Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Transpordiabi Saksamaa -> Eesti
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Transpordiabi Saksamaa -> Eesti  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
margus61
Transpordiabi Saksamaa -> Eesti
Alatasa leian Saksa eBayst midagi kasutuskõlbulikku, mida müüja saadab ainult Saksamaale. Alates millestki pisikesest kuni nt. jooksu rataste või kereplekkideni.

Oskab keegi soovitada mõnda aadressi Saksas, kust keegi usaldusväärne tegelane/firma kauba siia (Tallinn) toimetaks? Transaaeg pole üldjuhul tähtis.

Kui teemat on juba siin käsitletud (kuigi ei mäleta olevat), siis ehk aitate järje kätte. Igaljuhul mina otsinguga jälile ei saanud.

Muidugi on alati võimalik asuda läbirääkimistesse müüjaga transa laiendamise teemadel, aga enne prooviks lihtsama ja väiksema kommunikatsioonivajadusega kanali leida. Kui miskit head pakkumist ei tule, võtan mõne tuttava rekkafirma ette, kellel võiks Saksas mingi aadressiga ladu olla.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.02.2009 at 10:57
emty
Transpordiabi Saksamaa -> Eesti
proovi www.koch-international.de

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.02.2009 at 11:32
Madlobster
Transpordiabi Saksamaa -> Eesti
Igast reklaami allikatest tuleb söögi alla ja söögi peale, et sellise asjaga tegeleb eestis www.ebay.ee See siis peaks olema nagu netikuller ainult, et tegeleb põhiliselt Saksamaaga. Endal kogemus nendega puudub aga ma arvan et saad jutule.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.02.2009 at 12:12
1 edit. Last edited 20.02.2009 at 12:15 by Madlobster
heikih7
 
Transpordiabi Saksamaa -> Eesti
Väiksemahuliste kaupade puhul ebay.ee Aga suuremate asjade puhul võid küsida ka tramm66, nõel ja isakese käest biker.ee foorumist. Nemad ka käivad kogu aeg Saksas.

____________________________
Mina kaevan Teile augu. Kõik kaeve- ja planeerimistööd miniekskavaatoriga. Pinnase, killustiku, liiva vedu.
Tel. 56169665 www.kopakutt.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.02.2009 at 12:24
anryo
Transpordiabi Saksamaa -> Eesti
Mina olen alati öelnud saatjale, et saatku aga mujale, sest mis vahet tal on - niikuinii peab postkontorisse minema.
Siiani on kõik nõustunud.
Samuti ka Austriaga.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.02.2009 at 13:26
Madlobster
Transpordiabi Saksamaa -> Eesti
quote:
anryo: Mina olen alati öelnud saatjale, et saatku aga mujale, sest mis vahet tal on - niikuinii peab postkontorisse minema.
Siiani on kõik nõustunud.
Samuti ka Austriaga.

Jah paljud on selle peale nõus. Aga on ka palju selliseid, kes ei saada ja ongi kõik. Mina sellest ka isiklikult aru ei saa, et mis vahe seal on, mis aadressi sa sinna paki peale kirjutad enne posti töötaja kätte andmis on see kohalik või kuskile kaugemale. Eks igalpool ole räägitud suurtest neti pettustest ja kurjadest neegritest, kes su raha ära varastada tahavad. Ja eks see Eesti on muu maailma jaoks võrdne neegrite ja sügava Venemaaga, kus tõenäoliselt elavad ainult kaabakad. Inglismaal ühes tehases käies ja Eestist rääkides oldi seal sügavas hämmelduses, et meil on ka oma keel. Nende jaoks olime üks suur rüsslandia. Kahjuks on sellist arvamust maailmas veel väga palju.


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.02.2009 at 13:57
1 edit. Last edited 20.02.2009 at 13:58 by Madlobster
anryo
Transpordiabi Saksamaa -> Eesti
quote:
Madlobster: Eks igalpool ole räägitud suurtest neti pettustest ja kurjadest neegritest, kes su raha ära varastada tahavad.
Kusjuures, ega nad saavad ju raha ette.... :)
Nii, et seda kummalisem...

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.02.2009 at 15:07
hents99
  
Transpordiabi Saksamaa -> Eesti
Ma viimati üritasin ühele inglasele seletada, et miks ei võiks ta saata Eestisse. Selgitasin, et raha saab ju enivei kätte, mismoodi saan mida teda petta või pärast pretensioone esitada kauba kohta.
Lõpuks siiski saatis.
Ühest väga haruldasest pakkumisest jäin ebay`s ilma just seetõttu, et polnud nõus Eestisse saatma, ja hind oli nii hea.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.02.2009 at 15:35
anryo
Transpordiabi Saksamaa -> Eesti
Mina olen tuima näoga oma pakkumised teinud - kui sina ikka oled võitja, siis küll ta saadab, kui tahab pappi saada... :)

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.02.2009 at 15:45
Vanaisa
  
Moderator
Transpordiabi Saksamaa -> Eesti
Püsige teemas härrased. ebay juttude jaoks on teine topic.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.02.2009 at 15:57
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Transpordiabi Saksamaa -> Eesti  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.