Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Automobilia.ee
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Automobilia.ee  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
gets
Automobilia.ee
Võtan omale õiguse postitada siia üks täitsa lahe kiri, mille kirjutas minule ja paarile sõbrale mu elukaaslane:

Tere,

Mul on ülihea meel teada anda, et minu kallis isa, Margus-Hans Kuuse, kes on Baltikumi staažikaim autoajakirjanik, on lõpuks avanud esimese omanäolise autode-teemalise kodulehe:

http://www.automobilia.ee/

Lisaks sellele, et Automobilia ülesanne on "taastada respekt ühe kõige köitvama tehnikanähtuse ning selle loonud ja arendanud inimeste vastu", on Automobilia:

* üle 40 aasta kogemusi
* meeletu hulk töötunde
* usk, et Eestis on veel inimesi, kes tunnevad huvi sisuliste tekstide vastu
* veendumus, et võib-olla suudab sinna üles pandud info panna kiiremini südame põksuma mõnel poisikesel, kellest saab ehk kunagi autodisainer või insener...

Automobilia on ühe mehe unistus - koondada palju kvaliteetset infot ning suurepäraseid fotosid ühele kodulehele. See on meestest, "kelle soontes voolab bensiin" ning ennekõike autodest, "mis ei kanna ainult inimesi, vaid ka unistusi ja kaugete aegade vastupandamatut lüürikat". Samuti on see ülekantud tähenduses unistus tõeliselt vabast Eestist, paremast homsest, töökatest inimestest.

Isa alustas oma tekstide kirjutamist 1968-ndal aastal. Ma ei tea, kas ta oleks siis uskunud, kui keegi oleks talle öelnud, et sellest saab tema ala, töö, kutsumus ja kirg. On vähe inimesi, kes saavad teha terve oma elu tööd, mida nad armastavad.

Minu isa ei ole end iial osanud müüa. Sest ta ei ole enese upitaja. Oma pika karjääri jooksul on ta valitud Guild of Motoring Writers (Inglismaa) liikmeks; kaasvõitnud Cugnot Award - auhinna, mis on tema alal võrdeline Oscariga; ta on nimetatud Washington Automotive Press Association´i auliikmeks (selle eest, et tänu temale liikus autode-alane info Nõukogude Liidu ja nn Vaba Maailma vahel) ning samuti USA ajakirja THE PACKARD CORMORANT poolt aasta parimaks oma ala uurijaks; ta on olnud rahvusvahelise žürii liige "Sajandi Auto" valimistel, esindades Nõukogude Liitu; tema kirjatükke on avaldatud rohkem kui kahekümnes riigis; tema kirjutatud "Sada autot" oli omal ajal midagi piiblitaolist paljudele poistele; ta on käinud KGB-s aru andmas, kuna tema avaldatud fotod olid "valed" (ilusad autod seismas ilusate majade eest - see oli ohtlik, kuna võis nõukogude inimese panna mõtlema: kas tõesti on kuskil parem??)... Lisaks on ta kirjutanud raamatu "Autod 1920-2000" ning tänase päeva seisuga on ta alustanud kolmanda raamatu kirjutamist. Selline on minu isa.

Olete oodatud lugema / pilte vaatama / arvamust avaldama - oodatud on nii kiitus kui kriitika. Saidilt leiate nii vanemaid kui uuemaid lugusid ning ainulaadset fotomaterjali.

Siin selle kirjaga reklaamin ma oma isa ja tema tehtud tööd - ja tunnen uhkust mõlema üle.

Ulla

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.04.2010 at 21:00
Andrus
Automobilia.ee
Väga tore. Loodame, et hr. Kuusel jätkub jõudu regulaarselt sinna ka sisu postitada. See oleks suur vaheldus eesti keelsetele online auto uudistele, mille tase täna on suht nõrk.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.04.2010 at 21:07
madis
Automobilia.ee
Väga lahe lugemine, eriti see Moskvitsi taastamise lugu.
Andke aga minna !

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.04.2010 at 21:23
rnx69
 
Automobilia.ee
See Moskvitši taastamise lugu peaks mul isegi kusagil ajakirjas "Tehnika ja Tootmine" ilmununa veel olemas olema :)

Müts maha sellise õilsa tegevuse ees!

____________________________
'75 Chevrolet Camaro Type LT 350 V8
'92 Blazer S-10 262 V6
Full Throttle Club
_______________________________________________________________
Though I travel through the Valley of Rice, I fear no evil, for Torque is with me.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.04.2010 at 21:56
peep
 
Moderator
Automobilia.ee
Üks esimesi tekste, mida ma mäletan ennast lugemas, oli USA autotööstuse ülevaated Tehnika ja Tootmises kuskil 70'ndate teises pooles. Mäletan ka, kuidas MHK andis samas väljaandes teada, et valminud on viimased 2-gen F-body'd ja kuuldavasti uus mudel tuleb väiksem ning ostjad kasutavad viimast momenti "päris" auto omandamiseks. See oli ka esimene kord, kui ma F-Body olemasolust teada sain.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.04.2010 at 21:58
1 edit. Last edited 14.04.2010 at 21:59 by peep (Moderator)
Check Engine
Automobilia.ee
Mulle meeldisid ka tema artiklid, kahju oli kui ta Autlehe peatoimetja ameti maha pani. Mäletan, kui 96 aastal ajakirjas "TEHNIKA" tegi ta mitu numbrit ülevaate muskelautode ajastust, alates algusest kuni naftakriisini. See oli ka esimene kord kui sain teada mis see cid. üldse on.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.04.2010 at 22:22
PlyVal64
Automobilia.ee
quote:
Check Engine: Mulle meeldisid ka tema artiklid, kahju oli kui ta Autlehe peatoimetja ameti maha pani.
quote:
* usk, et Eestis on veel inimesi, kes tunnevad huvi sisuliste tekstide vastu

Pane kaks asja kokku...

PlyVal, "lootis" sama asja samas kohas, kuniks parajad "peedikud" otsustama hakkasid. Sellised, kelle suurim kokkupuude autoga on pruudi punase golfi kõrvaliste... kui sinna lubatakse.

M-HK'le aga jõudu, lugemissuutelisi fänne, kes oskavad ka Tema fenomenaalsest lauseehitusest lugu pidada LISAKS sama fenomenaalsele sisule, on siiski veel alles.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.04.2010 at 01:39
täpp
 
Automobilia.ee
:hail

Vägev lugemine, AL-s alati esimesed tükid mis läbi saab loetud. Nüüd intervõrgus ka väärt maakeelset lektüüri kohvipausideks.

____________________________
http://tarmotomson.net

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.04.2010 at 09:50
Kaido
Automobilia.ee
Tunnistan ausalt, et tunnen MHK vastu teatavat vimma. Kui ma poleks kunagi tema kirjutisi lugenud või kui ta poleks olnud minu üks esimesi tööandjaid, siis äkki huvituksin praegu hoopis peotantsust ja peenekoelise ülikonna ostust, parim auto oleks tööauto ja uute pidurite asemel saaks käidud Egiptimaal. Selle asemel saab joostud kogu aeg oma unistustel sabas ja võtab lõõtsutama – süües kasvab isu ja vahemaa liidritega aina kasvab.

Ei müts maha – MHK on üks väheseid, kes võib end meie oludes nimetada autoajakirjanikuks, pigem juba autokirjanikuks. Lisaks tuleb ka teemaalgatajale õnne soovida – kirja autoril on ilmselt TUGEV eelsoodumus autohullust meest kasvõi veidikenegi mõista.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.04.2010 at 10:09
gets
Automobilia.ee
Noh, eks ta muidugi üritab, kuid ikka pagan läheb enne reisile, kui autole käe külge paneb :).

Aga nagu Andrus ütles, jõudu on härral vaja, sest materjali on aastatega kogunenud meeletu hulk. Lisaks kogu aeg lisanduv info.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.04.2010 at 12:40
hardtop
 
Automobilia.ee
See on tõesti väärt lugemine, üle pika aja miskit huvitavat lugeda :hail

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.04.2010 at 12:58
Royale
Automobilia.ee
Väärt ettevõtmine. Idealis võiks tekstidele lisada avaldamise kuupäeva. Lihtsam ülevaadet saada ning kui tegu päevakajalise tekstiga, siis annab hilisemale lugejale aimu, millal sündmus aset leidis.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.04.2010 at 12:44
gets
Automobilia.ee
Täitsa hea idee! Vaatan, et see adressaadini jõuaks :).

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.04.2010 at 15:51
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Automobilia.ee  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.