Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Probleem STV netiühendusega
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Probleem STV netiühendusega  
Poster Message
Ets
Probleem STV netiühendusega
Vabandan foorumivälise teema püstitamise eest. Aga ei ole ise IT-foorumites tegija ega ole ka mingi ITimees (pigem selline vanamoeline Felixi-lükati-lekaaliga möllaja).
Olen olnud aastaid Majanet.ee klient. Netikiirus oli viimati vist mingi 10-12 mb/s. Ei olnud kunagi probleeme erinevate videote vaatamiseks otse netist (NHRA ja Youtube näiteks).
Nüüdseks olen liikunud uude kohta, kuhu majanet ei ulatu ja olude sunnil tuli valida STV. Pidin valima Duo Kodu kuna Saturni meie majas ei ole.
Duo Kodu tuleb kätte kallimalt kui varasem Majaneti internet + STV telekanalid.
Ja suur probleem on kõige tavalisemate Youtube ja NHRA videote vaatamisel. Näitavad esimesed 5-10 sek. ja siis hanguvad täiega.
Kusjuures Motors24 videotega ei ole olnud mitte mingeid probleeme ei enne ega nüüd.
Palun teadjad, andke nõu!? Kas on mu arvutis mingeid settinguid vaja muuta (milliseid?) või peab midagi muud ette võtma?
Tänud,
Ets

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.02.2009 at 19:51
sirr
 
Probleem STV netiühendusega
proovi teise browseriga esmalt

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.02.2009 at 22:22
Sarvik
 
Probleem STV netiühendusega
Ma eeldan et kasutad Windows XP -d ja kolimise käigus võtsid kaasa oma vana arvuti mille uude võrku lisasid. Vistal peaks ehk ka antud tegevus toimima kuid pole kindel.

Proovi seda:
klik "START" menu -> vali "run..." -> kirjuta "cmd" ja vajuta enter
Tuleb must kast kuhu saad midagi kirjutada. Kirjuta sinna:
"ipconfig /flushdns" (ilma jutumärkideta) ja vajuta enter.
Interneti teenuse pakkujate vahetamisel oleks antud käsk abiks. STV -ga pole kuigi tuttav ja paljukest muud ei saa aidata.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.02.2009 at 22:49
Sören
Probleem STV netiühendusega
minu kogemus on, et stv imeb vilinal (sucks big time) - välisühndus ei olnd kõige parem ja videote vaatamise probleem oli mul samuti. minu probleemid lahendas teenusepakkuja vahetus (stv -> starman).

see, kuidas dns flushimine antud probleemi puhul aitama peaks, jääb ebaselgeks - nimesid ju resolvitakse (video hakkab mängima), seega dns probleemiga tegu ei ole.

teemaalgatajale - võid proovida kallimat paketti, kuid ma ei usu, et see sinu probleeme lahendab.

____________________________
gts1000 & gl500 & w140

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.02.2009 at 10:33
Vanaisa
  
Moderator
Probleem STV netiühendusega
siit saad paremat abi:
http://foorum.hinnavaatlus.ee/index.php

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.02.2009 at 11:25
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Probleem STV netiühendusega  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.