Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - K. Tahan osta keevitus.
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : K. Tahan osta keevitus.  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
T-Bird
 
K. Tahan osta keevitus.
Kas meie forumis on kegi kes müüb keevitusseadmed .
Edvard
tel.58039438

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.03.2010 at 01:55
Madman
 
K. Tahan osta keevitus.
Millist vaja on?

____________________________
Pontiac Fiero SE 3.4 V6 '85

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.03.2010 at 01:57
wax
 
K. Tahan osta keevitus.
müüme
http://www.stokker.ee/products/group/2064/Keevitusseadmed_ja_materjalid/

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.03.2010 at 10:40
Heigo
K. Tahan osta keevitus.
Tohib segan vahele. Endal sama soov, aga mul pole õrna aimugi, millist keevitust mul vaja oleks. Mingit paksu rauda keevitada ei ole tarvis. Lihtsalt vahepeal koduses majapidamises mõningaid asju kokku säristada. Tahaks proovida ka autokeret ise keevitada. Kas umbes 5-6 tuhande eest on võimalik saada mingit keevitust, mis minu vajadused rahuldaks? Niipalju kui ise olen kasutanud erinevaid keevitusaparaate, siis kõige rohkem meeldis see "püstoliga" variant, kust traat peale jooksis. Elektroodiga ei tulnud eriti miskit välja. Oskab keegi soovitada midagi?

edit: kindlasti peab olema tegemist 220v aparaadiga. Tööstusvool puudub.

____________________________
'83 Firebird 350cid

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.03.2010 at 22:55
1 edit. Last edited 22.03.2010 at 22:56 by Heigo
yanekk
 
K. Tahan osta keevitus.
quote:
Heigo: Tohib segan vahele. Endal sama soov, aga mul pole õrna aimugi, millist keevitust mul vaja oleks. Mingit paksu rauda keevitada ei ole tarvis. Lihtsalt vahepeal koduses majapidamises mõningaid asju kokku säristada. Tahaks proovida ka autokeret ise keevitada. Kas umbes 5-6 tuhande eest on võimalik saada mingit keevitust, mis minu vajadused rahuldaks? Niipalju kui ise olen kasutanud erinevaid keevitusaparaate, siis kõige rohkem meeldis see "püstoliga" variant, kust traat peale jooksis. Elektroodiga ei tulnud eriti miskit välja. Oskab keegi soovitada midagi?

edit: kindlasti peab olema tegemist 220v aparaadiga. Tööstusvool puudub.

Wax-i postituses on ju vastus olemas sinu küsimusele.

Pane suts juurde saad aparaadi millega keevitada kah saad,~100A keevitus pole see "päris"õige ,kuigi hästi ei usu et sellise raha eest nii palju ampreid saab,kui siin kirjas.http://www.stokker.ee/products/product/682973/Poolautomaatne_keevitusseade_BiMax_4_195/

____________________________
Kodusadamaks Haapsalu

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
23.03.2010 at 08:21
1 edit. Last edited 23.03.2010 at 08:22 by yanekk
Jesper
 
K. Tahan osta keevitus.
Heigo, mulle müüs Wax kunagi ammu selle: http://www.stokker.ee/products/product/633719/poolautomaat_115A_15__TELMIG_161_1_TURBO/ ja see vastab kõigile sinu poolt püstitatud parameetritele. On säristanud kõike alates plekist kuni võidusõiduauto istmekinnitusteni, ainult 220V aparaadile tüüpiliselt peab see 220V pesa olema korraliku jämeda karva otsas, viletsa kaabeldusega pesast ta ei tööta.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
23.03.2010 at 09:42
wax
 
K. Tahan osta keevitus.
quote:
yanekk:Wax-i postituses on ju vastus olemas sinu küsimusele.

Pane suts juurde saad aparaadi millega keevitada kah saad,~100A keevitus pole see "päris"õige ,kuigi hästi ei usu et sellise raha eest nii palju ampreid saab,kui siin kirjas.http://www.stokker.ee/products/product/682973/Poolautomaatne_keevitusseade_BiMax_4_195/

Pole vaja üldse juurde panna! :) Selle konkreetse masina saab 4,5 tuhande eest kätte. Kel huvi, kirjutab postkasti. :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
23.03.2010 at 09:47
tqhq.ee foorum : Vaba teema : K. Tahan osta keevitus.  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.