ei öeldud.
Mina ise näiteks alati ütlen kliendile, et kui tekib probleem, helista, teeme korda ja paar korda on tulnudki teha, ja seda tasuta. Ja ma ei ole nurisenud selle üle, sest tunnistan oma viga. Need, mis ma üle olen pidanud tegema on olnus roostes, või jubedalt oksüdeerunud veljed, mis on vahelt lekima hakanud, vaatamata puhastamisele.
Nii, et jõudu vaidlemisel ja ära alla anna, enne, kui asi korras.

____________________________
Chevrolet Astro AWD 96 varuosadeks
Chevrolet Astro AWD 95
Fordson model N 1935

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 08:41
UmmiV6
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
Kõige ehedam kogemus rehviahetusega oli kui millegi pärast rehv ja velg omavahel õhku ei pidanud. Siis võttis rehvimontöör oma targa aruga rulli magyveri teipi ja vedas seda velje siseküljele sinna kuhu rehv tavaliselt maandub. Arvake mis juhtub magyveri teibiga sellises olukorras.
Jah õigesti arvasid need kes arvavad, et lasevad rehvil mööda velge oluliselt paremini ringi käija kui tavalise ühenduse puhul.
Ehk siis ühel hetkel oli magyveri teip ennast kerinud korralikuks rulliks tagasi täpselt seda rada mööda kui ta sinna veljele oli keritud.
Ehk siis tekkis rehvi ja velje vahele korralik rull teipi :) ja loomulikult selgus see fakt nn."metsas".
Varurehv alla ja järgmisel hommikul rehvitöökotta nende eksimusi selgitama.
Siin kohal on kahju, et siis kui viga selgeks sai kohe minna ei saanud, kontakt oleks olnud ehk ehedam.... :)

Aga rehvi vahetus + sillale "uued "rehvid olid juba rehvikoja poolt.


Kui vähegi võimalust siis ikka olge ise kõrval kui keegi teie auto rehve vahetab... see on see mis hoiab tegelikult teid teel.

____________________________
Chrysler Newport '74 400 / 727 / 8,25

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 09:33
hunt
 
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
Liitub teemasse :

Kas on ohumärk, kui peale rehvivahetust oli hommikuks üks rehv natuke (päris palju) lödi .... pumpasin ta uuesti täis ja nüüd nädal aega on olnud kõik OK ?!

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 09:40
Märt
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
quote:
UmmiV6:

Kui vähegi võimalust siis ikka olge ise kõrval kui keegi teie auto rehve vahetab... see on see mis hoiab tegelikult teid teel.

Mina sõidan viimased aastad linnast välja vahetama, Viljandi maantee ääres Urgel on meeldiv koht, kus töö on kiire ja korralik. Omanik/juhataja hoiab kõigel silma peal ja siiani pole mu kahel masinal midagi nihu läinud. Rattad pingutatakse veel käsitsi dünamomeetriga kinni.

Mina kiidan ja leian, et see 35km sõitu on meelerahu väärt


____________________________
..
Saab 900 cabrio
..

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 09:46
Jutulind
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
Milleks kaugeid kohti reklaamida kui foorumiski mees kes seda tööd (ja niipalju kui mul viimasel paaril aastal kogemusi) hästi teeb - Mikk Jaeska, number 5330 7633. Tema ka meie kiirendusmasina rehvidega siiani majandanud, nii et veljel ringi vast tema paigaldatud käima ei hakka :D

____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 09:50
rat_013
 
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
quote:
UmmiV6: Rattad pingutatakse veel käsitsi dünamomeetriga kinni.
Täielik müstika on see et isegi tänasel päeval on rehvitöökoja puhul plussiks see et njuutoniga kinni keeratakse rattamutrid/poldid :S Is there any other way?
Ma olen aastaid käinud (vanasti Pärnu mnt, nüüd Kadaka) Oscaris, siiani pole nagu ühtegi probleemi olnud, igati korralik teenindus...

____________________________
impreza n/a

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 09:51
2 edits. Last edited 27.10.2010 at 09:52 by rat_013
sqirrel
 
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
Mina jälle julgen soovitada väikest rehvitöökoda Sauel kooli juures garaazides. Alati meeldiv suhtumine ja kiire/korralik töö.

____________________________
GMC Safari '96
Chevrolet Astro '95
-----------------------

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 09:51
saffar
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
quote:
hunt: Liitub teemasse :

Kas on ohumärk, kui peale rehvivahetust oli hommikuks üks rehv natuke (päris palju) lödi .... pumpasin ta uuesti täis ja nüüd nädal aega on olnud kõik OK ?!
Tegelikult on küll-mul sama jama,süüdi ventiil mis vahelduvvoolu põhimõtel õhku läbi lasi-kord lasi ja siis jälle ei lasknud mitte...

____________________________
astro 95-leidis uue omaniku

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 10:07
gets
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
quote:
Jutulind: Erineva rehvimustriga rehvid samal sillal on keelatud ja seda põhjusega.
Paraku olin ka ise sellisel eksiarvamusel, kuni viimase suveni :). Kui muud rehvi näitajad on samad, siis muster ei koti seaduse järgi kedagi. Sõidetavus on muidugi iseasi.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 10:14
1 edit. Last edited 27.10.2010 at 10:15 by gets
Madlobster
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
Mõnel siin reklaamitud kohaga on minul jälle negatiivne kogemus aga mitte sellest ei tahtnud ma teile rääkida.

Tegelikult ajab ikka muigama see teema siin natuke. Pole minu arusaamist mööda siin küll kedagi väga tillist tõmmatud.

Rehv tühi ja sellega sõidetakse nii, et see täiesti ribadeks ??? Ausõna ära räägi, et pandi teise mustriga rehv alla ja tänu sellele võib juhitavus tiba kehvem olla :D
Millest keegi siin järeldab, et töö ei olnud kvaliteetne ???(ei kiida ega kaitse neid). Äkki said naela ja sõitsid oma rehvi ribadeks.
Ok üks eksimus, et pandi vale rehv alla, mis sai ju ka tegelikult koheselt lahenduse.

quote:
marika: ... kusjuures tänaseks oli teinegi rehv pooleldi tühjaks läinud...aga seda ma seal isegi ei maininud vaid pumpasin ise tanklas täis


Väga tark otsus võibolla nad oleks rehvi maha võtnud ja veljevahe puhtaks teinud seda häda veel vaja eks.

quote:
marika:
...ja siis ei saa mainimata jätta,et tehti mõned märkused ka minu auto kohta...ja mainiti,et käin seal vist ikka rohkem tüüpe nillimas!no tõesti!
Et siis selline "tore" kogemus....

Oi selle asemel et vastu lõõpida tulen nutan foorumis et sellised pahad poisid olid seal ??? Ilmselt keegi arvas, et sa neid jahukotte nillid seal.

quote:
Timo: kui mõni tuttav Tallinnas on kuskil kiires, või siis odavas kohas lasknud rehve vahetada. Velje servad puhastamata, veljed kriibitud, ventiilid katki, j.n.e Sellistele tuleb lihtsalt julmalt kõripeale astuda seni, kuni õpivad tööd tegema korralikult, sest sina ju maksad selle eest ja peaks nagu kvaliteetse teenuse vastu saama.

Ikka olen vaadanud kui mõni tuttav on kuskilt maximast või säästu marketist omale mutrivõtmete komplekti ostnud natukese aja pärast kõik katki. Sellistele tuleb lihtsalt julmalt kõripeale astuda seni, kuni õpivad tööd tegema korralikult, sest sina ju maksad selle eest ja peaks nagu kvaliteetse võtme komplekti vastu saama.

Et mida sa nagu ootad? Kari juhutöölisi on mööda supermarketi parklaid laiali puistatud, kes töötavad seal 24/7 igasugususe pasa ilmaga öösel ja päeval, vahivad oma tahmast nina pühkides kuidas peenelt riietatud perekond oma 2 miljonise auto nende ette sõidutab ja ise supermarketist pärast muljetavaldava kauba koormaga naasevad ja tahmale kolmsotti viskavad.

Et nüüd nagu ootad, et nad sul seal dünamomeetrilise võtmega ümber auto siblivad, puhastavad ja limpsivad (äkki tahate kuuma kohvi ja õla maššaaši ka veel selle raha eest). Nad ei teeniks niiviisi midagi ja teiseks sellist karja juhutöölisi on võimatu ohjata ja panna rolls royce esinduse kvaliteeti pakkuma. Pane selline teenus püsti ja paku võrreldavat kvaliteeti sooajas garaaziz norm tööajaga ja mitte hullumeelselt tõmmeldes ja keset ööd hullu tempoga, vihma käes külili porilombis.

Kes kuhu oma auto viib (kes kus kohast omale tööriistu ostab) on igaühe enda valik. Enamus nende tehtud töödega tegelikult ei juhtu mitte midagi ja see 10% saasta mis sisse satub halloo keegi ei hakka lihvima seda.

Nii mõnigi soovitus siin seda asja mitte nii jätta ja hullult edasi kaevelda ja tõmmelda paneb õlgu kehitama ??? ,et mida sa kaebled kuhu ja mille pärast ???

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 10:51
Jutulind
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
quote:
gets:
Paraku olin ka ise sellisel eksiarvamusel, kuni viimase suveni :). Kui muud rehvi näitajad on samad, siis muster ei koti seaduse järgi kedagi. Sõidetavus on muidugi iseasi.


Ja tõesti, sul on õigus. Keelatud on erinev mustritüüp kuid mitte erinev muster. St. kui sul ühel rattal on maastikumuster ja teisel maanteemuster saad kolaka, kui muud parameetrid samad aga muster erinev ei juhtu midagi. Üllatav minu jaoks, aga nüüd tänu sinu märkusele taas targem.

____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 11:03
mikimouse
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
HAHAA, aga mul lõi härra rehviproff valuveljele põrandal vedelevad kasutatud plekkvelje tasakaalud sellise usinusega külge, et no täiesti tummaks lõi kohe. Ja ta ei saanud mitte muffigi aru, mis ta valesti tegi, kui mul lõpuks kõnevõime tagasi tuli :D

Eks ma siis nüüd ootan, millal juhataja puhkuselt välja tuleb, ja lepime kokku midagi, uued veljed, või värvimine, eks paistab :)

Ja NM võti on minuarust juba ammu moest kadunud rehvitöökodades, või käin ma väga valedes kohtades lihtsalt...

____________________________


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 11:08
Jutulind
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
quote:
Madlobster: Tegelikult ajab ikka muigama see teema siin natuke. Pole minu arusaamist mööda siin küll kedagi väga tillist tõmmatud.
Oi selle asemel et vastu lõõpida tulen nutan foorumis et sellised pahad poisid olid seal ??? Ilmselt keegi arvas, et sa neid jahukotte nillid seal.


Tule tänapäeva, sovjetik. Sellised märkused klienditeeninduse alal töötavate inimeste poolt on aktsepteerimatud. Ja ma ei kujuta ette mis saaks kui hakkaksin oma klientidele või nende ilusatele sektretäridele sellise alatooniga märkuseid tegema kui mind mõnes asutuses vahel rohkem kui korra nädalas vaja on.

quote:
Ikka olen vaadanud kui mõni tuttav on kuskilt maximast või säästu marketist omale mutrivõtmete komplekti ostnud natukese aja pärast kõik katki. Sellistele tuleb lihtsalt julmalt kõripeale astuda seni, kuni õpivad tööd tegema korralikult, sest sina ju maksad selle eest ja peaks nagu kvaliteetse võtme komplekti vastu saama.

Ja muide umbes nii ongi. Sest oma garanteeritud tööaja mis seadusest tuleneb peavad ka kõige odavamad tööriistad üle elama normaalse ekspluatatsiooni juures.

quote:

Et mida sa nagu ootad? Kari juhutöölisi on mööda supermarketi parklaid laiali puistatud, kes töötavad seal 24/7 igasugususe pasa ilmaga öösel ja päeval, vahivad oma tahmast nina pühkides kuidas peenelt riietatud perekond oma 2 miljonise auto nende ette sõidutab ja ise supermarketist pärast muljetavaldava kauba koormaga naasevad ja tahmale kolmsotti viskavad.
Et nüüd nagu ootad, et nad sul seal dünamomeetrilise võtmega ümber auto siblivad, puhastavad ja limpsivad (äkki tahate kuuma kohvi ja õla maššaaši ka veel selle raha eest). Nad ei teeniks niiviisi midagi ja teiseks sellist karja juhutöölisi on võimatu ohjata ja panna rolls royce esinduse kvaliteeti pakkuma. Pane selline teenus püsti ja paku võrreldavat kvaliteeti sooajas garaaziz norm tööajaga ja mitte hullumeelselt tõmmeldes ja keset ööd hullu tempoga, vihma käes külili porilombis.


Ootan teenust mida hinnakirja järgi osutatakse. Ma ei pea teadma et firma mis vastavalt hinnakirjale teenust osutab on oma jorsid otse kopli liinidelt paadi alt palganud. Ja kui ka on, eeldan et selleks et teenust pakkuda on jorsse eelnevalt koolitatud. Kui hinnakirjas on kirjas et saab ka kohvi ja mazzaazi siis ootan ka seda. Kui ei ole siis ei oota. Seda et töö, mille eest ma maksan vastavalt kehtestatud hinnakirjale on korralikult tehtud on mul täielik õigus oodata. Ja kui firma soovib töö eest vaid kolm sotti saada siis on see firma enda asi.


____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 11:12
1 edit. Last edited 27.10.2010 at 11:14 by Jutulind
Madlobster
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
quote:
mikimouse:

Ja NM võti on minuarust juba ammu moest kadunud rehvitöökodades, või käin ma väga valedes kohtades lihtsalt...

Kui juba reklaami tehti siis näiteks Saue Rehvikeskus kasutab (pole selle töökojaga seotud aga ise kasutan nende teenuseid)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 11:15
Madlobster
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
Herr Jutulind mitte paha pärast aga sinu vastusest tundub, et sinu elu möödubki odava teenuse otsimises ja pärast joostes ja kaeveldes. Või siis vähemalt soovitad teistele seda.
Tule taevas appi saad ju aru, et päriselus see nii ei toimi ja ei saagi toimida. Ja ei saa ka mitte kunagi toimima. Alati on olemas punased tänavad, mille alguses on kallid ja ilusad ja mida alla poole kõnnid seda väsinumad ja odavamad. Kus keegi peatuse teeb oleneb siis rahakotist ja enese kvaliteedi nõudest. Kui oled ikka sinna lõppu jalutanud siis pole mõtet pärast ohkima hakata.
Arvan, et saad sellest tegelikult aru aga eks teinekord on endalgi selline kiunu ajamis tuju peal.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 11:32
kenu
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
Siin on põhiviga tööandjates, kes ei raatsi palka maksta ja seetõttu palkavad igasuguseid jätiseid, kes tööd ei oska teha ega suhelda.

Selle vältimiseks tuleks minna soliidsesse firmasse või võtta kaasa keegi, kel on võimu ülalmainitud molkused korralikult paika panna.

Praegune tööandjate palgaga koonerdamine on viinud teenindustaseme juba allapoole kui oli okupatsiooniajal.

Ise üritan vältida isegi restoranis einestamist -- kui mõelda, millised "tipp-kokad" meil töötavad -- üks narkar peksab pronksiööl vaateaknaid segi, teine tambib pargis naisi surnuks.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 11:40
Jutulind
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
quote:
Madlobster: Herr Jutulind mitte paha pärast aga sinu vastusest tundub, et sinu elu möödubki odava teenuse otsimises ja pärast joostes ja kaeveldes. Või siis vähemalt soovitad teistele seda.
Tule taevas appi saad ju aru, et päriselus see nii ei toimi ja ei saagi toimida. Ja ei saa ka mitte kunagi toimima. Alati on olemas punased tänavad, mille alguses on kallid ja ilusad ja mida alla poole kõnnid seda väsinumad ja odavamad. Kus keegi peatuse teeb oleneb siis rahakotist ja enese kvaliteedi nõudest. Kui oled ikka sinna lõppu jalutanud siis pole mõtet pärast ohkima hakata.

Tegelikult ei otsi ma teps mitte alati kõige odavamat teenust. Kuna ise ei proovi turul kõige odavam olla ei oota seda ka teistelt. Samas häirib see kui inimesed arvavad et selliste odavate teenuste mõru pill tulebki alla neelata. Ka mu oma kliendid olles vahel just mõne odavama IT spetsialisti juurest minu juurde sattunud (umbes siis kui vaja peale OS uuesti paigaldamist andmeid taastama hakata vms.) ei kipu enam odavate juurde tagasi. Samas eeldan olles ise teenindussektoris ka teistelt teenindajatelt korrektset ja proffessionaalset käitumist. Päriselus ei saa see aga kunagi eriti paranemagi kuni sellistel soss-seppadel lastakse rahulikult toimetada ja ka teiste ohvrite päevad ära rikkuda kuna "no ei ole ju ilus kuskile kaevelda". Kuigi Sinu kogemusi punaste laternate osas ei jaga (ei ole kunagi sattunud) ei saa ka siin sinuga nõustuda. Kui ma pealevaadates näen et kaup on "väsinum" või "odavam" aga ta puhttehniliselt sama töö ära teeb on see minu valik, kas valin värskema ja kallima või väsinuma ja odavama. Kui aga olen selle odavama valinud siis eeldan et oma hinnakirja järgse töö ta siiski sel hetkel teeb ära. Ehk siis - valida saab erinevate parameetrite järgi, nagu eelnevalt ütlesin siis tasuta kohvi ja mazzaazi ei oota kui seda hinnakirja järgi odavas kohas lihtsalt ei olegi. Samas teenust mida ostma lähen tahan vähemalt sellisel kujul et see rahuldaks miinimumnõuded.

____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 11:46
viplala
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
quote:
kenu:

Ise üritan vältida isegi restoranis einestamist -- kui mõelda, millised "tipp-kokad" meil töötavad -- üks narkar peksab pronksiööl vaateaknaid segi, teine tambib pargis naisi surnuks.

Võibolla saab vanglaametist infot, milliste ametite pidajad seal istuvad, siis saad vältida ka kõiki teisi teenuseid, kus mõned pätid töötanud on.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 11:53
Madlobster
ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!
Nagu ütlesin siis mina suurt põhjust kiunumiseks ei näe antud probleemi korral.
Tööandjate kehvad palgad noh jah nii ja naa. Arvad et tööandjal oleks kahju sulle raha maksta kui sa selle raha ka sisse tooksid? Hinna tõstmine sinu palga tõstmise eesmärgil võrdub väiksema klientuuriga
Punaste laternate tänav oli näide
Mõne kliendiga ajan hullemat juttu kui sõbraga saunas teisega teietan ja härratan nii et vähe pole kus on piir seda peab ise tajuma. Aga selge on see, et õrnema põrnaga kodanikud lasevad vett tihedamini.
Supermarketid on täis kollaseid tööriistu (mida neist arvata???) Ära keelata või siiski villa puurimiseks teeseeisemeestele odava raha eest maha müüa?
Ka väiksemate vaimsete ja füüsiliste võimetega inimesed tahavad tööd (peavad siia ühiskonda kuhugi ära mahtuma) ja pakuvadki oma teenuseid väiksema rahakotiga inimestele ning võimekuse piir paneb ka kvaliteedile piiri midagi teha ei ole.
Sekka satub ka ülikalleid sossseppasi ja odavaid kuldnäppusi.



Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.10.2010 at 12:15
tqhq.ee foorum : Vaba teema : ma olen küll naine aga saan aru kui mind tillist tõmmatakse!!!!   1 2 3  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.