Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - kust saaks korralikke vinüülist/kummist põrandamatte?
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : kust saaks korralikke vinüülist/kummist põrandamatte?  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
ERAK
  
kust saaks korralikke vinüülist/kummist põrandamatte?
rockauto.com' s olid vaid tekstiilist ja maksid ca 74$
Karol ütles, et kui tellida margipõhiseid 2tk siis maksaks ka USA's ca 65$

Otsisin ka ebay'st kuid tulutult
Kas keegi teab, kust leida korralikke kummist matte, mis istuvad kenasti paigale, ei libise, rullu jne.

Ostes olid autol sees mingid krdi piimapoe universaalmatid, mis keeravad end jalgade all rulli ja sõidavad autos ringi- need viskasin pärast esimest sõitu välja. Nüüd enne talve tahaks saada korralikud matid.
Midagi sellist võiks olla, aind kummist/vinüülist, et kaitsta põhjavaipa niiskuse eest... Auto, millele matte tarvis on 99' Trans Am.


...ei leidunud matte ka ws6store.com 's

Andke nõu- ehk on keegi eeltöö ära teinud :)

Terv.
ERAK

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.10.2009 at 21:38
1 edit. Last edited 21.10.2009 at 00:56 by ERAK
Madlobster
kust saaks korralikke vinüülist/kummist põrandamatte?
Aga need on ju kummist alusega ja vesi ei tohiks läbi minna.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.10.2009 at 00:14
ERAK
  
kust saaks korralikke vinüülist/kummist põrandamatte?
quote:
Madlobster: Aga need on ju kummist alusega ja vesi ei tohiks läbi minna.

seda küll kuid märjaks jäävad need karvased matid ikka- koguvad niiskust ja pori- pidasin silmas kergesti puhastatavaid talveks ...et lased voolikuga üle ja kaltsuga kuivaks :)
Muide leidsin vinüülmatid ka, aga kuradi kallid on :(

http://www.gmpartsdirect.com/accessories/frameset3.cfm

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.10.2009 at 00:55
viplala
kust saaks korralikke vinüülist/kummist põrandamatte?
quote:
ERAK:
quote:
Madlobster: Aga need on ju kummist alusega ja vesi ei tohiks läbi minna.

seda küll kuid märjaks jäävad need karvased matid ikka- koguvad niiskust ja pori- pidasin silmas kergesti puhastatavaid talveks ...et lased voolikuga üle ja kaltsuga kuivaks :)
Muide leidsin vinüülmatid ka, aga kuradi kallid on :(

http://www.gmpartsdirect.com/accessories/frameset3.cfm

Kas sa kohalikes auto-varuosa poodides oled ringi käinud?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.10.2009 at 01:19
Madlobster
kust saaks korralikke vinüülist/kummist põrandamatte?
No eks ta maitse asi ole ja eks natuke ka auto kasutamise omapärast oleneb.
St minule need kummimatid ei meeldi, moskvitsiga sõitmise aeg tuleb meelde, kus see vesi seal kausis loksus ning kui tahtsid tühjaks kallata siis väljavõttes enamus veest ikka auto põrandale voolas.
Talvel on mul alati need riidest matid, igakord enne autosse istumist löön jalad kokku ja oluliselt palju lund autosse ei tassi. Lisaks on küte alati suunatud ka põrandal, mis vähegi pikemate sõitudega mati suht kuivana hoiab. Asjadel on jah vbl siis reaalne õigustus minu jaoks kui sõita pideval karjäärides vms sopastes kohtades ja traavin tihti aoutosse sisse välja. See päkerdab tõesti need riidematid kähku ära.
Puhta lume korral on aga see, et kui tassid vett sisse siis jääb see sinna kummimatile loksuma, mis on suht häiriv asi (minu meelest) riidemati korral imab see vee endasse ja kvaliteet matt ei tõmba ennast tänu sellele rulli ka. Ning põrandale suunatud küte kuivatab mati ära. Sest ega vee kogus matist olene, mis sisse tassid ühel jääb ta sinna peale, mis pidurdades ja kurvides ikka üle ääre lokusb, teisel imab sisse. Aga jah eks ta maitse asi ole nagu enne ütlesin siin lihtsalt minu tähelepanekud ja maitsed.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.10.2009 at 10:29
Astro SS
kust saaks korralikke vinüülist/kummist põrandamatte?
Näiteks Dodge Ram'il on põrandamatt tehasest selline karvane nagu sõidukates, samas oli/on võimalus lisana tellida põrandakatet mis on tehtud kummist/plastik, et saaks voolikuga salongi puhtaks lasta.


Mul näiteks on selline põrandakate oma Ram'is sees.

Talvel võid kasvõi lumememme salongi kaasa võtta :devil, ära sulades voolab lihtsalt ukse vahelt välja :D


Sõidukas ma kasutaks kummist vanne nagu vanasti Ladades oli, vähemalt talvel. Minu arust riidest matid talvel on küll mõtetud.

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.10.2009 at 11:50
1 edit. Last edited 22.10.2009 at 11:52 by Astro SS
Martin460
kust saaks korralikke vinüülist/kummist põrandamatte?
Mina kasutan talveautos sellised tihedate sügavate ruudukestega kummimatte. Need ruudukesed on sügavad ja vesi voolab nende põhja. Jalanõud toetavad ruudukeste ülemistele servadele ja on suht ok. Vähemalt ei solberda vees kogu aeg ja nende kuivaksvalamine on ka täitsa valutu toiming. Ben-is olid vist mingid 60,-tk. erinevad suurused.

____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.10.2009 at 14:43
ERAK
  
kust saaks korralikke vinüülist/kummist põrandamatte?
pidasin ka silmas selliseid kummist "vanne" nagu Astro SS mainis

midagi sellist mõtlesin:


...aga kahjuks minu autole neid kauss-tüüpi -liners-matte , ei ole olemas :(

Jääb vist jah üle ainult vaadata trim-to fit tüüpi universaalmatte ja siis ise lõikudes kujundada vajalik vorm.

Lumi on meie kliimas harv nähtus, enamasti sajab pori, lörtsi ja vihma taevast alla ja ega ntx laps ei ole enne autosse ronimist sama hoolas jalatseid puhastama kui mina :)

kummist matid on talvel ikka praktilisemad eks suveks topin praegused tekstiilmatid tagasi.

Tänan vastanuid.
Terv.
ERAK

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.10.2009 at 16:42
tqhq.ee foorum : Vaba teema : kust saaks korralikke vinüülist/kummist põrandamatte?  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.