Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Kaotatud numbrimärk 69ZCU
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Kaotatud numbrimärk 69ZCU  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
Ronk
 
Kaotatud numbrimärk 69ZCU
Trassil Hiiu-Mustamäe tee-Kristiine-Tondi ringid-Hiiu kaotatud numbrimärk 69ZCU.

Kontakt 56255099

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.09.2009 at 17:11
wader
Kaotatud numbrimärk 69ZCU
Duplikaatmärgi ARK-ist tellimine on lihtne operatsioon ja vähemalt mul viimati kulus 2 päeva uue märgi kättesaamiseks.
Lisaks ei maksnud eriti midagi, 100 raha vist oli.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.09.2009 at 17:23
Sören
Kaotatud numbrimärk 69ZCU
kui numbrimärk on kadunud, siis tuleb vahetada nii number kui ka tehn pass, see tähendab et saad uue numbri autole. duplikaadi saamine töötab vaid siis, kui saad vana märgi tagasi viia.

____________________________
gts1000 & gl500 & w140

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.09.2009 at 17:49
wader
Kaotatud numbrimärk 69ZCU
Ära aja jama. Kaotatud/varastatud numbri puhul saad küsida duplikaatnumbri ilma igasuguse passi vahetamiseta.

Edit: Et ma niisama lahmijana ei tunduks, siis:
http://www.ark.ee/atp/index.php?id=234 punkt 1.

Kadus endal kevadel märk lumehange, ning ausõna ei pidanud passi vahetama ning peapeal seisma.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.09.2009 at 17:54
1 edit. Last edited 15.09.2009 at 17:59 by wader
Timo
  
Kaotatud numbrimärk 69ZCU
no mina jälle kuulnud, et astud teatud ettevõtte uksest sisse ja lased uue numbri teha. Seda siis tava mõõdus numbriga vähemalt, ei tea, kas nn USA numbrit teevad. Pole vaja ARK´d asja segada, neile maksad niikuinii rohkem. Ja vahepeal oli veel mingi jutt, et kui numbrimärk varastatud, teeb ARK kohe uue, ilma rahata oli vist isegi.

Edit: firma nimi kustutatud, kes teeb, igaks juhuks. :D

____________________________
Chevrolet Astro AWD 96 varuosadeks
Chevrolet Astro AWD 95
Fordson model N 1935

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.09.2009 at 18:36
1 edit. Last edited 15.09.2009 at 18:37 by Timo
STW
Kaotatud numbrimärk 69ZCU
quote:
Timo: no mina jälle kuulnud, et astud teatud ettevõtte uksest sisse ja lased uue numbri teha. Seda siis tava mõõdus numbriga vähemalt, ei tea, kas nn USA numbrit teevad. Pole vaja ARK´d asja segada, neile maksad niikuinii rohkem. Ja vahepeal oli veel mingi jutt, et kui numbrimärk varastatud, teeb ARK kohe uue, ilma rahata oli vist isegi.

Edit: firma nimi kustutatud, kes teeb, igaks juhuks. :D


Uus number seaduse järgi tehakse seal asutuses sulle vaid vana numbri vastu, kui ei ole vana numbrit vastu anda siis tuleb seda teha läbi endise ARK.
Lõiv mäletamist mööda oli 100 kohalikku.

E: number võib jääda sama mis enne, st. ei ole vaja passi ega midagi muud vahetada lihtsalt kadunud uue numbri taotlemine käib läbi ARK-i.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.09.2009 at 18:40
1 edit. Last edited 15.09.2009 at 20:48 by STW
hunt
 
Kaotatud numbrimärk 69ZCU
Mul varastati esistange kunagi ühel autol ära, loomulikult koos numbriga. Uue saamisel põld probleemi.

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.09.2009 at 20:38
kps
 
Kaotatud numbrimärk 69ZCU
quote:
Timo: no mina jälle kuulnud ...
Kuna sellekohane info on avalik, siis pole mõtet kõike kuuldut kõrva taha panna, pigem ise korra silm peale visata :). Selline tegevus on ennastki nii mõnigi kord "kuuldud infot" ümber harjuma sundinud :D. "See asutus" teeb tõesti ainult vana numbri olemasolul kohe duplikaadi, muidu mitte. Ka ise külastanud peale kerget kõksu, kus number oli kõvasti muljutud.

____________________________
Worst signature ever!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.09.2009 at 22:21
Ronk
 
Kaotatud numbrimärk 69ZCU
Numbrimärk leitud Mustamäe teelt. Tänud Pontiaci mehele. :).

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.09.2009 at 09:38
Sören
Kaotatud numbrimärk 69ZCU
quote:
wader: Ära aja jama. Kaotatud/varastatud numbri puhul saad küsida duplikaatnumbri ilma igasuguse passi vahetamiseta.

Edit: Et ma niisama lahmijana ei tunduks, siis:
http://www.ark.ee/atp/index.php?id=234 punkt 1.

Kadus endal kevadel märk lumehange, ning ausõna ei pidanud passi vahetama ning peapeal seisma.

ega ma seda jama omast peast välja ei mõelnud. täpselt nii mulle Tallinna ARKist kunagi öeldi, kui sinna küsima läksin. kui vana numbrit vastu pole anda, siis tuleb tehn passi vahetus.


____________________________
gts1000 & gl500 & w140

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.09.2009 at 10:53
wader
Kaotatud numbrimärk 69ZCU
No siis oled ise loll ja ARK lasi sind üle. Või siis mul vedas ning Tartu ARK-is on nad täiesti ebaadekvaatsed ning paberivaba arki keskkond on ka vigane ning lubab mul sealt tellida duplikaatmärki ilma igasugu muu mudruta.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.09.2009 at 11:03
sobi
 
Kaotatud numbrimärk 69ZCU
quote:
Sören:
quote:
wader: Ära aja jama. Kaotatud/varastatud numbri puhul saad küsida duplikaatnumbri ilma igasuguse passi vahetamiseta.

Edit: Et ma niisama lahmijana ei tunduks, siis:
http://www.ark.ee/atp/index.php?id=234 punkt 1.

Kadus endal kevadel märk lumehange, ning ausõna ei pidanud passi vahetama ning peapeal seisma.

ega ma seda jama omast peast välja ei mõelnud. täpselt nii mulle Tallinna ARKist kunagi öeldi, kui sinna küsima läksin. kui vana numbrit vastu pole anda, siis tuleb tehn passi vahetus.


Enda liikurile sain suve alguses Rakvere ARKs. numbri ilma passivahetuseta. Ütlesin vana numbri kohta, et kadus kuskil taln.-narva maantel ja oligi korras.

____________________________
Camaro Z28 95a.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.09.2009 at 12:37
viplala
Kaotatud numbrimärk 69ZCU
Huvitav, Aastaid tagasi pandi ,endagi autol, mõlemad numbrid rotti. Asi sai lahenduse ARK-is uute numbrite ja uue teh passi näol.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.09.2009 at 12:57
jyrts
Kaotatud numbrimärk 69ZCU
Siin on nähtavasti vahe selles,kas on kadunud 1 number,või mõlemad-ma arvan.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.09.2009 at 14:24
Ronk
 
Kaotatud numbrimärk 69ZCU
Kuulge rahu. Number leitud. ARK-i sai tehtud eile läbi paberivaba ARK-i tellimus uuele numbrile. Seal isegi valikvariant, et number varastatud/kaotatud, kui avaldust täidad. Maksin riigilõivu kohe ära ja korras. Paari päevaga oleks uus numbrimärk ARK-is olnud. Ei olnud mingit passi ega midagi vaja.

Kuna numbrimärk leiti ~1 h hiljem üles, kui ARK-is avaldus sai tehtud, siis täna hommikul lasin tellimuse tühistada. Käisime ARK-is kohapeal, täitsime tagasimakse avalduse ja kõik jälle korras. Ei olnud hullu midagi. :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.09.2009 at 14:25
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Kaotatud numbrimärk 69ZCU  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.