Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Artikkel TM'is
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Artikkel TM'is  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
Lowrider
Artikkel TM'is
Keegi juhtus lugema artiklit lowrideritest uues Tehnikamaailmas?
Kui ma läbi lugesin asja, tuli esimesena pähe, et äkki on autor ka siin foorumis? :D

Selles mõttes, et viimane lõik räägib sellest, et lowrider mudelite ehitamine on populaarne ja sellega tegeletakse ka Eestis. Tegeletakse küll, aga ainuke tegeleja olen mina :D (vähemalt mudelistidele teada pole mitte kedagi teist). Kas äkki nähti minu teemat siin, või jäid Minimaailma näitusel mu mudelid silma või satuti plastikmudelite foorumisse lihtsalt.

Jäi selline mulje, et autor peaks olema siit tqhq'st. Kuskil teemas kunagi mainiti, et keegi pidi laiemalt tutvustama lowrideri kultuuri, oli vist Riho nimeline nagu tolle TM artikli autor.



Ei mis seal ikka. Kui ma kuulsin, et selline artikkel on, arvasin et keegi mingit suvalist jama kokku kirjutanud. Aga kui läbi lugesin, pidin tõdema et ega ise poleks kuidagi teisiti kirjutanud, paar viga siiski jäi silma aga nood on ebaolulised. Üldiselt oli autoril siiski gramm paremad teadmised kui minul :D .


Lugege artikkel läbi ja saate ehk minu mudelite pointist ka aru :D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.08.2010 at 14:55
1 edit. Last edited 03.08.2010 at 15:02 by Lowrider
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Artikkel TM'is  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.