Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Split: Üritusse mittepuutuv Nightrace teemast ära
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Split: Üritusse mittepuutuv Nightrace teemast ära  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
partel
  
Split: Üritusse mittepuutuv Nightrace teemast ära
quote:
sam:
quote:
partel:
Eks osalejate nimekirjal ka arenguruumi on. Näiteks nii mina Erkki abiga kui ka Samvel teeks une pealt 7 sek auto, Markel ja Viljar sõidavad hetkel samuti "hobikartidega", kuni on võimalus õige auto teha.


Senikaua jätkuvad kiirendused Raadi Raceway tüüpi radadel, olematu auhinnafondiga ja kajastuseta ei hakka ükski kaine mõistusega inimene Eestis 7sek autot ehitama. Isiklikult ei näe ühtegi põhjust miks peaks sellist autot ehitama, arendama ja jooksutama. Ilma õige rajata Eesti drag kahjuks jääbki hobikardi dragiks. Haapsalu on meil endiselt ainuke koht kus saab rahuldavalt spets. autodega sõita. Minu poolest võiks kõik EMV etapid toimuda just Haapsalus.
Nojah, rada on alati küsimus, aga Top Fueli jaoks on ka liimirada jäärada, kõik sõltub seadetest, nagu iga võimsa auto puhul.

Mina tahaks näiteks, et juht stardib täisgaasiga ja süüte-, kütuse-, siduri- jne kurvid, taimerid, solenoidid toimetab minu valitud programm.

Seda võimalust ei ole Erkki mulle kahjuks kunagi võimaldanud, mis on maksnud Eesti kõige võimsama autoga nii mõnegi etapivõidu ja ka meistritiitli. Üsna kehv tunne on, kui tead, kuidas asja teha, aga see ei ole võimalik, mille tulemuseks on kaotus ja diagnoos, et "pärtel on loll".

See ei ole mingil juhul etteheide, vaid fakt. Igaühel on õigus ka teistele huvidele aega pühendada. Igaüks võiks mõelda, kes on Eesti dragi rohkem arendanud kui Erkki. Nimekiri võib üsna lühike tulla.

Mina olen igatahes optimist. Kel pole hetkel võimalust auto ehitada, võiks "iseennast ehitada", s.t. kodutööd teha, erinevates foorumites postitavad ka väga pädevad kodanikud.


____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.06.2009 at 16:06
Astro SS
Split: Üritusse mittepuutuv Nightrace teemast ära
Pärtel paistab,et sinu ego on ikka mega suur......

Mul on ainult üks küsimus: Kes sa oleksid ilma Erkkita? :rolleyes




Ma soovitan sul ise enda meeskond moodustada, kus sa saaksid enda piiramatu eelarvega kasvõi 4 sekundi liikureid ehitada .

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.06.2009 at 17:47
speedbird
 
Split: Üritusse mittepuutuv Nightrace teemast ära
quote:
Astro SS: Pärtel paistab,et sinu ego on ikka mega suur......

Mul on ainult üks küsimus: Kes sa oleksid ilma Erkkita? :rolleyes




Ma soovitan sul ise enda meeskond moodustada, kus sa saaksid enda piiramatu eelarvega kasvõi 4 sekundi liikureid ehitada .
Come on :) sedasi võib ju kõigi kohta öelda - kes oleksid ilma temata, ilma selle firmata, ilma selle hariduseta, ilma klientideta. Eks me kõik sõltume kellestki.

Vägev üritus oli. Usarauda oleks võinud rohkem olla, aga ehk järgmine kord...

____________________________
'15 Challenger SRT 392 / '79 Corvette 383 Stroker
www.ameerikaraud.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.06.2009 at 20:22
Astro SS
Split: Üritusse mittepuutuv Nightrace teemast ära
quote:
speedbird:
quote:
Astro SS: Pärtel paistab,et sinu ego on ikka mega suur......

Mul on ainult üks küsimus: Kes sa oleksid ilma Erkkita? :rolleyes




Ma soovitan sul ise enda meeskond moodustada, kus sa saaksid enda piiramatu eelarvega kasvõi 4 sekundi liikureid ehitada .
Come on :) sedasi võib ju kõigi kohta öelda - kes oleksid ilma temata, ilma selle firmata, ilma selle hariduseta, ilma klientideta. Eks me kõik sõltume kellestki.

Vägev üritus oli. Usarauda oleks võinud rohkem olla, aga ehk järgmine kord...



Kogu selle teema taga on Erkki, mitte aga TopFuel guru ..............

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.06.2009 at 20:34
Laisu
Split: Üritusse mittepuutuv Nightrace teemast ära
Tahate eesti kiirendussporti arendada? Esimese asjana lõpetage ära see Raadi rajal ürituste korraldamine. Ma olin väga õnnelik kui kuulsin peale esimest üritust et see jäi viimaseks kuna sinna tehakse mingi transiitparkla vms, siis aga selgus et 3-s etapp seal. Oleks võimalus - künnaks kasvõi ise selle raja üles.

Teine asi, mitte et mul midagi meie toreda starteri vastu oleks kuid ta võiks vähem sigatseda seal selle nupuga. Kui mõlemad autod on stage-s siis tuleks kohe nuppu vajutada mitte vahest venitada. Point ei ole ajas vaid stabiilsuses, ta võib seda nupukest vajutada ka 5sek-i hiljem, kuid tehku siis koguaeg nii ja ühtemoodi. Kõik võiks ikka võrdne olla, mitte et kui mõnivend ei suuda oma autot stardis üles spoolida hakatakse venitama, vahet pole et oma mees on tingimused peavad võrdsed olema!!

See lubati järgmisel koosolekul teemaks võtta, loodan et see ei olnud suusoojaks öeldud ja peale koosolekul sellest rääkimise võetakse ka miskit ette.

Kas keegi võiks ka seletada miks ei tehta seda "nupuvajutust" automaatseks?? Siiani ei ole ma ühtegi normaalset põhjust kuulnud.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.06.2009 at 22:40
1 edit. Last edited 21.06.2009 at 22:42 by Laisu
prr
 
Split: Üritusse mittepuutuv Nightrace teemast ära
quote:
Laisu:Tahate eesti kiirendussporti arendada? Esimese asjana lõpetage ära see Raadi rajal ürituste korraldamine.
Me kasutame siiski kõiki olemasolevaid võistluspaiku ära, niiet kui on vigisemist, siis mitte ära kire ja künna seda olemasolevat võimalust ülesse. Tõesti, korraldajad pigistavad hetkel kivist vett välja, et see ala ei kaoks.

Mis puutub starteri nupuvajutusse, siis see on justnimelt "random time generator". Uskuge, et inimene mõtleb peaga ja et kellegile tundub starteri viivitus aastatepikusena, siis pigem soovitaksin mõelda selleüle, et kas ikka on õige tegevusala valitud. Mitte pahapärast. Närvide mäng on see, mis juba ammu toob võistlejatesse vurtsu juurde. Kes ei saa hakkama ongi pussy. That's it.




____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.06.2009 at 22:57
prr
 
Split: Üritusse mittepuutuv Nightrace teemast ära
quote:
Laisu:See lubati järgmisel koosolekul teemaks võtta, loodan et see ei olnud suusoojaks öeldud ja peale koosolekul sellest rääkimise võetakse ka miskit ette.

Räägitakse, arutatakse. Ära tee sellest probleemi.

Mis pole keelatud, on lubatud.

Ära ole suuvooder - Sinuga ei ole keegi midagi rääkinud. Markeliga sai vesteldud põgusalt ja asjakohaselt. Kuulasime mõtte ära ja reageerime vastavalt vajadusele.

____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.06.2009 at 23:06
4 edits. Last edited 21.06.2009 at 23:15 by prr
VKM
 
Split: Üritusse mittepuutuv Nightrace teemast ära
quote:
Tahate eesti kiirendussporti arendada? Esimese asjana lõpetage ära see Raadi rajal ürituste korraldamine. Ma olin väga õnnelik kui kuulsin peale esimest üritust et see jäi viimaseks kuna sinna tehakse mingi transiitparkla vms, siis aga selgus et 3-s etapp seal. Oleks võimalus - künnaks kasvõi ise selle raja üles.

Teine asi, mitte et mul midagi meie toreda starteri vastu oleks kuid ta võiks vähem sigatseda seal selle nupuga. Kui mõlemad autod on stage-s siis tuleks kohe nuppu vajutada mitte vahest venitada. Point ei ole ajas vaid stabiilsuses, ta võib seda nupukest vajutada ka 5sek-i hiljem, kuid tehku siis koguaeg nii ja ühtemoodi. Kõik võiks ikka võrdne olla, mitte et kui mõnivend ei suuda oma autot stardis üles spoolida hakatakse venitama, vahet pole et oma mees on tingimused peavad võrdsed olema!!

See lubati järgmisel koosolekul teemaks võtta, loodan et see ei olnud suusoojaks öeldud ja peale koosolekul sellest rääkimise võetakse ka miskit ette.

Kas keegi võiks ka seletada miks ei tehta seda "nupuvajutust" automaatseks?? Siiani ei ole ma ühtegi normaalset põhjust kuulnud.

Täitsa huvitav kaader võtab siin sõna!?
Mulle käib jälle närvidele purjus seltskond, kes nokib asjade üle, mis ei tohiks sellel hetkel nende pxxxt torkida. Ma ei taha õhutada tiimide vahelist vaenu, kuid sina oled küll viimane, kes seda teemat siin tõstatada tohiks.
Kibestumine ja eestlaslik kadedus on ikka jube asi. Ma ei kuulnud teiste finalistide(Lätlaste) poolt ühtegi nurinat, kuid mõned purjus katkestajad põrkasid seal ülesse ja alla. Sa laisu palun ära ole teiste suuvooder, sest muidu oled ju täitsa mõistlik!
Automaatika ei näe tehnilist probleemi ja ei katkesta sõitu, kui autol loik alla tekib!!!

____________________________
Nissan 300zx Best ET 1/4 6.63sek 338km/h
www.vkmmotors.ee
Dynotuning
Haltech ECU
Hoosier tires

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.06.2009 at 23:07
partel
  
Split: Üritusse mittepuutuv Nightrace teemast ära
quote:
Astro SS: Pärtel paistab,et sinu ego on ikka mega suur......

Mul on ainult üks küsimus: Kes sa oleksid ilma Erkkita? :rolleyes




Ma soovitan sul ise enda meeskond moodustada, kus sa saaksid enda piiramatu eelarvega kasvõi 4 sekundi liikureid ehitada .
Nojah, mis oma tiimi puutub, siis olen juba teiste kogemustest õppinud, et ilma korraliku eelarveta teed ainult oma marki täis. Näed samamoodi 24/7 vaeva, aga tulemuseks on kaotus ja häbi.

Tänapäeval on võistluste kajastus netis nii põhjalik, samuti erinevates foorumites postitavad väga pädevad kodanikud ehk 24/7 saab väga huvitavalt veedetud ka enese arendamisega.

Mul on siiber sellest, et pean paluma omanikult hädavajalike asjade ostmist. Korralikel tiimidel käib ikka omanik peale, et kas ikka kõik vajalik on olemas, kas tõesti pole vaja midagi veel osta?

Samuti on oluline, et omanik aru saab, et ta ei tea midagi, mis edukale/jõukale inimesele on üsna raske. Lihtsalt andku eelarve ja siis hoidku käed eemal.

Päris hea diil ju: investeeri nii mõnigi miljon ja ole veel vait ka! :)

Kes Eesti Meistritiitlit tahab, siis juba praegu on vaja tasemel tiimipealikku. Ja kust teda võtta? Mina, Samvel ja.... eh... eks mõni veel.

P.S. Kui mina mina oleks korraliku eelarvega tiimipealik, siis päevakorra esimene punkt:

P.1. Osta üles Erkki mistahes tingimustel



____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.06.2009 at 23:12
taimar
 
Split: Üritusse mittepuutuv Nightrace teemast ära
quote:
Laisu: Tahate eesti kiirendussporti arendada? Esimese asjana lõpetage ära see Raadi rajal ürituste korraldamine. Ma olin väga õnnelik kui kuulsin peale esimest üritust et see jäi viimaseks kuna sinna tehakse mingi transiitparkla vms, siis aga selgus et 3-s etapp seal. Oleks võimalus - künnaks kasvõi ise selle raja üles.

Inimesed näevad ränka vaeva, et kuskil üldse midagi toimuks, üritusi tehakse ilma sponsorite abita ning rada korrastatakse vastavalt võimalustele. Senikaua, kui korralikku rada pole, tuleb olemasolevat kasutada!

PS! Õnneks on tegijaid rohkem, kui jõmm-kaeblejaid!


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.06.2009 at 23:23
1 edit. Last edited 21.06.2009 at 23:23 by taimar
gets
Split: Üritusse mittepuutuv Nightrace teemast ära
Noh, siis on ju lihtne. Pärtel juhub, Erkki sätib, näiteks Narits roolib ja võtab holeshote aga puudu on veel üks eesel, kes selle kõik kinni maksab :).

Aga üritus oli lahe! Peetri 10sek, Viljari 9.2, Fogi 12sek, Käbi 9.0, Hanno napp superfinaali kaotus, lahedad lõunamaalaste kärud ja muidugi jetcar. Hea on ka näha, et streetman kogub populaarsust.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.06.2009 at 23:26
Rizzy
 
Split: Üritusse mittepuutuv Nightrace teemast ära
quote:
partel:
quote:
Astro SS: Pärtel paistab,et sinu ego on ikka mega suur......

Mul on ainult üks küsimus: Kes sa oleksid ilma Erkkita? :rolleyes




Ma soovitan sul ise enda meeskond moodustada, kus sa saaksid enda piiramatu eelarvega kasvõi 4 sekundi liikureid ehitada .
Nojah, mis oma tiimi puutub, siis olen juba teiste kogemustest õppinud, et ilma korraliku eelarveta teed ainult oma marki täis. Näed samamoodi 24/7 vaeva, aga tulemuseks on kaotus ja häbi.

Tänapäeval on võistluste kajastus netis nii põhjalik, samuti erinevates foorumites postitavad väga pädevad kodanikud ehk 24/7 saab väga huvitavalt veedetud ka enese arendamisega.

Mul on siiber sellest, et pean paluma omanikult hädavajalike asjade ostmist. Korralikel tiimidel käib ikka omanik peale, et kas ikka kõik vajalik on olemas, kas tõesti pole vaja midagi veel osta?

Samuti on oluline, et omanik aru saab, et ta ei tea midagi, mis edukale/jõukale inimesele on üsna raske. Lihtsalt andku eelarve ja siis hoidku käed eemal.

Päris hea diil ju: investeeri nii mõnigi miljon ja ole veel vait ka! :)

Kes Eesti Meistritiitlit tahab, siis juba praegu on vaja tasemel tiimipealikku. Ja kust teda võtta? Mina, Samvel ja.... eh... eks mõni veel.

P.S. Kui mina mina oleks korraliku eelarvega tiimipealik, siis päevakorra esimene punkt:

P.1. Osta üles Erkki mistahes tingimustel



OT:

Ma olen tahtnud juba terve aasta seda foorumit ja Sinu postitusi lugedes küsida.. miks Sa Erkkit alatasa ja vahetpidamata ülistad, nagu oleks tema "bitch" ? Saan aru, et kuldsete kätega mees, aga see ju lauspugemine.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.06.2009 at 23:59
partel
  
Split: Üritusse mittepuutuv Nightrace teemast ära
Võib-olla võiksid kõik asjaosalised pisut rahuneda.

Igasugune omavaheline protsessimine ei arenda Eesti kiirendusvõistlusi. Mulle meeldib Jaapani põhimõte - "kui kaks inimest tülitsevad, tuleb mõlemat karistada".

Vihjeks, et Andrussile ei meeldi protestid.

P.S. igaks juhuks mainin, et minu viibimine ühe või teise võistleja boksis ei tähenda mingit poole valikut, olen ikka neutraalne.


____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.06.2009 at 00:00
partel
  
Split: Üritusse mittepuutuv Nightrace teemast ära
quote:
Rizzy:
quote:
partel:
quote:
Astro SS: Pärtel paistab,et sinu ego on ikka mega suur......

Mul on ainult üks küsimus: Kes sa oleksid ilma Erkkita? :rolleyes




Ma soovitan sul ise enda meeskond moodustada, kus sa saaksid enda piiramatu eelarvega kasvõi 4 sekundi liikureid ehitada .
Nojah, mis oma tiimi puutub, siis olen juba teiste kogemustest õppinud, et ilma korraliku eelarveta teed ainult oma marki täis. Näed samamoodi 24/7 vaeva, aga tulemuseks on kaotus ja häbi.

Tänapäeval on võistluste kajastus netis nii põhjalik, samuti erinevates foorumites postitavad väga pädevad kodanikud ehk 24/7 saab väga huvitavalt veedetud ka enese arendamisega.

Mul on siiber sellest, et pean paluma omanikult hädavajalike asjade ostmist. Korralikel tiimidel käib ikka omanik peale, et kas ikka kõik vajalik on olemas, kas tõesti pole vaja midagi veel osta?

Samuti on oluline, et omanik aru saab, et ta ei tea midagi, mis edukale/jõukale inimesele on üsna raske. Lihtsalt andku eelarve ja siis hoidku käed eemal.

Päris hea diil ju: investeeri nii mõnigi miljon ja ole veel vait ka! :)

Kes Eesti Meistritiitlit tahab, siis juba praegu on vaja tasemel tiimipealikku. Ja kust teda võtta? Mina, Samvel ja.... eh... eks mõni veel.

P.S. Kui mina mina oleks korraliku eelarvega tiimipealik, siis päevakorra esimene punkt:

P.1. Osta üles Erkki mistahes tingimustel



OT:

Ma olen tahtnud juba terve aasta seda foorumit ja Sinu postitusi lugedes küsida.. miks Sa Erkkit alatasa ja vahetpidamata ülistad, nagu oleks tema "bitch" ? Saan aru, et kuldsete kätega mees, aga see ju lauspugemine.
Pugemise ???

Ma just muretsen, et olen Erkki vastu liiga karm olnud, et talvel tegemata töö tõttu pole Speedestile korralikku kiirendusautot välja panna.

Mis muidu Erkkisse puutub, siis on tehtud 20+ mootorit, 30+ kasti jne jne. Loodetavasti on palju teisi kodanikke, kel parem resümee ette näidata.


____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.06.2009 at 00:17
Laisu
Split: Üritusse mittepuutuv Nightrace teemast ära
Ma avaldan ENDA arvamust, kas mitte selleks see koht ei olegi? Ja ei ole tegemist ka mingi kadedusega, nagu ennist mainisin on tegu võrdsusega! Ühelgi võistlusel ei tohi olla sellist asja nagu "omade" hoidmist, isegi siis mitte kui tõesti võtaksid kõik poodiumikohad välisvõistlejad, järelikult on omad lihtsalt kehvemad.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.06.2009 at 00:25
madis
Split: Üritusse mittepuutuv Nightrace teemast ära
Ma loen teemaarendust.. IMHO keskmine mode peaks olema väike hitler. Tabad ja blockid peaks lendama nagu varrukast. Mina kustutaks kasutajaid iga päev paar tükki. Kuidas kurat saab panna sellist teksti:

..miks Sa Erkkit alatasa ja vahetpidamata ülistad, nagu oleks tema "bitch"...

Whatthefuck ??????


Meil peaks siin tehnikafoorum olema, tehnika põhimõte on selline et:

1) probleem (reeglina isetekitatud)
2) võimalikud lahendused
3) diskussioon nende lahenduste üle
4) lõplik lahendus (mis viib järgmise probleemini)

Vaadake mis krdi ELFA foorumist on saanud, suvaline mögin käib ja mitte mingit kasulikku inffi ei jagata, hullem veel, antakse idiootlike soovitusi.
Nii et äkki tõmbaks tagasi ja kirjutaks asjadest mitte ei onaneeriks klaveriga ??? Toimusid võistlused, toimub diskussioon ja ei ole nii et kui keegi midagi ütleb siis mingi tola kargab hammastega turja ja ongi teema läbi ??

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.06.2009 at 01:00
1 edit. Last edited 21.06.2009 at 01:02 by madis
_siim_
Split: Üritusse mittepuutuv Nightrace teemast ära
Päris pull on seda möla ning hala enne/pärast iga võistlust lugeda,kes on paha ja kes ebaõiglane,pärtel ajab jälle üldse oma teemat :)
Osadele oleks liivakast parajam koht kui drag....

Kahju et turbobuick rajale ei jõudnud,see tundub hetkel kõige huvitavam aparaat.

EDIT:kes siin künda tahtis siis regada saad ennast MTÜ Eesti Künniselts-i juures

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.06.2009 at 01:11
2 edits. Last edited 21.06.2009 at 01:16 by _siim_
hunt
 
Split: Üritusse mittepuutuv Nightrace teemast ära
Tahaks ka sõna võtta :

1. Minu arust küll kõige asjalikum (auto)foorum Eestis üldse - ei ole küll ülejäänute ülearu sage külastaja.

2. Ilma Pärtlita poleks tqhq üldse see, mis ta on. Me võime temast ja tema juttudest arvata mida vaid - kuid ta on siin äärmiselt vajalik tegelane.
Vaieldamatult ta jagab teatud teemasid ja on alati heatahtlikult oma teadmistega abiks.
Kas nüüd just kõigi tema mittetehnilist laadi mõtteteradega nõus olla - njah, see on iseasi ...

3. Kogu sellest mölast ja paugutamisest on kindlasti (mingitki) kasu olnud kõigile - nii korraldajatele, BHRA-le, kui võistlejatele ?!?

4. Tõsiselt kahju, et Peep on viimasel ajal suhteliselt irdunud.

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.06.2009 at 07:52
1 edit. Last edited 22.06.2009 at 07:53 by hunt
partel
  
Split: Üritusse mittepuutuv Nightrace teemast ära
Mis kriitikasse puutub, siis mina pooldan sõnavabadust ja võimalust suu puhtaks rääkida. Kõik kogenud tegijad on piisavalt paksu nahaga.

Eriti pooldan sõnavabadust minu aadressil tehtud kriitika suhtes.

Asjaosalised saavad ise aru, kui vinguja on mingi nihujamees, kes pole kunagi osalenud, ega midagi saavutanud ja ei tea üldse midagi. Samas mitmeid aastaid osalenud võistlejaid võiks ikka kuulata.

Lisaks on faktor, et "lihtsalt ei teadnudki, et selline probleem on, äitäh, et ütlesid, teeme korda."

Point ikka selles, et järgmine Speedest parem oleks! :burnout



____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.06.2009 at 08:07
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Split: Üritusse mittepuutuv Nightrace teemast ära  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.