Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - takjapael autosse asjade kinnitamiseks
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : takjapael autosse asjade kinnitamiseks  
Poster Message
vr_
  
takjapael autosse asjade kinnitamiseks
plaan midagi sellist teha.. http://www.estudidisseny.com/iphonecar/
Ei viitsi mitusada eeku maksta kui vajalik autohoidik oli koos telefoiga kaasas karbis juba:)
Küsimus aga, mulle hetkel tundub mõistlik panna auto poolele siis takjariba see pehmem pool ning kõvem konksudega osa telefonihoidiku poole.. on kellelgi miskeid vastuväiteid sellise suuna osas, kas peks karmimad nagad hoopis armatuurlaua külge toppima mingil heal põhjusel?

variant kaks:D http://vimeo.com/11886557 aga ipadi mul veel pole ja ilmselt ei osta ka

____________________________
Imperialist 71

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.07.2010 at 13:29
madis
takjapael autosse asjade kinnitamiseks
Topi nagad armatuurile, siis on lihtsam puhastada - pehme osa vettib ära.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.07.2010 at 15:42
Madlobster
takjapael autosse asjade kinnitamiseks
Konksudega pool mobla küljes jääb igalepoole mujale ka kinni riided, diivanid jms suht tüütu.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.07.2010 at 16:11
vr_
  
takjapael autosse asjade kinnitamiseks
quote:
Madlobster: Konksudega pool mobla küljes jääb igalepoole mujale ka kinni riided, diivanid jms suht tüütu.

teine pool ei lähe otse telefoni külge vaid eraldi hoidik veel, vt esimest videot, kuigi... miks ka mitte telefoni külge..


____________________________
Imperialist 71

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.07.2010 at 17:56
Joel
 
takjapael autosse asjade kinnitamiseks
Ma prooviks ehk kuidagi mööda murdejoont selle pakendi ära lõigata ja U-kujulised nagad tagantküljelt ette tuua. Kui üldse. See kandiline raam seal ümber ja peale kleebitud nagad näeb minu meelest päris raju porr välja...

____________________________
2xV8

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.07.2010 at 18:22
vr_
  
takjapael autosse asjade kinnitamiseks
quote:
Joel: Ma prooviks ehk kuidagi mööda murdejoont selle pakendi ära lõigata ja U-kujulised nagad tagantküljelt ette tuua. Kui üldse. See kandiline raam seal ümber ja peale kleebitud nagad näeb minu meelest päris raju porr välja...

selle kandilise raami õgvendamisele ma mõtlesin ise ka:)
aga mis tal hea on, on täpselt poole telefoni paksuseni ulatuv õnarus kuhu täpselt telefon sisse ronib


____________________________
Imperialist 71

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.07.2010 at 18:36
tqhq.ee foorum : Vaba teema : takjapael autosse asjade kinnitamiseks  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.