Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Milline näeb välja 3 gen. Firebirdi aku kinnitusklamber?
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Milline näeb välja 3 gen. Firebirdi aku kinnitusklamber?  
Poster Message
jürgen
 
Milline näeb välja 3 gen. Firebirdi aku kinnitusklamber?
Ehk kellegil on pilti või äkki viitsib seda klambrit pildistada. Enda autol (91a Firebird) pole seda ostes saaadik olnud ja nüüd tahaks romulast tuua, aga ei tea milline see täpselt on. Tahaks originaali mitte mingi muu margi oma mis võib suuruse poolest sobida.

Tänud.
Jürgen

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.04.2009 at 17:56
Maik
  
Milline näeb välja 3 gen. Firebirdi aku kinnitusklamber?
On see nii eriline siis?
Üldjuhul käib sealt polt läbi...ehk siis "suvaline pleki/raua/plastiku" tükist saad teha selle ?
Ma vähemalt enda masinalt ei mäleta seda juppi..


____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.04.2009 at 20:43
jürgen
 
Milline näeb välja 3 gen. Firebirdi aku kinnitusklamber?
Ma usun, et ega seal midagi erilist polegi aga ma tahaks ikkagi originaalosa külge toppida. :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.04.2009 at 21:03
christian
  
Milline näeb välja 3 gen. Firebirdi aku kinnitusklamber?
quote:
jürgen: Ma usun, et ega seal midagi erilist polegi aga ma tahaks ikkagi originaalosa külge toppida. :)

aga siis peaksid originaal aku kah panema :rolleyes,vat siis sobib nagu rusikas silmaauku ;)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.04.2009 at 13:12
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Milline näeb välja 3 gen. Firebirdi aku kinnitusklamber?  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.