Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Välismaalane tehn.passi kasutajaks- on võimalik?
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Välismaalane tehn.passi kasutajaks- on võimalik?  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
ERAK
  
Välismaalane tehn.passi kasutajaks- on võimalik?
Tere.

Ei õnnestunud ARK lehelt sellist infi leida. Kas keegi teab, kas on võimalik ilma suurema asjaajamiseta lisada Eesti tehn. passi 2 välismaalast (Rootslased)?

Ette tänades,
ERAK

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.11.2009 at 21:52
kadjakas
Välismaalane tehn.passi kasutajaks- on võimalik?
Miks mitte? Mul on praegugi taskus bussi paprid, kus ühena kasutajatest kirjas Rootsi kodanik.

EDIT: Minu mäletamistmööda pole ARK-is passi väljastamisel kunagi kasutajate kohta ühtegi paprit küsitud, ütle ainult nimi ja isikukood. Pane kasvõi Mõmmi Aabits või Hunt Kriimsilm sinna.:)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.11.2009 at 22:01
1 edit. Last edited 29.11.2009 at 22:05 by kadjakas
ERAK
  
Välismaalane tehn.passi kasutajaks- on võimalik?
quote:
kadjakas: Miks mitte? Mul on praegugi taskus bussi paprid, kus ühena kasutajatest kirjas Rootsi kodanik.

EDIT: Minu mäletamistmööda pole ARK-is passi väljastamisel kunagi kasutajate kohta ühtegi paprit küsitud, ütle ainult nimi ja isikukood. Pane kasvõi Mõmmi Aabits või Hunt Kriimsilm sinna.:)


Kusjuures ca 3a tagasi tahtsin lisada oma auto tehn. passi kasutajaks oma naisolendi, kes pidi kohe load kätte saama. Tädike klõbistas veidi arvuti taga ja ütles, et sellel inimesel ei ole juhilube ning enne ei saa kasutajana lisada kui on load olemas- järelikult mingi ülevaade siiski neil on...

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.11.2009 at 22:13
mambr
Välismaalane tehn.passi kasutajaks- on võimalik?
Praegu on nii, et omanik või kasutaja võib olla lubadeta tegelane - oma asi ja kindlustus ka kenasti langeb kuna ta on kindlustusevõtja. Sõita ei tohi ta ise - see on selge.
Mõmmi Aabits pole aga andmebaasis ja seega teda kasutajaks panna ei saa!!! Lüüakse sisse nimi ja isikukood (vaja teada ka elukohta) ja öeldakse, et kas pole olemas või vigane isikukood. Minul on nad aidanud ka isikukoodi leida, kui ma ütlen neile inimese sünnipäeva!!! Tartus on kohati väga meeldiv ja vastutulelik teenindus ARKis.
Nõme on aga minumeelest see, et VASTUTAVAKS KASUTAJAKS (isik, kes kogu p..arahe omale avariide ja valeparkimiste eest kaela saab) saab kanda ükskõik kelle, kui sul on tema nimi, isikukood ja elukoht (võid tuimalt välja mõelda ja tädid löövad selle ta elukohana andmebaasi, isegi kui ütlevad, et enne ta seal ei elanud). Nüüd arvate, et olen kole kaak, et seda tean, aga asi lihtne, mul oli vaja äi auto v.kasutajaks kanda, sest auto sai ostetud talle (ja ei tulnud pähegi, et saan ta tema poolt volitatuna ka omanikuks teha) ja panin ta v.kasutajaks, andsin vastava volituse ja mind vaadates öeldi, et seda pole vaja! Mul jäi suu lahti, et nii ongi siis või? Ostad Mosse, paned omanikuks mingi lubadega pensionäri ja sõidad mingi uue auto (millest vaja vabaneda) mahakandmisele ja ise kõnnid puhta poisina minema, ei mingit plekki kindlustuses ega lubadel!!! Haige värk.
Aga ühe soome kodaniku olen ka mina pannud vastutavaks kodanikuks autopassi, sest ta ostis auto ja tahtis sellega ka Soomes mõne aja kulgeda nii, et kohe ei peaks ümber regama ja tohutut tolli maksma.

____________________________
Chevy ja Pontiac Trans Sport minivanide(1990-2005) uued ja kasutatud varuosad ning remont ja hooldus: Tartu Lääne 24A: 56 632 532

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.11.2009 at 22:24
ERAK
  
Välismaalane tehn.passi kasutajaks- on võimalik?
ok, tänud.
Hea teada- uurin siis asja homme kohapeal, näis kas läheb läbi :)

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.11.2009 at 22:28
antoonio
Välismaalane tehn.passi kasutajaks- on võimalik?
lubade olemasolu kellegi lisamisel teh passi pole oluline. Suvel sai oma poiss teh passi pandud kellel aastaid 17 ja autokoolist teab ainult seda, et nad olemas on.

Aga ARK on imedemaa küll. Paar aastat tagasi ei saanud ARKi kinnitusega volitust teha, nõuti notariaalset volitust (firma auto, pealik rootsis ja vaja auto rootsi saata). Küll aga käras lihtkirjalik volitus selleks, et teh pass ära vahetada ja vajalik tegelane kasutajana lisada, kes siis autoga svenssonite poole vuras.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.11.2009 at 02:07
Jamez
Välismaalane tehn.passi kasutajaks- on võimalik?
Panin oma liisingu auto kasutajaks chiili kodaniku. Ei olnud mingit probleemi.

____________________________
Team Outlaw

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.11.2009 at 10:25
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Välismaalane tehn.passi kasutajaks- on võimalik?  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.