Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Praktika.
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Praktika.   1 2  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
--Outlaw--
Praktika.
Otsin praktika kohta ja soov oleks tegeleda ameeriklastega.
Loodan et keegi oskab midagi pakkuda või tegeleb ise remondiga ja saab mind aidata.

Ette tänades Siim.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.01.2009 at 15:09
anryo
Praktika.
Ega ise ei paku keegi midagi.
Vaata, ka see remonditöökoda tahab saada omale tööle ju head ja aktiivset töömeest, kes suudaks ise mõelda ja organiseerida.
Kujuta ette nüüd olukorda, kus on kaks noormeest, kes otsivad suveks praktikakohta - esimene kirjutab foorumis, et otsin kohta ja jääb siis ootele, et mida siis pakutakse. Teine aga teeb oma oskuste ja kogemuste kohta ilusa CV või muu tutvustuse, mõtleb valmis täpselt mida ta tahab ja helistab siis ise Ameerika Autosse, American Beautysse, Top Partsu ja US Partsu, ning palub töökoja juhatajal leida 15min, et kokku saada.
Mis sa arvad, kummal poisil on suurem võimalus tööle saada?

No offence - aga ole ise aktiivsem! Ma olen ise ka samamoodi praktikakohta otsinud ning tollal foorumeid veel ei olnud ja ka küsija suu pihta ei löödud!

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.01.2009 at 16:18
1 edit. Last edited 20.01.2009 at 16:18 by anryo
--Outlaw--
Praktika.
Ma olen seda juba kümneid kordi teinud et käinud teeninduste vahet aga kasu pole sellest olnud !!!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.01.2009 at 17:22
madis
Praktika.
Ei usu.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.01.2009 at 18:44
kristjan_l
  
Praktika.
Ma usun, et Meelis ei pahanda, kui teda ja Tam Garage't soovitan. Vt nende veebilehelt kontakte.

____________________________
REKVISIIT.EE
tõukerattast tankini

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.01.2009 at 18:48
vr_
  
Praktika.
Kas praktikakoht rahaline või mitterahaline?

Ühel juhul vast on raskusi võibolal tänasel päeval..
Teisel juhul on sul võimalus tõestada et sa oled hea ja tubli tööline ja pärast võetakse rõõmuga tagasi.. kui muidugi oled:D

IT alal on ikka lihtne.. ilma küsimata korjati kõik kes 1 semestri olid suutnud koolis õppida ära tööturule...

____________________________
Imperialist 71

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.01.2009 at 19:34
ziim_
Praktika.
Mitmenda kursuse poiss oled?
Igatahes oluline on üles näidata huvi õppida, sest ega koolist sa kõiki teadmisi/oskusi ei saa.
Mulle on kutsekas õpetanud vast veerandi sellest, mida tean/oskan.
Seda ei tahaks nüüd hästi uskuda, et mitte ükski paljudest töökodadest pole huvitatud...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.01.2009 at 23:35
Madlobster
Praktika.
Praeguses majanduslikus olukorras tegelikult mina usun küll, et neid firmasi, kes tahakas omale PALGATA praktikanti on ikka väga vähe. Ja noortel poistel endi tõestamien suht raske.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.01.2009 at 23:45
Bikerman
 
Praktika.
Mina võin teatud ajaks tasuta praktikandi võtta.
5018118.
Küll me midagi välja mõtleme.Kui huvi on helista 5018118
Edek

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.01.2009 at 00:58
--Outlaw--
Praktika.
See ei jh tõsi et igale poole ei saa kuna üks koht on mul olemas ja see on Off-road Service aga see asub minu elukohast suht kaugel ja ma otsin lähemale.
Ja praktika koht võiks olla ikka rahaline.
Aga jh paraku praeguse majanduse seisu juures ikka enamus kohad ütlevad ära :S

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.01.2009 at 01:35
KaroK
Praktika.
Ürita siis kasvõi siingi rohkem.

Kirjuta:
mis kool ?
mis kursus ?
palju tehnikaga oled kokku puutunud ?
jne.

Kas koolil ei ole suhteid ettevõtetega ?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
20.01.2009 at 02:16
Soul
Praktika.
Soovitan soojalt Edeki pakutav palgata koht vastu võtta, küll hiljem saad neid palgaga kohti küll ja küll vaadata, aga pragusega võrreldes on sul siis juba mingisugune kogemus olemas ja see on tööandja silmis väga oluline asjaolu!

____________________________
Dodge Ram 1500 2002
Cadillac SRX 2007
Cadillac STS 1999
Chevrolet Astro 4x4 Tiara
Lincoln Mark VIII ´97
Cadillac STS 1997
Thunderbird 3.8 LX

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.01.2009 at 11:50
madis
Praktika.
Praktikand on kulu ka sel juhul kui praktikand palka ei saa. Minu kogemuste järgi on praktikandi tööviljakus 5-10 korda madalam kui 1-2 aastat töötanud inimesel.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.01.2009 at 12:47
Soul
Praktika.
10x on ikka üks krdi suur nr mis sa siin välja paugutad! mõni täielik flegma teeb jah vb tööd 10x aeglasemalt kui aastase kogemusega inimene aga normaalne inimene kel pole kogemust aga huvi olemas, sul küll 5-10x aeglasemalt tööd ei tee, 2-3x ehk max!

____________________________
Dodge Ram 1500 2002
Cadillac SRX 2007
Cadillac STS 1999
Chevrolet Astro 4x4 Tiara
Lincoln Mark VIII ´97
Cadillac STS 1997
Thunderbird 3.8 LX

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.01.2009 at 13:03
F.I.R.E
Praktika.
Njah,

ma selline friik, et kukun kohe kellegi väiteid rahanumbriteks arvutama.

Normaalse töötaja kulu:

ca. 20k kuus võik ikka palk olla normaalsel vennal (neto)?
so. ca. 950.- päev?
so. ca. 120.- tund?

Praktikandi kulu (palgata) on:

ca. 0.- kuus (nii neto kui bruto)
so. ca. 0.- päev?
so. ca. 0.- tund?

kus see kulu number mängu tuleb? isegi oletades, et arvestad kuluks ka juhendaja poolt kulutatud aja nooremtöötaja koolituseks, siis koos teevad nad ikka töö samakiiresti või kiiremini valmis, kui seda oleks vanemtöötaja teinud. Pealegi, tavaliselt antakse praktikandile esialgu mutrikeeramise tööd, mitte asja millega mõelda oleks vaja (millest tulenevalt suurem tuksiminemise võimalus).
Ja olgem aus, lisavend kes mõistab esialgu mutrit keerata ja hiljem miskit asjalikku teha, on parem kui mittekeegi.

____________________________
No US car right now :( But there will be, just not the daily car again...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.01.2009 at 13:17
madis
Praktika.
Mul on ca 10 njuuparit olnud, kõik on esimestel kuudel paras PITA. Nii et ma ei räägi lambist.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.01.2009 at 13:21
Soul
Praktika.
Ma kah ei räägi lambist, praktikand kes teeb tööd 10x aeglasemalt kui 1 aasta töökogemusega inimene, on kas täielik debiil, magab tööl või on täiesti vales kohas, muud optionit ei ole!

____________________________
Dodge Ram 1500 2002
Cadillac SRX 2007
Cadillac STS 1999
Chevrolet Astro 4x4 Tiara
Lincoln Mark VIII ´97
Cadillac STS 1997
Thunderbird 3.8 LX

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.01.2009 at 13:23
Vanaisa
  
Moderator
Praktika.
Härrased, püsige teemas - inimene küsis praktikakohta mitte teie arvamusi tööviljakuse kohta.
Kui kohta pakkuda või antud jutule asjalikku lisada pole, siis pole vaja topicut risustada.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.01.2009 at 13:23
--Outlaw--
Praktika.
Kooliks on siis Vana-Vigala TTK
Õpe meil ongi ainult üks aasta ja kursuse nimi on Autohooldus spetsialist :S
Koolis oleme mingil määral ikka kokku puutunud vahetanud maasturil käigukasti koos vahekastiga ning hetkel ehitame nn. ralli siksi. Kuid paraku eriti väga tõsiseid kokku puuteid pole olnud kuna meil koolis käivad tava inimesed oma autodega ja ka paraku annab majandus langus ka seal tunda et kliente lihtsalt ei ole :S
Ning kui kooli käest küsida mingi ettevõtte kohta siis pakutakse oma kooli töökojas tasuta praktikat aga kuna ma seal ei ela siis pole ka võimalik seal käija.
Ise elan vastavalt vajadusele kas Keilas või siis Haapsalus olenevalt praktika kohast.

Kaalun Edeku pakkumist.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.01.2009 at 13:26
Jesper
 
Praktika.
Outlaw, kõike head korraga tihtipeale kohe ei saa (meeldiv töö, meeldiv palk, kaugus kodust jne). Mina sinu asemel ei hõikaks siin välja et sa "kaalud" midagi vms, sest tegelikult siin ei ole midagi kaaluda - kui tahad jalga ukse vahele saada ja endale vastaval alal suhtevõrgustikku tekitada (nagu näha, siis koolist sa seda Eestile tüüpiliselt kaasa ei saanud), siis alguses lasedki minimaalse raha eest nagu orav rattas ringi, võta seda kulutatud aega nagu investeeringut. Ega ükski praktikant, ükskõik kui haritud, alguses mitte midagi otseselt kasulikku ei oska, seega tööandjad ootavad ja vaatavad pigem isikuomadusi - milline on kohusetundlikkus, suhtlemisoskus, töökultuur jms asjad mida ei ole võimalik eriti õppida. Kui need asjad on korras ja sa ikka huvitud tööst endast ka, mitte ainult rahanumbrist, siis on palgalisele kohale liikumine enamasti kerge. Samas seda ülalkirjeldatud matsu mittejagavate "nõudjate" ja "kaalujatega" jändamine on tõesti pigem kahjumlik tegevus.

Tegelikult on päris hea töötaja headuse mõõdupuu see, kas ta on nõus antud alal (mitte tingimata antud töökohal muidugi) ka tasuta tegutsema :)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.01.2009 at 13:45
1 edit. Last edited 21.01.2009 at 13:47 by Jesper
--Outlaw--
Praktika.
Saan täitsa aru mida mõtlete aga kuna mul on üks pakkumine veel siis selle tõttu ma kaalungi:D

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.01.2009 at 14:09
BlueStang
 
Praktika.
kes arvavad, et ka tasuta praktikant ei ole kulu, nendel pole vist praktikante olnud


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.01.2009 at 20:39
emty
Praktika.
quote:
BlueStang: kes arvavad, et ka tasuta praktikant ei ole kulu, nendel pole vist praktikante olnud




kellele kulu, kellele investeering...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.01.2009 at 21:09
Madlobster
Praktika.
quote:
BlueStang: kes arvavad, et ka tasuta praktikant ei ole kulu, nendel pole vist praktikante olnud



Ära üldista! Mina läksin peale kooli ühe firma ukse taha rääkisin ära, et tahan tööd natuke tuutasin omale töökogemusi juurde ja saingi tööle (veoautode elektrikuks) Edukalt läbisin katseaja ja sain vanemata olijatega suhteliselt algusest saati võrdset palka. Siis kui oli viimane aeg praktika paberid kooli tagasi viia läksin ülemuse juurde, et näe ole hea täida ära ja kirjuta alla. Ülemus vahtis mind silmad punnis, et kuule ole hea ütle kas sa oled praktikal või tööl? Ma siis et algul olin praktikal nüüd tööl. Muidugi talle väga see ei meeldinud et ma kohe algusest saati ei öelnud, et ma tegelikult praktik kohta tahan. Mulle aga ei mahtunud pähe, et mind peaaegu tasuta noogitakse ja köikdele nusstöödele saadetakse nagu seda praktikantidega sageli tehakse. Nii talle ka ütlesin ja polndki midagi sai must aru. Paari kuuga suutsin töestada, et ma ei ole mingi kobakäpp ja varsti antigi kõik keerukamad tööd mulle teha vanemad elktrikud vahetasid pirne ja paigaldasid lisa tulesi. Alati kui oli mingi probleem el süsteemis saadeti mind. Ja peale praktikat töötasin seal päris kaua veel.
Ei tahtnud siin mingit enesekiitmise posti teha aga lihtsalt käis hinge pihta. Ja kindlasti on selliseid noori poisse veel, kes on lapsest saati tehnika huvilised, kiire õppimisvõimega ja suudavad ka tööriistu peos hoida. Loomulikult ei vaidle vastu, et on ka selliseid tegelasi, kellest on isegi siis rohkme kahju kui kasu kui ta oma praktikal käimise eest tööandjale peale maksab.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.01.2009 at 21:34
Bikerman
 
Praktika.
Keilas on ju ka meie foorumlastel tubli töökoda,nimelt kasutaja --tarvo-- ja SSpelle,Hea usakate tuunimis koda.
Uuri äkki poisid võtavad(kasvõi tasuta).
See raha arvestuse moment tekib nii selle asja juures(isegi kui inimene tasuta praktikal),et keegi peab ju juhendama,õpetama,ka kontrollima,et kogemata s..ta kokku ei keera jne.Samal ajal jääb ju miskit tegemata-ehk raha saamata.
Aga ega meist keegi pole sündinud spetsiks omal alal-olen 45 vana ja praegugi helistan sõbrale,kui milleski kahtlen või ei saa aru mida tegema peaks.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
21.01.2009 at 22:18
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Praktika.   1 2  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.