Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - portable navi'd
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : portable navi'd   1 2  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
PTC
  
portable navi'd
Sai ühes kaubakeskuses veidi vaadatud Garmini navi seadet - uudiseks (mulle vähemalt) oli see, et seade oskab rääkida Eesti keeles ja selles on täitsa olemas Balti pealinnade ja ka põhimaanteede kaart - asi mis teeb antud seadme päris huvitavaks. Seoses sellega tekkis küsimus - on kellelgi olnud sihukeste seadmetega kogemusi ja kui head need Baltimaade kaardid on kah?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.02.2007 at 10:08
Maik
  
portable navi'd
Töötab super hästi, just seesama eestikeelne variant. Väga hästi saab aru
Kodus vedelb Garmini Nüvi.
Välismaal suht asendamatu asi, läpaka ja kaartide kasutusmugavusega ikka võrrelda ei anna.

Eestist on seal peal ainult põhiteed ja tallinn sisuliselt...


____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.02.2007 at 10:23
PTC
  
portable navi'd
Tänan vastuse eest - ega Riia osas kogemusi ole? Lisaks - kui palju kaardi uuendamine maksab?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.02.2007 at 10:38
Maik
  
portable navi'd
Targem oleks vist garmini enda müüjatelt küsida. Saad kõik vastused.
Kui ma ei eksi sai küsimise peale kohe hinnast alla ka.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.02.2007 at 10:41
Andropov
 
portable navi'd
1995. aastast Garmin GPS süsteemide maaletooja Eestis:

Jakari

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.02.2007 at 10:54
anryo
portable navi'd
Omal ka just sellise aparaadi ostmine käsil - tea, millist mudelit valida?

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.02.2007 at 11:18
Pedaal
portable navi'd
2-4 veebruari äripäevas oli artikkel Becker Traffic Assist navist,
mis jutu järgi tunneb ka Nõmme ummiktänavaid ja bensiinijaamadest väljumistel olevaid keelumärke.
maaletooja olevat VX Grupp OÜ

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.02.2007 at 11:25
ervin
portable navi'd
ostke parem minu vdodayton ära. eesti detailkaardiga ja puha. lisaks tv-tuuner ja dvd mängija. 1+1+1din (ekraan, dvd ja navikompuuter eraldi) huvi korral küsimused ekgerke [at] gmail.com

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.02.2007 at 12:23
-fred-
 
portable navi'd
Minul on FujitsuSiemensi Pocket Loox N560 autovarustusega, milles töötab TomTom . Ka eesti keelne, olemas ka linnade kaardid.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.02.2007 at 14:02
peep
 
Moderator
portable navi'd
Just sai Garminit kasutatud Vilniuses ja Riias, töötab sama hästi kui mu Audi sisseehitatud navi. See oli leedukeelne variant aga ilmselt vahet eestikeelsega pole. Võib soovitada.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.02.2007 at 14:37
mrtn
portable navi'd
üks võimalikest variantidest on nt see:

http://www.fujitsu-siemens.com/products/mobile/handhelds/pocket_loox_t_series.html

saad sama hooga telefoni, gpsi ja pda. miinuseks on muidugi kallim hind.

ma ise kasutan HP iPAQ 4350, milles jookseb TomTom Navigator 5. idaeuroopa kaardid ei sisalda majanumbreid, aga lähima ristmikuni navigeerib ilusti. uuel versioonil olla ka korralik ida-euroopa kaart koos majanumbritega tulemas või juba saadaval. olen sellega skandinaaviast lõuna-euroopani ringi sõitnud ja no ON asendamatu asjake.


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.02.2007 at 14:39
soomuk
 
portable navi'd
kas ma olen õieti aru saanud, et kui autol on esiklaasi soojendus, siis ilma lisaantennita see portable gps üldse tööle ei hakkagi?

____________________________
Trailhawk

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.02.2007 at 16:22
-fred-
 
portable navi'd
quote:
soomuk: kas ma olen õieti aru saanud, et kui autol on esiklaasi soojendus, siis ilma lisaantennita see portable gps üldse tööle ei hakkagi?
Mul on esiklaasi soojendus ning töötab.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.02.2007 at 16:29
1 edit. Last edited 07.02.2007 at 16:31 by -fred-
Taurus_93
portable navi'd
Mul on PDA, bluetooth gps moodul aknal ja tomtom 6 proge. Eesti keeles ja ilusti toimetab, olmas põhimaanteed baltikumist ja suuremad linnad. Ülejäänud euroopa on detailselt olemas. Bluetooth gps sain netist umbes 700.- (SRIF III), PDA FujitsuSiemens umbes 4500.- TomTom 6 hind ei tea.... Rootsis ja soomes õpetasin selle abil kohalikele lühemaid ja kiiremaid teid selgeks:P

Ja metsas käimiseks mul Magellan Sprtrak Color.

____________________________
Cadillac STS 3,6 05´
Subaru Outback 2.5 AWD 07´
Ex: Taurus LX 93´ (4 tükki oli neid lausa)
Ex: Chrysler 300M 00´
Yamaha YZF-R6

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.02.2007 at 16:49
waasa
portable navi'd
Kellel on kegemusi "HTC P3300" kasutamisega?
TomTom NAVIGATOR 6 + sisemine GPS
Lugedes olen arusaand, et kasutab vana ning aeglast 200mhz proset - seega on kohati aeglane (mitme prgm kasutamisel).
http://www.europe.htc.com/products/htcp3300.html

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.02.2007 at 17:15
dodge
portable navi'd
Kas kellegil leidub softi Tomtom, või mõni muu, mis toimetaks
SonyEricsson P990-ga? Operatsioonisüsteemiks Symbian UIQ.
Proovisin Nav4All (tasuta) programmi, aga selle miinuseks kaardi
allalaadimine netist. Välismaal jääb hätta, kui ei ole gprs-i.
Ma kohe ostaks selle softi, kui saab poehinnast soodsamalt.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.02.2007 at 19:20
mrtn
portable navi'd
quote:
waasa: Kellel on kegemusi "HTC P3300" kasutamisega?
Lugedes olen arusaand, et kasutab vana ning aeglast 200mhz proset - seega on kohati aeglane (mitme prgm kasutamisel).


200 MHz võib tõesti aeglaseks jääda. isegi mu 400 MHz tundub kohati aeglane, kui pikki teekondi planeerida ja masin tegeleb teede analüüsimisega. teine kiirust nõudev asi TomTomi juures on kaardi sirvimine.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
07.02.2007 at 19:29
Madlobster
portable navi'd
Plaan siis soetada endale ka auto navigaator. Üle 10 kilo maksta ei taha.
Põhitegijad siis tomtom ja garmin.
Ei oska valida. Tomtom go 910 oli 20 gigane kõvekates sees mis muljet avaldas. Tomtomil lisaks välljas suht norm hinnaga tomtom xl one.
Gps ilt ootan erinevate kaartide ja softide hõlpsat käsitlemist. Teekonna mitme punktiga planeerimist. Võiks olla ka videote mängija peal. Tomtomile kuuldavalt selline soft tehtud, millega videosi mängida saab. Hea oleks Bluetooth võimalus telefoniga opereerimiseks.
Need tehnika inimesed, kes nendega kokkupuutunud ja omavahel äkki ka võrrelda saanud võiks oma kogemusi ja soovitusi jagada. Olekski vaja plusse ja miinuseid, siis oleks kergem valida, kuna keegi tõenäoliselt ei taha mulle neid niisama testimiseks jagada.

Kuna pisiasjades peitub täius siis oleks hea kui saaks häirivatest asjadest teada. (Nähtavus, aku kestvus, kaartide opereerimse mugavus ja kiirus jne)
Lisaks veel pisiasjade plussid (merekaartide võimalus, igasugu muu kasuliku softi kasutamise võimalus vms) Ise olen juba nädalaega erinevaid foorumeid ja toote tutvustusi lugenud ja aina segasemaks läheb.

Lisaks on ju veel Sony, Glarion ja veel mõned tegijad. Tootjate jutt on ilus, iga kiidab oma. Siin juures on kasuks praktiline kasutamise kogemus, mis mul aga puudub.

Tänud targematele ja kogenumatele, kes viitsivad natuke asja valgustada. Või mõnel lausa võimalus poehinnast odavamalt pakkuda.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.07.2007 at 21:16
2 edits. Last edited 16.07.2007 at 21:21 by Madlobster
Sören
portable navi'd
quote:
soomuk: kas ma olen õieti aru saanud, et kui autol on esiklaasi soojendus, siis ilma lisaantennita see portable gps üldse tööle ei hakkagi?

gps ei toimi ilma välimise antennita, kui esiklaasil kasutusel eriti vinge kaitse uv kiirguse vastu, vähemalt nii oli kirjas ühe minu magellani manualis. selle sajandi chevy impalaga igatahes selle gps-ga probleeme ei olnud (mul ei ole aimugi kas ja missugune uv kaitse seal on).

____________________________
gts1000 & gl500 & w140

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.07.2007 at 23:40
raix_
portable navi'd
Kas Sa viimast Tehnikamaailma lugesid? Seal on täitsa asjalik test tehtud erinevate navide kohta.
Ise muidu kasutan Sony NV-U71T ning need eripärad, mis ka TM-s välja olid toodud (et ei saa punktide kaupa navigeerida, väga kehval teel kipub vibreerima alusel) vastavad tõele. Tõmbasin küll viimase uuenduse, kus peaks olema Baltikumi kaardid, aga reaalses elus on ainult suuremad linnad (Tln lõppeb nt Tabasaluga).

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.07.2007 at 08:14
Gsinut
portable navi'd
täielik baltikumi kaart tuleb alles järgmise aasta alguses, sel aastal peaks poolaga ühele poole saama.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.07.2007 at 10:34
raix_
portable navi'd
quote:
Gsinut: täielik baltikumi kaart tuleb alles järgmise aasta alguses, sel aastal peaks poolaga ühele poole saama.

Nojah, ega Eestis polegi nagu seda navi funktsioneerimist niiväga vaja. Aga samas Riias on juba praegusest nt sellesama Sony navist päris hästi abi :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.07.2007 at 10:51
Madlobster
portable navi'd
Lugesin küll viimast TM aga seal kahjuks minu otsinguga sõelale jäänud tomtom ei testitud.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.07.2007 at 11:58
Taavi
portable navi'd
Sõitsin terve Euroopa läbi tomtom-i naviga, selline tavalisem, mudel 910 vist. Töötas kenasti, lihtsad menüüd, loogiline. Ma ei saa aru mis hädakisa selle teekonna kalkuleerimise kiirusega on, 10.000km jooksul läks seda vaja ca 20-30 korda (st. 1-2x päevas), 1000km teekonna kalkuleerimisega 3min oodata ei olnud surmapiin.

Mõnus asi on navi poolt näidatavad kiirusepiirangud ja kaamerate asukohad. GPS näitab täpset kiirust, kui ületad lubatud kiirust antud teelõigul läheb näit punaseks, 1km enne kaamerat piiksutab jne :) Reisi lõpuks enam teeäärseid liiklusmärke ei viitsinudki eriti vaadata.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.07.2007 at 17:34
ollo
portable navi'd
Sõitsin just 5000 km Norras/Rootsis/Soomes FS Pocket Loox N100'ga (Navigon tarkvara). Ütleme nii, et abiks oli kindlasti ja mitte vähe. Kohati tundusid kaardiandmed pisut vananenud, mõned teed/ristmikud olid vahepeal teistsuguseks saanud. Kaamerate asukohad olid enamvähem kõik olemas (v.a. Põhja-Soomes, sealsed kaamerad olid puudu), kiirusepiirangud ei vastanud vahel tõele.
Pikkadest tunnelitest ja mägede vahelt välja sõites, kui klots pole ammu satelliiti näinud, läheb asi vahel segi. Tunnelis ta näiteks oletab, et sa sõidad sama kiirusega, mis enne tunnelit, aga pikas tunnelis ikka asi kõigub... siis on naljakas, kui navi tunnelist välja sõites avastab, et sa oled sõitnud 714 km/h ja pistab selle peale lõugama, et ületad kiirust.
Kaarditarkvara oli ka Norra osas sels suhtes lahja, et huvipunkte oli vähe, kohati puudusid isegi suuremad turistilõksud, ka mitmeid asulaid oli puudu, nii et vahel tuli järgmise päeva marsruuti planeerides paberkaardilt pisut leiutada, mida talle vajaliku sihtpunkti asemel asenduseks pakkuda, et tee ikka õigesse suunda viiks.
Aga ei midagi sellist, mis oleks tõeliseks probleemiks olnud ja hinna/omaduste suhe N100'l kindlasti üks parimaid saadaolevatest (letihind <4kEEK, IIRC). Väga mõnus väike ja kerge klots, hea ka linnas jalutades kaasas kanda, et hätta jäädes teed otsida.
Eesti paraku piirdub hetkel Tallinna, mõne linna/asula ja suuremate teedega, aga ehk järgmistes kaardiversioonides paraneb seegi.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
18.07.2007 at 12:06
tqhq.ee foorum : Vaba teema : portable navi'd   1 2  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.