Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - müügikuulutused ja hind
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : müügikuulutused ja hind   1 2  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
sirr
 
müügikuulutused ja hind
Sirvisin üle pika aja müügikuulutusi ja leidsin huvitava tendentsi - enamus huvipakkuvaid subjekte oli hinna asemel varustatud salapärase märkega "Hind kokkuleppel!"

Mulle näib, et iga müügitehing on kaheosapoole kokkulepe, seega poleks seda tarvis justkui eraldi toonitada. Ja kui kui müügitehingu hind ei ole kokkuleppeline, kuulub see pigem kriminaalvaldkonda.
Nagu me teame, on USA auto tihti impulssost. Aga kuna reeglina ei viitsita ainult hinna pärast hakata inimestele helistama ja neid tüütama, siis juhtubki nii, et võimalik tehing jääb ära.

Ehk siis küsimus - mis kaalutlustel ei lisata müügikuulutustele hinda?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.10.2008 at 12:10
Vanaisa
  
Moderator
müügikuulutused ja hind
heh, olen seda ise ka vaadanud. maaletoojate puhul võiks arvata, et nad ei taha anda nuuskivatele maksuametnikele ehk infi?
Tavalise automüüja puhul ei oska küll midagi arvata - äkki loodetakse suuremat hinda küsida - sellist, mida ei tihka mustvalgel välja kirjutada?
:D

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.10.2008 at 12:27
Jesper
 
müügikuulutused ja hind
Tavaline asi Eesti ärikultuuris, jätan hinna märkimata, äkki pakutakse rohkem kui küsida oskasin.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.10.2008 at 12:33
sqirrel
 
müügikuulutused ja hind
Julged müüa siis võiks ka julgeda hinda märkida. Kui saab "liialt optimistlik" küll siis ju hiljem parandada saab. Rumal pole ju see kes küsib, vaid see kes maksab :)

____________________________
GMC Safari '96
Chevrolet Astro '95
-----------------------

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.10.2008 at 12:39
Astro SS
müügikuulutused ja hind
Ei pea ju eriline Einstein olema ,et aru saada tegelikku põhjust -> tollimaksu suurus :rolleyes

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.10.2008 at 12:39
Vanaisa
  
Moderator
müügikuulutused ja hind
AstroSS - maaletoojal vast jah, aga tavalisel oma auto müüjal peaks ju savi olema...

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.10.2008 at 12:47
stihl
  
müügikuulutused ja hind
Pigem on see nii, et kindel müügihuvi puudub. Kui head hinda pakutakse, siis võiks ju müüa.
Kui ei pakuta, sõidan ise edasi.

____________________________
--------------------------------------------
KR Töötuba

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.10.2008 at 13:15
gets
müügikuulutused ja hind
Ise arvan, et hinna mittekirjutamine on enda jaoks psühholoogiline nõks. Helistavad ja küsivad hinda, järelikult huvi on. Sama asi ka väheinformatiivsete kuulutustega - a'la Müüa auto. Foorumikuulutustel pole halvemal juhul ei telefoni ega e-maili samuti. Kui siis hordid postitavad ja lisainfot nõuavad, siis müüal tuju hea, et vahi, kui palju tahtjaid :).

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.10.2008 at 14:25
hunt
 
müügikuulutused ja hind
quote:
gets: Ise arvan, et hinna mittekirjutamine on enda jaoks psühholoogiline nõks. Helistavad ja küsivad hinda, järelikult huvi on. Sama asi ka väheinformatiivsete kuulutustega - a'la Müüa auto. Foorumikuulutustel pole halvemal juhul ei telefoni ega e-maili samuti. Kui siis hordid postitavad ja lisainfot nõuavad, siis müüal tuju hea, et vahi, kui palju tahtjaid :).
Ago, ma võin kihla vedada, et ilma hinnata kuulutuse peale ei helista mitte keegi !


____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.10.2008 at 14:48
Kummipuru
 
müügikuulutused ja hind
quote:
gets: Ise arvan, et hinna mittekirjutamine on enda jaoks psühholoogiline nõks. Helistavad ja küsivad hinda, järelikult huvi on.

Usun ka, et pigem on üksiküritajate (mitte maaletoojatel) kuulutustel hinna mitte avalikustamise esmane põhjus huvi tekitamine. Et kui juba kohale tuled ja sõita proovid siis huvi suureneb ja enam ei tundu ka hind nii kõrge. See on signaal, et ollakse nõus hinda liigutama igas suunas (ka üles kui näiteks soovitakse midagi juurde või mõnda rem.tööd teha ennem tehingut).
Teine põhjus võib olla see, et hoiduda ostjate peletamisest, ehk siis vältida olukorda, kus näiteks hind on pot.ostja jaoks pisut kõrge ja ta ei tule autot vaatamagi. Eesmärk oleks meelitada vähegi tõsisemad huvilised ikkagi kaupa lähemalt vaatama ja proovima.

Samas haakub selle teemaga aga hoopis tüütum nähtus. Ehk siis olles kuulutusse kirjutanud hinna ja ka soodushinna tuleb ostja ja küsib et kas tingida ka saab? Ega ma turul kartuleid ei müü. Auto on ikka tervik ja kõikide hinnaalanduste tegemine müüja/omaniku privileeg, mida minu arvates ostjal ei sobi küsida. Kui ütled et ei saa tingida, siis ollakse pahased!? Olen selgitanud alati, et hind on juba kuulutuses õiglane ja selline, millega oleksin nõus kaubast loobuma (eriti kui veel soodushind). Pole ju mingit loogikat panna selline hind millest niikuinii mingi osa alla annad. Olen pakkunud ka varianti, et saab alla küll, aga siis on kaks varianti: esiteks võin teha uue kuulutuse ja panna hinna 20% kõrgema ning siis 25% soodustust teha (tundub ju ajuvaba); teise variandina olen küsinud, et kui ma hinda alla lasen, siis mis ma sellisel juhul auto küljest maha keeran??? Kumbki variant pole meeldinud. Pealegi on minu arvates naeruväärne ja väiklane kaubelda näiteks 100 000.- krooni maksva auto puhul paari tuhande krooni pärast.

Ja veel hullem on tulla võhivõõral küsima järelmaksu... Peaks ikka väga vihane olema raha peale.

____________________________
puidust väikeehitised ja saunad
võitlussport, enesekaitse, eratreeningud

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.10.2008 at 16:09
Vanaisa
  
Moderator
müügikuulutused ja hind
eks see kauplemine ole meil siin külmas eestis jah olematu. Kui me elaks soojal maal ja veri veidi kiiremini voolaks, siis oleks ka kauplemine rohkem au sees.
Aga muidugi saab alati kuulutuses vastavad asjad ära märkida - kas kaubelda saab jne.
Ise pooldan pigem vähem, kuid see-eest potentsiaalsemaid ostjaid, kui ilma hinnata rehvitoksijaid karjaga juurde meelitada.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.10.2008 at 16:22
stihl
  
müügikuulutused ja hind
Siinkohal tuleb meelde üka vana mõttetera: Kui sa mingi asja hinda küsid, siis, järelikult, sa ei suuda seda endale lubada....:)

Ehk siis teemasse rääkides: hinna puudumine on vihje kõvatajate eemalehoidmiseks....


____________________________
--------------------------------------------
KR Töötuba

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.10.2008 at 16:22
Maik
  
müügikuulutused ja hind
See on küll loll mõttetera .

Mina tahaks ka võimalikult palju auto kohta eelnevalt teada saada, suht vihkan selliseid null infota kuulutusi, kus
nagu anryogi mainis pole telefoni numbritki. Eelmine kuu ajasin konkreetset telefoni alles taga, 4-jas kuulutuses oli 0 numbrit ja kiirelt oli vaja.

Ise panen kah sellise hinna millega auto ära annan - alla lasen sellest tõesti ainult ala asjade külgekeeramisega või siis, kui
tõesti põhjust on .

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.10.2008 at 16:28
vr_
  
müügikuulutused ja hind
quote:
Kummipuru:Olen pakkunud ka varianti, et saab alla küll, aga siis on kaks varianti: esiteks võin teha uue kuulutuse ja panna hinna 20% kõrgema ning siis 25% soodustust teha (tundub ju ajuvaba);

saja tonnise auto juures oleks see ostjale suisa 10k raha võitu... ei oel midagi nii ajubava, mina võtaks diili vastu:p


____________________________
Imperialist 71

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.10.2008 at 16:40
Jesper
 
müügikuulutused ja hind
Nojah, selle tingimisega on see lugu et kuna igasugu ossid peavad ennast suurteks direktoriteks ja maailma kunnideks, siis paljud müüjad panevad kohe väikse varu juurde mille vajadusel kohe alla teha saab. Seda isegi täiesti viisakates firmades-asutustes, rääkimata eraisikutest. Nüüd on ostja ees dilemma: kas põhimõtteliselt barbaarsusesse mitte laskuda ja kobisemata maksta, teades et võibolla maksad üle, või ikka ettevaatlikult pinda sondeerida. Ma enamasti olen teinud viimast naljaga pooleks, stiilis et "kas nüüd on see koht kus ma peaks hakkama hinda alla kauplema või ongi see lõplik hind?", mille peale mittetingijad üldjuhul ei solvu ja varuga arvestajad hinna õiglaseks teevad.

Üldiselt normaalsete inimestega saab asjad aetud igatpidi nii, et mõlemad rahule jäävad. Normaalse inimese tunnus on, et mingit udutamist ei toimu ja müügikuulutuses on mingi hind, telefon jms kenasti olemas. Igasugu "a palju pakud?"-tüüpidega jamamine jäägu psüholoogide pärusmaaks. Simple thing.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.10.2008 at 17:06
3 edits. Last edited 03.10.2008 at 17:12 by Jesper
gets
müügikuulutused ja hind
Mulle jälle vägagi meeldib, kui saab kaubelda. Paraku siinmail see kauplemine tõesti selline asjade küljest keeramine :). Nagu oleks seina peal hinnakiri, et minu auto maksab nii palju ja kõik. Isegi esinduses ei käi asjad enam niiviisi. Õnneks enda ostudega on siiamaani olnud turul pakkumisi piisavalt, et päris kivist hindadega keegi pole ette sattunud. Ka tekib minu meelest ostjale positiivne emotsioon, kui saab mingi numbri hinnas omale mugavamaks rääkida. Ja ka müüjast jääb parem mulje, et näe, polegi selline ennasttäis "võta või astu minema" tüüp. Kivist hinda saab küsida ainult turuseisu arvestades väga odavalt müües või väga rariteetset asja pakkudes.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.10.2008 at 17:35
sirr
 
müügikuulutused ja hind
Ma pole veel ühtegi autot ei ostnud ega müünud selle hinnaga, mis oli kuulutuses. 5-10% liigub alati, ja arvestades praegust majandusseisu, siis ilmselt oluliselt rohkem.
Ja eks me kõik ole kuulutanud ühe hinnaga ja siis vaikselt hakanud seda hinda allapoole laskma. Mõned kõvemad mehed lisavad veel ähvarduse AINULT LAUPÄEVANI SOODUSHIND!!! Samas tähendab see seda, et järgmisel nädalal tuleb ostja, irvitab näkku ja pakub veel 10% tollest soodushinnast vähem. Ja ilmselt läheb ka diiliks. :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.10.2008 at 18:42
Jesper
 
müügikuulutused ja hind
Nojah, minu nägemuse kohaselt on tingimise võimalus lihtsalt ebaefektiivse süsteemi tunnus :) Ehk siis ostjana tingimisega kaasa minnes lähen ma palli mängima müügimehe koduväljakule, kus tal on igal juhul eelis. Seetõttu eelistan võimaluse korral osta sealt, kus müümise-tingimise-mangumise lüli on vahelt välja jäetud, ehk siis piltlikult öeldes odavat kräppi ostes ma tean et ta kräpp on, kallist kraami odavaks tingides ei tea kunagi, kas see oli nüüd paindlik müügimees või ostsin odava kräpi kõigest 10% soodukaga kalli asja hinnast.

See kui keegi tingida ei lase, tundub kuidagi väga rahustav, näiteks auto puhul on väga ebatõenäoline, et asi on müügiks käepäraste vahenditega ära sätitud, hind üle keskmise ja omanik ei lase hinnas karvavõrdki alla.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.10.2008 at 19:47
STW
müügikuulutused ja hind
Ei ole küll kunagi sellistes teemades olnud aktiivne sõna võtma, kuid antud teemaga (autode turuhinnad jms.) rohkem tegelenud siis on täiesti selge, et realse tehingu hind tuleb arvestada u. - 5-10% pakutavast hinnast alla ja see on suht reegel. k.a järelturu analüüside tegemisel arvestatakse väiksema hinnaga kui kuulutustes kirjas.

Tingimine/kauplemine küll põhjamaa inimesele vastumeelne/harjumatu, kuid siiski hinda alla võib alati küsida ja olen kindel et 90% juhtudel tõsine ostja ka hinnasta alla saab.


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.10.2008 at 20:50
hunt
 
müügikuulutused ja hind
100 kraadi eelkõnelejaga nõus.

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.10.2008 at 21:14
Soul
müügikuulutused ja hind
Tingimine on normaalne teema kui subjektiks on tehnika, enamasti järelturu oma, aga vahel ka uus, on palju valdkondi, kus tingimine on täiesti igapäevane nähtus ja üks osa kaubandusest ja kui arvata et müüja lihtsalt selle võrra hinnale enamasti otsa paneb, siis palju õnne, sul on ikka jube sitad kogemused elus. Olen ise igapäevaselt seotud tsiklivarustusega ja ma pakun et ei lähe tundigi kui kuskilt ei kuule, et no palju siis alla saab...üldiselt kui võimalik siis alati saab midagi, pole mina huvitatud seisvast ja tolmu koguvast teemast, ega ostja huvitatud ilma asjata minema kõndimisest, kõik ostud ja müügid on kahe inimese vahelised kokkulepped. Muide see kes väidab et tingimine on põhjamaa inimesele tundmatu teema, võib uuesti arvata, sellist kauplemist nagu nt Soomes ikka annab otsida, isegi Euronicsist telekat ostes kaubeldakse ja saadakse see ale.
Enda kogemused on sellised, et alati üldiselt teen ale kui inimene küsib, ükskõik müün ma siis autot, tsiklit või mida iganes, mind see ale protsent enam vaesemaks ega rikkamaks ei tee, aga ostjale jääb positiivne emotsioon, mis on väga oluline. Olen enda ostetud tehnikaga kaudu palju häid tuttavaid omale saanud eelmiste omanike näol, sest nemad on sarnase mõttelaadiga inimesed. Aus olla siis mingi vana, kes 10 küünega oma krdi ettenäidatud hinnast kinni hoiab ja kahe käega vasta rinda taob et jube väärt kaup, ei pane mind kohe üldse ostma, olen ennegi sellistele oma raha andmata jätnud ja jätan ka edaspidi. Ole oma käru otsas õnnelik ja kui keegi minema kõnnib siis ei maksa solvuda, 90% tõenäosusega oled sitt müügimees oma tootele, lihtsalt face the fakt

____________________________
Dodge Ram 1500 2002
Cadillac SRX 2007
Cadillac STS 1999
Chevrolet Astro 4x4 Tiara
Lincoln Mark VIII ´97
Cadillac STS 1997
Thunderbird 3.8 LX

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.10.2008 at 22:40
2 edits. Last edited 03.10.2008 at 22:42 by Soul
STW
müügikuulutused ja hind
quote:
Soul: Tingimine on normaalne teema kui subjektiks on tehnika, enamasti järelturu oma, aga vahel ka uus, on palju valdkondi, kus tingimine on täiesti igapäevane nähtus ja üks osa kaubandusest ja kui arvata et müüja lihtsalt selle võrra hinnale enamasti otsa paneb, siis palju õnne, sul on ikka jube sitad kogemused elus. Olen ise igapäevaselt seotud tsiklivarustusega ja ma pakun et ei lähe tundigi kui kuskilt ei kuule, et no palju siis alla saab...üldiselt kui võimalik siis alati saab midagi, pole mina huvitatud seisvast ja tolmu koguvast teemast, ega ostja huvitatud ilma asjata minema kõndimisest, kõik ostud ja müügid on kahe inimese vahelised kokkulepped. Muide see kes väidab et tingimine on põhjamaa inimesele tundmatu teema, võib uuesti arvata, sellist kauplemist nagu nt Soomes ikka annab otsida, isegi Euronicsist telekat ostes kaubeldakse ja saadakse see ale.
Enda kogemused on sellised, et alati üldiselt teen ale kui inimene küsib, ükskõik müün ma siis autot, tsiklit või mida iganes, mind see ale protsent enam vaesemaks ega rikkamaks ei tee, aga ostjale jääb positiivne emotsioon, mis on väga oluline. Olen enda ostetud tehnikaga kaudu palju häid tuttavaid omale saanud eelmiste omanike näol, sest nemad on sarnase mõttelaadiga inimesed. Aus olla siis mingi vana, kes 10 küünega oma krdi ettenäidatud hinnast kinni hoiab ja kahe käega vasta rinda taob et jube väärt kaup, ei pane mind kohe üldse ostma, olen ennegi sellistele oma raha andmata jätnud ja jätan ka edaspidi. Ole oma käru otsas õnnelik ja kui keegi minema kõnnib siis ei maksa solvuda, 90% tõenäosusega oled sitt müügimees oma tootele, lihtsalt face the fakt

Võib-olla oli vale seda põhjamaadele taanadada, ütleme siis eks. soviet maad mis on siin seotud skandianaavia poolse konservatiivse maailmaga kus tingimine on hirmus paha asi, kuid siiski minu mõte jääb selleks et see kui sa ise küsi siis ega keegi pakkuma ka ei tule.

Minu poolt siis aitähh.


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
03.10.2008 at 01:57
saleen
  
müügikuulutused ja hind
Väikene OT , ei hakka uut teemat tegema müügikuulutuse kohta. Kas keegi teab, kus saab lasta teha "Müüa", "For sale" jne kleepse auto peale. Või müüakse kuskil sellist kleepsu, millest ise välja lõigata. Ja mis kaaskodanikud arvavad, kas selline kleeps aitab müüa ka või näitab see juba meeleheitlikkust välja?:P

____________________________
Ford Mustang 3.8 ´00
Chrysler Plymouth Voyager 3.3 ´94
M: Mercury Mariner 2.3 113 kW 4WD ´05

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.10.2008 at 20:33
KOMMIONU
  
müügikuulutused ja hind
quote:
Astro SS: Ei pea ju eriline Einstein olema ,et aru saada tegelikku põhjust -> tollimaksu suurus :rolleyes


mis kuradi tollimaks??? Sherlock... proovi nüüd veel nuputada...

____________________________
www.streetfighter.ee

Sõida... ja ära MÖLISE!!!

[b]Lühiajaline laen mototehnika tagatisel (motikad, paadid, ATV-d, Autod, jne.). tel. 55 678 444 või saada mail priit@southpark.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.10.2008 at 20:48
DevilDeVille
  
müügikuulutused ja hind
ülimalt mõttetu poleemika, igasugustel lisaväärtust mitteloovatel MTA tšinovnikutel põnev lugeda. las inimesed ajavad rahulikult oma asja, mida vähem seejuures varaste ja väljapressijatega kokkupuuteid, seda parem.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
05.10.2008 at 21:42
tqhq.ee foorum : Vaba teema : müügikuulutused ja hind   1 2  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.