Warning: Undefined variable $HTTP_SERVER_VARS in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Trying to access array offset on null in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/include/packer.php on line 14

Warning: Undefined array key "page" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 7

Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 25

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/viewtopic.php on line 26
tqhq.ee foorum - Auto värvuse muutmine tehn.passis kohustuslik või mitte?
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 203
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 246
mark all read
 
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Auto värvuse muutmine tehn.passis kohustuslik või mitte?  

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
Poster Message
ERAK
  
Auto värvuse muutmine tehn.passis kohustuslik või mitte?
Tere siinsed.
Keegi teadja viitsib ehk kommenteerida, kas auto värvust wrappimise teel muutes tuleb ka tehn. passis värvuse kohta muudatus teha või ei ole see kohustuslik?
Rootsis minuteada ei pea passis muudatust tegema, aga Eestis... :/

Pilt enne...



ja pärast.



Tänud pädevate vihjete eest ette.

Head.
Terv. ERAK

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.01.2017 at 00:45
mrtn
Auto värvuse muutmine tehn.passis kohustuslik või mitte?
Jah, kuna põhivärv muutub. Eriti hästi läheb, kui sa suudad ARKile pähe tõmmata idee kommentaarireale "MITMEVÄRVILINE" panna, siis ei pea põhivärvust muutma.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.01.2017 at 01:23
ERAK
  
Auto värvuse muutmine tehn.passis kohustuslik või mitte?
quote:
mrtn: Jah, kuna põhivärv muutub. Eriti hästi läheb, kui sa suudad ARKile pähe tõmmata idee kommentaarireale "MITMEVÄRVILINE" panna, siis ei pea põhivärvust muutma.



Ok, suurimad tänud. Jõudsin juba ise ka vahtida, et vist peab minema auto füüsiliselt ettenäitama Mäepealses ja värvuse vahetud maksab ca 20 €

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
30.01.2017 at 01:40
Indrek_S
 
Auto värvuse muutmine tehn.passis kohustuslik või mitte?
Jah.

Teisalt tasub paar sammu ette mõelda. Kui kunagi müüma hakkad ja ostja teeb MNT päringu ja näeb seal et autole on tehtud paar korda värvivahetus, tekitab see mõningast ebakindlust.
Kindlasti pead fotomaterjali alles hoidma et see ostjale ära seletada.

____________________________
not done until it's done

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
31.01.2017 at 10:03
BlueStang
 
Auto värvuse muutmine tehn.passis kohustuslik või mitte?
Tere,
mul oli ka ühe kunagise mustangiga teema, et tuli kapott mustaks värvida. Aga krt ülevaatus ei laksnud peale seda läbi ja pidi samuti ARKis laskma Mitmevärviline sisse kanda.
Aga mäletamist mööda polnud selleks vaja tehnomeestele ette näidata ja piisas kontoris regamisest - äkki nüüd siis karmimaks keeratud asja?

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
31.01.2017 at 13:31
1 edit. Last edited 31.01.2017 at 13:33 by BlueStang
ERAK
  
Auto värvuse muutmine tehn.passis kohustuslik või mitte?
Tänud vastanuile.
See on sellises hinnaklassis auto, mida tõenäoliselt müüma ei hakka vaid jääb hiljem suuremale pojale kärutamiseks :)
Pealegi on puhas (avariivaba) raport ettenäidata ja ka põhjendus võimalikule ostjale, et värv muutus vaid põhjusel, et soov oli Muhvi auto Batmobile'ks muuta :D ning ühtlasi kaitsta ja säilitada tehase värvipinna sära kunagise ostja tarbeks :)

Selle, et auto tuleb ettenäidata värvimuutuse fikseerimiseks lugesin interneedusest välja mingi autofoorumi suht hiljutisest postitusest.

Head.
Terv. ERAK


____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
31.01.2017 at 14:44
tfr
 
Auto värvuse muutmine tehn.passis kohustuslik või mitte?
Ma kunagi värvisin ka ühe auto üle. Kuna kogu protsess võttis päris mitu aastat aega, siis said muidugi vahepeal kõik ülevaatused-kindlustused-asjad otsa. Kui lõpuks auto liikus, siis oma targa peaga mõtlesin, et lähen teen ÜV kõigepealt ära, siis saan rahulikult juba ARKi tehnilist passi muutma minna jms.

Sõitsin siis ülevaatusele, seal pistis vanamees muidugi pröökama, et nii ikka läbi küll ei saa. Üritas siis mind ülevaatusest läbi kukutada, aga seal nende programmis tuli kusagilt dropdownidest valida konkreetne viga. Seal oli veel omakorda mitu taset - valisid põhikategooria, siis alamkategooria ja siis vea. Niimoodi ta lappas umbes 15 minutit mööda neid dropdowne, aga ei suutnud leida viga, et värv on teh.passis muutmata. Lõpuks ilmus näole võidurõõmus naeratus ja lappamine sai lõpu - prinditi mulle välja ülevaatusakt, kus oli ohtliku veana välja toodud: "värviparandused erinevad oluliselt põhitoonist".

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
31.01.2017 at 22:02
supp
Auto värvuse muutmine tehn.passis kohustuslik või mitte?
ülevaatuse reegild muutuvad ka nagu jumal juhatab, mul tuttav ülevaataja teadis ka rääkida, et vist alates 2016a on nn must kapott ohtlik viga, enne seda aga oli savi, nedel on omad ettekijutused aga väidetavalt ei tea ettekrjutajad ka mida nad kirjutavad

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
31.01.2017 at 23:36
Maik
  
Auto värvuse muutmine tehn.passis kohustuslik või mitte?
http://www.auto24.ee/foorum/foorum.php?tid=141049

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
31.01.2017 at 23:50
mistorius
Auto värvuse muutmine tehn.passis kohustuslik või mitte?
Käisin mõni aeg tagasi selles samas laki üv punktis. Kui autot vaadates ükskõik mis nurga alt on selge et on 1 põhivärv mis vastab su praeguses passis olevale värvile siis passi muutma ei pea. Kui aga ei ole selge mis värvi auto on (vaadates eest must, tagant vaadates valge, ühelt küljelt must ja teiselt valge nt) tuleb passis muuta mitmevärviliseks või kirja panna põhivärv.

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.02.2017 at 11:55
ERAK
  
Auto värvuse muutmine tehn.passis kohustuslik või mitte?
Ok. Konkreetse minu auto juhtumi puhul tuleks siis taotleda passi märget "mitmevärviline" või? Mitte must, sest
auto värvus tegelikult ju ei muutunud- kui uks lahti tõmmata, paistab tehase punane ja võibolla soovib keegi kunagi
selle musta kile maha kiskuda siis hakka jälle tagasi vahetama värvust tehn. passis.






____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.02.2017 at 13:51
emty
Auto värvuse muutmine tehn.passis kohustuslik või mitte?
mul oli kiletatud s8...pidi muutma rohelisest mustaks - neid ei huvita, mis karul k6hus vaid mida inimesed n2evad kui hit'n'run'i teed...

____________________________
'88 Van g20, 350 TBI...
'15 Challenger, 345 Hemi...

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.02.2017 at 13:54
ERAK
  
Auto värvuse muutmine tehn.passis kohustuslik või mitte?
quote:
emty: mul oli kiletatud s8...pidi muutma rohelisest mustaks - neid ei huvita, mis karul k6hus vaid mida inimesed n2evad kui hit'n'run'i teed...


ok, no siis tuleb see asi ära teha maanteeametis.
Tänud, kes mõtteid/kogemusi jagasid ja mu pärast võib teema lõppenuks lugeda.

Terv. ERAK

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.02.2017 at 14:02
christian
  
Auto värvuse muutmine tehn.passis kohustuslik või mitte?
Heh, näen, et lasid samal vennal kiletada kus mina. Mul pole värv muudetud, olen pool aastat iga päev söitnud eesti teedel ja pole kordagi huvi tuntud sellel teemal

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.02.2017 at 15:29
ERAK
  
Auto värvuse muutmine tehn.passis kohustuslik või mitte?
quote:
christian: Heh, näen, et lasid samal vennal kiletada kus mina. Mul pole värv muudetud, olen pool aastat iga päev söitnud eesti teedel ja pole kordagi huvi tuntud sellel teemal

Peab paika, ise ju soovitasid :)
Ok, siis mõjutab ainult TÜV'i läbimist, samas kui politzai maha võtab jne. varem või hiljem tuleb ilmselt muutus teha passis nii ehk naa.


____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.02.2017 at 16:36
christian
  
Auto värvuse muutmine tehn.passis kohustuslik või mitte?
quote:
ERAK:
quote:
christian: Heh, näen, et lasid samal vennal kiletada kus mina. Mul pole värv muudetud, olen pool aastat iga päev söitnud eesti teedel ja pole kordagi huvi tuntud sellel teemal

Peab paika, ise ju soovitasid :)
Ok, siis mõjutab ainult TÜV'i läbimist, samas kui politzai maha võtab jne. varem või hiljem tuleb ilmselt muutus teha passis nii ehk naa.


eks ta jah teha tuleb, jutt minupuhul, et ise ei kiirusta sellega lihtsalt kuna siiamaani korrad, kui kinni peetud on, siis värvist pole juttu tehtud, uuritakse niisama spidoka väikest numbrit jne, enne tüv-i peaks vast ise ka ymber vormistama

Warning: Undefined variable $offset2 in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/test/forum/func.php on line 306
01.02.2017 at 17:10
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Auto värvuse muutmine tehn.passis kohustuslik või mitte?  
Log in: Username: Password:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.