Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Aita sõnastada parkimisgeeniuse p....e saatmist
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Aita sõnastada parkimisgeeniuse p....e saatmist   1 2 3 4  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
spark
 
Aita sõnastada parkimisgeeniuse p....e saatmist
jah

____________________________
Seitsekümmend Viis

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.01.2004 at 22:51
Royale
Aita sõnastada parkimisgeeniuse p....e saatmist
Olen näinud ühe tänava ääres isegi ametlikku liiklusmärki (valge infotahvel) tekstiga "arvestada parkimisel väravate ja väljasõiduteedega" või midagi sarnast. Aitaks ehk ka sama teksti kojamehe vahele pistmine. Kui mitte, siis juba mõni eelpool kirjeldatud drastilisem meede.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.01.2004 at 22:57
vkx
 
Aita sõnastada parkimisgeeniuse p....e saatmist
quote:
t-spark: jah
Sorry siis :rolleyes

____________________________
Seville STS `02

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
08.01.2004 at 23:24
raix_
Aita sõnastada parkimisgeeniuse p....e saatmist
quote:
RNT:
quote:
canarbic: [A-la: Lugupeetud parkimisgeenius! Täna ei hakka ma sind segama, kuid järgmine kord hoolitsen selle eest et su autole ööseks turvaline parklakoht leitaks.
See on juba hea. Tegelikult sobiks ka universaalne parkimisgeeniuse aumärk kui keegi oskaks selle joonistada (pean Kaidoga rääkima :-) ). Siuke ajuinvaliidi koomiline kujutis koos tekstiga "parkimisgeenius". Sobib kasutamiseks igal pool ja võib isegi hea müügiartikkel olla kui see ükskord valmis teha :-)


Selle aasta esimeses Ekspressis oli ju selline lõhestnud ajuga pilt lehes - pilt ajuinvaliididest:)

Küsi ekspressist, äkki saavad Sind aidata!

edit: kirjaviga

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.01.2004 at 11:39
Last edited 09.01.2004 at 11:40 by raix_
About
Aita sõnastada parkimisgeeniuse p....e saatmist
Kui atahd, et ta enam sinna ei pargiks siis 1)lase rehv tühjaks (või mitu)usu sellest on kasu 2)võid aerosooliga esituled mustaks värvida.
1 juhul ära päris nuga rehv löö, poes müüakse spets asju ventiili eemaldamiseks

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.01.2004 at 11:55
wax
 
Aita sõnastada parkimisgeeniuse p....e saatmist
quote:
About: Kui atahd, et ta enam sinna ei pargiks siis 1)lase rehv tühjaks (või mitu)usu sellest on kasu 2)võid aerosooliga esituled mustaks värvida.
1 juhul ära päris nuga rehv löö, poes müüakse spets asju ventiili eemaldamiseks
kui lased kummid tyhjaks, võib see auto sinna kevadeni jalgu jääda ju ;)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.01.2004 at 12:32
marikene
 
Aita sõnastada parkimisgeeniuse p....e saatmist
eelmise või üle-eelmise Ekspressi vahel oli kolmnurkne ajuinvaliidi kleepekas. pildil oli poolitatud aju.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.01.2004 at 13:21
ervin
Aita sõnastada parkimisgeeniuse p....e saatmist
"Palju õnne, olete võitnud parkimistrahvi jackpoti! NB, naela ei olnud kaasas, muidu oleks selle kirja kapotile kraapinud"

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.01.2004 at 19:52
hunt
 
Aita sõnastada parkimisgeeniuse p....e saatmist
Sa veereta talle mingi (veo)auto ette ja blokeeri ta omakorda kinni!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.01.2004 at 00:24
Cardo
 
Aita sõnastada parkimisgeeniuse p....e saatmist
Lgp. RNT :)
2 küsimust.
1. Kas koguaeg pargivad erinevad autod või osad autod pargivad mitu korda.
2.Kas tahad kleepsud ise kinni maxta või lased teistel maxta ?

variandid.
kui koguaeg on erinevad autod siis see et kui veelkord pargid ei mõju ja tuleb kasutada emotsionaalseid lahendeid....jalaga , käega, malakaga jne... , aga kui samad autod siis peaks see mõjuma kui veelkord hoiatad ja siis KLEEBID ikka räigelt suvalisse kohta niiet vähe pole.

teine variant on see et hangid narkokotikesed kuhu parkimiskontrolörid teateid jätavad ja teed analoogilise formaadi paned sinna oma aa. numbri ja teed trahvi :) igati kasulikum kui mõni naiivne blond ka selle ära tasub kuigi vähetõenäoline aga meelde jääb talle elulõpuni.

veereta oma garaaziette kivi .. .. suur suur kivi niiet keegi sinna parkida ei saax ( ot ma ei mäleta kas sinu auto mahtus üle suure kivi sõitma )

üüri oma garaaz välja ja hangi endale teise kohta kus ei pargita uxeette

ah uni tuleb seega hetkel kõik :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
09.01.2004 at 02:38
jaanus
 
Aita sõnastada parkimisgeeniuse p....e saatmist
Tea, kas on vaja kohe na kurjasti suhtuda eksinutesse (ala EP)? Ei ole küll kohaga tuttav, kuid ehk on võimalus, et parkijad ei ole täheldanud garaazi sisendit.. Ehk mõistlikum kuidagi tähistada vastav sissesõiduala?? Pane näiteks märk ülesse, et "Siin ei ole ilus parkida, kuna keegi tahaks vahetevahel ka sinna '->' liigelda"? Ma kaldun arvama, et see klepsude panemine tekitab ainult rohkem kibestumist ja kurja ning lõppeb parimal juhul koeraloopimisega.
Ma ise küll elan suht kõrvalises kohas, kuid ikka juhtub, et keegi pargib ennast teisele poole tänavat minu väravast. Kõik ju õige, kuid sellisel juhul ma tõepoolest ei mahu enam oma aiast välja, kuna tänava laius on võrdeline mõttetusega. Peale väikest vestlust teel olev auto muudab oma asukohta ja järgmine kord enam ei pargi otse minu värava vastu -- aitab ju suhtlemine küll :)
Proovi parem oma territorium ära märgistada ;)


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.01.2004 at 03:41
Last edited 10.01.2004 at 03:48 by jaanus
zeke
Aita sõnastada parkimisgeeniuse p....e saatmist
quote:
kassBasiilio:
NB muideks Euroopas on kasu ka siis kui võtmega auto kerele ringi peale teed.
Ja veel kummi katki torkamisest pole kah kasu.Seda annab parandada.Pigem noaga külg lõhki kohe ja võimalikult mittu rattast.

Kui sellise vanna peaksin kätte saama, kes võtmega värvi puutub löön kohe hambad sisse. Paarkuud tagasi 2 korda tõmmati aga kahjuks kätte ei saand.

____________________________
MX-5, 116

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.01.2004 at 01:58
Last edited 10.01.2004 at 02:03 by zeke
hellraiser
  
Aita sõnastada parkimisgeeniuse p....e saatmist
"Kus olid sina kui autokoolis parkimisest räägiti?"

Aga tegelikult üldiselt aitab reeglina ikkagi heaga suhtlemisest. Mul endal täpselt sama probleem vanalinnas kus maja asub üle tänava Linnateatrist. Ja siis on nii mõnedki korrad tulnud inimene teatrist välja kutsuda, et ma aiast välja saaks. Ütleme nii, et siiani on need tegelased olnud kõik sellise näoga, et enam elus ei tule autoga teatrisse :)

Ajab närvi küll kui keegi nii on teinud, kuid alati võib ka endal selline asi juhtuda.
Tihti ei ole tegemist pahatahliku juhiga vaid märkamatusega. Selliste inimeste vastu on kõige õigem lasta panna värava juurde parkimiskeelumärk. Tavaline inimene ei tohi vist seaduse järgi ise ühtegi märki paigaldada ega tänavat kollaseks värvida.
Ükskõikne ülbik pargib aga sinna ükskõik kas seal on märk või ei ole, nende vastu ei saa aga millegagi.

____________________________
Porsche 911 Turbo '01
Porsche 951 '86 - Müüdud
Porsche 944 '83 - Müüdud

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
12.01.2004 at 15:32
Last edited 12.01.2004 at 15:37 by hellraiser
anjolle
  
Aita sõnastada parkimisgeeniuse p....e saatmist
Täna oli meie kontori juures teemakohane sündmus.
Keegi oli oma auto parkinud teiste parkivate autode ette risti. Vaene mees välja ei saanud :*(
Signaalitas ja vilgutas tuledega oma veerand tundi vist.
Siis pandi teisele autole köis taha ja lohistati parkimisgeenius lihtsalt eest minema :lol
Autod olid küll üsna ühte kasvu aga lörts oli vist abiks ja tee sai mõne hoovõtuga vabaks :evil


____________________________
Ford Taurus SHO 1990

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
13.01.2004 at 22:58
max
Aita sõnastada parkimisgeeniuse p....e saatmist

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.01.2004 at 17:52
ollo
Aita sõnastada parkimisgeeniuse p....e saatmist
Naljateemasse kongo poolt postitatud linki uurides hakkas selline asi silma:

Soome keelt mitteoskavatele tõlge ka:
Nüüd tundub mulle küll, et ahvile on load antud.
Kas Sulle ei tundu? Või arvad sa tõesti, et Su auto on õigesti pargitud?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
22.01.2004 at 10:15
wax
 
Aita sõnastada parkimisgeeniuse p....e saatmist
Kuna kesklinna parkimisala laiendati mingi aeg tagasi, siis kipuvad sunnikud minu hoovi parkima. Õhtul töölt koju tulles pole vahel oma autot kusagile mujale panna kui lihtsalt julmalt tüübid kinni parkida. Sai uuritud ametlike "parkimise keeld (v.a. elanikud)" märkide panemise võimalust. See läheb maksma ~6000eek 2 märki, mis pole sugugi väike raha.
Nüüd siis plaan panna ise hoovi sissesõidule vastavad hoiatussildikesed ning autode kohtadele reg-nr-tega plaadikesed. Seni aga - kirjutame edasi telliskivi pildiga kirjakesi klaasi vahele ning pargime tüüpe nahaalselt kinni :P

Klepsuideed pole keegi teostanud?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.08.2005 at 19:42
Last edited 10.08.2005 at 19:42 by wax
ROKIPEER
 
Aita sõnastada parkimisgeeniuse p....e saatmist
quote:
wax: Kuna kesklinna parkimisala laiendati mingi aeg tagasi, siis kipuvad sunnikud minu hoovi parkima. Õhtul töölt koju tulles pole vahel oma autot kusagile mujale panna kui lihtsalt julmalt tüübid kinni parkida. Sai uuritud ametlike "parkimise keeld (v.a. elanikud)" märkide panemise võimalust. See läheb maksma ~6000eek 2 märki, mis pole sugugi väike raha.
Nüüd siis plaan panna ise hoovi sissesõidule vastavad hoiatussildikesed ning autode kohtadele reg-nr-tega plaadikesed. Seni aga - kirjutame edasi telliskivi pildiga kirjakesi klaasi vahele ning pargime tüüpe nahaalselt kinni :P

Klepsuideed pole keegi teostanud?

Mina eelistaks tellise trikki kleepsule, usun et oleks
tunduvalt efektiivsem ja odavam.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.08.2005 at 00:07
madis
Aita sõnastada parkimisgeeniuse p....e saatmist
tehaseterritooriumil sai märgitud kohtade puhastamisel rakendatud kahveltõstukit. Elamurajoonides ei ole sellest siiski abi. Kuid korraliku dzhiibiga peaks mingi pisema daibatsu kärukonksu pidi ära lohistama küll.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.08.2005 at 00:13
rat_013
 
Aita sõnastada parkimisgeeniuse p....e saatmist
muuseas naaberfirma vant meil kleebib idioodijärjekindlusega eranditult kõik tema (seinasildiga) kohale parkinud autodele supersticky klebad mingi manitseva messagega. ilgelt naljakas on :D

____________________________
impreza n/a

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
10.08.2005 at 00:34
wax
 
Aita sõnastada parkimisgeeniuse p....e saatmist
sobib siia teemasse :D


Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.08.2013 at 16:38
ramman
Aita sõnastada parkimisgeeniuse p....e saatmist
Kunagi aastaid tagasi sai ka üks krooniline parkimisgeenius oma õppetunni kätte. Parkis sissesõidutee kinni ja käi kust tahad. Sai siis Patroliga veetud julmalt sadakond meetrit eemale algsest kohast. Te oleks võinud tüübi nägu näha, kui tuli oma autot otsima. Vahtis ringi juhmi näoga ja ei lihtsalt ei näinud/tundnud ära oma autot eemal. Hakkas vist politseisse juba helistama, et auto pihta pandud. Siis üks naabritest ütles, et see seal vist on sinu oma. Olla jalgu jäänud. Vana sülitas ja vandus, aga rohkem pole tema autot jalus olnud.

Kleepsu mõttes ma kirjutaks nii: Hästi pargid, õpeta mulle ka...
Peaks olema piisavalt lihtne ja näitama valestiparkijale, kui loll ta on.

____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
28.08.2013 at 23:27
mrtn
Aita sõnastada parkimisgeeniuse p....e saatmist
Mina olen kleepsulahendust kasutanud. Kergesti eemaldatavat küll, aga kui mõne väga jultunuks läheb, siis panen reflektorkleepsu puhuriga peale, 5 tunniga saab vast kätte.

Mul on kontori juures tähistatud kohad. Üks naaber parkis reedesel päeval oma auto minu lapile ja kadus, teisipäeval ma lõpuks kleepisin jupi kleepsu talle esiklaasile, soovitusega mujale parkida. Tundus töötavat.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.09.2013 at 04:02
vvt
  
Aita sõnastada parkimisgeeniuse p....e saatmist
Agressiivsete ja krooniliste idiootide (st puudub enese tegevuse kritiseerimise võime) vastu soovitavad psühholoogid kasutada peegeldamist.
Ehk kui isik ei suuda oma tegevust kõrvalt kriitiliselt vaadata, on abiks nii öelda pavlovi refleksid. Ehk pargid kellegi pidevalt kinni - pargitakse sind kinni/pannakse su auto lehmaketiga posti külge -> sulle tähendab see ebameeldivusi.
2-3 korda on nii juhtunud, peaks iga nürimgi indiviid taipama seost oma tegevuse ja talle tekkivate ebameeldivuste vahel.

Mina näiteks ei suuda mõista, mida mõtlevad inimesed, kes pargivad oma auto kitsastesse kohtadesse, kus on suur võimalus, et mõni käpardlikum kaasliikleja sind ära äestab. Olen ikka seda meelt, et autojuhti eristab rooli keeravast lubadega tohmanist võime edasi juhtuvat ette näha. See on tegelikult laiem ühiskondlik probleem meil, kus (tihti keskmisest jõukama) üksikindiviidi laiutamist teiste peal loetakse vaat et tegija tunnuseks. Taolised "parkijad" on selle tagasihoidlik väljendus.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.09.2013 at 09:22
speedbird
 
Aita sõnastada parkimisgeeniuse p....e saatmist
Mina ei saa sellest aru, miks on alati nii, et pargin oma auto platsil kusagile tühjale alale kenasti joonte vahele ja kui olen auto juurde tagasi tulnud, on vahel isegi mõlemale poole minu autot keegi veel parkinud. See on ju debiilne...

____________________________
'15 Challenger SRT 392 / '79 Corvette 383 Stroker
www.ameerikaraud.ee

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
19.09.2013 at 10:54
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Aita sõnastada parkimisgeeniuse p....e saatmist   1 2 3 4  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.