Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Politsei Üksinda Patrullis?
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Politsei Üksinda Patrullis?   1 2 3  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
Madlobster
Politsei Üksinda Patrullis?
Olen siin polizaga natuke hädas. Põhimõtteliselt väänati trahv selle eest, et sõitsin asutuse haldaja loal asutuse territooriumile(tegelikult küll värava ette), kus oli asutuse haldaja poolt tellitud liiklemist keelav märk 311a.
Minu poolne seletus, et olen siin haldaja loal ja teenindava transpordina teda ei huvitanud (kõigil pidi mingi seletus olema).
Peale tema töötõendi nr kirja panemist minu poolt muutus härra eriti tegusaks. Lisaks rikkumisprotokollile koostas mulle veel ülekuulamisprotokolli ja tegi ohtralt pilte nii autost kui märgist.
Minu teada on paljude asutuste territooriumidel liiklmine piiratud erinevate märkidega ometi liiklevad seal autod igapäev. Trahv oleks olnud õigustatud kui mul poleks olnud ühtegi adekvaatset seletust seal viibimise kohta või oleks asutuse haldaja politseile sellekohase pretensiooni esitanud. Aga minu puhul asutuse haldaja just sinna mul sõita palus ning seoses sellega ei olnud mul mingit põhjust kahelda, et rikun eeskirju.
Lisaks ei olnud auto mitte kuidagi takistavaks teguriks ei jalgsi vms liiklejatele.

Patrull oli lisaks veel autos üksinda (kuskilt on meelde jäänud mingi jutt, et politsai ei tohigi üksi patrullida, st patrullis ollakse alati kahekesi ning üksi olles märgates rikkumist tuleb kutsuda teine patrull)
Kas sellel on mingi tõetera ka sees või on see lihtsalt külajutt. Kui ongi asi selliselt reguleeritud, siis oleks hädasti vaja sellekohast paragrahvi nummert vms.

Tegemist siis järjekordse ülipüüdliku korravalvuriga, keda huvitab ainult ära väänamine.

Et siis natuke teemasse ka olla siis tegemist oli USA autoga :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.08.2008 at 22:26
1 edit. Last edited 13.08.2008 at 22:32 by Madlobster
PTC
  
Politsei Üksinda Patrullis?
korralikul asutaja haldajal peaks olema ju tellitud ka miski lisatahvel "v.a. asutuse loal vms" - kui seda polnd siis teoreetiliselt võiks polku ommikul koha sisse võtta ja antud asutuse töötajaid kah trahvida kui need pahaaimamatult märgi alt läbi sõites tööle laekuvad?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.08.2008 at 22:47
Jesper
 
Politsei Üksinda Patrullis?
A miks sa nii keeruliselt ajad? Võta asutuse haldajalt kirjalik tunnistus et sina vot sellise ja sellise numbriga olis sel ja sel hetkel seal tema loaga, vaidlusta protokoll ja esita komisjonis või misiganes moodustises mis seda menetleb omapoolne seletus koos tunnistusega.

Ma arvan, et see asutuse haldaja pole ka väga sillas sellest kui tema õue peal mingi porgand omatahtsi majandab.

Täiendus: eeldasin muidugi, et vastav lisatahvel oli olemas, vastasel juhul läheb kogu värk puhtjuriidiliselt kategooriasse "ise olid loll".

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.08.2008 at 22:48
1 edit. Last edited 13.08.2008 at 22:50 by Jesper
Madlobster
Politsei Üksinda Patrullis?
Küsisin miilitsa käest, et kelle poolt see märk siia tellitud on. Vastus oli et linnavalitsuse poolt tellitud asutuse haldaja palvel kuna sinna värava ette pidavat pidevalt igasugu tegelasi sõitma, kellel tegelikult seal olemiseks põhjust ei ole.

Võta siis nüüd kinni kas ma olen paadunud kurjategija või ei ole???

Edit: Märgi all puudus lisatahvel. Ja märk asus autovärava ees, mida normaal olukordades kasutavad ainult jalakäijad. Antud hetkel oli asutus(lastead) suletud ja seal käivad ainult ehitus ja remonditööd. Ning territooriumil liiguvadainult sellega seonduvad tegelased.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.08.2008 at 23:02
1 edit. Last edited 13.08.2008 at 23:08 by Madlobster
raimo
 
Politsei Üksinda Patrullis?
quote:
Madlobster:...Tegemist siis järjekordse ülipüüdliku korravalvuriga, keda huvitab ainult ära väänamine...
Naised saunas rääkisid, et ülevalt poolt on käsk teha ühel patrullil tööpäeva jooksul minimaalselt 20-ne tuhande eest trahve. See käsk anti siis liiklusjärelvalvajatele ja suuliselt. Eks sealt see agarus tulebki, ei saa ju teist patrulli kutsuda ja oma teeenitud au ära anda.

Uuri transpordiametist kas see märk on seaduslikult paigaldatud või ei. Kui neil selle keelumärgi kohta märki ei ole siis pole ka ebaseaduslikult paigaldatud keelumärgi nõude rikkumise eest õigust trahvi teha. Tean, et paljud paigaldavad oma territooriumile omaalgatuslikult liikumist piiravaid märke.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.08.2008 at 23:24
1 edit. Last edited 13.08.2008 at 23:31 by raimo
Fog
 
Politsei Üksinda Patrullis?
Ütle julmalt, et sind seal sinuteada polnud. Kui pilte näitavad, siis küsid kas saaksid näha piltide negatiive. kui neid pole, on tegemist digipiltidega, mida digifotokas seesmiselt juba läbi DSP(digital signal processor) laseb, ehk pilti on töödeldud. Sellega kaotab pilt tõendi kui sellise staatuse, sest seda on digitaalselt muudetud.
Tänu sellele ei saa kindel olla, kas on digitaalselt muudetud ka registrimärk, auto, värv või lammas all paremas nurgas.

Kokkuvõttes sinu sõna miilitsa vastu, ehk ei saa sina tõestada, et kaamel pole ja tema tõestada et kaamel oled.



Edit: Küsida võid ka piltide .RAW formaadis originaale. Seda loomulikult eestistatult(agurismidega) ja segaselt, et neid ei leitaks. .RAW formaat digifotokatel on see mis otseselt objektiivi ette jäi, ehk "negatiiv"
"Palun mulle edastada piltide toorete andmefailide koopiad, et saaksin veenduda, et need pildid pole digitaalselt töödeldud" vms lause sobiks.

____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.08.2008 at 23:39
1 edit. Last edited 13.08.2008 at 23:43 by Fog
Tank1
Politsei Üksinda Patrullis?
Ega jah,võta haldajalt KIRJALIK ALLKIRJAGA TUNNISTUS/LUBA,vii see menti,ja asi tahe.TEE SEDA KOHE!
See,palju rahamangujaid korraga auto ümber on,pole oluline.
Palju ühikuid üritatakse välja pressida?
Ja fog-meil on politseiriik,mitte vaba riik

____________________________
different day,..... shit

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.08.2008 at 23:48
Pedaal
Politsei Üksinda Patrullis?
kas sa olid haldaja territooriumil või avalikul maal ?
kas märgil oli lisatahvel või mitte ?

kui sa polnud haldaja territooriumil - pole haldaja tunnistusel mingit jõudu
kui polnud lisatahvlit " v.a. ...... loal" pole samuti millegi üle vaielda


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 08:34
ivoalaska
 
Politsei Üksinda Patrullis?
quote:
Fog: Ütle julmalt, et sind seal sinuteada polnud. Kui pilte näitavad, siis küsid kas saaksid näha piltide negatiive. kui neid pole, on tegemist digipiltidega, mida digifotokas seesmiselt juba läbi DSP(digital signal processor) laseb, ehk pilti on töödeldud. Sellega kaotab pilt tõendi kui sellise staatuse, sest seda on digitaalselt muudetud.
Tänu sellele ei saa kindel olla, kas on digitaalselt muudetud ka registrimärk, auto, värv või lammas all paremas nurgas.

Kokkuvõttes sinu sõna miilitsa vastu, ehk ei saa sina tõestada, et kaamel pole ja tema tõestada et kaamel oled.



Edit: Küsida võid ka piltide .RAW formaadis originaale. Seda loomulikult eestistatult(agurismidega) ja segaselt, et neid ei leitaks. .RAW formaat digifotokatel on see mis otseselt objektiivi ette jäi, ehk "negatiiv"
"Palun mulle edastada piltide toorete andmefailide koopiad, et saaksin veenduda, et need pildid pole digitaalselt töödeldud" vms lause sobiks.

Kogu lugupidamise juures... sa natukene eksid. Lihtsalt teadmiseks edaspidiseks, et pildid kui sellised ei ole mitte mingisugune tõendusmaterjal. Tõendusmaterjaliks on ikkagi politsei poolt koostatud protokoll, kus peab olema kirjas rikkumise asjaolud. Pildid on niiöelda lisamaterjal, mis käivad protokolli juurde. Isegi kui pilte pole, on protokoll ikkagi täiesti seaduslik tõendusmaterjal, millest kohtus piisab.
Ainukene võimalus on sul tõesti võtta maa haldaja kirjalik ütlus, et sul oli luba seal viibida ning saata see politseisse koostatud protokolli juurde. ( sul peaks olema 15 päeva aega alates protokolli vormistamisest saata omapoolseid selgitusi). Muidugi kui lisa teabetahvel puudub, mis lubab seal liiklemist, siis on sul hambad ja lihtsalt võta oma trahv vastu.
Ja politsei võib üksinda olla patrullis, seda lihtaslt ei rakendata reeglina turvakaalutlustel ning sellepärast, et x rikkumise puhul ei ole võimalik ühel ja samal ametnikul olla üheaegselt protokolli koostaja ning tunnistaja. Kui on kaks politseinikku, siis üks saab olla menetluse läbiviija ja teine ametnik saab samaaegselt olla tunnistaja ( kehtib reeglina väärteomenetluse puhul). Üheliikmelist patrulli kasutatakse väga edukalt usas-s, kus erinevalt Eesti kohtusüsteemile on isegi ühe politseiametniku tunnistusel väga oluline jõud.
Ivoalaska poolt tehtud sellel teemal teadustöö 6 aastat tagasi ;)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 09:07
2 edits. Last edited 14.08.2008 at 10:02 by ivoalaska
tfr
 
Politsei Üksinda Patrullis?
Üksinda patrullimist otseselt keelatud ei ole, aga tavapatrullis seda ei praktiseerita põhjusel, et üks ja sama politseinik ei saa väärteoasjas olla korraga menetleja ja tunnistaja. Antud juhul küll tema enda sõnu tunnistajana vaja ei olnud, kuna rikkumine õnnestus ära tõestada sündmuskoha vaatlusega (pildid märgist ja autost).

Mis dokumendid Sulle täpselt vormistati? Väärteoprotokoll pluss tunnistajana ülekuulamise protokoll?

Kui lasid teha kiirmenetlusotsuse (Sinule jäänud koopia kollane), siis ainus variant on kohtusse.

Eeldusel, et Sulle vormistati väärteoprotokoll (roosa, Sinule jäänud koopia valge), siis on Sul 15 päeva aega esitada vastulauset ja täiendavaid materjale. Palu väärteoasjas tunnistajana üle kuulata selle lasteaia juhataja, kes ütleks, et tema palus Sul sinna sõita, kuigi kui seda "v.a. territooriumi valdaja loal" silti polnud sinna mingil põhjusel pandud, siis pole lasteaial mingit juriidilist õigust anda Sulle luba LE rikkumiseks.

Samuti kasuta oma õigust tutvuda väärteo materjalidega ja kontrolli, kas nende fotode juurde on korralikult vormistatud sündmuskoha vaatluse protokoll. Mida Sa sinna tunnistaja ülekuulamise protokolli kirjutasid? Kui seda, et sõitsid sinna lasteaia valdaja loal, siis kaevasid Sa endale selles mõttes muidugi augu, et tunnistasid märgi alla sõitmist, lihtsalt käisid välja omapoolse õigustuse :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 09:46
JustMe
Politsei Üksinda Patrullis?
Kui märk asub haldaja territooriumil, siis ei ole samuti politseil õigust teha mingit trahvi ju?

____________________________
www.evonet.ee - EVO 9 RS

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 10:25
Madlobster
Politsei Üksinda Patrullis?
quote:
tfr:
Mis dokumendid Sulle täpselt vormistati? Väärteoprotokoll pluss tunnistajana ülekuulamise protokoll?


Just


Kui lasid teha kiirmenetlusotsuse (Sinule jäänud koopia kollane), siis ainus variant on kohtusse.
Eeldusel, et Sulle vormistati väärteoprotokoll (roosa, Sinule jäänud koopia valge), siis on Sul 15 päeva aega esitada vastulauset ja täiendavaid materjale.


Väärteoprotokoll tehti kuna ma polnud kiirmenetlusega nõus.



Palu väärteoasjas tunnistajana üle kuulata selle lasteaia juhataja, kes ütleks, et tema palus Sul sinna sõita, kuigi kui seda "v.a. territooriumi valdaja loal" silti polnud sinna mingil põhjusel pandud, siis pole lasteaial mingit juriidilist õigust anda Sulle luba LE rikkumiseks.


Kui mina tellin märgi siis idee järgi võiks olla mul ka õigus erandeid teha?


Samuti kasuta oma õigust tutvuda väärteo materjalidega ja kontrolli, kas nende fotode juurde on korralikult vormistatud sündmuskoha vaatluse protokoll. Mida Sa sinna tunnistaja ülekuulamise protokolli kirjutasid? Kui seda, et sõitsid sinna lasteaia valdaja loal, siis kaevasid Sa endale selles mõttes muidugi augu, et tunnistasid märgi alla sõitmist, lihtsalt käisid välja omapoolse õigustuse :)

Kirjutasin et ei näinud enne märki ja polnud põhjust väga uurida kuna ehk hoone haldaja teab paremini kuidas oma territooriumil käituda (kas värava esine on ka hoon haldaja territoorium? või ainult hoov?)
Mingeid tähti ja komasi ja muid lollusi ei viitsi sinna norima minna sellest tolku nagunii pole



Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 10:49
ivoalaska
 
Politsei Üksinda Patrullis?

[i]Kui mina tellin märgi siis idee järgi võiks olla mul ka õigus erandeid teha?

Kas sul oli tegemist eralasteaiaga??? Kui ei, siis kuulub territoorium tõenäoliselt kohalikule omavalitsusele, kes paneb reeglid paika. Selle koha pealt pole lasteaia juhatajal mitte mingisugust õigust kaasa rääkida. Lisaks peab märgi tellimisel tegema kooskõlastuse kohaliku omavalitsusega, et märk oleks seaduslik. Ei ole päris nii et ma lasen AS Signaalil teha
keelumärgi ja panen selle x kohta ülesse ja järsku ongi kõik seaduslik.

Samuti pole vahet kas sa oled hoone ees või taga või hoovis....tähtis on märgi mõjupiirkond.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 10:58
1 edit. Last edited 14.08.2008 at 11:00 by ivoalaska
tfr
 
Politsei Üksinda Patrullis?
quote:
Madlobster:Palu väärteoasjas tunnistajana üle kuulata selle lasteaia juhataja, kes ütleks, et tema palus Sul sinna sõita, kuigi kui seda "v.a. territooriumi valdaja loal" silti polnud sinna mingil põhjusel pandud, siis pole lasteaial mingit juriidilist õigust anda Sulle luba LE rikkumiseks.
Kui mina tellin märgi siis idee järgi võiks olla mul ka õigus erandeid teha?

Nii see päris ei ole, sest märkida "tellida" Sa ei saa - Sa saad kohalikule omavalitsusele teha ettepaneku X kohta mingi märgi paigaldamiseks. Otsuse võtavad vastu, märgi tellivad ja posti otsa kruvivad seejärel ikkagi nemad.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 11:16
2 edits. Last edited 14.08.2008 at 11:17 by tfr
Raul
Politsei Üksinda Patrullis?
quote:
tfr: Üksinda patrullimist otseselt keelatud ei ole, aga tavapatrullis seda ei praktiseerita põhjusel, et üks ja sama politseinik ei saa väärteoasjas olla korraga menetleja ja tunnistaja.

Infoks niipalju, et on ka erandeid. Näiteks kiiuseületamise võib vabalt vormistada ka üksi patrullis olev politseiametnik, vajadusel saab teda eraldi üle kuulata ka tunnistajana.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 11:35
Madlobster
Politsei Üksinda Patrullis?
Ühesõnaga helistasin linnavalitsusse ja nemad on nõus mulle kirjutama paberi, et viibisin seal nende loal ja teendidava transpordina.
Kas see polizas kaalu omab eks siis paistab.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 11:38
ivoalaska
 
Politsei Üksinda Patrullis?
quote:
Raul:
quote:
tfr: Üksinda patrullimist otseselt keelatud ei ole, aga tavapatrullis seda ei praktiseerita põhjusel, et üks ja sama politseinik ei saa väärteoasjas olla korraga menetleja ja tunnistaja.

Infoks niipalju, et on ka erandeid. Näiteks kiiuseületamise võib vabalt vormistada ka üksi patrullis olev politseiametnik, vajadusel saab teda eraldi üle kuulata ka tunnistajana.

Eksid....menetleja ametnik ei saa olla samas väärteoasjas tunnistaja. Politseinik saab üksinda vormistada sulle kiiruseületamise eest trahvi aga ta ei saa olla ise kiiruseületamise e. rikkumise faktis tunnistaja. Ta peab sinu rikkumise muude tõenditega tõendama (tänapäeval videosalvestised, radari näidud jne)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 11:39
ivoalaska
 
Politsei Üksinda Patrullis?
quote:
Madlobster: Ühesõnaga helistasin linnavalitsusse ja nemad on nõus mulle kirjutama paberi, et viibisin seal nende loal ja teendidava transpordina.
Kas see polizas kaalu omab eks siis paistab.
Ei tea kellele sa helistasid aga tagantjärele mingisugused kinnitused ei tohiks kehtida...loeb ikkagi konkreetsel ajal, konkreetne juhtum. Kui sa rikkusid seal mingi märgi nõudeid (vahet pole kas teadmatusest või mingi arusaamatuse tõttu) siis saad karistada ikkagi hetkeolukorras kehtinud nõudmiste alusel. Aga eks see tegelikult juba oleneb suht palju väärteo menetlejast

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 11:51
tfr
 
Politsei Üksinda Patrullis?
quote:
ivoalaska:Eksid....menetleja ametnik ei saa olla samas väärteoasjas tunnistaja. Politseinik saab üksinda vormistada sulle kiiruseületamise eest trahvi aga ta ei saa olla ise kiiruseületamise e. rikkumise faktis tunnistaja. Ta peab sinu rikkumise muude tõenditega tõendama (tänapäeval videosalvestised, radari näidud jne)

Nojah, veidi targematega suhtlemisel selgus, et Raulil on siiski õigus. :)

Seal on nimelt selline tore auk, et vastavalt KRMS §66 lg 2 ei saa tõesti tunnistaja olla asja menetlev ametnik. Aga - tüüpilise liiklusrikkumise puhul teostab rikkumise tuvastanud patrull kohapeal esmased menetlustoimingud (koostab väärteoprotokolli, kiiruse ületamise puhul mõõteseadme kasutamise protokolli jms, kuulab üle menetlusaluse isiku) ja vahetuse lõpus annab materjalid osakonda, kus võtab menetlemise üle mõni menetlustalituse ametnik. Ja tema võib siis tagantjärele selle esmase menetleja, kes sellel hetkel enam antud asja ei menetle, tunnistajana üle kuulata.

Pidi olema ka Riigikohtu lahenditega "kindlustatud" käitumine.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 12:18
1 edit. Last edited 14.08.2008 at 12:20 by tfr
ivoalaska
 
Politsei Üksinda Patrullis?
seda küll aga jutt käib sellest et sündmuskohal pole selline asi võimalik ;) ehk kiirmenetlust sellisel juhul kohaldada ei saa

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 12:21
1 edit. Last edited 14.08.2008 at 12:23 by ivoalaska
Madlobster
Politsei Üksinda Patrullis?
Ühesõnaga saan ma õieti aru. Kui ma oleks olnud nõus kiirmentlusega siis oleks see olnud ühe inimesega patrullis olnud õigustühine.
Kus kohast oleks võimalik uurida nende märkide ülespanemise asja, et kes tellis mis asjaoludel ja kelle poolt on märk sinna pandud?
Nagu võib aru saada siis suvalise poolt pandud märk on õigustühine. Millisel momendil siis märk oleks kehtiv?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 12:28
ivoalaska
 
Politsei Üksinda Patrullis?
Tallinna linnas saad seda uurida Transpordiametist. Ja said natukene valesti aru. Nimelt kiirmenetluse puhul ei oleks olnud trahv õigustühine lihtsalt tõendina ei oleks saanud ametnik kasutada iseenda ülekuulamise protokolli. Muid tõendeid nagu ntx sündmuskoha vaatluse protokoll ja teisi tunnistaja ütlusi oleks ta saanud ikkagi kasutada, mis oleks arvestades rikkumist piisav.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 12:32
tfr
 
Politsei Üksinda Patrullis?
quote:
ivoalaska: seda küll aga jutt käib sellest et sündmuskohal pole selline asi võimalik ;) ehk kiirmenetlust sellisel juhul kohaldada ei saa

Ei ole nii - tunnistaja on siiski lihtsalt üks tõendusmaterjali alaliikidest, mitte miski baastala, ilma milleta rikkumist olemas olla ei saa.

Kiirmenetluse puhul tehakse kohapeal kiirmenetlusotsus (eeldusel, et "rikkumise asjaolud on selged" ja rikkuja on sellega nõus) - kui rikkuja selle nüüd 15 päeva jooksul kohtusse edasi kaebab, nagu tal selleks õigus on, siis sellest hetkest edasi on menetleja juba kohus ja kohus võib, nagu öeldud, esmase menetleja sellel hetkel juba tunnistajana üle kuulata.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 12:33
ivoalaska
 
Politsei Üksinda Patrullis?
quote:
tfr:
quote:
ivoalaska: seda küll aga jutt käib sellest et sündmuskohal pole selline asi võimalik ;) ehk kiirmenetlust sellisel juhul kohaldada ei saa

Ei ole nii - tunnistaja on siiski lihtsalt üks tõendusmaterjali alaliikidest, mitte miski baastala, ilma milleta rikkumist olemas olla ei saa.

Kiirmenetluse puhul tehakse kohapeal kiirmenetlusotsus (eeldusel, et "rikkumise asjaolud on selged" ja rikkuja on sellega nõus) - kui rikkuja selle nüüd 15 päeva jooksul kohtusse edasi kaebab, nagu tal selleks õigus on, siis sellest hetkest edasi on menetleja juba kohus ja kohus võib, nagu öeldud, esmase menetleja sellel hetkel juba tunnistajana üle kuulata.

Jah värskendasin mälu ja sul on õigus....saab teha küll kiirmenetlust lihtsalt enda tunnistust ei saa tõendina kasutada ;)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 12:35
Madlobster
Politsei Üksinda Patrullis?
Ja kui transpordiametis seda märki kirjas pole kas siis on asi õigustühine?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.08.2008 at 12:40
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Politsei Üksinda Patrullis?   1 2 3  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.