Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Otsin korraliku plekitööde tegijat Tartus.
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Otsin korraliku plekitööde tegijat Tartus.  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
Stealth
 
Otsin korraliku plekitööde tegijat Tartus.
Tervist.

Soov oleks leida Tartust, või selle lähiümbrusest mõni autoplekksepp, kes teeks, ja tahaks ka tegelikult teha korralikult plekitöid ühele 1970-ndate algusaastate Buick Rivierale. Korraliku plekitöö all ma pean siis silmas seda, et:
- Läbimädanenud plekk lõigatakse välja ja see asendatakse uue plekitükiga.
- Vana ja uue pleki serva ei panda üksteisele peale, vaid otsakuti.
- Fikseeritakse asendatav plekk paari punktiga ning seejärel lastakse pidevaga kinni.
- Keevisliide lihvitakse siledaks ning kõige lõpuks pinnitakse plekist pinged välja.

Niisugune lipp-lipi peal, lapp-lapi peal keevitustöö ei sobi. Samuti ei tule kõne alla ka selline, iga viie millimeetri või ühe sentimeetri tagant kinnipunktimine ja ülejäänud vahed plödistatakse sulatina täis. Tinaga võib ainult vastu uut aastat õnne valada. Korraliku plekitöö juures temast tolku ei ole.

Kes tunneb endal eespool nimetatud punktides sellisel tasemel oskuseid olevat, saab plekitööd vajava objektiga lähemalt tutvuda, kui helistab numbril 56 32 99 44. E-maili aadressi on leitav profiilist. Ülejäänud jutt toimub siis juba konkreetse sõiduki enda juures.



____________________________
http://autoblogi.blogspot.com

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.11.2009 at 15:16
1 edit. Last edited 17.11.2009 at 05:59 by Stealth
Dodge 93
 
Otsin korraliku plekitööde tegijat Tartus.
Kasu Autos töötab mees nimega Allan. Teda julgeks küll pakkuda sellise töö jaoks.

____________________________

Mark VII LSC `89

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.11.2009 at 21:04
Stealth
 
Otsin korraliku plekitööde tegijat Tartus.
Vahepeal on selgunud niipalju, et põhimõtteliselt on konkreetsele autole plekitööde tegija leitud.
Seega võib selle teema lukku panna.

____________________________
http://autoblogi.blogspot.com

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.11.2009 at 21:43
PlyVal64
Otsin korraliku plekitööde tegijat Tartus.
Ma ütleks, et nii kõvade nõudmistega mehel tuleb asi ikka ise ette võtta... ;)
Üldiselt ei ole Eestis sellise töökultuuriga tegijaid just palju ja "nii nagu peab" sitast sepikut on teinud tellimustööna vaid Märt Aarne. Võib-olla mõni vanatehnikamees veel aga need teevad rohkem iseenda asju. Pole Eesti plekudel english-wheel'egi, detailipunktija pole veel pleku.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.11.2009 at 13:39
Stealth
 
Otsin korraliku plekitööde tegijat Tartus.
quote:
PlyVal64: Ma ütleks, et nii kõvade nõudmistega mehel tuleb asi ikka ise ette võtta... ;)

Kui ma oskaksin niisugusel tasemel plekitöid teha nagu Märt Aarne, või siis nii, nagu ma teema alguspostituses kirja panin, siis muidugimõista teeksin seda tööd ise. Paraku aga on mu plekitööoskused sisuliselt nullilähedased. Seetõttu ma parem proovin "lihvida" oma oskusi selles vallas, mis toimub auto juures peale keevitamist ning plekitöid.
Ma olen rohkem seda meelt, et iga "kingsepp" jäägu oma "liistude" juurde.


____________________________
http://autoblogi.blogspot.com

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.11.2009 at 19:36
raimo_r
Otsin korraliku plekitööde tegijat Tartus.
Tuttav teeb sellist tööd Märjamaa kandis, soovijatele võin privaatselt kontakti jagada.

____________________________
igapäevasõiduk 4.8 V8 367hj, pühapäevasõiduk 3.2 R6 343hj

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.12.2009 at 12:34
mart154
 
Otsin korraliku plekitööde tegijat Tartus.
quote:
raimo_r: Tuttav teeb sellist tööd Märjamaa kandis, soovijatele võin privaatselt kontakti jagada.


Soovitan Raimo soovitatud tuttavat. Mees teeb tõesti head tööd! :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.12.2009 at 13:24
Stealth
 
Otsin korraliku plekitööde tegijat Tartus.
Tänan soovituste/pakkumiste eest. Kõnealune auto on juba plekksepa juures tegemisel.

Selle teema võib lukku panna.


____________________________
http://autoblogi.blogspot.com

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.12.2009 at 16:14
MGartin
Otsin korraliku plekitööde tegijat Tartus.
quote:
PlyVal64: Ma ütleks, et nii kõvade nõudmistega mehel tuleb asi ikka ise ette võtta... ;)
Üldiselt ei ole Eestis sellise töökultuuriga tegijaid just palju ja "nii nagu peab" sitast sepikut on teinud tellimustööna vaid Märt Aarne. Võib-olla mõni vanatehnikamees veel aga need teevad rohkem iseenda asju. Pole Eesti plekudel english-wheel'egi, detailipunktija pole veel pleku.



Mis puudutab "english-wheele" siis tean väita, et vähemalt viiel eesti autoplekul on see olemas.

____________________________
Pre-War to Post-War to Classic car
'60
'35
'28
'62
'63
'68
'46


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.12.2009 at 23:21
1 edit. Last edited 10.12.2009 at 23:24 by MGartin
Gsinut
Otsin korraliku plekitööde tegijat Tartus.
quote:
Mis puudutab "english-wheele" siis tean väita, et vähemalt viiel eesti autoplekul on see olemas.


Tean ka ja muudkui soetavad juurde endale. Rikkad naaberriigid on hakanud oma vanu parsasid siia taastamisele tooma ja seepärast muretsetakse endale ka kohaseid tööriistu.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.12.2009 at 00:35
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Otsin korraliku plekitööde tegijat Tartus.  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.