Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Autorent välismaal
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Autorent välismaal  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
hunt
 
Autorent välismaal
Nimelt selline elujuhtum tulekul, et Inglismaal vaja nädalikene ringi liigelda.
Pole elu sees auto rentimisega pistmist olnud.
Variante on kindlasti kümneid.

Keda (mida) eelistada ?
Mis komakohtadele (näit. kindlustusega seoses) tähelepanu pöörata ?
Äkki hoopis siit Eestist miskisuguse worldwide rendifirma esinduse kaudu asi korda ajada ?

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.04.2010 at 18:02
BlueStang
 
Autorent välismaal
Saab siit ka ära tellida - viimati kasutasin just Avise teenuseid Rootsis ja tegin reserveeringu koos muude piletite ja majutusega näiteks Reisieksperdi kaudu. Inglismaa vast sama arenenud.
Kindlasti saab ka otse Avise vm rendiifirma Eesti kontorit kasutades.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.04.2010 at 18:10
1 edit. Last edited 29.04.2010 at 18:11 by BlueStang
rustang
  
Moderator
Autorent välismaal
Ma olen mitmel pool Euroopas tiireldes bookinud auto www.economycarrentals.com kaudu, neil on oma kasko hinna sees ja sisuliselt saad auto kätte kohalikust Avise või Sixsti vms. letist aga reeglina parema hinnaga.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.04.2010 at 10:15
antoonio
Autorent välismaal
Kuu tagasi kasutasin Thrifty nimelist firmat. Seda küll teiselpool lompi aga neil inglismannide juures kah oma business.
Chargeri asemel andsivad Suburbani sama raha eest.
Otsida võid sellistest kohtadest nagu travelocity.com ja expedia.com.
Ah jaa travelocity kaudu tehtud bronni järel nad raha kohe ei tahtnud.
PS: hirmutamiseks, :D kui kindlustuse üle mõtteid mõlgutad siis ise soovitaks võtta küll, kuna endal tasus see ära, kuna üks suuremakaliibrine lind sooritas suitsiidi vastu esiklaasi kiirusel nii 100+km/h, mille tulemusel muutus klaasi väljanägemine oluliselt.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.04.2010 at 12:31
rommel
Autorent välismaal
Äkki hoopis siit Eestist miskisuguse worldwide rendifirma esinduse kaudu asi korda ajada ?

Midagi sellist?

____________________________
ex Ram '04
ex Taurus '97
god hates us all

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.04.2010 at 16:07
antoonio
Autorent välismaal
quote:
rommel: Äkki hoopis siit Eestist miskisuguse worldwide rendifirma esinduse kaudu asi korda ajada ?

Midagi sellist?

No uurisin mina seda teemat. Et mis juhtub kui eesti lehe kaudu bronn teha usasse. Ütlen ausalt mina sain hindadeks suurusjärgu võrra priskemad tulemused kui nt travelocity andis.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.04.2010 at 16:48
Märt
Autorent välismaal
Oled sa enne valel teepoolel sõitnud? Mina käisin kunagi riigis, kus sõidetakse Inglismaa eeskujul ja rentisin auto koos juhiga :) Kõik muu oli korras, aga need krdi ringteed...

Kindlustusse kannatab igal juhul investeerida!

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.04.2010 at 19:03
tfr
 
Autorent välismaal
quote:
Märt: Oled sa enne valel teepoolel sõitnud? Mina käisin kunagi riigis, kus sõidetakse Inglismaa eeskujul ja rentisin auto koos juhiga :) Kõik muu oli korras, aga need krdi ringteed...

Esialgu tuleb sõita tipptunni ajal - siis on teisi autosid ümberringi ja sõidad nende järgi. Kui eeskuju ees pole, siis võib jah mõne koha peal harjumuse jõust veidi nihu minna :)

Mul endal õnnestus viimati nädalase vasakul pool sõitmisega kolm ämbrit teha. Kõik täpselt ühesugused ja ühes situatsioonist :) - ees foor, punane, lükkad vaba peale, veered vaikselt foori poole. Ja siis, napilt enne seismajäämist süttib roheline. Siis tuli see "2 käik - enda poole ja alla" nii refleksselt, et alles kõva ragin tuletas meelde, et ma istun valel pool kangi :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.04.2010 at 19:08
peep
 
Moderator
Autorent välismaal
Sõidan tihti rendikatega välismaal, Euroopa piires kasutan üldjuhul autoeurope.com aga ma usun, et iga suva netibroker on sama hea. Vaata mis kindlustus on ja võimalikud piirangud km osas vms. Oluline on ka auto kättesaamisel defektid üle vaadata ja lepingu paberile kirja panna, kui seal neid ei ole. Arvesta, et ilma krediitkaardita autot kätte ei anta ja nad tavaliselt reserveerivad paarsada euri selle pealt.

See parema rooli teema on ilmselt individuaalne, nats tähelepanelikum peab olema aga suurt vahet ei ole. Mul lähevad segi suunad ja kojamehed.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.04.2010 at 21:00
1 edit. Last edited 30.04.2010 at 22:41 by peep (Moderator)
tfr
 
Autorent välismaal
quote:
peep:Mul lähevad segi suunad ja kojamehed.

Kusjuures selles, kumbapidi need käivad, pole nad seal kokkuleppele suutnud saada vist. Mõned aastad tagasi Maltal töökaaslasega väikemaastureid rentides sain mina Suzuki Jimny ja tema Suzuki Samurai - ühel olid need ka peeglisse keeratud, teisel ei olnud.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.04.2010 at 22:32
peep
 
Moderator
Autorent välismaal
Jah, see oleneb autost, mõnel on õigetpidi ka.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.04.2010 at 22:42
hunt
 
Autorent välismaal
quote:
rustang: Ma olen mitmel pool Euroopas tiireldes bookinud auto www.economycarrentals.com kaudu, neil on oma kasko hinna sees ja sisuliselt saad auto kätte kohalikust Avise või Sixsti vms. letist aga reeglina parema hinnaga.

See soovitus paistab peale mõningasi uuringuid tõesti hea olema.

Krt, miks seal ja mujal ainult aut kastiga nõnna palju kallimad on ?
Homme lähen proovin külapeal mõnda anaalkastiga autot ... ja kui hakkama saan siis neile seda hõlptulu aut. kasti eest maksma ei hakka.
No ikkagi vist kohe saab 20 aastat täis, kui viimati kepikastiga suhtlesin !

Aga üks küsilause ka.

Sellel firmal, kes mind selle reisi ajal sponsoreerib seda klassikalist krediitkaarti põle. On vaid selline väljasurutud numbritega deebetkaart.
Igatahes netist lennukipiletite ostmisel töötas. Küll sealgi.
Aga palju seal klotsi peal peab olema ?

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
11.05.2010 at 22:46
1 edit. Last edited 11.05.2010 at 22:49 by hunt
rustang
  
Moderator
Autorent välismaal
Kreditkat on vaja "tagatise" broneerimiseks, äkki mingi 500€ suurusjärgus summa??, rendi eest võid reeglina maksta ka sulas või deebetiga.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.05.2010 at 11:33
Riho
Autorent välismaal
Välismaal rentides olen koguaeg ostnud Eestist Full credit voucheri - siis ei ole isegi krediitkaarti vaja. Maksad siin asja ära, lisaarved tehakse samuti hiljem Eestis.
Hertz'iga kindlasti töötab.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.05.2010 at 15:50
hunt
 
Autorent välismaal
Mis asi see veel on ?

Kuskohast saab ?

Mis maksab ?

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.05.2010 at 16:35
Riho
Autorent välismaal
quote:
hunt: Mis asi see veel on ?

Kuskohast saab ?

Mis maksab ?

Hertziga (teisi pole ise kasutanud) toimib nii - helistad-meilid: palun bronnida selline ja selline auto nendeks kuupäevadeks, sellese punkti. Palun väljastada Full credit voucher.
Selle peale saadetakse tellimuse kinnitus ning arve, mille tasud ja saad Tallinna kontorist voucheri kätte. Voucheriga lähed sihtkoha lennujaamas rendifirma letti, paned voucheri lauale ning antakse sulle autovõtmed.
On kuulda olnud, et Euroopas on krediitkaarti sihtkohas mõnikord ka näha küsitud, kuid ei bronnita raha sealt pealt. USA-s/Kanadas pole keegi isegi huvi tundnud, kas mul krediitkaart on või ei ole.
Kaug-Idas ei ole autot rentinud vaid autojuhti kasutanud, seega seda piirkonda ei oska kommenteerida.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.05.2010 at 18:34
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Autorent välismaal  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.