Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Õlitaja küsimus
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Õlitaja küsimus  
Poster Message
altraditional
Õlitaja küsimus
Küsiks sellist asja, et kuidas oleks hea taolist õlitajat tarvitada:



Mingeid juhiseid või voolusuundasid peale märgitud ei ole, kas võin selle suvalist pidi süsteemi ühendada?
Kas selle tüki tööasend on tähtis? Kas ma võin ta keerata otse tööriista sisendi külge, kus ta siis vastavalt tehtavale tööle on kord püsti, kord pikali jne, kas toimib igas asendis?

Kas täitmine käib sellest kruviavast, mis pildil näha?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.06.2010 at 08:32
hents99
  
Õlitaja küsimus
Mina olen näind, kui nad on tööriista otsa kinnitatud, survega vist vahet pole, mis asendisse jääb.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.06.2010 at 10:01
Madlobster
Õlitaja küsimus
quote:
altraditional: Küsiks sellist asja, et kuidas oleks hea taolist õlitajat tarvitada:



Mingeid juhiseid või voolusuundasid peale märgitud ei ole, kas võin selle suvalist pidi süsteemi ühendada?
Kas selle tüki tööasend on tähtis? Kas ma võin ta keerata otse tööriista sisendi külge, kus ta siis vastavalt tehtavale tööle on kord püsti, kord pikali jne, kas toimib igas asendis?

Kas täitmine käib sellest kruviavast, mis pildil näha?

Otse tööriista külge isase poolega emasele poolele kiirliide või kuusk ja surve. Töötab igas asendis. Täitmine sellest kruvist jah. Tõhusus oleneb millise tööriista jaoks kasutad. St õhukäi mutrikeeraja veab kenasti õli kaasa. Hetkeline tarbija (naelapüss) eriti ei taha vedada.
Eelis: näed alati kui palju on õli sees, voolikud on puhtad võrreldes seinapealsete õlitajatega (saab voolikut kasutada ka värvipüstoli taha ja puhastamiseks kui rasvavabadus on oluline)
Miinus: teeb tööriista kobakamaks.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.06.2010 at 13:45
hirax
  
Õlitaja küsimus
Õli kasuta vedelat.

Mul käsikäial selline asi küljes.
Kui täitsin hüdraulikaõliga siis ei tühjenenud see peaaegu üldse ja lõpuks oli isegi kuulda, et laagrid käivad kuivalt.

Tööriistamarketis on müüa suruõhuseadmete õli.

____________________________
Mercury Cougar 86
C10 1981

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.06.2010 at 00:42
viplala
Õlitaja küsimus
Minu mutrikeerajal veab liig kiiresti selle jublaka õlist tühjaks, seega ma olen ammu loobunud tema täitmisest (mis on suht tüütu) ja aegajalt lasen tagant, enne vooliku ühendamist, suraka õli sisse.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.06.2010 at 09:49
Madlobster
Õlitaja küsimus
quote:
viplala: Minu mutrikeerajal veab liig kiiresti selle jublaka õlist tühjaks, seega ma olen ammu loobunud tema täitmisest (mis on suht tüütu) ja aegajalt lasen tagant, enne vooliku ühendamist, suraka õli sisse.

Pane vähe paksemat õli sel juhul

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.06.2010 at 09:56
diesel
Õlitaja küsimus
eks hobitööde puhul ütleb enamuse riistade juhendki, et piisab päeva alustuseks suts õli riistale sisse panemisest.
selle õlitaja miinuseks on veel see, et mitme riista puhul on ka mitut õlitajat vaja.
alternatiiviks teha kiirliidetega voolikujupp koos selle õlitajaga. siis saab ühelt riistalt teisele tõsta ja pikk voolik on
alati puhas.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.06.2010 at 09:56
altraditional
Õlitaja küsimus
Aitäh heade vastuste eest. Tekkis veel selline mõte, et kas taoline õlitaja on ikka mittetööasendis tihe? Või hakkab mingis asendis olles öö jooksul õli välja nõrguma kuskile poole, kas siis tööriista või voolikusse?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.06.2010 at 11:52
viplala
Õlitaja küsimus
quote:
altraditional: Aitäh heade vastuste eest. Tekkis veel selline mõte, et kas taoline õlitaja on ikka mittetööasendis tihe? Või hakkab mingis asendis olles öö jooksul õli välja nõrguma kuskile poole, kas siis tööriista või voolikusse?

Ei hakka.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.06.2010 at 19:31
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Õlitaja küsimus  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.