Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Autospordi ohtlikkus
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Autospordi ohtlikkus  
Poster Message
tfr
 
Autospordi ohtlikkus
Nüüd on see siis meil ka juhtunud:

Pealtvaatajatele otsa paiskunud võidusõiduauto tappis kaks inimest

Lääne-Virumaal Vinni vallas motospordi ringrajal toimus täna raske õnnetus, mille tagajärjel hukkus kaks ja sai vigastada üks inimene.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.11.2008 at 19:49
Messer
 
Autospordi ohtlikkus
Kaastunne lahkunute omastele....

____________________________
http://www.usaraud.ee/?id=5_5_20_293

Dodge Dart Swinger`73
Rebel by nature

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.11.2008 at 20:12
veedler
Autospordi ohtlikkus
Et siis taas mõtteainet pealtvaatajate ohutuse teemadel. Kaastunne.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.11.2008 at 20:48
Kaido
Autospordi ohtlikkus
See ei olnud võistlus, vaid eratreening (meedia põhjal) - neil on vahe sees, st treeningul vastutavad turvalisuse eest osapooled ise. Loomulikult ei vähenda see sündmuse traagilisust ning ilmselt kipub ka teistel sarnastel aladel asjas sees olijatel ettevaatus ununema - väga kahju. Sügav kaastunne nii omastele kui ka piloodile - viimane on üks kõige sümpaatsemaid Eesti rallisõitjaid. Sellist õnnetust ei soovi MITTE KELLELEGI, veel vähem sellisele kodanikule nagu Käo Sass.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.11.2008 at 22:25
Gunn
Autospordi ohtlikkus
Suur kaastunne. Juht ei oska veel isegi öelda mis juhtus, ex lähi päevad selgitavad ehk juhtunut.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.11.2008 at 22:43
rasmus
Autospordi ohtlikkus
Kaastunne omastele.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.11.2008 at 22:43
maddog
 
Autospordi ohtlikkus
sügav kaastunne

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.11.2008 at 23:23
PlyVal64
Autospordi ohtlikkus
Paha lugu, kahju Sassist. Et see piiri otsimine nii õnnetult pidi minema. Kaastunne hukkunute omastele. Ja hoiatuseks kogemusteta autosportlastele: iga trenni tuleb võtta sama põhjalikult, kui võistlust. Isegi meeskonna teenindava personali osas. Ei saa loota, et "kuri palgatud turvamees" tuleb ja ära ajab.

Ply, korra, küll veel õndsal Karksi klubi ajal, Marekile/Sassile mehhaanikuks oldud.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.11.2008 at 00:29
partel
  
Autospordi ohtlikkus
Yeah, ja kui igapäevastes liiklusuudistes on, et "hukkus kaks ja sai vigastada x inimest" ei kehitata õlgugi...
quote:
PlyVal64:Ja hoiatuseks kogemusteta autosportlastele: iga trenni tuleb võtta sama põhjalikult, kui võistlust.
Treening/testimine on IMHO ohtlikum kui võistlus, eelkõige "112" kaadri kohaloleku mõttes.

____________________________
_

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.11.2008 at 05:48
Timo
  
Autospordi ohtlikkus
väga kahju et selline asi juhtus. kaastunne omaksetele ja siit ka loo moraal, et mitte keegi ei ole õnnetuste eest kaitstud, isegi kõvemad tegijad. inimene ei ole masin ja pahatihti eksib. Aleksander Käo ei ole ka päris sita pealt riisutud mees, aga no näed, selline see tehnika sport kord juba on.
Ise olen suht suur ralli fänn ja saab ikka igal võimalusel käidud, ja siis on küll hale vaadata, kui inimesed ronivad võimalikult ohtlikkesse kohtadesse. ikka välis kurvi raja äärde j.n.e. ja siis turvaks on ka miski 65 .a. mammi, kellel ei tule ühestki otsast piuksugi.

____________________________
Chevrolet Astro AWD 96 varuosadeks
Chevrolet Astro AWD 95
Fordson model N 1935

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.11.2008 at 09:29
hunt
 
Autospordi ohtlikkus
Kunagi ei saa ka tehnilist riket välistada.

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.11.2008 at 10:38
peep
 
Moderator
Autospordi ohtlikkus
Ma ei avalda mingit arvamust selle kohta, mis seal konkreetselt juhtus, kuna seda ei tea meist keegi. Juhtus suur tragöödia, iga normaalne inimene langetab pea. Kuid palun siia kaastundeavalduste raamatut mitte teha.

Kuid see pani mind mõtlema, vahel on kogemused ühed ohtlikud asjad. Ühest küljest tänu neile on võimalik enamus riskidest välistada. Teisest küljest jääb ehk ära abstraktne ja ebaratsionaalne mõte: mis saab kui juhtub täiesti erakordne ja ebatõenäoline halbade asjaolude kokkulangevus ?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.11.2008 at 11:18
Kaido
Autospordi ohtlikkus
Üks antud meeskonna liige on mulle isiklikult hea peretuttav. Püüdsin talle eile helistada, eeldades meedia põhjal, et ta istus kõrval, kuid ta ei vastanud. Täna hommikul sain teada, et Rix oli see kes kohapeal hukkus...

Riho Luik on Sassile kaarti lugenud aastaid, peale selle olid nad ka südamesõbrad - see teeb asja piloodile veel topelttraagiliseks. Tegu oli ilmselt sponsorsõiduga ning olen ka ise sellistel käinud, ka Sassiga - keegi ei hakka seal aega taga ajama, ega hullult pingutama. Sõidetakse nii, et saaks tunde kätte, kuid säästetakse autot ja jäetakse suur ohutusvaru. Seda kummalisem on ka juhtunud õnnetus - juhtuma pidi midagi täiesti ootamatut, sest potensiaalseid sponsoreid/pealtvaatajaid ja muid selliseid "rohelisi" ei istutata ohtlikku kohta. Selleks on ka meeskonna liikmed nende hulgas, et neid valest kohast nattipidi ära tirida. Kaastunne veelkord – Riho Luik oli üks kõige lahedamaid eluvendi keda ma eales kunagi kohanud olen.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.11.2008 at 12:24
Madman
 
Autospordi ohtlikkus
Kahjuks on ka selline mentaliteet olemas et "mina olen juba vana tegija ja võin ohutustehnikat eirata", ei ütle et konkreetsel juhul nii oli. Lihtsalt olen näinud küll ja küll "vanu tegijaid" kes küünarnukist saadik voolu all olevas elektrikilbis askeldavad, lotendavate varrukatega treipingi peal töötavad, ise mõni cm pöörlevast padrunist jne jne, ega "vanadele tegijatele" ka saekaatris saag peale ei hakka kuigi minu arust just nemad käivad ilma sõrmedeta. Ehk kui ohu tunnetus ära kaob siis muutub asi väga ohtlikuks.

____________________________
Pontiac Fiero SE 3.4 V6 '85

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.11.2008 at 15:43
Pierre
Autospordi ohtlikkus
quote:
Madman: Kahjuks on ka selline mentaliteet olemas et "mina olen juba vana tegija ja võin ohutustehnikat eirata", ei ütle et konkreetsel juhul nii oli. Lihtsalt olen näinud küll ja küll "vanu tegijaid" kes küünarnukist saadik voolu all olevas elektrikilbis askeldavad, lotendavate varrukatega treipingi peal töötavad, ise mõni cm pöörlevast padrunist jne jne, ega "vanadele tegijatele" ka saekaatris saag peale ei hakka kuigi minu arust just nemad käivad ilma sõrmedeta. Ehk kui ohu tunnetus ära kaob siis muutub asi väga ohtlikuks.

selle viimasega täiesti nõus.

jube prohmakas igatahes.
4 eesti rallimeest viimastel aastatel juba 9 inimest tapnud + üks äss sõitis ennast ise surnuks.

?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.11.2008 at 16:07
JustMe
Autospordi ohtlikkus
quote:
Pierre:
jube prohmakas igatahes.
4 eesti rallimeest viimastel aastatel juba 9 inimest tapnud + üks äss sõitis ennast ise surnuks.

?
No ma ei kõrvutaks ralliradadel/treeningutel juhtunuid õnnetusi tänaval juhtunud õnnetustega. Samuti ei nimetaks ma seda tapmiseks, vaid siiski õnnetusjuhtumiks.


See koht on väga vastik koht ning kõik see kokku oli halb juhuste kokkusattumus.


____________________________
www.evonet.ee - EVO 9 RS

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.11.2008 at 16:54
PlyVal64
Autospordi ohtlikkus
Vaadates videot tuleb nentida, hea et nädal tagasi rohkem laipu ei tulnud.
Klassikaline keeruline trampa koos vastiku muhkus maandumiskurviga. Vajab ideaalset trajektoori ja külma närvi mitte liiga vara rooliga mängida. Kui mehed seal seisid, siis pole küll mitte kedagi teist, kui iseennast süüdistada. Oleks siis veel otsa saanud absoluutne rallivõhik aga kaardilugeja! Seisnud siis vähemalt puu taga...

Kahju. Mehelik lollus, nagu paljud õnnetud surmad.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.11.2008 at 17:43
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Autospordi ohtlikkus  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.