Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Liiklus täna järvevana ristis
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Liiklus täna järvevana ristis   1 2  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
viplala
Liiklus täna järvevana ristis
Tulen kell neli suursõjamäe poolt, jummala umbes-tänav siiski :) Algul arvasin, et mingi pauk käinud aga selgus, et reguleeriad väljas. Kohe kui roheline eimese vilgatuse tegi, nii kohe sau ees ja ristmikule väljasõidule stopp. Ritmik oli autodest küll ilus ja puhas aga tundus, et suur sõjamäe hakkab aina rohkem ja rohkem umbe minema. Huvitav mis seal viie ajal toimuma hakkab. Saab näha kas see fooride regullijate kahekordne kontroll töötab ka või mitte.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.04.2008 at 16:36
wax
 
Liiklus täna järvevana ristis
Ju sis keegi härrake lennukilt või lennukile minemas :)

Või katsetavad ühissõidukite foorieesõiguse töötamist? :D Sel juhul küll nats vale aeg ja koht :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.04.2008 at 17:06
1 edit. Last edited 04.04.2008 at 17:07 by wax
saffar
Liiklus täna järvevana ristis
Pigem tegu munitsipaalpolitsei reguleerijate-õpilastega.

____________________________
astro 95-leidis uue omaniku

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.04.2008 at 19:35
paxmees
Liiklus täna järvevana ristis
Läbisin minagi seda ristmiku täna 16.45 ajal ja muidugi viibutas roheline mehike(seekord mitte marsilt vaid munnitsipaalpolitseist oma stop-märki just minu nina ees, ristmik täiesti tühi ja ka teiselpool risti ruumi laialt käes, roheline tuli põleb aga sõita ei lasta, krdi oinad, ja reguleerija märguandeid pole need rotid ka ära õppind, mõne sõna eesti keeles siiski suutis öelda, kui küsisin, miks sõita ei lasta, olin nimelt mustaka poolt minemas lasnaka poole ja reas, kust saab nii peterburi teele kui ka suur-sõjamäele minna.Kui muidu ummikuid ei teki, siis ajame rohelised vandid välja ja on ikka ummikud olemas;) Aga nuh, ega muud teha ka pole, kui neist kas üle sõita v välja kannatada, igatahes tuuleveskit oskavad nad kätega perfektselt teha:D

____________________________
Lincoln Mark VIII ´94

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
04.04.2008 at 22:09
masterofceremony
 
Liiklus täna järvevana ristis
Kas munnitsipaalpolitseil üldse õigus on reguleerida liiklust? Nii palju kui ma olen aru saanud, siis võib neile põmst iga asja peale keskmist sõrme näidata.

____________________________
CB ja raadioamatööride foorum.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.04.2008 at 08:50
ivoalaska
 
Liiklus täna järvevana ristis
Tegelikult olen asjaga natukene paremini kursis. Tean et load on regullimiseks täiesti olemas ja vastavad koolitused läbitud. Üldiselt tehakse seda mingil määral harjutamise mõttes ning soovitakse selgusele jõuda, kas tipptunnil regullimine aitab natukenegi liiklusvoolule kaasa, sest probleem selles et paljud ristmikud sõidetakse lihtsalt kinni tipptunni ajal, kuna osad sohvrid sõidavad ristmikule välja kollase tulega või isegi kerge roosaga.....

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.04.2008 at 10:13
Fog
 
Liiklus täna järvevana ristis
quote:
ivoalaska:...sest probleem selles et paljud ristmikud sõidetakse lihtsalt kinni tipptunni ajal, kuna osad sohvrid sõidavad ristmikule välja kollase tulega või isegi kerge roosaga.....
Järvevana ristis EI OLE probleem selles, probleem on kahe ristmiku fooride valesti reguleerituses. Kuhu ma sõitma pean, kui iga takt sõidetakse viaduktialune järvevanast täis, ning kui trt poolt tulijatele roheline saabub pole kuhugi minna?
Või vastupidi, oleneb kellaajast.

Piitri rist laseb liiga vähe autosid ristmikult linna suunas.(või siis järvevana->linn tsükkel on liiga pikk). Lisaks tehakse piitri rist roheliseks alles siis kui järvevana takt lõppeb(trt maantee "roheline laine") aga kuhu ma lainetan, kui selle piitri rohelise tagajärjel hakkavad autod liikuma alles trt maante takti lõpus.

Tegelgu probleemi lahendamisega mitte tagajärgede lahendamisega.


____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.04.2008 at 10:34
ivoalaska
 
Liiklus täna järvevana ristis
Isegi kui foori faasid on valesti ajastatud ei tohi ristmikule välja sõita, kui nähakse, et ristmik pole tühi ja sellega võidakse ummik tekitada, kahjuks paljud sohvrid seda ei jälgi. Iga juht peab kokkuvõttes ikkagi ise olukorda hindama, mitte kinnisilmi juhinduma foorist. Vastav punkt peaks kuskil Liikluseeskirjas sees olema.....kui huvitab võin üles otsida. Ntx osades välismaa riikides on ristmiku alad märgistatud kollase värviga, mis keelab siis peatumise ja parkimise ristmikul üksta puha mis vormingus.....ning kui autojuht sõidab ristmikule välja ja jääb seal pidama, kuna sõidurada on täis, siis suure tõenäosusega saab ta hoobilt karistada. Aga nagu ma ütlesin on see katsetus....eks näeb mis välja tuleb...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.04.2008 at 11:46
1 edit. Last edited 07.04.2008 at 11:47 by ivoalaska
retro
Liiklus täna järvevana ristis
ise olen täheldanud sellist asja: ristmiku nö "alguse" ja "lõpu" vahemaa on suht pikk. nt lennujaama poolt piiteri poole sõidetakse sõjamäed niimoodi kinni - kogu rida liigub keset ristmikku, siis tallab keegi eespool plokki (loe: keegi trügib kõrvalreast vahele) ja jäädaksegi keset ristmikku seisma. kui aga jäädki fooritaha ootama, kuni kogu ristmik on sinu ees tühjenenud, muutub jälle ristmiku läbilaskevõime olematuks.
järvevana muudeti igatahes pärast mullusuvise remondi käigus fooritsükli vähem ummikuid tekitavaks, kui varem. ise kütan sealt 10 aastat iga õhtu ja hommik.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.04.2008 at 13:12
viplala
Liiklus täna järvevana ristis
quote:
ivoalaska: Tegelikult olen asjaga natukene paremini kursis. Tean et load on regullimiseks täiesti olemas ja vastavad koolitused läbitud. Üldiselt tehakse seda mingil määral harjutamise mõttes ning soovitakse selgusele jõuda, kas tipptunnil regullimine aitab natukenegi liiklusvoolule kaasa, sest probleem selles et paljud ristmikud sõidetakse lihtsalt kinni tipptunni ajal, kuna osad sohvrid sõidavad ristmikule välja kollase tulega või isegi kerge roosaga.....

Sellest samast õhtust võin julgelt väita, et sõjamäe poolt tehti asi hullemaks ainult. Minu eest sai läbi ainult kaks autot, misjärel sau ette tuli kohe kui roheline vilgatas. Minu lainega läks kolm kui ma õieti mäletan (ühest reast). Teisel pool ristmikku oli vaba ja oleks saanud ka kaks-kolm korda samapalju autosid läbida. Ausaltöeldes ma ei teagi, mis on õigem, kas ristmiku läbilaske suurendamine või ainult puhta rohelisega sõit. Meeldiks mulle aga kindlalt rohkem, kiiremini koju jõuda.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.04.2008 at 19:22
vr_
  
Liiklus täna järvevana ristis
Kes kiiremini kohale tahavad jõuda valivad parema marsruudi.

Kas seal teiselpool mis vabaks jäi oli äkkki hea mõnus ruum mujalt suuundadest tulijatele?

Aga niipalju kui mina olen tähele pannud on kõige suuremad munnid ikkagi ristmiku kinnisõitjad vähemalt gonsiori teel telemajast kesklinnani, no ikak täitsa konkreetselt kinni pannakse nii, et ristuval suunal ükski auto ei köhi.. mujal ei viitsi tipptunnil liigelda



____________________________
Imperialist 71

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.04.2008 at 01:01
wirx
  
Liiklus täna järvevana ristis
ise läksin sel õnnetul päeval Paldiski mnt poolt ülemiste keskusesse...aega võttis pea 1h kella 5 paiku...tavaliselt pole nii hull olnud
Terve järvevana oli üks pikk ummik

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.04.2008 at 14:55
viplala
Liiklus täna järvevana ristis
quote:
vr_: Kes kiiremini kohale tahavad jõuda valivad parema marsruudi.

Kas seal teiselpool mis vabaks jäi oli äkkki hea mõnus ruum mujalt suuundadest tulijatele?

Aga niipalju kui mina olen tähele pannud on kõige suuremad munnid ikkagi ristmiku kinnisõitjad vähemalt gonsiori teel telemajast kesklinnani, no ikak täitsa konkreetselt kinni pannakse nii, et ristuval suunal ükski auto ei köhi.. mujal ei viitsi tipptunnil liigelda




Mis oleks parem marsuut, sõjamäe poolt veerenni.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.04.2008 at 00:58
Fog
 
Liiklus täna järvevana ristis
quote:
viplala:
Mis oleks parem marsuut, sõjamäe poolt veerenni.

Otse on kõige lollim oodata.

Kui esimene rida liigub: sõjamäe->esimene rida->paremale pöörde rida->paremale silla alla->tsellu statoili juures tagasipööre->paremale järvevanasse.
Kui saba on jazzini: sõjamäe->jazzi tagant läbi->ümber poe->poe eest parklast "keskmisest" uksest välja ehk see ilma foorita koht->järvevana
Kui isegi jazzini ei saa: sõjamäe->ülikooli nukatagant vasakule, lõpust paremale ja jõuab trt maanteele välja hotelli ja poe vahele.





____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.04.2008 at 01:19
viplala
Liiklus täna järvevana ristis
quote:
Fog:
quote:
viplala:
Mis oleks parem marsuut, sõjamäe poolt veerenni.

Otse on kõige lollim oodata.

Kui esimene rida liigub: sõjamäe->esimene rida->paremale pöörde rida->paremale silla alla->tsellu statoili juures tagasipööre->paremale järvevanasse.
Kui saba on jazzini: sõjamäe->jazzi tagant läbi->ümber poe->poe eest parklast "keskmisest" uksest välja ehk see ilma foorita koht->järvevana
Kui isegi jazzini ei saa: sõjamäe->ülikooli nukatagant vasakule, lõpust paremale ja jõuab trt maanteele välja hotelli ja poe vahele.





Kust seal statoili juures tagasipööret saab teha.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.04.2008 at 12:35
smr
Liiklus täna järvevana ristis
Kusjuures tartu mnt pidi ristmiku ületades on sellele kuluv aeg märgatavalt vähenenud eelmise suvega võrreldes. Samas on jälle Järvevanale saamise järjekord kõvasti pikenenud.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.04.2008 at 12:42
Fog
 
Liiklus täna järvevana ristis
quote:
viplala:Kust seal statoili juures tagasipööret saab teha.
Pärast piitri risti järgmine rist on vasemale mineku rida. Sealt juba oma valik, kas tagasipööre või vasakule statoili ja sealt statoili tagant uuesti välja.


____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.04.2008 at 12:52
Anti112
Liiklus täna järvevana ristis
quote:
Fog:
Kui saba on jazzini: sõjamäe->jazzi tagant läbi->ümber poe->poe eest parklast "keskmisest" uksest välja ehk see ilma foorita

Need Jazzi tagant läbi rallijad võiks küll pisut mõelda oma tegevuse üle.
Korra pesulast välja sõites tahtis üks mul nina maha sõita...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.04.2008 at 14:48
1 edit. Last edited 10.04.2008 at 14:48 by Anti112
Mark_M
Liiklus täna järvevana ristis
Tuttav töötab seal Jazzis ja üks Saab 9-5 sai endale täiesti uue esiosa, kuna mingi tüüp otsustas seal kiirendada. Sealt majast välja sõites pole aga väljasõitjal aimugi kas keegi tuleb või ei.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.04.2008 at 17:50
Fog
 
Liiklus täna järvevana ristis
Keegi pole rääkinud rallimisest.

Niikaua kui on võimalik LE-d järgides sealt läbi sõita ja see kiirendab minu jõudmist punktist A punkti B, siis mida ma valesti teen?
See, et sealt läbi sõitmine keelatud pole, on kellegi tegemata töö.
See, et ma üldse pean selliseid haake tegema on kellegi tegemata töö ülemiste ristis.

Tavaline eestlaste mentaliteet, et kõige esimese peale näpuga näidata, selle asemel, et korra mõelda kes antud situatsiooni loonud on. Jazz pole seal esimest kuud, seega on selle firma tegevus situatsioonile lahenduse leidmisel olnud ebapiisav. Tegemist on ju selle firma klientidega kes ohtu satuvad. Poe poolt tulles on pesulast väljujad vasakul käel, seega ette keerates jäävad veel süüdi kah. Teistpidi on vaieldav olenevalt kas ala klassifitseerida parklana või mitte.

____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.04.2008 at 19:12
viplala
Liiklus täna järvevana ristis
Ega Statoilis pesulast välja sõites ei tea sa samuti kas keegi tuleb või mitte, su nina eest läbi. Ja siis?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.04.2008 at 21:39
Anti112
Liiklus täna järvevana ristis
Tavaline eestlase mentaliteet süüdistada kõiki teisi mitte aga iseenda käitumist analüüsida...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.04.2008 at 23:24
viplala
Liiklus täna järvevana ristis
Kas keegi teab, mis seal Järvevanas eile õhtul toimus? Kella kuue ajal, oli mõlemalt poolt ühtlaselt umbes kuni keskmise jalakäijate foorini ja peale foori täiesti vaba maa. Tavaliselt on ikka vastupidi. Mingi üritus oli seal samuti. Kas keegi kruttis jalakäijate foori tsükleid tihedamaks?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.05.2008 at 11:24
jass
 
Liiklus täna järvevana ristis
Eile viisid punased tinamehel lilli. Ja antud foor töötab nupule vajutusega. Pmst kohe kui vajutad kohe ka läheb.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.05.2008 at 11:39
viplala
Liiklus täna järvevana ristis
quote:
jass: Eile viisid punased tinamehel lilli. Ja antud foor töötab nupule vajutusega. Pmst kohe kui vajutad kohe ka läheb.


Vot sellepärast see foor siis punane oligi :kill

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.05.2008 at 12:32
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Liiklus täna järvevana ristis   1 2  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.