Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - 2-komponendilise lakiga vajan abi.
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : 2-komponendilise lakiga vajan abi.  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
Lowrider
2-komponendilise lakiga vajan abi.
Ma loodan et teema kustutamisele ei lähe, põhimõtteliselt on see ostuteema aga lihtsalt ühte teise foorumisse ma ei pääse ligi ja kolmas pandi kinni niiet see foorum on siin ainus kus abi küsin.
Nüüd selline probleem, et no mitte ei saa oma pool aastat tagasi ostetud 2K autolakki mudelitele peale lasta, sest puudub hardener(kõvendi või midagi sellist, ei kujuta eesti keelset nimetust ette, igastahes too on see vedelik mis paneb selle laki kuivama). Need 2 pisikest pudelit, mis sain, läksid postitamise teel puruks. Nimelt ostsin ühe Inglismaa jorsi käest väikese pudeli lakki ja "kõvendajat", aga see viimane ei elanud teekonda üle. Sain kaubale ja tüüp saatis uue pudeli, aga no mitte ei jõua kohale. Tundub, et ülemere postitused ei lähe mul üldse soodsalt viimasel ajal ning ei taha kohe üldse enam raha kulutada, et veel pakid kaduma läheksid. Olen juba suht nördinud, sest mitte ühtegi mudelit ma enam ehitada ei saa kuna laki taga on kõik seisma jäänud.

Seega ehk keegi oskab mingit eesti lehekülge soovitada, kust saaks sellist kraami osta. Või on kellegil sellist asja ülearu ja saaks mulle mõnesse väikesesse(no 100-200ml) pudelisse panna ja saata(olen nõus maksma). Kui täpsemaks minna siis laki tootja on Dupont, aga ma arvan et see väga ei määra, kuna koostis ja tööpõhimõte peaks kõigil suht sama olema.

:)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.05.2010 at 21:42
Stroker
 
2-komponendilise lakiga vajan abi.
Aga miks mitte jalutada mõne pädeva automaalri või autovärve müüva poe juurde ja paluda kohe otse sealt abi? Saad vast kõige õigemat nõu ja õige kinniti ka.

Miks sa üldse värve kusagilt välismaalt tellid? Või on tegemist mingi special-asjaga mida koha peal ei ole.

____________________________
`73 Charger in progress

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.05.2010 at 23:08
viplala
2-komponendilise lakiga vajan abi.
http://www.avsk.ee/tooted.php?cat=13

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.05.2010 at 23:50
Stang-R
 
2-komponendilise lakiga vajan abi.
http://varvifoorum.ee/, müüb lisaks tavastaffile veel ka aerosoolpudelis kahekomponendilist lakki, pudeli põhjas on päästik,
mille abil lastakse kõvendi enne töö alustamist lakiga segamini, eelduseks on muidugi, et kasutad asja kohe ära, mõned
päevad säilib segu kasutuskõlblikuna, laki kvaliteet on OK, olen kasutanud.

____________________________
Mustang 68 HT

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.05.2010 at 08:14
Lowrider
2-komponendilise lakiga vajan abi.
quote:
Stroker: Aga miks mitte jalutada mõne pädeva automaalri või autovärve müüva poe juurde ja paluda kohe otse sealt abi? Saad vast kõige õigemat nõu ja õige kinniti ka.

Miks sa üldse värve kusagilt välismaalt tellid? Või on tegemist mingi special-asjaga mida koha peal ei ole.
Ei ole kodulinnas ühtegi automaalrit, pole nagu autolube ka et sõita kusagile teise linna.

Aga tänud teistele linkide eest, ma kohe uurin neid lähemalt ;).

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.05.2010 at 13:54
Lowrider
2-komponendilise lakiga vajan abi.
Tundub, et tellimisest pole antud lehtedel juttu, peab vist kohapealt küsimas käima? Samuti ei leia ma laki kohta suurt mingit infot, tundub kruntide ja värvide kohta kogu jutt käima.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.05.2010 at 17:51
Motorist
  
2-komponendilise lakiga vajan abi.
Tartus, kahe sepa keskuse vahel on pood, Debeeri tooteid müüvad, vist oli kiri neil üleval et miinimum kogus kaubal nii värvil kui lakil on 180 gr. mida segavad. kinnitid, aeglane, standard, kiire, väga kiire. umbes nii olid need asjad seal.
otsi netist nime debeer all. ehk trehvab ka tallinnast seda.

____________________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: Roostevaba väljalase KÕIGILE! info tel 53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.05.2010 at 17:53
viplala
2-komponendilise lakiga vajan abi.
Google...Dupont Tartu...vastus: http://varvifoorum.ee/index.php?m1=3&m2=8&language=1

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.05.2010 at 20:32
astro94
  
2-komponendilise lakiga vajan abi.
Võiks oma asukoha ka öelda,oleks natuke lihtsam ???

____________________________
Astro 94a 5,7 V8 müüdud
huvid läinud metsa poole ;)
igapäevaseks kärutamiseks euro Chevy ja jaapani Fjord

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.05.2010 at 09:17
viplala
2-komponendilise lakiga vajan abi.
Huvitav, kust kurat ma selle Tartu võtsin-arvasin olevat ???

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.05.2010 at 11:56
Lowrider
2-komponendilise lakiga vajan abi.
No Põltsamaal olen, aga siit midagi tarka ei leia. Tartusse ja Tallinna teinekord ikka satun, ehk on võimalik mõnest nimetatud poest läbi astuda.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.05.2010 at 15:56
Bikerman
 
2-komponendilise lakiga vajan abi.
Tallinnas ka värvifoorum-olen selle klient.Ega sa laki marki ei tea-kui tead helista,orgunnin sulle kinniti ja panen cargosse.
Juhul kui ei tea,siis peab väikse tilgaga katsetama"et kas ikka kõvendub".Miskit leiame.
5018118 Edek

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
31.05.2010 at 23:29
Lowrider
2-komponendilise lakiga vajan abi.
Too müüja lubab juba pikemat aega järgi kontrollida mis nimega too lakk on. Dupont ja 2 komponendiline ta on, seda ma tean, aga katsun täpsustusi saada ning võtan ühendust kui midagi selgub ;) .
Sain teada ka, et teisel pool Põltsamaad isegi on üks värvikoda ning täna kohtusin isegi ühe tüübiga kes seal töötab, kuid tema väitel seal Duponti VIST ei ole. Eks ma katsu oma tihedas graafikus aega leida ja läbi astuda :) .

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
31.05.2010 at 00:04
2 edits. Last edited 31.05.2010 at 00:08 by Lowrider
ramman
2-komponendilise lakiga vajan abi.
Kuningamäelt käi läbi. Taivo või Lembit osakvad sind vast aidata. Neil on erinevate lakkidega kokkupuuteid küll olnud.

____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.06.2010 at 11:10
Lowrider
2-komponendilise lakiga vajan abi.
Kinniti olemas, teema lukku!

Suured tänud Bikerman'ile väga suure abi eest!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.06.2010 at 17:54
tryku
2-komponendilise lakiga vajan abi.
quote:
Lowrider: No Põltsamaal olen, aga siit midagi tarka ei leia. Tartusse ja Tallinna teinekord ikka satun, ehk on võimalik mõnest nimetatud poest läbi astuda.


Põltsamaal olles tasub muidu suund Jõgevale Keremeistrisse seada. Neil on ka vajalik tavaar kõik olemas.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.06.2010 at 20:28
Lowrider
2-komponendilise lakiga vajan abi.
Tänud, aga vajalik kraam nüüd olemas ;) .

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.06.2010 at 20:56
tqhq.ee foorum : Vaba teema : 2-komponendilise lakiga vajan abi.  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.