Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Autoladu.ee
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Autoladu.ee  
Poster Message
Madman
 
Autoladu.ee
On keegi sealt ostnud midagi? Ise tellisin nädal tagasi auto plekid ja maksin kohe ära, pidi tulema 2 päevaga. Helistasin, keegi venelane võttis vastu ütles kohe et homme tuleb. Ma ei öelnud üldse enne kes ma olen ja mida tellisin aga ta teadis kohe mis plekkidest jutt. Tundub nagu ma ainuke klient neil olen??? Nüüd enam keegi telefonile ei vasta ja kaupa ka saanud pole.

____________________________
Pontiac Fiero SE 3.4 V6 '85

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.10.2009 at 11:41
HardStep
Autoladu.ee
Olen paar korda nende teenuseid kasutanud ja väga rahule jäänud, teenindus 5+. Ehk tegemist mingi arusaamatusega vms.

____________________________
Smiles Per Gallon




Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.10.2009 at 14:15
hents99
  
Autoladu.ee
Ilmselt on tegemist tavalise transpordi viivitusega, kahjuks ei teavitata klienti olukorrast, mis iganes see siis ka pole.

Tavaliselt ei pane klient üldse pahaks, aga mingigi ülevaade tekitab rahulolu.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.10.2009 at 17:14
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Autoladu.ee  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.