Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Autoga USA-s ja USA-st
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Autoga USA-s ja USA-st  
Poster Message
antoonio
Autoga USA-s ja USA-st
Kindlasti on seda teemat lahatud siin üksipulgi aga on päris mitu küsimust, millele tahaks vastust ikkagi.
Kuna on plaan varsti teisele poole lompi minna ja seal pisut ringi kruiisida, nin selleks otstarbeks kohapeal auto soetada, millega hiljem ka Eestisse tulla siis küsimused oleks järgmised.
1. Kui tülikas reaalsuses on auto regamine sealmail. Niipalju kui ma aru olen saanud siis osariigiti on see pisut erinev ja NYC-i kant on ses suhtes üks tüütumaid.
Milline kant selleks oleks sobivaim suunal NYC->Chicago.
Kui vaja kohalikku ( US )aadressi siis sel juhul on mul üks Colorado aadress kasutada ning kas alati peab olema ise füüsiliselt kohal auto regamiseks või saab selle ka läbi diileri ära korraldada?

2. Kas on mõni siinne tegelane kes tegeleb konteinerite saatmisega Eestisse NYCi ümbruses või siis sealt allapoole aga mitte väga (parim variant oleks Washington -NYC vahemik) Aga sobib ka muu kant mis sellest väga kaugele ei jää.

3. Kas olen õigesti aru saanud, et kui auto on vanem kui 25 aastat siis selle regamine Eestis ei tohiks teab, mis tülikas olla ehk siis ei pea väga "võimlema". Kui aga noorem kui 25 aastat siis põhiline teema keerleb laternate ja kollaste suunatulede ümber või on miski asi veel millega ARK võib norida, ning et reaalsuses on siiski ARKi ja ARKi vahel vahe sees.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.01.2009 at 14:07
cam79
 
Autoga USA-s ja USA-st
SPECIAL GARAGE
Soovitan julgelt!


____________________________
Z28 79
jpm

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.01.2009 at 19:10
usakad
Autoga USA-s ja USA-st
Kui Usas tahad olla 1 kuu piires- soovitan Temporary Tag-e (pabernumbrid ajutiseks kasutuseks) neid saab ka pikendada ja selleks ei pea Usa kodanik olema ilmtingimata. Kui NYC ei taha regada, siis edasi vaata google maps järgi mis suund sobib sulle. Võid ka kohe Chicagosse lennata ja sealt auto võtta- seal saad kindlasti lihtsamalt. Diiler ajab ka vast sinu asjad ära aga kas mitteresident sobib neile- seda ei tea.
Saab ka New Yorkist saata konti- peaks veidi ette teadma et sinna siis paariline leida sinu autole.
Auto regamisega niipalju et kuni 97 a. peavad olema jah taga kollased suunad ees valged pargid jne., edasi juba tüübikinnitusega arvele koos tulede ümbertegemisega.
Vanematel kui 25 aastat oli vist jah tingimuseks tehasest ettenähtud valgusallikad.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.01.2009 at 20:33
antoonio
Autoga USA-s ja USA-st
Tänud vastuste eest.
Kuna lennkuipilet sai parema hinna saamise mõttes võetud NYCi ja siis püüna seal kandist leida mõne auto või õnnestub mõni diiler tursaks rääkida, kes selle auto sinna kanti toimetab õigeks ajaks. Üldiselt olen seal pisut vähem kui 6 nädalat. Ning täiesti reaalne et tuleb konti 1 kuni 3 autot aga päris kindel selles ei ole ning vaja läheks siis kuskil 10-15 mai vahel seda.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.01.2009 at 22:43
Sören
Autoga USA-s ja USA-st
kunagi ammu (so eelmisel sajandil) ostsin seal (san joses, californias) tsikli, registreerisin oma nimele ja sõitsin ringi (pärast tõin eestisse ja siiani on alles ka). peale ostu sai ostu-müügilepingu (mille sai vormistada müüja kodus) ja pooliku tehnilise passiga (ülejäänud poole saatis müüja vormistatult dmv-sse) ringi sõita.
regamine ise oli minu mälu järgi suht lihtne - kõnnid dmv-sse ja registreerid. mingi kohaliku aadressi pead ütlema ja niipalju kui mäletan pead minema "elukohajärgsesse" dmv-sse, st kui sul on nt colorado aadress, siis pead ka seal registreerima. osades osariikides (näit california) on auto antud osariiki esmaregistreerimisel ka suht karm maks, seega arvesta ka sellega.
seda ma tõesti ei mäleta, kas paberid saadeti postiga koju (näiteks juhiluba saadeti) või said kohe dmv-st kätte. kohalik juhiluba oli mul tol ajal olemas, greencardi ega social security numbrit mitte (vahepeal oli mingi aeg, kus mitteresidentidele social security numbrit ei antud, 2006, kui läksin küsima, siis anti), seega sõiduki registreerimiseks ei pea kodanik kohe kindlasti olema.
basic liability insurance (liikluskindlustus) oli välismaa juhiloaga suht karm - tsiklile oli aasta vist ~1200 dollarit, alla aasta keegi kindlustust ei teinud ka.

____________________________
gts1000 & gl500 & w140

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.01.2009 at 16:12
tfr
 
Autoga USA-s ja USA-st
quote:
Sören: seda ma tõesti ei mäleta, kas paberid saadeti postiga koju (näiteks juhiluba saadeti) või said kohe dmv-st kätte.

Kui ma aastatel 1997 ja 2000 autosid ostsin seal, siis sai kohapeal dealershipist Letter-formaadis 30-päevase kehtivusega ajutise numbri, mille teisel poolel oli mingi ostu-müügiga seotud info ja dealershipi pitsat. Sellega sõitsin mingi nädalakase ringi, siis olid ühel hommikul plekist number ja title ("tehniline pass") postkastis.

Kuidas neegri käest tänaval ostmisel asjad käivad, ei tea.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.01.2009 at 16:18
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Autoga USA-s ja USA-st  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.