Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Custom metallkonstruktsiooni tegija?
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Custom metallkonstruktsiooni tegija?  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
tfr
 
Custom metallkonstruktsiooni tegija?
Kuna keegi mu on-topic küsimusele vastata ei taha, siis katsetaks off-topicuga - ehk on rohkem õnne :)

Nimelt - mõned aastad tagasi sai Ossmet-ist ostetud selline voodi, kuhu nüüd tahaks öökappe juurde. Ossmet ise on paraku oma mööblibisnise kinni pannud ja poodidest pole suutnud midagi ligilähedaseltki sarnast leida.

Mingi idee on endal peas olemas, kuidas need kapid välja võiks näha. Aga oskab keegi mulle soovitada kohta, kes mulle sobiva karkassi võiks suuta kokku lõigata/keevitada? Puitosade juurdeleiutamisega saaks ehk ise ka hakkama.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.01.2009 at 10:08
tukiloputaja
Custom metallkonstruktsiooni tegija?
Ehk aitab see asutus www.bestway.ee/

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.01.2009 at 10:27
Astro SS
Custom metallkonstruktsiooni tegija?
Kontakteeru Margusega (Astro94) :rolleyes

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.01.2009 at 10:49
anryo
Custom metallkonstruktsiooni tegija?
Metallitöö kohapealt meie foorumist Tanel, nüüd nime all "302", on näiteks sepp. Firma: www.hansanova.com
Puidutöö koha pealt on mul tuttav sugulane Põlvamaal - kui sul on joonised olemas, siis võin küsida konkreetsemalt. On teinud suurema osa www.laitseloss.ee puidutöödest.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.01.2009 at 11:20
1 edit. Last edited 14.01.2009 at 11:20 by anryo
DevilDeVille
  
Custom metallkonstruktsiooni tegija?
Steelmet saab kindlasti iga mõeldava ja mõeldamatu metalljupstükiga hakkama.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.01.2009 at 11:49
Wolle
  
Custom metallkonstruktsiooni tegija?
quote:
anryo: Metallitöö kohapealt meie foorumist Tanel, nüüd nime all "302", on näiteks sepp. Firma: www.hansanova.com
Puidutöö koha pealt on mul tuttav sugulane Põlvamaal - kui sul on joonised olemas, siis võin küsida konkreetsemalt. On teinud suurema osa www.laitseloss.ee puidutöödest.
Anryo: see info on juba vananenud. Ta ei ole enam hansanovas. Kui küsida räägib võibolla ise täpsemalt mina rohkem ei kommentaari seda.

____________________________
Maalt ja mälestusega hobusest

Ford. At least they circled the problem.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.01.2009 at 13:23
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Custom metallkonstruktsiooni tegija?  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.