Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "spid" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 8

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Klaaside kiletamine
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Klaaside kiletamine  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
Madlobster
Klaaside kiletamine
quote:
Madlobster: Lisaks veel et sai käidud klaasi toonimis töökojas ja kõik klaasid va tuuleklaas ära toonitud.
Mure selles, et esiteks läks tund üle lubatud aja ja kui pärst autot vaadata, siis polstrid lahti ja katki. Kohalik tavotinippel ajas oksa puhevile Ja kukkus ülbama, et mis ma seal kujutan ette endale nagu mul oleks need enne terved olnud jne. Saatsin õli õliste asjade juurde tagasi ja helistasin ülemusele kuna ta oli jõudnud juba jalga lasta. Ülemus natuke inteligentsem ja homme tagasi autoga ja näitama eks paistab mis saab. Kuna olen seal firmas paljude autodega käinud ja ei ole lihtsalt ühekordne klient tänavalt, siis loodan et saab asja aetud inimlikult.

Täna siis uuesti käidud töökojas. Ülemus oli salapärasel kombel haigeks jäänud teine vend, kes ka seal puhta särgiga ringi käis oli veel ülbem kui töömehed. Ühesõnaga kõik tüüblid ja plastik detailid, mis mul seal nüüd katki on ja logisevad olid enne ja nad ei hakka muga vaidlema.
Tegemist ei ole veel odava kohaga klaasi ringi kiletamise eest võeti 2300 eeku. Sain aga hunniku katkist plastmassi. Tegemist oli Järve Autoklaasiga (Amservi taga). Soovitan eemale hoida jamade puhul pole mehi enam kuskil.
Ja kui keegi tahab oma klaase kiletada siis väike soovitus oleks enne ülemus näpu otsa võtta ja näidata, et polstrid on kõik terved ja tagsihoidlikult mainida, et soov oleks sellisena ka auto tagasi saada. Hetkel So pissed off.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.05.2005 at 09:40
kefka
Klaaside kiletamine
quote:
Madlobster:
quote:
Madlobster: Lisaks veel et sai käidud klaasi toonimis töökojas ja kõik klaasid va tuuleklaas ära toonitud.
Mure selles, et esiteks läks tund üle lubatud aja ja kui pärst autot vaadata, siis polstrid lahti ja katki. Kohalik tavotinippel ajas oksa puhevile Ja kukkus ülbama, et mis ma seal kujutan ette endale nagu mul oleks need enne terved olnud jne. Saatsin õli õliste asjade juurde tagasi ja helistasin ülemusele kuna ta oli jõudnud juba jalga lasta. Ülemus natuke inteligentsem ja homme tagasi autoga ja näitama eks paistab mis saab. Kuna olen seal firmas paljude autodega käinud ja ei ole lihtsalt ühekordne klient tänavalt, siis loodan et saab asja aetud inimlikult.

Täna siis uuesti käidud töökojas. Ülemus oli salapärasel kombel haigeks jäänud teine vend, kes ka seal puhta särgiga ringi käis oli veel ülbem kui töömehed. Ühesõnaga kõik tüüblid ja plastik detailid, mis mul seal nüüd katki on ja logisevad olid enne ja nad ei hakka muga vaidlema.
Tegemist ei ole veel odava kohaga klaasi ringi kiletamise eest võeti 2300 eeku. Sain aga hunniku katkist plastmassi. Tegemist oli Järve Autoklaasiga (Amservi taga). Soovitan eemale hoida jamade puhul pole mehi enam kuskil.
Ja kui keegi tahab oma klaase kiletada siis väike soovitus oleks enne ülemus näpu otsa võtta ja näidata, et polstrid on kõik terved ja tagsihoidlikult mainida, et soov oleks sellisena ka auto tagasi saada. Hetkel So pissed off.

säärased jamad klaasitöökodades vist normaalsed. sai mingi aeg tagasi viidud klaasivahetusse rover,mille iluliistud kinnitatakse eriliste tüüblitega , ja vähe sellest pole neid tüübleid kuskilt saada. sai neile öeldud et need tüüblid ühekordsed,aga neil ahvidel oli vaja neid liiste ikkagi proovida ja asi lõppes sellega,et liistud liimiti klaasiliimiga külge. see viimane ilmnes siis kui liistud mingi aja möödudes lahti tulid. :devil

____________________________
Oldsmobile Custom Cruiser '80
chevrolet k30

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
25.05.2005 at 20:13
w-cc
Klaaside kiletamine
Ju siis on kiletajatel nii palju tööd, et võib süüdimatult klientide ajusid k***. Mul tagaklaasi kiletamise tähtaeg venis sujuvalt 2-lt päevalt 5-le päevale. Kui küsisin, et miks nii kaua läks, siis seletati, et see klaas pidi selline imelik olema - igatpidi kõver ja ei pidavat vett külge võtma ja olgu ma üldse õnnelik, et see mul ära tehti. Lõppkokkuvõttes on töö ikkagi praak. Tööd vastu võttes ma seda ei märganud, aga päikese käes on venitatud kohad teist värvi kui kile üldine toon - kui kile muidu must, siis venitatud kohad vikerkaarevärvilised - ülikõva :(. Kusjuures ei käinud kuskil nurgataga tegemas vaid suht respektaablis kohas.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.05.2005 at 11:26
lundve
  
Klaaside kiletamine
tundub jah, et kiletajad absoluutselt igalpool jätavad polstrid lahti või panevad valesti kokku ja see inin tagaklaasi kumeruste kohta vist käib asja juurde, kui usakaga tegemist. mul aastavanused kogemused Kunderi tn asuva kohaga.

____________________________
EX Ford Thunderbird ´ 91
EX Jeep Grand Cherokee`96
EX Jeep Grand Cherokee 2,7 CRD´03
Jeep Grand Gherokee 4,7 Limited ´00
Jeep Grand Cherokee 3,0 CRD Overland´07

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.05.2005 at 15:47
Jutulind
Klaaside kiletamine
Minu ex(i) Berettal klaasid Veerenni tänava lähedal ( Karu tn ? ) kiletatud. Kiletati ca 7 aastat tagasi, kile siiani korralik. Tagaklaas Berettal ka topeltkumerusega, tänu sellele kile 2-st osast peal. Väike ( ca 2mm ) tumedam triip kilede ülekattekohas on ainuke jälg sellest. Kui nad praegugi sellist tööd teevad, siis viin iga kell oma auto sinna kiletamisele.

____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.05.2005 at 00:08
Last edited 29.05.2005 at 00:08 by Jutulind
dodge
Klaaside kiletamine
Kogu see klaaside mökerdamine on siiski rullnokkade teema. Kui sa tahad tumedate klaasidega autot, siis on see lihtsam niisugusena osta/tellida.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.05.2005 at 01:20
tfr
 
Klaaside kiletamine
quote:
dodge: Kogu see klaaside mökerdamine on siiski rullnokkade teema. Kui sa tahad tumedate klaasidega autot, siis on see lihtsam niisugusena osta/tellida.

Kõik ei osta ilmtingimata uut autot. Ja isegi kui uuel autol tumedad klaasid tellida, ei tule see sellisena tehasest, vaid esindus laseb oma sõpradest kiletustöökojal selle enne kätteandmist ära teha.

Ise olen kaks autot lasknud kiletada Kunderi tänaval ITF-is. Subaru puhul ei olnud ühtegi paha sõna öelda, Fuego tagaklaas (suur nagu mölakas ja igapidi kumer kuidas veel vähegi saab) tehti nii, et väljastpoolt on pilt perfektne, seest oli kilejuppide vahe (klaasisoenduse riba kohalt) näha. Vedasin need jooned naftavildikaga üle, lahenes ka see.

Hinnad olid mõistlikud, tähtaegadest peeti ka kinni.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
29.05.2005 at 02:40
Last edited 29.05.2005 at 02:41 by tfr
Henc
Klaaside kiletamine
Kellel Tln-s on köige suurem valik ja paindlikumad tööajad?
vaja olemasoleva tehasekilega kokku ajada ning mitte 3 päeva vaba aega oodata.
Kunagi oli Tulika tn. keegi Vadim, kelle juures väga head tööd tehti - on see koht veel alles?

____________________________
BEAST

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.06.2006 at 12:44
jyr21
 
Klaaside kiletamine
Tulika on alles küll.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.06.2006 at 12:47
rai
Klaaside kiletamine
Ikka on küll auto marke, mis tulevad tehasest toonitud klaasidega.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.06.2006 at 15:36
Kummipuru
 
Klaaside kiletamine
olen oma autodega käinud Balti jaama taga... Firma nimi oli vist Kaidosk. Igal korral jäin töö ja hinnaga rahule...

____________________________
puidust väikeehitised ja saunad
võitlussport, enesekaitse, eratreeningud

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.06.2006 at 16:42
porge
Klaaside kiletamine
Pärnus soovitan toonida endises Extreemspordis Härma kaubahoovis. Olen tooninud seal vast oma 40-50 uut autot, nii lihtsamaid kui ka raskemaid töid. Täisringi toonimine võtab pooliku päeva ja tarnetest peetakse siiani laitmatult kinni. Üks kord tuli praaki ja siis tehti kohe ilma rahata korda, samas oleks võinud ka väita, et kasutaja viga.
Küll aga olles ka köögipoolega kursis, tean täpselt, et polstrid on vaja maha võtta ja tüüblid on tehtud vaid ühekordseks kasutamiseks. Ja kui te lähete sinna 5-15 aastat vana autoga oleks Teie enda huvides ennem endale uus tüüblikomplekt muretseda. Nemad ometi ei pea seda tegama!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
26.06.2006 at 22:57
acid
 
Klaaside kiletamine
...windrox....pole siiani küll ühtki pretensiooni esitada...kiire ja korralik töö alati olnud.viimati käis uuem taurus tegemises.tagumine ring oli 3 tunniga peal ja kvaliteet tipp-topp!!!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
27.06.2006 at 14:33
spark
 
Klaaside kiletamine
toon vana teema üles

kas on kedagi kes tegeleb autoklaaside turva kiletamisega
aga saaks hakkama ka kaarekujuliste karastatud klaaside turvakiletamisega (R=1250) suuremad tükid on 1,2x1,2m ja neid on palju
(väidetavalt ei ole klaas ideaalselt sile ja kile ning klaasi vahele jäävad mullid. kile ei veni) ja t
täpsemalt suhtleks meili teel ... konkreetsel teemal

tänud

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.08.2006 at 15:14
hents99
  
Klaaside kiletamine
Kusagil teemas sai vist ka kunagi arutatud klaaside toonimist ahjus vms. Eesmärk saada klaasid toonitud, aga kas on võimalust ilma kileta seda teha?

Hetkel kõik klaasid küljest ja saaks neid kenasti töödelda.

Teab keegi mingist analoogsest võimalusest?

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
24.02.2011 at 19:31
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Klaaside kiletamine  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.