Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Hobujõu hind ja transport Eestisse?
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Hobujõu hind ja transport Eestisse?  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
raimo
 
Hobujõu hind ja transport Eestisse?
Tere
Mure 1.
Soov tellida erinevatest firmadest (hesco, fiveomotorsport, summit, quadratec) erinevaid tooteid. Kauba kogukaal jääks 50 kilogrammi piiresse. USAst tellimine on minu jaoks uus ja seetõttu küsin võibolla rumala küsimuse. Ei oska hästi sõnastada, aga kas on sellist teenust, et keegi kogub selle kauba USAs kokku ja saadab ühe pakina Eesti poole teele (nii paeks vist transpordikuludelt säästma)? Palju selline teenus maksab, palju maksab 50-ne kilo transport Eestisse ja kui palju pean 50 tuhat eesti krooni maksva kauba pealt erinevaid makse maksma?
Mure 2.
Milline on kõige optimaalsem igale lisatud hobujõule kulutatud rahahulk? Pean silmas 2,5 t. kaaluvat tänavasõiduautot mis omab tehase poolt 195 hp/230lb-ft. Peale 50 tuhat krooni maksvate kolbide-nukkade-kepsude-vända-vedrude ja palju muu välja vahetamist peaks lisanduma ca 100 hp/110lb-ft mis teeb kokku 295hp/340lb-ft ning andma tulemuseks 15.4 @ 86.6 1/4 mile.
Kas tasub ära ja mida ütlevad targemad sellise kiirenduse kohta?
Ette tänades
Raimo.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.02.2008 at 17:47
peep
 
Moderator
Hobujõu hind ja transport Eestisse?
Mis autot Sa ehitada tahad, palju ta turuhind on ?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.02.2008 at 18:00
raimo
 
Hobujõu hind ja transport Eestisse?
Grand Cherokee 2004, 300k EEK.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.02.2008 at 18:05
Olds
  
Hobujõu hind ja transport Eestisse?
Ausaltöelda ei näe ma küll mingit põhjust, miks peaks Grand Cherokee`d hakkama modima selleks, et sõita veerandmiilil 15+ sekundi aegu? Veerandmiili läbimiseks on see küll täiesti vale valik :) Maastikul pole ka Grand Cherokee kohta midagi erilist kuulnud...eks ta rohkem selline luksuslikum tänavajeep on. Kõik sõltub muidugi rahakoti suurusest kuid minu soovitus oleks küll - kasuta seda raha mõistlikumalt

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.02.2008 at 18:12
1 edit. Last edited 14.02.2008 at 18:14 by Olds
raimo
 
Hobujõu hind ja transport Eestisse?
Ma ei tahagi sellega võistlema hakata. Küsimuseg tahtsin teada, et kas selline kiirendus tänavaautol on hea. Maastikul on Grand väga hea. Olen käinud metsas küll ja veel ning siiani ei nurise. V.a. too kord kui tagumise silla sõlme keerasin (liiga karvane rehv ja põhjagaas).
Aga küsimused jäävad siiski vastust ootama.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.02.2008 at 18:37
Martin460
Hobujõu hind ja transport Eestisse?
Igaüks võib teha oma rahaga mis heaks arvab.Meie asi pole tema rahakulutamisi kommenteerida.Niiet sellesmõttes tasub ikka ära-oled pärast palju targem.15,4 on väga hea aeg-kindel viimane...kui üldse enam rajale lastakse sellise ajaga...vähemalt ei jää tipptegijad viimaseks isegi kui keset distantsi mootorid laiali lendavad.
Edit: Aa...ainult tänavaautoks...palju tal kiirendus on 0-50 km/h.?

____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.02.2008 at 18:39
1 edit. Last edited 14.02.2008 at 18:40 by Martin460
jeff01
  
Hobujõu hind ja transport Eestisse?
Tänaval sõitmise jaoks on se jeebi mõistes hea minek.
Porsche 944 peaks sõitma sellise aja ideaalse pidamise juures oma 2,5 na 120kw mootoriga
Asja mõttekuse saad sa vaid ise enda jaoks selgeks teha.

____________________________
www.facebook.com/whlsup

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.02.2008 at 19:39
raimo
 
Hobujõu hind ja transport Eestisse?
quote:
Martin460: Igaüks võib teha oma rahaga mis heaks arvab.Meie asi pole tema rahakulutamisi kommenteerida.Niiet sellesmõttes tasub ikka ära-oled pärast palju targem.15,4 on väga hea aeg-kindel viimane...kui üldse enam rajale lastakse sellise ajaga...vähemalt ei jää tipptegijad viimaseks isegi kui keset distantsi mootorid laiali lendavad.
Edit: Aa...ainult tänavaautoks...palju tal kiirendus on 0-50 km/h.?

Väga informatiivne vastus:)
Juba ütlesin, et rajale ei lähe.
Konsulteerisin Bennie-ga Hesco Inc.-ist ja tema on neljaliitristele grandidele stroker kit-e ennegi komplekteerinud ning samade specsidega sama auto tulemus oli rajal 15.4 sek. Küsimusele 0-100 kmh ta ei osanud vastata. Kuna ise ei ole varem võistelnud (lähitulevikus ei ole ka plaanis) siis küsingi, et mida see 15.4 endast kujutab - mis ta umbes teeb 0-100 kmh.
Ja ma ei usu, et ma olen ainus kes tänavaautole hp/tq juurde tahab.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.02.2008 at 19:42
jeff01
  
Hobujõu hind ja transport Eestisse?
quote:
mida see 15.4 endast kujutab - mis ta umbes teeb 0-100 kmh.
Ja ma ei usu, et ma olen ainus kes tänavaautole hp/tq juurde tahab.
Kui oma autoga 4000 nde pealt käiku vahetaksin siis sõidaksin "aksel"i järgi 15,4 seal juures 0-50 alla 3 sekundi ja 0-100 alla 8 sekundi. Eks kõik autod ole erinevad ja ülekanded teised aga mingid orjentiirid ehk siiski.

____________________________
www.facebook.com/whlsup

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.02.2008 at 20:00
madis
Hobujõu hind ja transport Eestisse?
Mul on ka 2004 aga V8 HO konega:

4.7 L High Output PowerTech V8 265 hp (198 kW) 330 lb·ft (447 N·m)

Müüd enda oma maha 300k, ostad minu oma 360k (umbes nii on turuhind vist). Ja ei mingit ehitamist. Võimsust peaaegu sama palju kui sinu target. Ja ilmselt saab kergemini juurde ka kui vaja (nitro nt). Minekut on jeebu kohta ikka väga hästi.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.02.2008 at 20:44
3 edits. Last edited 14.02.2008 at 20:47 by madis
reimo
Hobujõu hind ja transport Eestisse?
quote:
madis: Müüd enda oma maha 300k, ostad minu oma 360k (umbes nii on turuhind vist). Ja ei mingit ehitamist. Võimsust peaaegu sama palju kui sinu target. Ja ilmselt saab kergemini juurde ka kui vaja (nitro nt). Minekut on jeebu kohta ikka väga hästi.
No kuna Raimo enda omaga ka metsas käib, siis temal vist 242 vahekast, mis seda lammutamist paremini vastu peab. Selle raha eest, mis strokerit teha on mõistlikum lihtsalt tema enda omale V8 vahele panna, säilitab ka oma teraskorpusega silla.
Kuigi, minu meelest liigub ka 4liitrine piisavalt hästi.
Aga kui tingimata tahtmine seda mootorit ehitada, siis võid uurida http://www.jeeps-offroad.com/ foorumist, seal erinevate jeepide kohta know-howd üsna palju (ei mäleta küll, et Grandi osakonnas mootoritest palju juttu oleks olnud, uuri muude mudelite alt või vaata otsinguga). Grandide ehitamisele keskendub http://www.mallcrawlin.com/forum/index.php.
Kuna mul enda oma juures veel piisavalt arenguruumi mujal, siis mootori võimsamaks kruvimise teemasse pole süvenenud seal.

____________________________
Grand Cherokee ´93 - müüdud
Grand Cherokee ´12

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.02.2008 at 21:34
1 edit. Last edited 14.02.2008 at 21:37 by reimo
Valmet
 
Hobujõu hind ja transport Eestisse?
Tavaliselt väikse mootori tuunimise asemel ikka suurem mootor pannakse. Aga kui Sa selle rivimootori ära tuunid, kuidas Sul siis sillad vastu peavad? Veidi OT, aga olen kuskilt lugenud, et levinuim swap Dana35 puhul on Dana44. Parem muidugi Dana60. Kirjutasin niisama, et edasist mõtteainet anda. Tavaliselt nendel meestel kellel projekt õnnestub lõpuni viia jääb sellest veidi aja pärast väheks ja ehitavad edasi, ehk seega oleks 5,9l mootoril enam potensiaali.
Edit: Eks 4x4 tuunimisel hakkab varem või hiljem vahekasti vastupidavus segama.

____________________________
Wagoneer`79 (Valmet powered)
Wagoneer`76

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.02.2008 at 21:48
1 edit. Last edited 14.02.2008 at 21:51 by Valmet
DevilDeVille
  
Hobujõu hind ja transport Eestisse?
50 kilo eeku? sellisel juhul targem juba mikidemaalt tehaseuus 360 Magnum osta.



pole Moparites eriti kodus, aga ei tohiks vast keerulisem vahele aretada olla, kui neljalirtsust strõukima hakata.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.02.2008 at 23:32
HardStep
Hobujõu hind ja transport Eestisse?
Magnum ei lähe WJ-le vahele.
Aga 4-sele on bolt-on kompressoreid saadaval, vähemalt mõned aastad tagasi jäi küll silma ja päris mitmelt tootjalt.

Edit. Tavalise 5.2/318 stroker on 390 ja 5.9/360 plokist saab 408.




____________________________
Smiles Per Gallon




Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
14.02.2008 at 23:55
1 edit. Last edited 14.02.2008 at 00:11 by HardStep
Suur Irokees
Hobujõu hind ja transport Eestisse?
quote:
raimo4x4: Tere
Mure 1.
Soov tellida erinevatest firmadest (hesco, fiveomotorsport, summit, quadratec) erinevaid tooteid. Kauba kogukaal jääks 50 kilogrammi piiresse. USAst tellimine on minu jaoks uus ja seetõttu küsin võibolla rumala küsimuse. Ei oska hästi sõnastada, aga kas on sellist teenust, et keegi kogub selle kauba USAs kokku ja saadab ühe pakina Eesti poole teele (nii paeks vist transpordikuludelt säästma)? Palju selline teenus maksab, palju maksab 50-ne kilo transport Eestisse ja kui palju pean 50 tuhat eesti krooni maksva kauba pealt erinevaid makse maksma?


myus.com kaudu toimetab DHL 50kg eestisse $516 eest. Juurde pead maksma tollimaksu ning kohaliku käibemaksu saadetise koguväärtuselt koos transpordiga.


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.02.2008 at 10:56
nobelman
Hobujõu hind ja transport Eestisse?
quote:
raimo4x4: Tere
Mure 1.
Soov tellida erinevatest firmadest (hesco, fiveomotorsport, summit, quadratec) erinevaid tooteid. Kauba kogukaal jääks 50 kilogrammi piiresse. USAst tellimine on minu jaoks uus ja seetõttu küsin võibolla rumala küsimuse. Ei oska hästi sõnastada, aga kas on sellist teenust, et keegi kogub selle kauba USAs kokku ja saadab ühe pakina Eesti poole teele (nii paeks vist transpordikuludelt säästma)? Palju selline teenus maksab, palju maksab 50-ne kilo transport Eestisse ja kui palju pean 50 tuhat eesti krooni maksva kauba pealt erinevaid makse maksma?
Mure 2.
Milline on kõige optimaalsem igale lisatud hobujõule kulutatud rahahulk? Pean silmas 2,5 t. kaaluvat tänavasõiduautot mis omab tehase poolt 195 hp/230lb-ft. Peale 50 tuhat krooni maksvate kolbide-nukkade-kepsude-vända-vedrude ja palju muu välja vahetamist peaks lisanduma ca 100 hp/110lb-ft mis teeb kokku 295hp/340lb-ft ning andma tulemuseks 15.4 @ 86.6 1/4 mile.
Kas tasub ära ja mida ütlevad targemad sellise kiirenduse kohta?
Ette tänades
Raimo.



mina kasutan netikuller.ee ....saadad sinna lingid kus kaupasub nemad saadavad sulle arve maksad ära ja nemad toovad kauba uksetaha ära


____________________________
more power M 6G73 v6

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.02.2008 at 12:18
Stang-R
 
Hobujõu hind ja transport Eestisse?
täida lüngad:
http://ircalc.usps.gov/default.aspx?Mode=Intl_Single&CID=10104

____________________________
Mustang 68 HT

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.02.2008 at 12:42
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Hobujõu hind ja transport Eestisse?  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.