Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - split: autoteemast sujuvalt okupatsiooni
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : split: autoteemast sujuvalt okupatsiooni   1 2  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
anon777
split: autoteemast sujuvalt okupatsiooni
Tulevik ei ole masinrobotid, vaid ajupestud inimrobotid kes orjavad miski väikse grupi heaks.Selle tuleviku nimel töötavad Clintonid ja nende omanikud. USA valitsust ei saa jagada parem või vasakakpoolskes, vaid headeks ja halbadeks. CIA,FBI,NSA ja kõige tavalisemad politseinikud koosnevad samuti kahte tüüpi inimestest, nendest, kes hoolivad teistest inimest ja neist kes vägistavad imikuid ja seejärel pea maha raiuvad vere joomiseks. Jah, Clintonid, küll ainult üks hammasratas kurjuse käigukastis, on vägagi seotud inimkaubanduse(lisaks laste pakkumisele pedokatele ka veel nende siseorganite müük,samuti katsejäneste pakkumine ravimitööstusele jne),narkokaubanduse, rahapesu ja takkaotsa riikide destabiliseerimisega. Nad omavad kogu ameerika mainstreameediat, nad maksavad üüratuid summasid netitrollidele kes teeksid maha DJT-i.Ma tean et teil on raske kuulda ja uskuda, et maailma varivalitsus püsib koos tänu pedokatele ja inimohverdajatele aga kahjuks nii see on.Neid pedokaid leidub nii Norras,Belgias, UK valitsuses ja kuningaperes, kui ka mujal võimu omavates kohtades. Põhjus miks DJT ei saa neid lihtsalt vangi panna on see, et neid on nii kuradi palju.Kuidas sa viid pedoka kohtuette kui kohtunik on samamoodi pedokas? Kuidas sa paned vangi inimesed riikide segipommitamise eest ilma et see sama riik sulle sõda ei kuulutaks jne. lõppu ütlen veel, et clintonite omanikud olid ka 9/11 taga ja ELAGU DONALD J TRUMP, eesti suhtes miskit lootust enivei pole, oleme jätkuvalt lükata tõmmata globalistide poolt.

võinoh, tegelt oleks isegi eestil lootust kui me teeks väikse taandaarengu ja läheks nö alupidamistele tagasi ehk hakkaks sõltuma võimalikult vähe teistest inimestest või misiganes, võimalusi on alati aga mis ohverdusi keegi on nõus tooma?

ahjaa, nägin eesti peasitavoolumeedias pealkirja ala 30k noort kes peale kooli jäid koju vanemate kulule ja seal kommides muidugi süüdistati vanemaid aga nagu mida kuradit te ootate kui 12aastat õpetatakse koolis perset laiaks istuma ja kui pärast kooli seda jätkatakse siis no mdv. kindlasti tahab nüüd keegi öelda "õppida õppida õppida" ilma endale teadvustamata et seda ütles mees kes lasi tappa kõik endast targemad ja pani alguse haridussüsteemil, mis tootis haritud idiootie, mille juured ulatuvad tänasesse päeva. 12 aastat ja saad selgeks kuidas istuda, maha kirjutada, pähe õppida, hindele taasesitada ja siis unustada.

----

head inimesed ei kipu grupeeruma, halbu inimesi seovad nende saladused ja nad heameelega kasutavad ära lihtsameelseid.
----

tegin lausa eraldi kasutaja sest ma ei taha et keegi mind ära tunneks ja mulle viltuvaatama hakkas, mis sest et mul õndsastiignorantidest kahju on. tõendid on olemas, palun veetke veidi aega, ma teean et seda infomüra nendelt kurjadelt jõuduelt on väga massiivselt ja seda on raske hoomata, aga palun, üritage vähemalt.


EDIT by Vanaisa: pole vaja mingit saastalinki siia sada korda panna, eksole. :)

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.02.2017 at 00:19
1 edit. Last edited 16.02.2017 at 19:45 by Vanaisa (Moderator)
mrtn
split: autoteemast sujuvalt okupatsiooni
quote:
madis: Jalad kõhu alt välja ja ongi kogu teadus.

See pagulaste-pedede-juutide süüdistamine võiks jääda oma küla idioodiklubi piiridesse.

Sotsiopaatidest populistide külge klammerdumine samuti. Ma saan aru küll, et ajukapasiteet laiemat pilti ei habla, aga targemate nõu tasub kuulata.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
15.02.2017 at 00:24
1 edit. Last edited 16.02.2017 at 18:31 by mrtn
madis
split: autoteemast sujuvalt okupatsiooni
anon777 ma loodan et see teadmine aitab sul edasi jõuda elus, mina otseselt ei oska oma toimetusi ümber seada selle umbluu valguses. Tõusen hommikul üles ja teen päev otsa igatsorti inseneritööd.

Haridussüsteemi osas on mul palju kriitikat aga noh ilma selleta on ikka palju hullem. Olen pidanud kokku puutuma täiskasvanud inimestega kel on põhimõtteliselt ainult vigane põhiharidus. See ei ole kerge ja eriti palju kannatavad nad ise selle käes.

Kas sul on soovitusi mida ma oma elus muutma peaks ? Mustad rõngad läbi kõrvade+nööpkõrvaklapid+pidev telefonis istumine+e-sigareti imemine 24/7 on välistatud aga äkki on sul veel soovitusi ?

Muuseas, minu 20 või suisa 30 aastat kogemust on siiani ainult kinnitanud juudifüüsika töötamist ja salaagenti kes minul sabas hiilib ja tulemusi võltsib, pole veel näinud (hästi peidab raisk ennast).

Veel mainiks et siiani on aastas 2-3 kontakti kus inimesed tahavad minuga koostöös igiliikureid tootma hakata. Selgitused neile ei mõju, jooksevad ära (ilmselt nurga taha mind kiruma).

Ja veel, mis orjamist puudutab, siis pole vaja tänapäeval enam orjamist, masinad teevad töö ära.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.02.2017 at 17:34
Märt
split: autoteemast sujuvalt okupatsiooni
quote:
anon777: ..... ja kõige tavalisemad politseinikud koosnevad samuti kahte tüüpi inimestest, nendest, kes hoolivad teistest inimest ja neist kes vägistavad imikuid ja seejärel pea maha raiuvad vere joomiseks.....

Kogu selle jutu sees polnud mingeid viiteid irooniale või naljale??? Kas tõesti mõni mittelumehelbeke nii mõtleb? Jääb loota, et neid teisi inimesi on ikkagi vähem (noh neid tõestatud verd joovaid isendeid :) )

USKUMATU!


____________________________
..
Saab 900 cabrio
..

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.02.2017 at 18:03
Check Engine
split: autoteemast sujuvalt okupatsiooni
Ja maa on ka lame. Ma ei saa aru, et kui need väiksed hallide peadega vanamehed nii võimsad on miks nad ei pane neid kanaleid kinni mis nende olemasolu ja plaane paljastavad? Vähemalt ma ise teeks küll nii.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.02.2017 at 18:12
DevilDeVille
  
split: autoteemast sujuvalt okupatsiooni
quote:
madis:

Ja veel, mis orjamist puudutab, siis pole vaja tänapäeval enam orjamist, masinad teevad töö ära.

Lihtsalt repliigina, et mis need inimesed kõik tegema hakkavad, kelle töö (ilmselt tasuta jagatavad) masinad ärateevad? Hakkavad in corpore ingenjöörideks?

Ennetades süüdistusi lahmimises, siis saan ma loomulikult aru, et ka CNC pingid vajavad operaatoreid. Paraku päris maailmas pole mitte kellelegi niipaljude pinkide toodangut müüa, et kõik tulevased pingioperaatorid oma palga väljateeniks ja pinkide faktooringud makstud saaks.

Ja ei süüdista ma kõigis ilma hädades juudaid (kuigi paska on nad uhkesti kokkukeeranud). Soovituslik on elada oma elu igatmasti valitsejate kiuste, ilma orjamata. Kuigi endalgi masinprojekteerimise otsapealt paberid taskus, pole päevagi sel alal töötanud. Üleüldse eelistan mittetöötamist töötamisele, jääb enda asjadeks rohkem aega.


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.02.2017 at 18:14
Maik
  
split: autoteemast sujuvalt okupatsiooni
No ulmeraamatutes vähemalt peaks muutuma kõik maa peal tarbitav mõttetu kraam odavaks/tasuta teenuseks (söök/riided ja taolised asjad)

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.02.2017 at 00:27
kaedoo
 
split: autoteemast sujuvalt okupatsiooni
quote:
Maik: No ulmeraamatutes vähemalt peaks muutuma kõik maa peal tarbitav mõttetu kraam odavaks/tasuta teenuseks (söök/riided ja taolised asjad)
Seda nimatati 40 aastat tagasi kommunismiks vist, kui rängalt ei eksi.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.02.2017 at 00:35
Maik
  
split: autoteemast sujuvalt okupatsiooni
No minu eluajal on päris palju ulmeraamatust tuttavaid asju nagu PÄRISELT reaalsuseks saanud.

Näiteks,et erakorporatsioonid omavad kosmosefirmasid. Vaevalt,et seda isegi 20 a tagasi väga reaalseks peeti?

Lendavad autod - miks mitte . https://phys.org/news/2017-02-passenger-carrying-drone-dubai.html
Ja eks robootika on ka päris hästi arenenud. Samamoodi 3D printimine,jällegi asjad mida just väga ammu polnud olemaski.
Täna on võimalik printida näiteks maju, ei mäleta kas söögi printer ka olemas oli,väga ei imestaks :)

Ma ei nimetaks seda kommunismiks...


edit: tuli veel meelde kosmosesõidukite liigutamise mootor ,mis töötab aga seletada ei osata ka nasa poolt.
http://www.space.com/26713-impossible-space-engine-nasa-test.html

Pigem nimetaks arenguks uutes ja huvitavates suundades .

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.02.2017 at 00:48
1 edit. Last edited 16.02.2017 at 00:49 by Maik
kaedoo
 
split: autoteemast sujuvalt okupatsiooni
Ma mõtlesin tasuta sööki, riideid ja elamist mitte endale maja ehitamist ning sissetuleku allikate loomist.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.02.2017 at 00:51
anon777
split: autoteemast sujuvalt okupatsiooni
quote:
madis:mina otseselt ei oska oma toimetusi ümber seada selle umbluu valguses.

ok, kui sa ei taha teada kes su vaenlane on siis, mis seal ikka, kill yourself. =) ja küll see oleks hakanud ka meid puudutama, tänu DJT võidule on vähemalt minul lootust.Ma ise hakkasin sellesse süvenema alles kuu enne valimisi, kui esmalt nägin seda trumpi videot, milles ta räägib kuidas biljonäril lasevad paljud naised oma maagilist kolmurka krabada, siis kuulsin , et ta ei taha oma makse näidata(standard businessman, ), siis ma mõtlesin et pagana pihta, kui see on halvim mis nad tema kohta välja on suutnud kaevata no siis ta on küll 5d male mees.Ta ei kasuta emaili(nagu clinton, kellele see ülivalusalt kätte maksis,) kui on miskit sõnumit saata, siis selleks on kuller.HRC küll üritas valimisi varastada, kulutas ametlikult 1.2b v trumpi 600mil, ajas oma omanike propameedia täiele tuurile(eesti msm-is oli trump paha), aga ikkagi keskmine ameeriklane vihkas teda niiväga, kuna see laibameri mis tema taga on ikka väga väga suureks kasvanud.Aga kui kuulata ükskõik mis mainstreammediat siis poleks keegi teada saanud HRC tehtud kahjust, mina usun küll, et tänu internetile ja siin levivatele veidratele ideedele ja seostele saigi selline asi juhtuda.Seda pedokraatiat on kinni mätsitud väga kaua aega, teate isegi kaua Saville tiksuda sai ja rõõmsalt vedru välja visata, sest sellest rääkijaid tollal oli vähe ja inf ei levinud.Kui enne oli valida kas ajaleht või vibreeriv õhk infovahetuseks siis nüüd on massiline valikuline info tellimine läbi ekraani.NYtimesi loeb 1mil v 5mil mingi youtuber.Infot aga meeletult segatakse hetkel, igasugused Correct The Record ja Media Matters näevad ränka vaeva Trumpi demoniseerida,igasugune fake news jne. Üks Donaldi lubadustet on olnud DRAIN THE SWAP ja ta öelnud et HRC koht on vanglas(miks tunneb HRC emailis huvi Haitil 33 lapse varastamise pärast arreteeritud naise vastu) Eesti suhtes veel pole lootust, on lohutus et võiks hullem olla, aga maailma suhtes on lootust.See, et Ameerikas toimub sisemine võitlus, võib ka mõne aasta mõõdudes meile jõuda nagu kombeks.Kui me ei taha teada mis välismaal toimub, siis me pole ka väärt teadma mis meie maal toimub?

kui sa lugesid minu hariduskriitikast välja et kooliharidust pole üldse vaja siis ma proovin uuesti. mina sain 12a kooliharidust nõukaaegses koolimajas nõukaaegsetelt õpetajatelt, olen täitsa vastu näppe saand joonlaua ja kaardikeppidega.aga mida ma ei saanud on ühtkki kasulikku oskust töömaailma jaoks.Arvate et asi on praegult parem?Nõukogude haridus on läinud üle Euro hariduseks.Olete kindlad, et teie lastele ei räägita nüüd 9aastaselt seksist ja 13aastaselt anaali kasutamisest meelelahutuseks, lisaks kõikvõimalik pos. toetus sotsiaaltöötajatelt, et suguelundeid mutileerida? kooli haridus on sitaks tähtis, üli tähtis, kõige tähtsam üldse.

quote:
Maik: No ulmeraamatutes vähemalt peaks muutuma kõik maa peal tarbitav mõttetu kraam odavaks/tasuta teenuseks (söök/riided ja taolised asjad)

Kõik on nõus sellega, et põllumajandustööstus ei ole suurim tööstus maailmas?Kas võib olla, et see utoopia on juba siin,kergelt teisel kujul(nagu autode prototüübid eks =D ) ja meil on nüüd suur ülesanne õppida seda kõike jagama?Et järgmine arengu etap ei ole mitte niiväga füüsiline kui hoopis vaimne, et kadedus ahnus ja IGNORANTSUS jne pahed on need mis takistavad inimestel kaugemale jõudmast?




Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.02.2017 at 01:03
1 edit. Last edited 16.02.2017 at 01:05 by anon777
mrtn
split: autoteemast sujuvalt okupatsiooni
Sellele pole küll midagi vastu vaielda. Kliinline keiss.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.02.2017 at 01:35
Maik
  
split: autoteemast sujuvalt okupatsiooni
Inimkond jõuab ehk oma arengus edasi,kui lõpetatakse igasuguse jama uskumine.

st. Inimkond ilmselt ei jõua eriti edasi ja mingi aeg sureb välja.

Niisama vahele viskan huvitava fakti,mis ei puutu teemasse. Kuna meeletus koguses tehakse keisrilõikeid,
tulevad uued inimesed teistsugused,kui need kes ehk reaalselt ellu jääks ja geene edasi annaks.
Seda nüüd küll ei tea mis effekt sellel pikas perspektiivis on.... uutel naistel väiksed sünnituskanalid,kitsad puusad?

http://tehnika.postimees.ee/3936255/keisriloiked-suunavad-evolutsiooni-vastsuendinud-muutuvad-suuremaks


____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
16.02.2017 at 01:37
anon777
split: autoteemast sujuvalt okupatsiooni
quote:
mrtn: Sellele pole küll midagi vastu vaielda. Kliinline keiss.

aitäh komplimendi eest

[linkspämm eemaldatud by newton]

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.02.2017 at 09:12
1 edit. Last edited 17.02.2017 at 11:32 by newton (Moderator)
anon777
split: autoteemast sujuvalt okupatsiooni
quote:
Maik: Inimkond jõuab ehk oma arengus edasi,kui lõpetatakse igasuguse jama uskumine.


et tuleb siis uskuda kõikke mis sulle peavoolus ette söödetakse ja millega näiliselt palju nõus on?


ahjaa, ärge unustage et ka eestis on CIA baas olemas.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.02.2017 at 09:17
anon777
split: autoteemast sujuvalt okupatsiooni
quote:
anon777: Tulevik ei ole masinrobotid, vaid ajupestud inimrobotid kes orjavad miski väikse grupi heaks.Selle tuleviku nimel töötavad Clintonid ja nende omanikud. USA valitsust ei saa jagada parem või vasakakpoolskes, vaid headeks ja halbadeks. CIA,FBI,NSA ja kõige tavalisemad politseinikud koosnevad samuti kahte tüüpi inimestest, nendest, kes hoolivad teistest inimest ja neist kes vägistavad imikuid ja seejärel pea maha raiuvad vere joomiseks. Jah, Clintonid, küll ainult üks hammasratas kurjuse käigukastis, on vägagi seotud inimkaubanduse(lisaks laste pakkumisele pedokatele ka veel nende siseorganite müük,samuti katsejäneste pakkumine ravimitööstusele jne),narkokaubanduse, rahapesu ja takkaotsa riikide destabiliseerimisega. Nad omavad kogu ameerika mainstreameediat, nad maksavad üüratuid summasid netitrollidele kes teeksid maha DJT-i.Ma tean et teil on raske kuulda ja uskuda, et maailma varivalitsus püsib koos tänu pedokatele ja inimohverdajatele aga kahjuks nii see on.Neid pedokaid leidub nii Norras,Belgias, UK valitsuses ja kuningaperes, kui ka mujal võimu omavates kohtades. Põhjus miks DJT ei saa neid lihtsalt vangi panna on see, et neid on nii kuradi palju.Kuidas sa viid pedoka kohtuette kui kohtunik on samamoodi pedokas? Kuidas sa paned vangi inimesed riikide segipommitamise eest ilma et see sama riik sulle sõda ei kuulutaks jne. lõppu ütlen veel, et clintonite omanikud olid ka 9/11 taga ja ELAGU DONALD J TRUMP, eesti suhtes miskit lootust enivei pole, oleme jätkuvalt lükata tõmmata globalistide poolt.

võinoh, tegelt oleks isegi eestil lootust kui me teeks väikse taandaarengu ja läheks nö alupidamistele tagasi ehk hakkaks sõltuma võimalikult vähe teistest inimestest või misiganes, võimalusi on alati aga mis ohverdusi keegi on nõus tooma?

ahjaa, nägin eesti peasitavoolumeedias pealkirja ala 30k noort kes peale kooli jäid koju vanemate kulule ja seal kommides muidugi süüdistati vanemaid aga nagu mida kuradit te ootate kui 12aastat õpetatakse koolis perset laiaks istuma ja kui pärast kooli seda jätkatakse siis no mdv. kindlasti tahab nüüd keegi öelda "õppida õppida õppida" ilma endale teadvustamata et seda ütles mees kes lasi tappa kõik endast targemad ja pani alguse haridussüsteemil, mis tootis haritud idiootie, mille juured ulatuvad tänasesse päeva. 12 aastat ja saad selgeks kuidas istuda, maha kirjutada, pähe õppida, hindele taasesitada ja siis unustada.

----

head inimesed ei kipu grupeeruma, halbu inimesi seovad nende saladused ja nad heameelega kasutavad ära lihtsameelseid.
----

tegin lausa eraldi kasutaja sest ma ei taha et keegi mind ära tunneks ja mulle viltuvaatama hakkas, mis sest et mul õndsastiignorantidest kahju on. tõendid on olemas, palun veetke veidi aega, ma teean et seda infomüra nendelt kurjadelt jõuduelt on väga massiivselt ja seda on raske hoomata, aga palun, üritage vähemalt.


EDIT by Vanaisa: pole vaja mingit saastalinki siia sada korda panna, eksole. :)

TÜRA KÜLL, KUIDAS ON CITIZEN JOURNALISM SAAST? MINE VITTU KOMMUNIST

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.02.2017 at 09:18
anon777
split: autoteemast sujuvalt okupatsiooni
[linkspämm eemaldatud by newton]

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.02.2017 at 09:19
1 edit. Last edited 17.02.2017 at 11:32 by newton (Moderator)
DevilDeVille
  
split: autoteemast sujuvalt okupatsiooni
quote:
anon777:
TÜRA KÜLL, KUIDAS ON CITIZEN JOURNALISM SAAST? MINE VITTU KOMMUNIST


Läheb võtab nüüd ikka rohud ära ja puhkab jalga.


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.02.2017 at 09:26
Märt
split: autoteemast sujuvalt okupatsiooni
quote:
quote:
anon777:
TÜRA KÜLL, KUIDAS ON CITIZEN JOURNALISM SAAST? MINE VITTU KOMMUNIST


tegin lausa eraldi kasutaja sest ma ei taha et keegi mind ära tunneks ja mulle viltuvaatama hakkas, mis sest et mul õndsastiignorantidest kahju on. tõendid on olemas, palun veetke veidi aega, ma teean et seda infomüra nendelt kurjadelt jõuduelt on väga massiivselt ja seda on raske hoomata, aga palun, üritage vähemalt.

Kas IP põhiselt ei saaks teada, kes meie hulgast on peast katki läinud??? :)

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.02.2017 at 09:57
cipo
split: autoteemast sujuvalt okupatsiooni
Huvitav, et igakord, kui sarnane teema üles kerkib - tekivad mingid esmaregajad!
Rohud sellistele tegelastele ei aita - nad on neid ennem piisavalt tarbinud.

____________________________
ex. linc. continental - burn baby, burn - R.I.P.
ex. S10 - 350CID - hardcore ride
ex. TranSSport 3800 - for family

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.02.2017 at 10:26
DevilDeVille
  
split: autoteemast sujuvalt okupatsiooni
Kuulsin arvamust, et tegemist võib olla ühe legendaarse idioodiga, kes end ja oma piiritut tarkust streetrace foorumis MarkoC / RookieMecanic monikeri all presenteeris.

Pisnismees, kes pages Iirimaale kalkuneid kitkuma :D

http://arileht.delfi.ee/archive/mees-lukkas-internetis-kaima-audi-loterii?id=9198158

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.02.2017 at 10:50
2 edits. Last edited 17.02.2017 at 11:39 by DevilDeVille
trackday
split: autoteemast sujuvalt okupatsiooni
Käekiri on küll sarnane. Veneaeg... kõik olidki rõõmsad vahetpidamata. Rõõmustamisek piisas ka ala SOKOS kirjadega kilekotist, kuni sinna maani, et peatselt polnud sinna sisse midagi panna. Täna sa ei mõtle kilekottidest, tintenpenist ja teksapükstest. Pilt on panoraamiks tõmmatud ja maailm tundubki kalk pleiss olevat. Neegrite teemal ei hakka midagi rääkima, majanduse elavdamiseks on neid siia täpselt 0-tk vaja.
quote:
anon777:
quote:
Maik: Inimkond jõuab ehk oma arengus edasi,kui lõpetatakse igasuguse jama uskumine.

ahjaa, ärge unustage et ka eestis on CIA baas olemas.
Õnneks Pirital on Vene baas ka olemas, kõik parlanksis sellega

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
17.02.2017 at 11:23
3 edits. Last edited 17.02.2017 at 11:36 by trackday
tqhq.ee foorum : Vaba teema : split: autoteemast sujuvalt okupatsiooni   1 2  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.