Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - O: Auto Kere Grill, keretöödeks
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : O: Auto Kere Grill, keretöödeks  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
kummel
O: Auto Kere Grill, keretöödeks
Vaja on soetada selline mis kinnitub stange kinnitustesse , äärmisel juhul sobib ka rummude külge käiv kallutaja.

Harri
5088184
harritiidus(at)hotmail.com

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
06.10.2008 at 14:44
stihl
  
O: Auto Kere Grill, keretöödeks
Mulle tuli meelde, kust ma enda oma maha copy`sin: http://www.cjautos.org.uk/phdi/p1.nsf/supppages/cjautos?opendocument&part=2

Tulemus sai selline (määrdeniplitega puksid, trapetskeermelatid, töötavad osad külmtsingitud jne, kõik jutud, pilt on vana ja rattaid veel pole):



Käisin selleks spetsiaalselt Birminghamis ühel järjekordsel romumessil.

Kas tellid sealt ( 18000.- + km + transport) või teed kah ise nagu mina, ega rohkem variante Eestis vast pole. Pole nagu kuulnud, et keegi neid siin massiliselt tootma oleks hakanud...

Frost müüb neid veel kallimalt: http://www.frost.co.uk/item_detail.asp?productID=9023 (pean ikka "heavy duty" mudelit silmas..)

Samas, mingi lihtsama variandi, (kus ise pead tungidega tõmblema), ehitusõpetus ntx siin: http://www.harwoodperformance.bizland.com/1941buick/Editorial_20.htm

____________________________
--------------------------------------------
KR Töötuba

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.10.2008 at 12:16
3 edits. Last edited 07.10.2008 at 12:32 by stihl
Jesper
 
O: Auto Kere Grill, keretöödeks
Stihl, kas sa enda oma tegid ise/lasid teha lihtsalt "põlve otsas", või tegid mingid joonised-värgid ka, mida annaks mõnele töömehele hambusse visata tiražeerimiseks? Mul on ka sellist kaadrevärki vaja ja ma tean mitmeid, kes ilmselt oleks veel huvitatud, äkki kannataks orgunnida mingi grupitellimuse mõnele töökojale?

Selle lihtsama variandi saaks vähemalt kergemale autole teha ilmselt ka tavalisi mootoripukke tuunides, jääks suur osa tööd ära, aga see mitme liigendiga süsteem on kitsastes oludes way parem.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.10.2008 at 12:42
stihl
  
O: Auto Kere Grill, keretöödeks
Joonised tegin vabakäega, mis on tänaseks prügikastis/metallitöö lasin profil teha (mul ei ole treipingiparki ja nii "kõva" keevitust) ja nii hästi teil nüüd ka ei lähe, et ma teile uued joonised teeks ja koju tooks...:)

Aga et vältida öist spioonide tungi mu kodugaraazhi, siis lasen kõik soovijad vabatahtlikult sisse seda asja lähemalt kaema.
(See kola on umbes 30 päeva veel Tallinnas.)

____________________________
--------------------------------------------
KR Töötuba

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.10.2008 at 12:59
Jesper
 
O: Auto Kere Grill, keretöödeks
Eh, ei olnudki plaanis sind kuidagi ekspluateerida :) Lihtsalt ma siin mõtlesin et kui näiteks mingi 5-6 sellist komplekti ühelt töömehelt tellida, tuleb tüki hind ilmselt oluliselt odavam kui siis kui igaüks eraldi pusib. Mingi nõudlus on olemas.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.10.2008 at 13:21
stihl
  
O: Auto Kere Grill, keretöödeks
Ei saa salata, mõtlesin ka ise kunagi masstootmise peale.
Aga kulud/perspektiivsed tulud kokku lüües selgus, et inglasi on väga raske lüüa...Nad, saadanad, on seal oma saare peal neid asju juba nii kaua teinud, et odavam on ikkagi nende käest osta, kui ise teha/müüa.

Eesti turg sellele tootele on ikkagi nii tilluke...:( Isegi sommid (muidu kõvad autotaastajad) ostavad neid mujalt või siis teevad ise põlva otsas...
Ameeriklaste seis on veel segasem, kuigi, need taastavad veel rohkem oma vanarauda.

____________________________
--------------------------------------------
KR Töötuba

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.10.2008 at 13:44
1 edit. Last edited 07.10.2008 at 13:46 by stihl
kummel
O: Auto Kere Grill, keretöödeks
Asjad nii kaugel, et see nädal peaks saama 2 pakkumist. Tuleb siiski teha lasta nii kõige odavam.
Järgmine nädal siis teavitan. Kui endal see valmis siis võib mõelda ka selle laenutamise peale, sest auto seal pukis max 2 kuud ülejäänud aja seisab pukk tühjalt.


Harri

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.10.2008 at 10:25
tqhq.ee foorum : Vaba teema : O: Auto Kere Grill, keretöödeks  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.